Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60201) tomika9988


tomika9988
tag

[valaki próbálta már?] magyar nyelv jó benne ?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#60202) plaszy válasza realmadrid (#60200) üzenetére


plaszy
őstag

Nekem igen, az. A telóm is Telenoros meg a SIM-kártyám is. Szóval várok...mert eddig a PC-s LGMobile Support Tool sem ajánl fel újabbat 4.4.2-nél.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#60203) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Lg G4 teszt

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60204) kristoof92


kristoof92
tag

Off: Google Asszisztens indítónál, ahol megnézzük a Google Now kártyákat, ott balról előhívható a menü. Az Emlékeztetők menüpont mindenkinek elérhetetlen? Csak angol nyelvnél engedélyezik? Google Keep telepítve van, és vannak emlékeztetős jegyzetek is, de nem írja ki a Google Now, pedig kéne neki.

(#60205) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok! KDZ-vel frissítettem 5.0-ra és a download menüben láttam egy piros "ROOTED" felíratot. Ez azt jelenzti hogy a telefon rootolva volt? Utóbbi lehetetlen a telefon szolgáltatónál lett vásárolva (telenor), én bontottam ki és soha semmi root-olást nem csináltam rajta. Kicsit furcsálom a dolgot.

LG G3

(#60206) kubistar


kubistar
újonc

Sziasztok,

lenne ket problemam:

1., a beallitasok "kinezete/megjelenese" nem mentodik el, ugyebar lehet itt allitani: ful nezet ill. lista nezet kozul (jobb felso sarok), ha beallitom a ful nezetet mindig vissza teszi lista nezet-re. Miert van ez igy?!

Masik problemam pedig az lenne, hogy ha kapok sms-t, akkor hatul a fenykepezo led diodaja elkezd villogni, hogyan tudnam ezt kikapcsolnI?

Legujabb, 5.0.2 -s android van fent

Koszi szepen

(#60207) rankesz válasza kristoof92 (#60204) üzenetére


rankesz
veterán

Az most nem működik, semmilyen kélszüléken sem, asszem android authority-n olvastam épp ma hogy valéami bug van

(#60208) Balazska15 válasza kubistar (#60206) üzenetére


Balazska15
senior tag

Szia!

A második problémádra tudok sajnos csak választ adni. Beállítások - Kijelző - Értesítési LED - Hátsó LED és itt kiveszed a pipát ahol nem akarod, hogy villogjon!

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#60209) stefi68 válasza kubistar (#60206) üzenetére


stefi68
addikt

A beállítások kinézetével nálam nem volt gond sosem, bár nem nagyon állítgatom.
Most viszont kipróbáltam és megjegyzi. Esetleg a Beállítások - Alkalmazások-nál megkeresed a "Beállítások"-at és törlöd a gyorsítótárat, hátha megjavul.

Az sms-eknél nem a vaku villog szerintem, hanem a Power gomb körüli világítás (mert hogy ott is van ám ilyen) :K
Azt pedig kikapcsolni a Beállítások - Kijelző - Értesítési LED -Hátsó LED fülön lehet.

Ha nálad mégis a vaku LED-je villog, akkor neked valami nagyon egyedi G2-d van :D
(vagy valami extra appot használsz, ami villogtatja).

Hoppsz elkéstem. Ilyen amikor nem frissíti az oldalt az emberfia...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#60210) Molk


Molk
tag

Ha az ember egy gsm boltba viszi vissza a telefont gariba akkor a blokk is kell, hogy vissazvegyék? Azaz ilyenkor mit kérnek? (Nem az én telefonomról lenne szó.)

(#60211) Quqesz válasza Molk (#60210) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát nem árt....ha nincs meg,de jól van kitöltve a garijegy+normálisak, akkor nem kell.....én felhívnám őket.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60212) Quqesz válasza Ferenczi Áko (#60203) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem bejön barna hátlappal. Azért még ebben a cikkben is dicsérik a g2-t :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60213) Quqesz válasza Quqesz (#60212) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha vkit érdekel,akkor a g4 a szlovákoknál 580-618€ lesz a nay-ban...nem rossz.(S6 700€-tól)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60214) bbendre


bbendre
őstag

Sziasztok,

találkozott már valaki extrem melegedő LG G2vel?
Van, hogy a navigálás alatt túlforrósodik és kikapcsol.
3D-s appoknál ugyan ez. Sima használat mellett semmi baja. Csak kernel tweak-el tudtam megoldani, de a romolást csak úgy kezdem el, hogy berakom a mélyhűtőbe :)
Sajnos már nem garis :(

Valamint LG G4 Appokat próbálta már valaki?
http://www.htcmania.com/showthread.php?t=1017744

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#60215) Meggyi001 válasza bbendre (#60214) üzenetére

G4 port apps. Mi ezeket próbálgattuk a G3 topicban, fele nem müködött, lehet esetleg G2-ön is mennek: [link]

+ 1-2 hozzászólás: [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#60216) vadászcsiga válasza Meggyi001 (#60215) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs ebből az új camera appbol a gyári mellé telepíthető változat mint az xcam hogy ne kelljen feltúrni a rendszert?

(#60217) Meggyi001 válasza vadászcsiga (#60216) üzenetére

Még sztem nincs, de biztos fog valaki csinálni.

https://gamergep.hu/

(#60218) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Ti milyen kijelzővédő üveget/fóliát használtok?Hol vettétek, és mennyiért?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#60219) janston


janston
aktív tag

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy mi a különbség a G2 800, 801, 802 között? Melyiket érdemes venni? Ha amerikából vagy kínából rendelek az teljesen jó lesz itthon is? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#60220) reap3r válasza takacsbotond (#60218) üzenetére


reap3r
aktív tag

0,3 mm-es edzett üveget nyúzok most. Kb. 3-4 hete tehettem fel, de én biztos, hogy sima fóliát soha többet nem használok . Ebay-ről rendeltem 800 Ft-ba fájt és nem bántam meg. Biztos lesz itt Nillkin hívő, de hidd el, az is ugyanilyen üveg, az sem elpusztíthatatlan, csak drágább.

(#60221) kubistar válasza janston (#60219) üzenetére


kubistar
újonc

Szia,

D800 - AT&T
D801 - T-Mobile
D802 - International
D803 - Canadian

Szoval a D802-t vegyed, nekem is ez vam!!!!

(#60222) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok!
Nagy nehezen csak megkaptam a G2-met ...és egyből lollipopra frissítettem mert arra többen írták hogy azért nem olyan rossz ...
Viszont kis problema aksi nagyon gyorsan merül .. Google asszisztrns kikapcsolva meg a felesleges gyári is
Valakinek ötlet ?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60223) vadászcsiga válasza Rasnac (#60222) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Bt, gps, nfc kikapcs

(#60224) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Gps nfc kívan kapcsolva ....
Csak a szinkronizáció céges levelezés fb messenger meg a viber ezek mennek a háttérbe .
A kijelzőre ír 55 % az aksi ami meríti viszont az 40%ra van belőve .

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60225) vadászcsiga válasza Rasnac (#60224) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Messenger, viber meríti

(#60226) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hol a legolcsóbb most itthon újjonnan a G2 ahol minden rendben van a telefonnal? Nem mas régiós, stb.
Fehérben lehetőleg

[ Szerkesztve ]

(#60227) Molk


Molk
tag

32 gb-os Lollipop-nál az normális, hogy 23gb szabad hely van? :U
(Teljesen friss a rendszer)

(#60228) szala86


szala86
aktív tag

Na akkor az összefoglaló frissítve.

Changelog:
- Hasznos leírások, videók, téglázás esetére.
- Lollipop rootolása.
- TWRP telepítése Lollipop-ra.
- Annak idején, OgKush által készített kérdőív is bekerült az összefoglaló, érdekesség menübe.
- A legfrissebb szoftverek részt, kiegészítettem zip-es romokkal, illetve Lollipop-os kdz, valamint zip rommal.

Egyenlőre ennyivel tudtam, de ha van amit szeretnétek benne látni, illetve úgy gondoljátok, hogy kellene bele, akkor azt privátban írjátok meg.

(#60229) MikitoLac


MikitoLac
tag

Srácok nem feltétlenül G2 téma bár abszolút kapcsolódik hozzá de a sony tablet z-hez is. Hogy a túróba lehetne elérni hogy ezek a nyavajás kütyük ne töltsék folyton tök nulláról újra a weblapokat visszalépésnél mert egy nagyobb komplexebb (pl index) ez marha zavaró...... Help??? :-(

[ Szerkesztve ]

(#60230) vadászcsiga válasza MikitoLac (#60229) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Több rammal. Minden mobileszköznél ez van, szokj hozzá

[ Szerkesztve ]

(#60231) MikitoLac válasza vadászcsiga (#60230) üzenetére


MikitoLac
tag

2 giga ram nem elég? Nem hiszem hogy ez a baj. Csak van valami beállítás.

(#60232) vadászcsiga válasza MikitoLac (#60231) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az ui elviszi több mint a felet

(#60233) MikitoLac válasza vadászcsiga (#60232) üzenetére


MikitoLac
tag

Fos ez így, viszi a mobilnetet is meg lassabb is. Ezer éves laptopok win7el meg 1 giga rammal se töltik folyton ujra a weblapokat visszalépésnél:-( Köszi azért

(#60234) pcnet válasza MikitoLac (#60231) üzenetére


pcnet
addikt

Nexus 4 is újra töltötte 2 giga rammal és ugye gyári android felület, semmi plusz csicsa. Pedig ott 1,2 giga mindig szabad volt. Viszont Tesco gazdaságos Op3n Dott tablet 1 giga rammal nem töltögetett újra.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#60235) vadászcsiga válasza MikitoLac (#60233) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Körtét hasonlítod az almához

(#60236) dannyl


dannyl
addikt

sziasztok. Olvastam, hogy néhányotoknál volt olyan probléma, hogy elfelejti a wifit, és a mobilnetre se megy fel, igy egyáltalán nincs netkapcsolat, ami elég idegesitő. Lolli van a telón, és amúgy szinte új a készülék, április elején lett véve vodánál. Van erre megoldás?

(#60237) MikitoLac válasza pcnet (#60234) üzenetére


MikitoLac
tag

Jaja ezért sejtem hogy valami szoftveres dolog de nem a böngeszők mert mind ujratölti tablet z-n is. Vadászcsiga: Hát ja de mégis ezerszer jobb úgy.

[ Szerkesztve ]

(#60238) reap3r


reap3r
aktív tag

Azt szeretném kérdezni, hogy csak nálam van megbolondulva a Google Play Szolgáltatások és majdnem minden guglis app? Nem megy alkalmazásból a levelezés, a drive is bolond és a play-jel is voltak gondok a mai nap folyamán....
Amúgy stock T-s v30b van fent

[ Szerkesztve ]

(#60239) solyom76


solyom76
senior tag

Sziasztok,volna itt valaki aki g2 alkatrészekkel foglalkozik?
Kellene nekem a d800 hoz egy ilyen..
[link]

Az élet szép..csak élni kell!!! Clevo P15sm..

(#60240) Sragi


Sragi
őstag

Üdv
Történt egy kis nem várt baleset.Frissítés közben volt egy áramszünet. Pc suite-al frissítettem. Azt írja ki hogy com.android működése leállt. Tudom,hogy hard reset kellene de azt nem akarom,mert elveszik minden.
Valami egyéb megoldás?

(#60241) tomika9988 válasza Sragi (#60240) üzenetére


tomika9988
tag

kdz csak nem a cse flash re kell menni

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#60242) Quqesz válasza Sragi (#60240) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hr.......várj csak! Van az lg mobile support toolsban egy frissítés helyreállítása/hibajavítása v vmi hasonló menüpont,azt futtasd le...

tomika
De akkor nem fogja törölni az adatokat(kép,zene,stb?)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60243) Sragi válasza tomika9988 (#60241) üzenetére


Sragi
őstag

Soha nem csináltam olyant. Azt se tudom eszik vagy isszák. :B

(#60244) tomika9988 válasza Quqesz (#60242) üzenetére


tomika9988
tag

csak a cse flash nél törli a belső tárhelyt.

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#60245) firemanus82 válasza tomika9988 (#60244) üzenetére


firemanus82
senior tag

Minden frissítés előtt érdemes mentés csinálni ilyen esetekre. Szerintem ezt buktad sajnos, de majd a szakik megmondják... :(

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#60246) Quqesz válasza tomika9988 (#60244) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Okéj :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60247) tomika9988 válasza firemanus82 (#60245) üzenetére


tomika9988
tag

kiderül majd 1 próbát megér
Sragi:összefoglaló majd a autómatikus offline frissítő alatt részletesen megtalálod a lg flash tool-t ajánlom nekem még 1x se okozott csalódást illetve [innen] letudod szedni a megfelelő romot értelem szerűen nekünk a hungary vagy hungary_open kell ha 4.4.2 volt rajta akkor a v20x-es romot szed le ha 5.0.2 akkor a v30x-est (ha kell segítség szólj nyugodtan elkezdtem leírni neked csak véletlenül ki x-eltem az oldalt :W :W :W )

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#60248) tomika9988 válasza Sragi (#60243) üzenetére


tomika9988
tag

vagy esetleg twrp-d volt ? mert akkor adb-vel a telefonról a cucokat át lehetne húzni a gépre

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#60249) Sragi válasza tomika9988 (#60248) üzenetére


Sragi
őstag

Nem semmi ilyesmi ! Sima gyári rendszer. Pc suite-al frissítettem mindig.gyári rom semmi mókolás.

(#60250) tomika9988 válasza Sragi (#60249) üzenetére


tomika9988
tag

értem akkor ha gondolod próbáld meg a kdz-t rosszabb nem lesz max ugyan ilyen marad akkor viszont formázás nélkül nem hozható vissza a telefon

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.