Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59801) dSERiES


dSERiES
senior tag

Az nem lehet, hogy valami első kiadás a sárgulásra hajlamos? Lehet hogy gyártás közben rájöttek és pl. a hardware revision 2-esek (később gyártottak) már nem hajlamosak a sárgulásra nyúzás esetén sem?

(anno a nexus 4-nál voltak ilyen rev2-esek, azt is az LG gyártotta, elég nagy változások voltak a rev1 meg a rev2-esek között - pl.: bütykök a hátlapon hogy ne feküdjön fel a telefon a hátlapjára...)

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#59802) dSERiES


dSERiES
senior tag

Szerkesztésről lecsúsztam, bocs, de itt van némi info róla:

Link

⊿sff⊿

(#59803) mouzrr válasza oba (#59766) üzenetére


mouzrr
őstag

Szerintem ne aggódj. Tök mindegy ki mennyit játszik, ha pont olyan telefont fog ki ami hajlamos erre. Enyém rengetegszer meleg, főleg ha töltőn van és nyomkodom mint állat, és most lesz egy éves, még semmi jele a sárgásodásnak. Más meg nem is nagyon játszadozott vele és besárgult. Ha előjön hát előjön, nincs mit tenni :C

(#59804) akooos válasza dSERiES (#59802) üzenetére


akooos
veterán

Az enyém 1.0-ás :D Meg is látszik, két kijelző sárgulás, egy alaplapcsere, egy mikrofoncsere :DDD

(#59805) batai15


batai15
félisten

megjött a carbon fólia a telefonra.. hát nem lesz hosszu életű látom:D nem baj , elleszek vele egy darabig

(#59806) Meggyi001 válasza batai15 (#59805) üzenetére

Kérünk majd képet/ket.

https://gamergep.hu/

(#59807) Raul227


Raul227
aktív tag

Nekem jó pár éve az LG shine is besz.rt a szélénél a ragasztas és utána volt samsung wave 2 azon is besargult és nem is érzékelte ott a nyomkodast. Most nagyon elbizonytalanitott h vegyek e g2őt...

(#59808) < CyberBob > válasza dSERiES (#59801) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ezt a rev számot a telefon menüjében is meg lehet találni?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#59809) AtKaSr válasza < CyberBob > (#59808) üzenetére


AtKaSr
csendes tag

Igen. Beallitasok-> a telefonrol -> hardver adatok

(#59810) dSERiES válasza < CyberBob > (#59808) üzenetére


dSERiES
senior tag

A hidden menuben (is) benne van, de nem mindig u.a. mint a gyári papírján a telefonnak... (a linkelt thread szerint legalább is)

[ Szerkesztve ]

⊿sff⊿

(#59811) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na az enyém rev 1.0-ás.....nincsen sárgulás 13 hónapja....amúgy volt itt régebben egy kérdőív,és az szerint sem lehetett kimutatni kinél sárgul,kinél nem......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59812) Tsebacsi válasza Meggyi001 (#59798) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha lejjebb is vesszük, nem sokkal veszed lejjebb vagy ugyanott vagy, mint a 810 esetében. A combosabb notiknál is inkább a hűtésre megy a hangsúly, hogy ne legyen órajel levétel, mert akkor esik a teljesítmény is ugye. Nemtudom, szerintem elég lenne valami ami rendesen hűti a hátlapot, mert annak 100%, hogy szerepe van a hűtésben, ugyanúgy mint a tableteknél. Valami jó hővezető zselé kéne alá vagy hűthető, persze nagyjából csak 10 fok eltéréssel, különben az anyag vetemedik :S

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59813) Quqesz válasza Tsebacsi (#59812) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem amióta a polikarbonát hátlap van érezhető,hogy jobban elvezeti/átveszi a hőt...szilikon nem melegedett így(s line) ez meg érezhetően...sőt a flipp tokom sem...

akooos
Ez megint zsákutca.....nekem no problem eddig

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59814) Laca0


Laca0
addikt

Sárgulás:
Nekem és a haveromnak 11 hónapja van meg, egyikünknek sem sárgult még be (az enyém rev 1.0 ha jelent valamit).
Szerintem is függhet a használattól, de akár a hordás is hozzájárulhat. Pl. nadrágzsebben jobban melegszik, pláne ha megy a net is és a zene is. Ráadásul ott jobban hajolhat. Azt se zárjuk ki az okok közül, hogy csavarodásra hajlamos a készülék és akkor feszül a ragasztásnál is. Persze ez másnál is előfordulhat.
Nem is igazából az a szégyen, hogy ilyen létezik, hanem az a probléma, hogy a cserepanel is sárgul!
Remélem az enyém sohasem fog!

Más:
Valaki említett korábban olyan NFC-s appot, ami root nélkül is tudja lollin ki-be kapcsolgatni a mobilnetet. Melyik app az?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59815) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Azért, bár már egy éve kergetem a telót, a kurva anyjukat a szervizeseknek. Illetve az egész LG-nek. Áprilisban volt egy éves a teló. Idén januárban cserélték a kijelzőt gariban. Most megint sárgul ugyan úgy. Felhívtam a szervízt mondom mi a helyzet. Erre kiderült, hogy mivel gyári független ezért 1év volt a garancia. Na mindegy gondoltam, a legutóbbi javítás még biztosan garis. Hát nem. :( arra csak 3 hónap volt. Hát nem mennének a k.. a anyucikájukba. Anno 150 ezer Ft-ot adtam érte.

(#59816) w333 válasza Tsebacsi (#59812) üzenetére


w333
félisten

Olyan telót kell venni ami nem melegszik (Galaxy S6) és problem sloved ;]

Különben viccen kívül, ilyen hűvös telefonom még soha nem volt ! :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59817) Quqesz válasza w333 (#59816) üzenetére


Quqesz
nagyúr

azért ez nem egyértelmű az s6 esetében...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59818) w333 válasza Quqesz (#59817) üzenetére


w333
félisten

Szerintem user error ... senkinek nem melegszik az S6 :N

Na oké első belekáskor kicsit langyos volt de ennyi, melegnek soha nem éreztem !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59819) Quqesz válasza akooos (#59804) üzenetére


Quqesz
nagyúr

te aggódsz a sárgásodás miatt...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59820) akooos válasza Quqesz (#59819) üzenetére


akooos
veterán

Úgy látszik az újabb telefonoknál gyárilag beleteszik a kijelző meghibásodást :D

Egyébként w333 S6 hozzászólására ezt tudom mutatni: S6 Edge topikból [link]

(#59821) .St. válasza akooos (#59820) üzenetére


.St.
tag

Persze hogy. Az a lényeg, hogy vegyél, vegyél, vegyél. Most már 2-3 év sem elég nekik, cseréld le évente. A gari után szigorúan haljon be a készülék. És sajnos ez mindenre igaz nem csak a telefonokra.

-= St forever =-

(#59822) Tsebacsi válasza akooos (#59820) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kutya nem válaszolt neki, akkor ez mit bizonyít? 100-ból mondjuk 2? De legyen 5, az még mindig elenyésző.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59823) renton123


renton123
csendes tag

Nekem pont a Lollipopra való frissítés hozta ki a hibát, mert nagyon átmelegedett a telefon, bár ennyire azért máskor is át szokott, ha mondjuk a kocsiban navigációra használom nyáron. Nagy mázlim volt, anno a Telekomnál vettem a telkót, ahol két év gari járt hozzá, nem csak egy, a telefon pedig pont másfél éves. Elvittem az LG márkaszervizbe, ahol még aznap kicserélték az előlapot és a kijelzőt is kicserélték ingyen. Én még kértem pluszban egy akkucserét is, ha már amúgy is szét kell szedni a telefont, de annak sajnos ilyenkor is van munkadíja ugyanúgy, így a kb. 4800 forintos telep 11 ezerért került bele a telefonba. De legalább nem kell lecserélnem:)

(#59824) akooos válasza Tsebacsi (#59822) üzenetére


akooos
veterán

Nem állítottam, hogy mindegyik ilyen, csak arra reflektáltam, hogy az S6 a leghűvösebb telefon. Bármelyik telefont meg lehet sütni fél óra alatt.

(#59825) Tsebacsi válasza akooos (#59824) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez felesleges kukacoskodás a részedről, hiszen hiába mondják egy autótípusról, hogy megbízhatóbb, mint a többi, ha akarom 1 perc alatt tönkreteszem, ettől még a megbízhatósági állítás igaz lesz, én meg hülyét csinálok magamból, és feleslegesen bizonygatom az igazam, amit senki sem tagadott, de te sem cáfoltad meg a másik állítását, így tiszta?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59826) hislah


hislah
aktív tag

Visszatérve a tokfosozásra. :)
S-Line szériát is több gyártó készít. A G2-re, amit vettem, az nagyon vékony és kulturált. A párom S4-ére valami Telone márkájút kaptam. Na az jó vastag első kerettel van ellátva. Az tényleg bumszlibb! :)

(#59827) w333 válasza Quqesz (#59819) üzenetére


w333
félisten

Mivel a kijelző és GG üveg között van egy sötétítő réteg (azért hogy ne látszódjon napsütésben az érintő digitizer háló) emiatt ha a fény felé fordítod olyan mintha lilás lenne de ahogy mozgatod a telefont úgy látszik ahol megtöri a fényt ;)

(#59820) akooos

Link :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59828) kasata91


kasata91
tag

Nyugtassatok meg hogy nem csak én vagyok olyan perverz hogy várom, hogy hátha lesz G4eshez hasonló barna bőr tok G2re.
Még ha csak kínából is.
Szerintem ha jól fog fogyni a G4 Akkor simán ráállnak .

Trust me I'm an engineer

(#59829) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Kitaláltunk a kollégákkal egy alternatív hűtési megoldást és be kell valljam az első tesztek alapján működik. :DDD
Majd otthon intenzívebb tesztnek vetem alá.
hűtő

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59830) Quqesz válasza Tsebacsi (#59829) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez miez?

w333
Bla bla bla :) csak heccelünk :) használd egészséggel! ;)

.St.
Sajna ez pont így van...xar gagyi fűnyírók helyett-amik 1 hónappal gari lejárta után tönkremennek- vettem x2 áron egy makitát...hát ez még a gari végét sem várta meg,lehalt.....a szerencsém az,hogy még van rá gari,na de akkor is......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59831) Tsebacsi válasza Quqesz (#59830) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez egy Fujitsu-Siemens Amilo XA1526 hűtőbordája 2 hővezető paddel. :DDD :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59832) Quqesz válasza Tsebacsi (#59831) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És ezt hogy aplikálod rá? Az elgondolás amúgy jó.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59833) Tsebacsi válasza Quqesz (#59832) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szerencsére olyan ritka jó hővezető padek vannak rajta, amik "taknyos" állagúak, azaz kicsit puhák, ragadnak, de egyben fel-le tehetőek. Ha más nem, befőttesgumival rákötözöm amíg játszom :D A borda meg heatpipe-os, szóval jól viszi a meleget. De majd egy sokautós hosszú versenyt lenyomok vele otthon, ott meglátjuk mi lesz. Egy gyors WRC verseny simán lement, és érezhetően vett át a borda meleget.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59834) w333 válasza Quqesz (#59830) üzenetére


w333
félisten

Köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59835) ClioRS válasza Tsebacsi (#59829) üzenetére


ClioRS
őstag

Képet kérünk :DDD

(#59836) jimi001


jimi001
újonc

Sziasztok! rendesen megjartam a g2 lollipopp frissitessel en hulye pc suit al akartam felrakni annak rendje es modja szerint megcsinaltam a biztonsagi mentest es inditottam a frissitest .... na de ekkor el jutott a telepites 60-70 % ig kb amikor is osszefosta magat!most ott jarok h a telo se kep se hang a telepito mindig hibat ir es nem enged tovabb.se kitkatt se lollipop bakker valami otlet?pls segitsetek nem birom nelkule!!!:))

(#59837) Tsebacsi válasza ClioRS (#59835) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Remélem látszik :))
kép1
kép2

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59838) Meggyi001 válasza Tsebacsi (#59837) üzenetére

Ez nagyon pöpec, de valahogy 5-6 tapadófelület kéne rá :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#59836) jimi001: Download mód bejön rajta? Vagy volt esetleg fent recovery-d?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#59839) Sabber


Sabber
aktív tag

Sziasztok!

Tudom, hogy nem ide tartozik de van egy Lg G pro 2 telom ès az egyik pillanatról a másikra elfelejtette az oldalra és a le fel mozdulatokat. Néha érzékeli néha pedig nem. Se azt ha görgetni akarok pl a telefonkönyvben se azt ha a menüben oldalra akarok menni. Sőt a hosszú érintést se mindig érzi.
De van hogy egyszer csak minden ok.
Mi lehet a baj? Mi okozhatja ezt?
Valami ötlet valakinek??
Előre köszi a segítséget.
Üdv.

(#59840) Tsebacsi válasza Meggyi001 (#59838) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Van még itt pad, tele lehetne tenni, de a pipe csatlakozásai csak ott vannak ahol a padek, a többi a borda maga. És a kamera körül szokott a legmelegebb lenni, direkt oda tettem a padet.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59841) Meggyi001 válasza Tsebacsi (#59840) üzenetére

Ahha...értem......akkor valami jó gémet kéne nyomatni nélküle egy hőmérséklet figyelő appall mittudomén 10 percig, aztán ugyanazt a játékot a hőlevezetővel.

https://gamergep.hu/

(#59842) Tsebacsi válasza Meggyi001 (#59841) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha mondassz ilyen progit én este megcsinálom a tesztet :D Ha beválik ugyanitt borda paddel eladó :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59843) Meggyi001 válasza Tsebacsi (#59842) üzenetére

Srácok a háttérben futó és log-oló hőmérséklet figyelő progit keresünk! Amúgy ezt a bordázást tuti meg lehetne csinálni, 1-2-3 milliméteresben is, pont akkorára mint a hátlap és bele lehetne passzintaní egy fasza kis tokba, mert vannak ugye ilyen vastagságú tokok is...

https://gamergep.hu/

(#59844) .St. válasza Tsebacsi (#59837) üzenetére


.St.
tag

Hú ez nagyon kemény :C Nekem annyira nem melegszik, hogy hűteni kellene, igaz max biliárdozok.
Aztán lehet pár hónap után besárgulok... de akkor jön a sárga, foltos skin :D

-= St forever =-

(#59845) Tsebacsi válasza Meggyi001 (#59843) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Vannak jóval vékonyabb bordák is, mondjuk igen, 3-4 milliméter plusz, viszont klasszisokkal jobb hővezetés, és lehet nincs órajel limit. Találni kell hőmérséklet monitorozó progit :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59846) Meggyi001 válasza Tsebacsi (#59845) üzenetére

Ezek közt nézelődök: [link]

https://gamergep.hu/

(#59847) jimi001 válasza Sabber (#59839) üzenetére


jimi001
újonc

nem semmi megcsinaltam a factory resetet is de el sem indul probalom pc suital lg support tool al is de semmi aaaaaaa

(#59848) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Srácok, B-s lolliban csak nekem tölti újra az UI-t a telefon chrome bezárása után? Mert ez elég gáz. :U

Finn the human

(#59849) Tsebacsi válasza Matada2.3 (#59848) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A-sban is asszem.

(#59846) Meggyi001: Az első jó lehet, meglesem, aztán majd mondom mi lett :D

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59850) Balazska15 válasza Tsebacsi (#59849) üzenetére


Balazska15
senior tag

A-ban nekem 337 MB szabad RAM-nál sem tölti újra!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.