Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59451) pcnet válasza castiels (#59450) üzenetére


pcnet
addikt

Mobilnet lassabb. De legalább ki tudod próbálni, hogy hálózat vagy telefon hiba e a hálózat eldobálás. 2G mindenhol van.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#59452) dolko1944 válasza pcnet (#59449) üzenetére


dolko1944
csendes tag

Nem vagyok egy fórumozó... Privátban irjak neki?

(#59453) pcnet válasza dolko1944 (#59452) üzenetére


pcnet
addikt

Igen.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#59454) stefi68 válasza Indiant (#59445) üzenetére


stefi68
addikt

Honnan is veszi el pontosan a 2 GB-ot?

Már megfordult fejemben, hogy frissítek a "kiszivárgott"-ról 30b-re de a - 2GB elég durva az amúgy is kevés tárhelyből.

A 30b zip-es változat is ilyeneket művel, vagy csak a kdz-s? Vagy nem ettől függ a dolog...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#59455) castiels válasza pcnet (#59451) üzenetére


castiels
addikt

nincs mobilnetem úgyhogy...

(#59456) extasymajom válasza dolko1944 (#59448) üzenetére


extasymajom
tag

hello Aliexpress kb 13k a kijelzo kerettel egyut.
Ebay kicsit dragabb kb 16k kijelzo kerettel egyutt.
Tudok embert aki foglalkozik csak digitizerek le es visszarakasaval. De SZFehervari.
lg szervizben gyari kijelzo csere 28k

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#59457) Quqesz válasza VOLTCRAFT(1) (#59428) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem olvastad el mire reagáltam. Persze, hogy alapból nem kell,de az illetőnek hálózati gondjai voltak és ha 2 éves a sim,akkor ajánlott cserélni neki, mert az is hibaforrás lehet(nem az volt,frissebb volt), mint ahogy jó pár embernek volt itt gondja kb 2 éves simekkel az utóbbi időben. Ha meg úgy mész be,hogy hálózati gondjaid vannak simán cserélik ingyen(mint ismerősömnek,akinek 2 éves simet cseréltek és lám jobb lett a vétel,attól függetlenül,hogy egy fekete lyukban van a házuk mind 3 szolgáltatónál)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59458) Borote


Borote
addikt

Sziasztok! Úgy néz ki holnaptól én is csatlakozok a klubhoz. Tok és fólia témában kellene egy kis segítség.

Üvegfóliát szeretnék rá venni, nektek milyen a tapasztalatotok vele? Kitől, honnan vettétek? Ismertek olyat, akinek lenne készleten itthon NILLKIN üveglapja?

Tokból milyen vált be nektek? Gondolkoztam a kinyitható, kivágott változaton is, mennyire szokott vastag lenni? Also, korábban linkeltétek a T-től egy flip covert, csak nem volt feketében. Nem teljesen értem az oldalukat, hogy most van-e, vagy már csak egy darab fehér van, az is Siófokon...
Egyáltalán az üveglap befér egy ilyen flip cover alá? :D

(#59459) Gyula88 válasza fery02 (#59443) üzenetére


Gyula88
tag

Nyomtam egy HR-t legyalultam mindent de semmi...most sincs ott :W :W :W

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#59460) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Hát beszarok, megint el kezdett sárgulni a kijelzőm. Nincs fél éve, hogy cserélték . pedig nem játszom.

[ Szerkesztve ]

(#59461) Looserke


Looserke
őstag

Használsz valamilyen tokot?

(#59462) Busterftw válasza csiziktomi (#59460) üzenetére


Busterftw
veterán

Akkor talan itt az ideje elkezdeni. ;)

(#59463) Gyula88


Gyula88
tag

#59426 erre valaki?
HR volt de csak nincs ilyen opció :-(

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#59464) oba


oba
addikt

Csatlakozom a klubhoz :) Létezik valami jóféle gyári alapú custom rom ami a lehető legjobban bloatware mentesített? Esetleg más irányba nézelődjek? CM vagy ilyesmi?
4.4.2 van rajta jelenleg és elvileg a pontos típus LG-D802 kernelhez pedig 3.4.0 -át ír
mi a legegyszerűbb módja, hogy valami custom recoveryt rakjak fel? az ami az összefoglalóban van?

(#59465) fodin válasza Gyula88 (#59463) üzenetére


fodin
tag

Szerintem tegyél fel egy Open-EU romot és megoldódik a problémád.

(#59466) Quqesz válasza Gyula88 (#59463) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem -bár csak tipp- a sea loliban nincsen benne ez a funkció. Lehet régióban változás(ugye ázsiai rom). 2 lehetőséged van: 1 hagyod így és a playről vadászol vmit....2 felteszel kdz-vel egy eus romot.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59467) rangersanyi


rangersanyi
tag

Sziasztok! Na végre megjött a szervizből a kicsikém! Néhány hónapja előjött nekem is a kijelzősárgulás, de csak most tudtam nélkülözni, hogy elmenjen kijelzőcserére. A telefon amúgy most lesz egy éves és a B-Tel.-nél vettem anno 1+1 év bolti garanciával. Apropó bolti gari!! Nekem a B-Tel a Telemax-hoz küldte javításra és korrektül megcsinálták pedig kicsit tartottam, hogy garimegvonás lesz mivel a bal felső részen a krómkeretnél volt egy ütődés. Sőt még a karcos hátlapom is újra cserélték. :) Igy most van egy "új" dzsituum :) , még egy évig legalább nem tervezem lecserélni.

IPhone 14 pro

(#59468) Tsebacsi válasza rangersanyi (#59467) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ezek szerint a B-tel a sárgulásokat rendszerint a Telemax-hoz küldi.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59469) mouzrr válasza rangersanyi (#59467) üzenetére


mouzrr
őstag

Jó hallani a pozitív visszajelzést, nekem akksicserénél a fóliát is összekarcolták :DDD Arról nem beszélve hogy úgy küldték vissza hogy a hátlap rosszul volt rátéve és hiába erőlködtem nem pattant rá sehogy, így +15 napra megint vissza kellett küldeni..másodjára is rosszul küldték, 2 helyen nem volt rápattintva.. kicsit szánalmasnak gondoltam hogy ennyire figyelnek oda a kiadott dolgaikra de azt már meg tudtam én is oldani :C

(#59470) Tsebacsi válasza mouzrr (#59469) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Amúgy pont ezek miatt oltári rossz a híre a Telemaxnak. Túl sok mindent javítanak, túl sok gyártó termékét, és a minőség rovására megy gyakran. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59471) mouzrr válasza Tsebacsi (#59470) üzenetére


mouzrr
őstag

Elhiszem hogy sok a munka, de szerintem az a hátlap feltevése nem vesz órákat igénybe így oda lehetne figyelni 2(!!!) alkalommal egymás után hogy ne rontsák el. Azt sem tudom elképzelni hogy a sok munka hevében hogy karcolják össze a mobilkijelzőt és ezt nem veszik észre, vagy nem is próbálnak értesíteni róla. Nem az ezer forintos fóliáról van szó csak ha elküld az ember egy ilyen értékű telefont szervizbe akkor jó lenne tudni róla hogy olyan helyen van ahol megjavítják és nem egy rosszabb készüléket kap vissza :(

(#59472) Gyula88 válasza Quqesz (#59466) üzenetére


Gyula88
tag

Az első variáns lenne inkább az esélyes mert a másodikban nem vagyok járatos...
Elsőre vmi tipp?

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#59473) noxon


noxon
őstag

Van màr működő nem bugzó xposed a stock lolihoz? :)
Csak, mert irta valaki a beàllìtàsok nem indul utàna meg màs hibàk voltak

We live in a simulated world...

(#59474) Tsebacsi válasza mouzrr (#59471) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Pont a sok munka miatti pörgés/csúszás miatt van kapkodás vagy hanyag munka, rossz minőségellenőrzés és munkafelügyelet. Ezek mind eggyütt vagy akár külön-külön okozhatják a karcokat vagy a rossz felhelyezést.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59475) stefi68 válasza noxon (#59473) üzenetére


stefi68
addikt

Utána meg írtuk páran, hogy nálunk nincs olyan hiba, úgyhogy készíts egy full TWRP mentést és próbáld ki nálad mi lesz...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#59476) fery02 válasza Gyula88 (#59459) üzenetére


fery02
addikt

Én is azt javasolnám, mint a többiek, hogy EU Rom flash-elése, de akkor azt nem szeretnéd.
Ebben az esetben próbálkozhatsz Play-ről a GMD Auto Hide softkey vagy az Ultimate Navbar app-okkal.

@castiels: Nem lesz ott gond azzal a TWRP-s 30B-vel szerintem. Az az Antutu pontszám is elég bizalomra adhat okot, teljesítmén, beli gondjaid gondolom nem nagyon vannak.

@Borote: Üdv köztünk!
Szerintem üvegflólia téren ne add alább Nillkin 9H-nál, viszont itthon nem tudok róla, hogy lehetne e szerezni, eBay-en vagy Aliexpress-ről szoktuk rendelni leginkább innen a topikból.

Tokból én nem szeretem az ablakos flip féléket, viszont az eredeti LG tok szép és nem annyira vastagít. Állítólag a fém ablakkerete nyonot tud hagyni a kijelzőn/fólián, szóval ha ezt a féle tokot választod, akkor előtte ha biztosra akarsz menni, az üvegfóliát rakd majd fel!
Én egyébkén egy IMAK Cowboy tokot használok jelenleg, kerékpározáskor pedig egy vastag és masszív Soigen SlimArmor-t.

[ Szerkesztve ]

(#59477) fery02 válasza oba (#59464) üzenetére


fery02
addikt

Üdv neked is! :)

Custom recovery telepítés az Összefoglaló szerinti Autorec-es megoldás igen.
Gyári alapú ROM-mal meg leginkább a Cloudy félékkel érdemes próbálkozni, elég minőségi ROM-ok és bloatware mentesítettek, valamint extra dúsítottak.

Ha bejön a mostani gyári rendszered UI kinézete, akkor Cloudystock, ha pedig inkább a G3 stílus jön be, akkor pedig a CloudyG2 2.2-t válaszd!
Nem bánod meg egyiket sem.

(#59478) oba válasza fery02 (#59477) üzenetére


oba
addikt

Köszi!

Sajnos az összefoglalóban lévő autorec link nem működik (502 bad gateway) és az xda -n is ugyanezt a linket találtam csak. Root már megvan az ment könnyen :)

(#59479) rzoli válasza oba (#59478) üzenetére


rzoli
senior tag

Autorec by DroidMester

Kicsit módosított rajta:

"- Javított TWRP 2.7.1.0 van benne! ezzel már működik bármilyen rom/kernel lementése vissza állítása nem lesz hibaüzenet, nem úgy mint a korábbi 2.7.0.0. és 2.7.1.0 verziókkal! Van TWRP alatt dupla koppos képernyő feloldás, lehet állítani a kijelző fényerejét(amit meg is jegyez nem úgy mint a korábbi verzió) és nem szívja 100% fényerővel az aksit! Mentés és telepítés alatt nem tekeri 100% on mind a 4.cpu magot!
- Cloudy Stock Knock Code kernel van benne, tehát nem kell külön kerelt frissíteni, mert működik vele a Knock Code funkció!"

Érdemes utána azért egy frissített Reoveryt feltenni.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#59480) Laca0


Laca0
addikt

Ma reggel megint nem ébresztett a telefon, pedig semmit nem állítgattam... Ezzel és a kihangosítási problémával megszületett a döntés: hétvégén megy vissza a kitkat.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59481) oba válasza rzoli (#59479) üzenetére


oba
addikt

köszönöm! :R
már megy is a system backup twrp -ben aztán keresek valami jó romot és megy is fel :)

"Érdemes utána azért egy frissített Reoveryt feltenni."

Mármint mi után és milyen frissített recovery -t?

[ Szerkesztve ]

(#59482) Danny365 válasza oba (#59481) üzenetére


Danny365
őstag

Elég idejétmúlt már az a TWRP, amit az Autorec tesz fel, úgyhogy érdemes frissíteni innen. Simán csak szedd le a D802-höz valót és tedd fel a mostani TWRP-ből.

(#59483) Harcsai


Harcsai
senior tag

Lehet hogy ez csak nekem nem egyertelmu, de a google keszulekkereso mukodik hard reset utan is? Vagy ez csak amig be vagyok jelentkezve google fiokba? Letezik pl imei alapu megoldas tavoli torlesre?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#59484) oba válasza Danny365 (#59482) üzenetére


oba
addikt

köszönöm! :) meglesz ez is :)

ezt a romot néztem ki :) gondolom ez mehet twrpből... az installnál amit ír a wipeok után, hogy flasheljük fel a kk baseband -et az fontos? így hogy eleve kk van a telefonon és custom recovery is? persze ha kell megcsinálom, csak érdekelne, hogy miért kell :)

(#59485) noxon válasza stefi68 (#59475) üzenetére


noxon
őstag

oks köszi kipróbàlom

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#59486) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

Mai nappal én is G2 tulaj lettem és tanácsot/kat szeretnék kérni hogy mennyire éri meg pl a nyalókára válltani illetve hogy milyen bug-ok várhatóak előre láthatóan ? Forrasztott romok közül nem nagyon akarok választani , rootolást már az előző G3 S készülékem óta nem csinálok mert megbizhato volt azon a rendszer. Szóval it sem szeretnék mókolást véghez vinni , ezért kérném a segítséget hogy melyik gyári rom a legjobb .
Előre is köszönöm a segítségeteket.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#59487) Looserke válasza Laca0 (#59480) üzenetére


Looserke
őstag

melyik lolli?

(#59488) mentosatti76 válasza Laca0 (#59480) üzenetére


mentosatti76
csendes tag

Timely ébresztő a Playről.

(#59489) Quqesz válasza Laca0 (#59480) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az érdekes...nekem eddig még nem hibázott az ébresztő v30d alatt...viszont tegnap a gyári böngésző jó pár másodpercre megfagyasztotta a telót mikor lezártam a kijelzőt....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59490) Borote válasza fery02 (#59476) üzenetére


Borote
addikt

Köszi szépen! :) Tokból végül esélyes, hogy valami egyszerű mattot fogok rá venni, ami védi (vagyis elfedi :DDD ) a hátlapot és az oldalát - ha van rajta üvegfólia, karcoktól úgy sem tartok.
Üvegfóliából egyelőre egy névtelen lesz fórumtárstól, aztán majd a ha ennek valami baja lesz, elkopik, akkor már lesz időm rendelni egy márkásat.

(#59491) Laca0 válasza Looserke (#59487) üzenetére


Laca0
addikt

V30a
Root-oltam, úgyhogy nem tudok simán frissíteni b-re.
Az egy dolog, hogy nem ébreszt... ki lehet mással esetleg váltani.
Sokkal idegesítőbb a kihangosítási baja. Ha jön be egy második hívás, ha felveszem, ha hagyom, hogy ő tegye le, leveszi a hangot. De mivel továbbra is úgy mutatja, hogy ki van hangosítva, elég kellemetlen egy tárgyalás közepén...
Ez tudtommal a 30b-ben sincs javítva.
Egyébként meg az üres rendszer tényleg gyors volt, viszont "üzemmeleg állapotban" már többször van olyan, hogy azt hiszem, hogy lefagyott. Utána megy tovább, de egy kicsit darabosabban.
Fogyasztásban szerintem picit rosszabb, egyre ritkábbak a 2 napos üzemek, szinte minden nap töltöm.
(bár ehhez azt is hozzá kell tennem, hogy amióta levettem a matt fóliát és rátettem a crystal clear-t, azóta többször nézegetem, milyen szép... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59492) gyendre2


gyendre2
tag

Sziasztok, v30b lolim van és akad a lezárás a hülye effekteknél...
Nincs zárolt képernyő beállítva, 2kopp után kezdő képernyőre megy. Nem lehet kiszedni valahogy az effektet? 4.4.2nél ilyen nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#59493) extasymajom válasza gyendre2 (#59492) üzenetére


extasymajom
tag

Hát srácok akár hány Lollit próbálok meg más romot mindig oda lyukadok ki, hogy a cloudyfa g2 romja a legjobb. Nem tudom ki hogy van vele de soha semmi bugot nem találtam benne és mindíg minden úgy működött ahogy elvárnám. Plusz a hasznos kiegészítőket is nagyon sokat használtam.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#59494) nk69


nk69
tag

Sziasztok!!! Előre bocsánat mindenkitől nagyon rég jártam itt!! Kérdésem lenne! Telenoros a készülékem ,és még mindi. 4.4 van rajta! Fog a Telenor frissíteni,vagy nekem kell felteni a nyalókát? :R

(#59495) extasymajom


extasymajom
tag

Ne sze nektek Lollipo itt van már a MILKA. Hamarosan

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#59496) w333 válasza extasymajom (#59495) üzenetére


w333
félisten

Szép photoshop ... viszont 99% hogy inkább Muffin lesz az ;)

És a 6.0 pedig hanyagoljuk, mivel szerintem 5.2 lesz az a bizonyos rendszer :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59497) aya válasza nk69 (#59494) üzenetére


aya
addikt

Én manual-ban frissitettem, telenoros nem tudom van-e mikor lesz.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#59498) Ferenczi Áko válasza nk69 (#59494) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Norvégiában van elérhető telenoros Lollipop!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#59499) extasymajom válasza w333 (#59496) üzenetére


extasymajom
tag

Az oldalt is elolvastad amit linkeltem vagy csak a kepet nezted?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#59500) fery02 válasza oba (#59484) üzenetére


fery02
addikt

Szívesen!

KK Baseband-et jól gondolod, hogy nem szükséges már neked külön flash-elni. Akkor kellene csak, ha alapból nem KK rendszeren lennél, hanem máson.

@Borote: Akkor valszeg neked is egy IMAK Cowboy lenne lehet a legjobb választás.
Üvegfólia ügyben meg vedd akkor előbb az olcsóbbat, aztán majd jöhet a Nillkin!
Bár én már helyből rendelném a helyedben Nillkin-t, aztán amíg meg nem érkezik, addig jó lesz az olcsóbb féle. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.