Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60551) plaszy válasza kerpok (#60549) üzenetére


plaszy
őstag

Igen, 1693.26MByte LG MST-szal.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#60552) .St. válasza Zsolto (#60550) üzenetére


.St.
tag

Nekem is ilyesmi volt fent, de leszedtem mert nem érzékelte rendesen az érintést a telefon. Amúgy nagyon szuper tényleg nem gyűjti az ujjlenyomatot. Gondosan lefóliáztam, hátha egyszer visszateszem még.
Erre vazze, írásod olvasva gyorsan megnéztem és én hülye kicsit hajlítottam rajta. Tényleg csak egy nagyon picit. Ne kérdezd minek... Abban pillanatban el is törött. Úgyhogy ezt már tuti nem teszem vissza :(

Viszont ha valakit érdekel, tudom tesztelni az ép részénél mennyire karc álló.

[ Szerkesztve ]

-= St forever =-

(#60553) Indiant válasza Zsolto (#60550) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem ilyen van (Nillkin) és kegyetlenül gyűjti az ujjlenyomatokat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#60554) mentosatti76 válasza Bandus99 (#60538) üzenetére


mentosatti76
csendes tag

BS Player-t próbáld ki.

(#60555) extasymajom válasza ezüsthátú (#60546) üzenetére


extasymajom
tag

Ha sokallod akkor ebay vagy Aliexpress a megoldás. Ott 15k körül megúszod.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#60556) Grecky válasza plaszy (#60551) üzenetére


Grecky
senior tag

Van valami különbség a független 30b-hez képest?
Képernyő lezáró animáció lag megvan ennél is?

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#60557) orosmet válasza Quqesz (#60533) üzenetére


orosmet
tag

LG PC Suite már írja is, hogy a 30B-re frissíthető. :) Bár most vizsgaidőszak alatt nem bajlódok vele, majd 3 hét múlva felrakom, addig is átgondolom, hogy érdemes-e frissíteni. Amiatt is gondolkodok, mert RAW képek készítésére a Mi2raw Camera nevű app-ot használom. Ezt meg tudná-e nézni valaki, hogy megy-e 5.0-n, vagy esetleg van rá más mód is Lollin RAW képek készítésére?

(#60558) ezüsthátú válasza extasymajom (#60555) üzenetére


ezüsthátú
tag

+Szervíz kb.mennyi így a vége?

(#60559) Mike81 válasza ezüsthátú (#60558) üzenetére


Mike81
senior tag

Sziasztok!
Látom kijött a Telenoros Loli is. Olyan kérdésem lenne hogy most akkor pontosan mennyi is a szabad hely a 16--os telón. Mert valaki régebben azt írta hogy kb 8 Gb a szabad hely, és azt egy kicsit keveslem. Akkor inkább nem frissítek.

(#60560) plaszy válasza Grecky (#60556) üzenetére


plaszy
őstag

Hát max. annyi különbség lehet, hogy felajánlja a Deezer, MyTelenor...ilyen szokásos vackokat.

Képernyő feloldásra gondolsz? Elhúzom az ujjam, akkor nem laggol be nálam, folyamatos az effektus.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#60561) Grecky válasza plaszy (#60560) üzenetére


Grecky
senior tag

Aha, szal a ~13MB plusz valami fantasztikus előtelepített telenor appot rejthet. :)
Nem a feloldó animációra gondolok, hanem a képernyő kikapcsoló effektusra, ha átállítod retro tv effektre, annál a leginkább szembetűnőbb. Kb 6-8x zárolás-feloldás után tudod biztosan generálni a lagot, am van h elsőre is csinálja.
Már a 30a romban is benne volt, a 30b-ben már valamennyivel jobb, de még mindig nem olyan mint KK alatt. :(

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#60562) aya


aya
addikt

LG flash tool-al raktam már fel egy lolit, V30e-216-01 erre ( asszem vodás ) erre mehet fel a frissitős telenoros, vagy kellene hozzá valami extra dolog? Nem szeretném téglásítani.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#60563) fery02 válasza aya (#60537) üzenetére


fery02
addikt

Garanciáztatásnál LG szervizt csak az érdekli, hogy gyári ROM legyen a telón, szóval innentől kezdve pl szolgáltatós telefonon minden további nélkül legálisnak számít mondjuk egy független gyári ROM.

----------------------------------------------------

@Den Hadnagy: Ezt te tudod, hogy megéri-e lecserélned a gyári launcher-t. Ha igényed van olyan funkciókra, amit csak az Apex vagy a Nova tud, akkor mérlegelsz és döntesz. :)
Gyári időjárás widget egyébként szerintem csak gyári launcher-en megy.

Én is gyári launcher-en vagyok és a gyári időjárás widget helyett inkább az Időkép nagy méretű widget-jét használom átlátszó stílusban. Nekem az úgy jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#60564) kerpok válasza plaszy (#60551) üzenetére


kerpok
tag

Tudom baagatel kérdés, de telenoros lollinál (30b) is megmarad az időjárás animáció a lock screenen? :F Nincs mit tenni, szeretem ezt a fííícsőőrt! :K :K

[ Szerkesztve ]

(#60565) Mike81 válasza fery02 (#60563) üzenetére


Mike81
senior tag

Én meg a Weather & Clock widgetre szavazok vagy az X widgetre Flex témával. De egy időben a gyárit használtam :K

(#60566) plaszy válasza Grecky (#60561) üzenetére


plaszy
őstag

Sajnos nem használtam ez sem KK-en sem ezen. De megnéztem, először kicsit "akadozva" húzta össze. Az utána lévő 3-4x meg már gyorsabban. Nem tudom milyennek kéne lennie, ezért nem tudok mihez hasonlítani. Sorry

(Nekem az elhalványítás van, az jó nekem.)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#60567) Grecky válasza plaszy (#60566) üzenetére


Grecky
senior tag

Aha, köszi, h megnézted, akkor nincs különbség, KK alatt folyamatos volt minden esetben. Majd a 30c-vel javítják remélhetőleg ezt a "bugot" vagy ha jön az 5.1.1.
Amúgy halványításnál is néha megröccen, csak mivel más jellegű az animáció, így nem olyan szembetűnő.
Nemrég teszteltem egy G-Pad 8.0-t, amin már lollipop volt, ott az általam említett lag nem jött elő, más kérdés, h használatkor laggolt rendesen, na de azt már inkább a gyengébb hardver számlájára írom...

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#60568) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Sajnos valamiért nem megy fel a "[ROM][OFFICIAL][KitKat 4.4.2][AOSP][d802/d800]P.A.C True All in 1 ROM" rom. TWRP v.2.7.0.0 -nél:

Skipping MD5 check: no MD5 file found. Cant install this package on top of incompatible data.
Error executing upadater binary...

Mi lehet a probléma?

Előre is köszi

(#60569) r6man123


r6man123
senior tag

Időközben próbáltam frissíteni a TWRP-t TWRP manageren keresztül, de hibát dobott a flashelés közben. Most ha be akarok lépni TWRP-be a következő hibakódot dobja: "fastboot mode started udc_start()" innen hova tovább?

(#60570) Danny365 válasza r6man123 (#60569) üzenetére


Danny365
őstag

(#60571) fery02 válasza orosmet (#60557) üzenetére


fery02
addikt

Úgy tudom RAW-ba rögzíteni egyelőre egyedül csak Nexus telefonok tudnak Lollival.

---------------------------------------------------------

@Mike81: Nem elsősorban a szépsége miatt használom az Időkép widget-jét, hanem korábban téma volt, hogy mely megoldás az, ami még szép is és lehetőleg a legpontosabban mutatja az aktuális időjárást.
Az Időkép nyert.

(#60572) fery02


fery02
addikt

Hogy lehet, hogy itt Lolli-n senki sem szidja a gyári böngészőt? :F
Gondoltam kipróbálom pár napra UC browser helyett, mert az akksi fogyasztásban az elmúlt napokban az szerepel nálam előkelő helyen valamiért és mostanra még kerek 24 órája sem húztam le feltöltés után a töltőről, semmi játékkal napközben, csupán 1,5 óra képernyőidővel már csak 21%-ot mutatott az akksi.

Na ezzel a gyári böngészővel sem lenne jobb a helyzet már most látom. Fűt, lassú, rejtett előlapi gombokkal bugzik felfelé görgetésnél a kezelőfelület előhozása.
Továbbá állapotsort sem lehet elrejteni, így nincsen full screen mód és ami a leges legidegesítőbb, hogy újratölti az oldalakat mindig!
Komolyan, két megnyitott különböző hozzászólás között váltogatok csak úgy tesztként és mindig újratölti mindkettőt. :D Jézusom!

Vagy akkor lehet csak UC böngésző módosította ennyire az ingerküszöbömet, mert tényleg nem lehet összehasonlítani a kettőt.
Megyek is vissza UC-re, nem érdekel az akksi. Inkább gyakrabban keresek konnektort.

Az meg az Android-ra nézve gáz, hogy a kb halott akksim-ra a Hidden menü még mindig "Jó"-t ír, miközben azért a G2-k általában nem arról híresek, hogy átlagfelhasználással ne bírjanak ki egy napot.

[ Szerkesztve ]

(#60573) Bandus99 válasza mentosatti76 (#60554) üzenetére


Bandus99
őstag

Bsplayer nél hol tudom beállítani, hogy küldje TVre a videót?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#60574) Den Hadnagy válasza fery02 (#60572) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Valószínűleg azért mert megszokásból mindenki alternatív böngészőt telepít. Nekem a droid gyári mindig túl fapados volt. Régen Dolphin volt a kedvenc, most a Chrome a beépített és jól működő adatforgalom-csökkentője miatt.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60575) fery02 válasza Den Hadnagy (#60574) üzenetére


fery02
addikt

Nem gondolnám, hogy minden okostelefon felhasználó már rögtön "hardcore" felhasználónak számítson, hogy egyből alternatív böngészőt választanak az alap, beépített helyett.
Persze lehet én gondolkodom maradibban és mára már egyre általánosabbá válik, hogy nagymamik is mennek fel Play-re és töltenek le valami thirdparty böngészőt. :D

Ezt mind mindenféle gúnyolódás nélkül írom amúgy, szal no offense. :)

Szerk: Az is igaz persze, hogy akiktől véleményeket hallok a telefonról, az leginkább itt fórumon történik és akik már idáig jutnak, hogy topikba írnak, ők már valszeg tényleg nem gyári böngészőről nyomják.

[ Szerkesztve ]

(#60576) tfklv


tfklv
csendes tag

Nekem úgy tűnik mióta frissítettem az 5.0.2-re mintha halkabb lenne s telefon.Mi s véleményetek ?

(#60577) Quqesz válasza fery02 (#60572) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én a gyárit használom,bár keveset. Nekem is fűt,de ki lehet rakni teljes képernyőre(alsó gombsor sincsen). Nekem nem laggos és nem tölt újra(most direkt így írom a kommentet,de max fél sec a betöltés). Nem is éezem lassúnak,főleg wifin. Viszont két ujjas gőrgetéssel fent lehet lenni a lap tetején. Előtte chromoztam,de most a gyári jobban tetszik...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60578) Den Hadnagy válasza fery02 (#60575) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Mindenki alatt nyilván az aktív fórumozókat értettem, akiktől a panaszkodást vártad a korábbi hsz-ban.
Aki meg mélyebben beleássa magát a telefonja lelkivilágába, annak szerintem alap, hogy kipróbál alternatív megoldásokat, mint ahogyan azt a desktopján is megszok(hat)ta. Ez még messze nem HC-felhasználás szvsz. De ez csak az én logikám.

Nekem elsődleges szempont az adatforgalom-csökkentés volt, mert sokszor használom nem-Magyarországon a telót, és napi 50 megát okosan kell beosztani. Most pl. kipróbáltam az UC-t, mert olvastam tőled, nem rossz, majd még foglalkozom vele.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60579) fila


fila
senior tag

Off: egy kis segítséget kérnék.

Gyári garanciával, hol a legolcsóbb most postával a G2?

Új telefon kellene a nővéremnek, és ezt nézte ki.

Sok bolt hirdet, de nem igazodok el a garanciák között.

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#60580) reap3r


reap3r
aktív tag

Ha már alternatív böngészőknél vagyunk, én Opera-t használok wifin meg ha nem kell spórolnom a mobilnettel. Opera minit, ha igen. Nekem valamiért ez az opera nagyon bejön, nem a legesleggyorsabb, de pont rám van szabva... Előtte chrome-on voltam, de olyan szinten elegem lett belőle, hiába az adat csökkentés... Amúgy elárulok egy titkot: Az adatcsökkentéssel eszik annyi netet, mint egy-két browser alapállapotban... A chrome iszonyat sokat zabál és nálam fűtött is rendesen.
Amúgy opera-n belül be lehet állítani turbo üzemmódot, ami a képek minőségével babrál, talán ezáltal tud kevesebbet fogyasztani, bár ez már a saját eszmefuttatásom és lehet tök baromság...

(#60581) vadászcsiga válasza reap3r (#60580) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Opera tényleg jo de nem sokkal eszik kevesebbet mint a chrome sajnos. Legtakarékosabb a UC browser. Másfél ev alatt kipróbáltam az összeset.
Sajnos androidra nincs jó böngésző, ez nagy hiányossága az OS-nek.

[ Szerkesztve ]

(#60582) Quqesz válasza vadászcsiga (#60581) üzenetére


Quqesz
nagyúr

TűzVuk? Volt vmi,hogy tud nagyon gyors lenni,de nem toom androidon is?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60583) mentosatti76 válasza Bandus99 (#60573) üzenetére


mentosatti76
csendes tag

Nekem is volt gondom az mkv. fájl lejátszásával. A bsplayerrel megoldódott. Igaz nem próbáltam ki tv-n. Ha filmet nézek,csak pendriveről játszom le.

(#60584) Den Hadnagy válasza Grecky (#60567) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A Lolli alatt a halványításeffekt minimális lagja nekem is feltűnt.

Jó látni, hogy mindenki reagált a böngészőkérdésre... Lehet, hogy csak placebo-hatás, de én rengeteget tudok olvasni a Chrome használatával, és alig eszi a netet, pedig folyamatosan monitorozok, mert muszáj. De fog kapni esélytvaz UC is :) Az viszont tény, hogy számomra eddig a Chromenak volt a leglogikusabb és legszebben animált felhasználói felülete.

Jó olvasni a tapasztalatokat, így tovább!

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60585) Xmodule


Xmodule
őstag

Nektek gyari lolli alatt mennyi a kijelzö idö mondjuk 15%nal? Nekem 3 ora. automata fenyerön van es ugy 90% ba 4g -n keresztul netezek. Chrome es rss olvasas leginkabb.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#60586) reap3r válasza Xmodule (#60585) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nekem,ha wifin vagyok olyan 4 ó kijelzőidő, ritkán 5. 3g-n örülök, ha 3 óra összejön, 4 nem sokszor volt. Szintén automat fényerő olyan 60-70% körül. Általában messengerezek meg neten olvasgatok operával és pdfekből tanulok..

Amúgy lehet már haldoklik az akksi, amikor megvettem akkor ment a 6-7 óra kijelzőidő néhányszor, de azoknak az időknek nagyon hamar vége lett... Előző tulaj nem kímélte sajnos...Én próbálom okosan töltögetni/használni meg hát nincs tele millió fingós appal, van 6-7 appom, de azok sem a merítős fajták.

Egy kérdés: Ha T-mobile-os a telefon és a 2. évben jár a garancia, akkor lehetne valahogy gariban cseréltetni akksit? Vagy ez egy halott ötlet? Ha jól tudom 2 év teljeskörű van szolgáltatóknál, az magában foglalja az akksit is esetleg? Amúgy a hidden menu-ben azt írja, hogy good a battery status...

(#60587) racerx válasza Xmodule (#60585) üzenetére


racerx
őstag

Nagyjából kb ennyi nekem is.Szvsz a Chrome sokat eszik, és az automata fényerő is felhúzza szépen, és az LTE is fogyaszt. Term . ha wifin vagyok és sötétebb a képernyő akkor több lehet az idő.. Nálam ilyen 5-6 óra screen on sose fordult még elő.

[ Szerkesztve ]

(#60588) fery02 válasza Xmodule (#60585) üzenetére


fery02
addikt

Ezt nem csak neked válaszolva egyébként szerintem tök értelmetlen, hogy írjátok pl "automata fényerő 90%", hiszen ez nem mindig fix és ha pl sötét helyen vagy, akkor akkora százalékon is csutka nullán használja a fényerőt, napsütésben meg ellenkezőleg.

Az a lényeg, hogy ha jó akksid van, akkor szerintem 4 óra kijelző idő 2 nap készenléttel lazán meg lehet (4G-n, max csak nagyon pici játékkal és nem nagyon magas fényerővel).

----------------------------------------------------

@reap3r: Hidden menü szerintem akksi állapotra csak "Jó"-t tud írni, hiszen én az akksimmal ott tartok már, hogy auto 0% fényerővel is 4G-n már csak alulról súrolt 2 óra kijelző időket tudok összehozni, szóval az max akkor tudja rossznak vélni az akksit, ha már a sav folyik ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#60589) Xmodule


Xmodule
őstag

Köszönöm a valaszokat. Akkor ezek szerint ez egy teljesen normalis ertek. Ma reggel kiirta a telefon hogy az egyik app sokat fogyaszt a hatterbe. Töröltem is.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#60590) Laca0


Laca0
addikt

Akku téma:
Néhány hete panaszkodtam, hogy hirtelen elkezdett csökkeni az akkuidőm. Elképzelni sem tudtam, hogy szoftveres a gond. De mégis az volt, mert ujraflasheltem a rendszert és azóta is teljesen jó, ismét hozza az újkori kapacitását! (1 éves lesz a napokban)

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#60591) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !
Saját tapasztalatból tudom mondani a kijelzőt gyári T-s stock loli ...de én beltérben 35 % on használom kültérben automata fényerő 35%. És tökéletesen megy egész nap 4G háttér appok , böngészés, hivas fogadás indítás , 2 2,5 oranyi kijelző idő és délután 6 ra 55-60 % az aksi .
Ha persze játék vagy film is megy akkor leszívja rendesen.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60592) .St. válasza Rasnac (#60591) üzenetére


.St.
tag

Na most jól megkavartatok ezzel a fényerő dologgal. Eddig úgy gondoltam, vagy automata, vagy fixen beállítva x% -ra. Mi ez a vegyes dolog. Próbálgattam állítani és változik is a fényerő, de akkor baromira nem értem, hogy kell ennek menni.
Ha autón van akkor 100% -os fényerőnek a beállított % tartományában állítgatja a fényerőt?

-= St forever =-

(#60593) Rasnac válasza .St. (#60592) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Helló ! Az automatikus fényerőt is tudod állitani minimális szinten . Mert ha nem lenne elég akkor tudsz még kakaót adni rá nem sokat persze , de kicsit igen.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60594) racerx válasza .St. (#60592) üzenetére


racerx
őstag

AZ biztos, hogy nem ugyanolyan mértékben allitja, nem mindegy, hogy mekkora értéken áll a csúszka, ha alacsonyon, akkor kisebb mértékűre állítgat az automata is. Remélem éthetően fogalmaztam meg :-)

(#60595) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok
Kijelzőn kívül Más :
Tapasztaltok e olyan jelenséget hogy az aksi 100 ról nem mozdul aktív használat mellett fél óra 1 óráig majd hirtelen 98 % és onnantol szabadesés kb 3 percenként 1% al 92-93 ra ? Aztán onnantól merül rendesen

Képernyő jobb felső sarka nektek nem szokott melwgedni elég komoly mértékbe esetleg ? Mondjuk játék esetén? Carmageddon WOT és hearthstone esetén szoktam tapasztalni

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60596) Ferenczi Áko válasza Rasnac (#60595) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem akkor van ilyen, ha feltöltöm 100 százalékra, és nem húzom le egyből, hanem még rajta hagyom..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60597) Shany0811


Shany0811
tag

Sziasztok, egy pár kérdést szeretnék feltenni nektek, a tapasztalataitok érdekelne leginkább. Azon agyalok h veszek egy LG G2-t (most G2 mini-m van ). Technikai tudásban látom a különbséget, meg elvileg a számok alapján jobban is kell h járjak a G2-vel.
A lécet azonban magasra tette a G2 mini, leginkább ami nekem fontos a megbízható üzemidő és a kamera. Ajánljátok? Meg jól olvasom h kijött rá a lolli?

Köszi előre is! :))

(#60598) Rasnac válasza Shany0811 (#60597) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Őszinte leszek de ha neked gondolkodni kell hogy egy 2 éves csúcs telefon t vegyél a kis tesója helyett ...akkor olvasd el meg egyszer a tesztet :) (ne vedd sértésnek ) a g2 ben olyan vas van ami még mindig csúcsnak számít a kamerája egyértelműen jobb fejlettebb . aksi idő is jobb nekem egy G3 S -em volt egy az egyben g2 mini és megváltás a G2 hozzá képest :)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60599) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Sziasztok,

Új G2 vásárlását tervezem és olvastam, hogy hajlamos sárga foltosodni a kijelző (meg azt, hogy ha nagyon kell, akkor házilag kicserelheto) és azt szeretném kérdezni, hogy ismert-e, hogy milyen feltételek szükségesek ahhoz, hogy elkezdjen sárgulni? Pl. a nyaklap valamelyik komponensenek a durva melegedése? Telefon napon felejtese? Eltelt időtől függ? Ha sw-hw ok, akkor játék miatt, vagy háttérben beragadt app, ami tekeri a procit? Azert kérdezem, mert szeretném tudni, hogy megelőzhető /késleltethető-e a besargulas, vagy jön, ha vigyázunk ra, ha nem.
Mintha nem ugyanott sargulna mindegyik G2 kijelzője, igy a hw sutogeto hatasa elvileg nem indokolna...
Előre is köszi!

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#60600) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Még egy kérdés:
Jól sejtem, hogy a lolli az utolsó frissítése a G2-nek, M már nem lesz? (már igy is túl van a 18 hónapon, amit olvastam, hogy addig jön rá frissítés)

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.