Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59251) homeless09 válasza Matada2.3 (#59250) üzenetére


homeless09
őstag

Ha van nekik felhasználatlan 800-as Snapi, azzal hatalmasat lőnének. :) Egy jól optimalizált szoftverrel, iszonyat gyors lehet...lásd G2.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#59252) kgeri008


kgeri008
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek. A problémám az, hogy jelenleg cloudyg2 romot használok, és szeretnék visszatérni a régire. Csináltam backupot, csak valami van vele, és ha loadolom bugos, és kiírja hogy az android szoftver leállt, a kamera leállt stb. Éppen stock romot keresek, csak nem tudom melyiket kellene letöltenem :(( D802 32gb international. A segítséget előre is köszönöm! :D

(#59253) L4ck091 válasza golf2gt (#59235) üzenetére


L4ck091
csendes tag

Nem a periódus a fő problémám, hanem az, hogy az elmulasztott hívásokon, sms-eken kívül mást nem jelez.. hiába van fent másik program, ami eddig bevált, itt semmit nem csinál.

(#59254) FGyula30 válasza L4ck091 (#59253) üzenetére


FGyula30
aktív tag

'B' van fent és messengert is jelzi, led is jó.

(#59255) morneo.it


morneo.it
senior tag

Gyerekek, az LG-ben hatalmasat csalódtam - a magyar szervizben. Ismert, hogy a kijelzője a telefonomnak foltos. Bevittem a Vodafone-hoz, elküldték a Telemax-hoz. Visszadobták 5 nap alatt, hogy a kereten lévő sérülés miatt a kijelzőt nem cserélik, csak ha fizetek. Visszaküldtem, fogyasztóvédelmi kivizsgálással. 27 nap után visszajött, hogy nem találnak semmi foltot a kijelzőn (a foltról érdekes, nekem sikerült elsőre képet készítenem). Végig ezalatt az LG Magyarország a Facebookon azt sugalta, hogy ha rajtuk keresztül intézem, és nem a szolgáltatón át, akkor a Váci útra küldve ők kicserélik. Mikor visszajött 2. alkalommal a telefon, akkor a fenti mappát elküldtem az LG-nek. 5 nap után ennyit írtak: küldjem a Vodán keresztül, s pénzért megcsinálják. A pofám leszakad az LG hozzáállásától. Ha nem lennék lusta, mennének a Tékozló Homárra. S jöjjön az ellentét, ASUS. Spanom ideadta az ASUS tabletet, beletört MicroUSB aljzattal, és megtört töltővel. Mondtam neki, a gari nyilván ugrott, ha beletörte a töltőt a lánya, de egye fene, RMA lejelentés. Hétfőn jött a GLS futár, Pick&Return keretén belül ugye ingyen jön/megy a futár, mint a notebook esetén. Ez volt hétfőn. Kedden jön mail, megérkezett a tablet a CORDON ELECTRONICS KFT.-hez. Szerdán jön a mail 10 fele, hogy a javítást elkezdik. 12 óra fele, hogy kész, küldik vissza. Na mondom, mit lehet 2 óra alatt csinálni? Telemaxból kiindulva azt, hogy banyeg, ezek sem csináltak semmit, nyilván a törött USB aljzat és a töltő (melynek a feje görbe volt), garvesztes. Csütin jön a levél, a GLS-nek odaadva, pénteken jön is a futár. Kibontom, mondom komának, temesse el a tabit. Erre, legnagyobb meglepetésre: kicserélték az alaplapot (MB, MainBoard-ot), és adtak egy új töltőt. Valamint odaírták: mivel túl karcos volt az előlapi plexi és a hátlap, azt nem tudták sajnos garban cserélni. Emberek, a Telemax ehhez képest szégyenfolt a hazai szervizekhez képest. Szóval 14 hónap, vehetek új telefont. SOHA (!) nem veszek többet a szolgáltatónál telefont. Veszek a Media Markt-ban, függetlenül, s kötök rá Gold garit. Az kb. 10-15e Ft egyszeri díj. Cserébe akkor is javítják, ha a WC-n lehúzom, majd kiteszem száradni az erkélyre, ahonnan lezuhan a 4. emeletről. A fene fog vergődni a Telemax/Vodafone-nal, meg az LG szánalmas hozzáállásával. Itt ez a csúcs G2, imádom, de az LG megint csalódást okozott (ahogy a GT540 esetében is tette anno, akkor a leváló plexi előlap miatt, szintén Telemax).

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#59256) golf2gt válasza L4ck091 (#59253) üzenetére


golf2gt
tag

Már megoldottam, tökéletesen működik.

(#59257) atti1848 válasza FGyula30 (#59254) üzenetére


atti1848
senior tag

FGyula30: Honnan van meg a V30E ? Nekem Telenoros a telom és V30A Hungary_open_16G van rajta, ez ami neked van, az működne az enyémen? :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#59258) FGyula30 válasza atti1848 (#59257) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Olvasd el még1x.

'B' van fent.

Nem 'E'.

De csak neked: [v30e]

[ Szerkesztve ]

(#59259) nheben


nheben
csendes tag

Sziasztok!

Próbálom a Linuxos módszert, de nem megy.
Ott akadok el amikor kiadom azt a parancsot, hogy:
ls /dev/sd*
De csak ennyi jön vissza:
dev/sda /dev/sda1 /dev/sda2 /dev/sda5

Nem tudom mi lehet a gond. Valaki tudna segíteni?

thx

(#59260) FGyula30 válasza nheben (#59259) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Srk tools?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#59261) Meggyi001 válasza nheben (#59259) üzenetére

Ha nem látja, akkor nem látja, elő kéne ugrálnia a meghajtóknak sztem...

https://gamergep.hu/

(#59262) Woolin válasza morneo.it (#59255) üzenetére


Woolin
tag

Szia!

Hát nem tudom, nem értek veled egyet. Nekem is előjött a sárga folt, másnap bevittem a Váci úti szervízbe, 2 nap múlva mehettem is érte (azért nem előbb, mert rengeteg teló volt náluk). Természetesen ingyen és gariban kijavították a kijelzőt, csupán a T-nél kapott szerződést kellett magammal vinni és a jótállásit. Erre rá szilveszterkor leejtettem a telót és berepedt a kijelző. Január első hetében visszavittem, 1 hét múlva kész volt, igaz ekkora már 33ezeret elkértek. Teljesen megvagyok velük elégedve, rosszat nem tudok mondani. Nálam respect nekik! :)

(#59263) Apaxp


Apaxp
senior tag

Kis tapasztalat.
Április elején mikor kijött a v30A akkor a kdz-t flashtool 2014-el Cse flash-ra nyomva felraktam a telefonomra.
Nagyon jó akksiidőt produkált, gyors volt.
A munka ünnepe örömére flashtool 2014 normál flash-ra bökve felraktam a v30B kdz-t . Se előtte se utána nem volt hard reset. A belakott telefonon minden beállítás és program megmaradt. Egyedül a root tűnt el, azt kellett visszaraknom. Eddig ugyanolyannak tűnik mint a v30A gyorsaságban, akksiidőben.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#59264) atti1848 válasza FGyula30 (#59258) üzenetére


atti1848
senior tag

Én az aláírásodban szereplő-t olvastam : "LG G2 16Gb (5.02 v30e)" . :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#59265) Woolin válasza Apaxp (#59263) üzenetére


Woolin
tag

Szia!

Én ma próbáltam felrakni a v30a-t ez alapján a leírás alapján, viszont nem tudom előhozni a Download mode-ot. Neked hogy sikerült feltelepítened? Tudnál segíteni (akár PÜ-ben is)?
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#59266) nheben válasza FGyula30 (#59260) üzenetére


nheben
csendes tag

Linuxhoz sajnos nem nagyon értek. Letöltöttem a fájlt, ami a hivatkozott linkben van, de mit kell vele csinálnom?
A másik kérdésem padig az hogy, ha nem lehet bekapcsolni a telót, akkor hogyan tehetem debug módba?

(#59267) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Sziasztok!

DroidMester féle .kdz telepítővel 30b-t lehet telepíteni?

(#59268) L4ck091 válasza FGyula30 (#59254) üzenetére


L4ck091
csendes tag

Akkor megvárom azt, mert nekem még az A a legfrissebb a telefon és a pc suite szerint is.
Ott tapasztalsz olyat, hogy chrome-ból kilépve pár másodpercet kell várni mire betöltődnek az alkalmazás ikonok?

(#59269) Quqesz válasza morneo.it (#59255) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én személyesen bevinném az lg szervízbe....de szolgáltatótól én sem veszek többet.

Fgyula
Most tényleg egy fingnyi hangszórótól mit vártok? A htc jobban szól..mihez képest. Most nem mindegy, hogy egy tücsökfingnyit jobban szól,aki ezen hallgat zenét füles nélkül az megérdemli ha nem elégedett vele.....kicsit vicces. Volt nokia 5800 sztereo hangszóróval,meg teljesítménnyel,de akkor is vicces volt az is,pedig szólt..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59270) goblin1983


goblin1983
tag

Az ellen lehet valamit tenni, hogy a gyári böngésző ne töltse újra az oldalt, ha váltogatok a lapok között? Korlátozott mobilnettel kicsit kellemetlen. Ezt csinálta 4.4 alatt is meg most Lollipop alatt is.

Illetve szintén gyári böngésző, könyvjelzők szinkronizálására valami ötlet? Volt egy apk ami KK alatt megoldotta, de Lollipop alatt nem működik.

(#59271) FGyula30 válasza L4ck091 (#59268) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Nem. De én az A-nál se tapasztaltam.

(#59272) david.magony


david.magony
csendes tag

Hali !

Esetleg aki Cloudy G3 2.2 ROM-ot használ meg tudja mondani, hogy neki mennyire pontos ez az egész "notification" ? Arra gondolok, hogy pl kapok egy snapchatet, emailt,stb és fél órával később kapok róla értesítőt úgy hogy végig internetre volt kapcsolva stb ? Most a BlissPop v3.2-t használom(android 5.1.1) mert zavart ez az egész, hogy késik az értesítés, de ha valakinek ez jól működik szívesen vissza mennék, mert nagyon tetszik a stock G3 UI.

(#59273) FGyula30 válasza Quqesz (#59269) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Bocs, h ilyet kérdezek:
de te hallottad élőben bármelyiket is amiket említettem?
M9-en kívül, mivel azt én se.
Szerintem nem, amúgy nem írnád ezt.
Miért használ itt mindenki hangzásnövelőt? Miért téma napi szinten a viper4a?
De én lezártam, van fülem - hallom a különbséget ami nem kevés. Ha kicsi lenne, nem érdekelne.
Hagyjuk már abba, unom...

[ Szerkesztve ]

(#59274) Quqesz válasza FGyula30 (#59273) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ne húzd fel ilyen hüleségen magad ;) nem ér annyit. Mikor vettük a Mazda 6-ost(2006) mindenki dícsérte a bose hifit(miénk alap volt). Mikor meghallgattam rádöbbentem,hogy nem nagy szám. Az utána vett Toyota Avensisben(2012) az alap sokkal jobban szólt és a mostani Kia-ban(2013) is....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59275) david.magony


david.magony
csendes tag

Ti milyen ROM-ot használtok ami stabil, működőképes, stb. Leginkább lollipop alapúra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#59276) FGyula30 válasza Quqesz (#59274) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Végre vmi amiben egyetértünk. Japán autó párti vagyok.
(Corolla majd Honda Jazz)

(#59277) Quqesz válasza FGyula30 (#59276) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is,de most a koreaiak már a spájzban vannak...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59278) stefi68


stefi68
addikt

Valaki tud rá módot, hogy meg lehessen akadályozni a tárcsázó (Phone) automatikus elforgatását?
Tehát rögzíteni kellene az orientációt álló (vertical) helyzetbe.
Egyre jobban idegesít, hogy forog közben a tárcsázó/névjegyek képernyője a telefonnal.

AppSettings xposed modullal próbálkoztam már sikertelenül...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#59279) #92239104


#92239104
törölt tag

Srácok kinek mit gurít a G2-ö AnTuTu Benchmark v5,7 teszten? Két G2 van a családban nekem 40 672 jött össze a másikon 41 150 de úgy hallatom G3-as Rom-al 45 fölé megy

(#59280) FGyula30 válasza stefi68 (#59278) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Ezt a kettőt akkor használja az ember, mikor hív vkit, ilyenkor meg álló helyzetben van a mobil.
Ez milyen helyzetben zavar téged?

(#59281) vadászcsiga válasza stefi68 (#59278) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én KK alatt az egyik rotation control vagy manager appot használtam de lolli alatt nem úgy mukodik ahogy elotte, újat nem kerestem azota. Ezekkel külön külön állítható hogy melyik alkalmazás legyen mindig álló, stb

[ Szerkesztve ]

(#59282) fery02 válasza kgeri008 (#59252) üzenetére


fery02
addikt

Szia!
Itt van egy megbízható, TWRP-ből flash-elhető stock ROM (v20G): [link]

@stefi68: Próbáld ki szerintem ezt az app-ot!
Leírása szerint meg lehet adni app-kat, hogy melyeknél ne forogjon el a képernyő (gondolom megadható neki a Tárcsázó is).
Amúgy meg az a legegyszerűbb, ha nem akarsz sergőzés közben tárcsázni! :D

@Quqesz: Csapdlecsacsi filmet nem ismerem, de épp kellően fárasztó volt egyszer megnézni a Legényanyát ahhoz, hogy ha amaz is hasonló film, akkor azt inkább kihagyjam. :)

[ Szerkesztve ]

(#59283) Quqesz válasza fery02 (#59282) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egészséges erotika? Kemény film ;)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59284) morneo.it válasza Quqesz (#59269) üzenetére


morneo.it
senior tag

Piszok messze lakok Pesttől - Békéscsabán.

Ezt írták 1 hete a Facebookon:

"Kedves Gergely!
Kérjük add le a készüléked a Vodafone-nál és kérd annak fizetős javítását. A készülék bevizsgálása után a Telemax elektronikus árajánlatot küld a Vodafone pontnak, ahonnan értesítenek Téged. Amennyiben megfelelőnek találod az árat, a javított készüléket pár napon belül átveheted a Vodafone ponton, ahol az anyagiakat is rendezni tudod.
Üdvözlettel,
LG"

Most válaszoltam nekik:
"Tisztelt LG Magyarország!
A kérdésem az, hogy a fenti képeket megnézték? Mi alapján tagadják meg a kijelző (s nem a keret) garanciás cseréjét?
Engedjék meg, hogy pár mondatban leírjak egy ASUS tablet esetét, melyet a Cordon Electronics Kft. javított meg - mint Önöknek a Telemax. Egy garanciás tabletbe ügyfelünk beletörte a töltőt. Az USB aljzat felszakadt az alaplapról (lötyögött), az USB töltő feje deformálódott. 2 óra alatt a fent említett szerviz alaplapcserét csinált, és kicserélte a töltőt. Ellenben Önök, és a Telemax a telefonom KÜLSEJÉN lévő sérülés miatt nem cserélnek egy teljesen más alkatrészt, a kijelzőt. Amennyiben a kettő összefüggne, megemészteném az álláspontjukat. De egy kijelzőn lévő technológiai hibájának orvoslását ilyen ürüggyel hárítani, dühítő. Valamint az, hogy azt állítja egy notebook szerviz: nem látni a fehéredést.
Tisztelettel megkérdezem újra: amennyiben a saját költségemen elküldöm a Váci utcai szervizükbe, kicserélik-e a kijelzőt, vagy forduljak a nyilvánosság (Tékozló Homár), valamint a Fogyasztóvédelemhez? Mint Békéscsaba legrégebbi informatikai szaküzletének, a NAP-SZÁM Computer Kft. kereskedője, eddig örömmel ajánlottam mindenféle LG terméket, s örömmel mutattam a telefonomat is a márka erősítése végett. Nem szívesen váltanék stílust, nem szokásom. De elég nehéz lenne ezek után - amennyiben továbbra is azt állítják, a felületi sérülés miatt megvonnak garanciát - nem azt állítanom, hogy az LG szervizhálózata és ügyfeleihez való hozzáállása hagy maga után némi kívánnivalót. Eddig oly kedvesek, segítőkészek voltak, de az utolsó válaszuk: vigyem a Vodafone-hoz, s fizessek - elszomorító.
Tisztelettel:
Gergely"

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#59285) pcnet válasza Quqesz (#59283) üzenetére


pcnet
addikt

Mikor benzinnel oltják a "ladagyárat"? B@ssza meg a vörös s3ggű ördög! :D

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#59286) morneo.it válasza morneo.it (#59284) üzenetére


morneo.it
senior tag

ITT meg azt olvasni, hogy a horpadt hátlap nem volt a TeleMaxnak akadály, mi több, kicserélték azt is...

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#59287) stefi68 válasza FGyula30 (#59280) üzenetére


stefi68
addikt

Igen, ahogy mondod ált. álló helyzetben használja az ember, viszont ha kb. 75 fokos szögbe megdöntöm, akkor már elfordítja a kijelzőt, aztán meg "lóbálhatom" hogy visszaálljon függőlegesbe.

(#59282) fery02: Az ajánlott app megoldja a problémát, igaz közben kb. 90 MB memória bánja :U

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#59288) Quqesz válasza pcnet (#59285) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:DD azaz

bgergely
És nincsen ismerősöd aki fel tudná hozni? Tudom,hogy messze van,az asszony családja Orosházi. Megértem a bosszankodásodat...viszont a cordonnal szerencséd volt,az is elég tré banda sokszor(lásd sony)....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59289) pcnet válasza morneo.it (#59284) üzenetére


pcnet
addikt

Posta nem játszik? Nexus 4et postán küldtem fel Fagyállónak akksi cserére, 850 ft volt elsőbbségi ajánlott levélként. 1 kg-ig megy levélként. Akkor csak oda-vissza postát kellene fizetned.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#59290) Tex válasza Kurzuh (#59267) üzenetére


Tex
senior tag

Nekem nem sikerült vele, ezért CSE-vel raktam fel.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#59291) morneo.it válasza pcnet (#59289) üzenetére


morneo.it
senior tag

Dehogynem játszana, ez nem akadály... Csak mint látható, az LG akadékoskodik állandóan, nem akar garban cserélni... :W

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#59292) subset


subset
senior tag

Nem értem mindenki miért az A-B -s romokat flesselgeti - kdz-zik, mikor már rég kint van az E-is ??? :Y

Használj Te is szabad szoftvert !

(#59293) Busterftw válasza morneo.it (#59291) üzenetére


Busterftw
veterán

Jo ertjuk az LG szar, majd most az ASUS-al minden tiptop lesz meglasd.
Te nem jartal jol, tobb tizen meg igen. Ez nem olyan dolog ami minden nap gondot okozna.
Mit varsz kezdjunk keresztes hadjaratot?

Es akiknek sosem kellett szervizzel bajlodni? Azoknak is legyen szar a brand? Erezzuk rosszul magunkat mert bezzeg mi nem tudjuk milyen botranyos a szerviz meg a gari?

(#59294) tomika9988 válasza subset (#59292) üzenetére


tomika9988
tag

A b-s rom a legfrisebb

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#59295) goblin1983 válasza Busterftw (#59293) üzenetére


goblin1983
tag

Nekem tetszik, hogy nem hagyja magát és nem csak azért, mert földim ;)

Elég bosszantó tud lenni, mikor másnak javítanak garanciában egy olyan hibát, amin a vak is látja, hogy az nem tartozna a garanciális javítások közé, neki meg a nyilvánvalóan garanciális problémájával nem foglalkoznak csak ha fizet.
Fordított helyzetben lehet, hogy Te írnád a hasonló hszeket habzó szájjal.

[ Szerkesztve ]

(#59296) Mike81 válasza Busterftw (#59293) üzenetére


Mike81
senior tag

Nem tudom te mit csinálnál ha te lennél ilyen helyzetben? Szó nélkül benyelnéd a kb 30 rugós szerelést? Mert lássuk be egyértelmű hogy annak a karcnak vagy horzsolásnak köze nincs a ragasztás miatt keletkezett folthoz. Mert ha még pixel hibával vitte volna a telefont gariztatni. Ez egy típushiba amit az LG is elismer. Nem tudom miért rugózik ennyire a témán a szervíz. Szerintem ebbe a helyzetbe senki nem nyugodna bele👿

[ Szerkesztve ]

(#59297) morneo.it válasza Busterftw (#59293) üzenetére


morneo.it
senior tag

Khmm... mint írtam nem az LG a kaki, hanem a magyar szervizhálózata. Így meg vehetsz Lamborghini-t is, ha nálunk csesznek rád a szervizben. Elég megkaparni a Tékozló Homár keresőjét a Telemax kulcsszóval, s máris ömlik a nyakadba az elégedetlen vevők.
Khmm... nem azt írtam, hogy az ASUS fúdecool, én a Cordon szerviznek adtam egy bazi nagy piros pontot. Az írásom a kettő szerviz attitűdbeli különbségéről szól. A Cordon komplett alaplapot cserél ÉS még ad töltőt is, ellenben a Telemax VELEM szívózik a horzs miatt, míg MÁSNAK horpadt hátlap miatt nem hogy nem vonja meg a garit, MÉG a hátlapot is kicseréli. Mindemellett az LG a Facebook-on nem csinál semmit. Tehát nem a készülék, hanem a magyarországi LG ökoszisztémában csalódtam. Mint mondtam: következő telefonom Media Markt-tos lesz, Gold garival... :C

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#59298) Ferenczi Áko válasza morneo.it (#59297) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A Cordont meg a Sony tulajok szokták szidni..
A Vodafone-ró meg annyit, hogy a barátom beadta szervizbe a HTC M7 telóját a Vodához, azok meg elkeverték, és kapott a HTC-től egy M8-at.. A többit gondolom a háttérben majd a Voda meg a Htc elintézi,nekik az elégedett ügyfél volt a fontos..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#59299) subset válasza tomika9988 (#59294) üzenetére


subset
senior tag

Kb. 2 hete használok E-s romot - szerintem ez a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.