Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60651) Tsebacsi válasza dome008 (#60650) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ha európai német telefon, van rajta magyar nyelv is. Ha neadjég nincs, szerintem megy rajta a more locale 2.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60652) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !
Őő... Asszem hiba van a mátrixban .
Hogyan lehet az hogy hívás után az idő a bal felső sarokban beakad és az időjárás widget en meg jó . és csak képernyő visszaoldas lezárás hívás után oldja meg
Másnál hasonló ?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60653) dome008 válasza Tsebacsi (#60651) üzenetére


dome008
csendes tag

Én is erre gondoltam, hogy legalább egy more locale féle progi ezt megoldja. 2 éve vettem egy htc-t, az is németként volt eladósorban, de lazán át lehetett állítani. Viszont felhívtam őket és megkérdeztem, hogy valami úton-módon meg lehet e oldani, de azt mondta, hogy nem és akkor ők se úgy hirdetnék.

Amúgy erről van szó: [link]

Erősnek érzem azt a ~22e Ft különbséget a két csomag között, ha át lehetne állítani. Szóval nem érzek nagy reményt, de talán valaki tud valamit ez ügyben, vagy vett ilyet.

(#60654) ClioRS válasza dome008 (#60653) üzenetére


ClioRS
őstag

Ha valóban D802 típus, akkor jó nagy hülyeséget mond. (Még szerencse, hogy ez a munkája.... :U )
Simán rá lehet tenni akár magyar ROM-ot is, és probléma megoldva.

(#60655) Den Hadnagy válasza dome008 (#60653) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem régiókód szerint német a telóm. Magyar gsm boltból rendeltem, de simán magyarra állítottam mindent, tökéletesen működik.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60656) fery02 válasza batai15 (#60642) üzenetére


fery02
addikt

Alapjában gyorsan dolgoznak Váci út 33 alatt, szóvak az sem lett volna meglepő, ha már a múlt héten megkaptad volna.
A héten már mindenképp lennie kell fejleménynek.

------------------------------------------

@obalix: Az nem hangzik számomra túl jól, ha egy böngésző alig eszik RAM-ot. Ha nem a használatra, akkor mégis mi másra van a RAM?
Nem tudom, hogy UC hogyan áll ezzel (nem vagyok RAM nézegetős típus), de ennek a böngészőnek nálam 5 megnyitott fülnél még nincsenek oldal újratöltési gondjai és vígan váltogatok a fülek között.

------------------------------------------

@dome008: Ár/érték arányban még mindig top telefon ez, de ha nem zavar az "ócókínai" téma, akkor utánanézhetsz a Meizu M1 Note-nak is! Van tesztje is mobilarena-n.

[ Szerkesztve ]

(#60657) batai15 válasza dome008 (#60650) üzenetére


batai15
félisten

lennie kell benne magyar nyelvnek..

(#60658) dome008 válasza Den Hadnagy (#60655) üzenetére


dome008
csendes tag

És mivel, hogyan állítottad át? ROM csere és a társait most hagynám. Nem nekem lenne a teló, így nem fektetnék bele most ennyi energiát. :)
Gondolkozom, hogy megrendelem, aztán, ha tényleg nem lehet átállítani, úgyis elállhatok még utólag a vételtől.

[ Szerkesztve ]

(#60659) batai15 válasza fery02 (#60656) üzenetére


batai15
félisten

aza gond h nem a váci útba vitték.. beszéltem lg supportal ők küldtek ebbe a hivatalos átvevő helyre.
tippelj hova vitték.. de már szorított az idő nem akartam elhozni..
telemax a helyes válasz

(#60660) fery02 válasza dome008 (#60658) üzenetére


fery02
addikt

Rájuk érdeklődni nem tudsz? Pl e-mail vagy telefonhívás formában?
Egyébként szerintem is kell lennie benne magyar nyevnek.

---------------------------------------------

@batai15: Ejjjj, te is jól jártál akkor... :/
Így akkor csak csak a jó Isten tudja, hogy mikor és milyen állapotban fogod újra látni a telefonod.

[ Szerkesztve ]

(#60661) dome008 válasza fery02 (#60660) üzenetére


dome008
csendes tag

"Viszont felhívtam őket és megkérdeztem, hogy valami úton-módon meg lehet e oldani, de azt mondta, hogy nem és akkor ők se úgy hirdetnék."
#60653 :)

(#60662) batai15 válasza fery02 (#60660) üzenetére


batai15
félisten

hát vannak képek a telefonról átadás előtt. ha szét berhelik akkor felakasztom őket, meg fogyasztó védelem stb.

(#60663) janston


janston
aktív tag

Sziasztok!
Térerőtől rendeltem G2-őt, azt mondta a srác, hogy annyi a bibi, hogy az indításnál van egy Vodafone logó, de független gyári csomagolás. Ez jelent bármi negatívat is(szériában, hardverben), illetve ROM cserével gondolom megoldható(?)

(#60664) Nightman1


Nightman1
tag

Sokat segített a fórum és bár mindíg ügyelek rá hogy egyedi csengőhangom legyen,hálából a sok infóért segítőkészségért megosztom veletek legújabb csengőhangom,ha csak egy embernek jön be a stílus,zene,már megérte feltenni.. :)
Szép napot nektek! http://www7.zippyshare.com/v/kn3kamLc/file.html

(#60665) fery02 válasza janston (#60663) üzenetére


fery02
addikt

Szia!
Semmit sem számít, olyan ROM-ot rakhatsz rá a későbbiekben, amit csak akarsz.

-------------------------------------------

@dome008: Hopsz, figyelmetlen voltam. :)

(#60666) janston válasza fery02 (#60665) üzenetére


janston
aktív tag

Igen, de azért kérdezem, hogy ez tényleg csak szoftveres eltérésre utal-e és nem pl más régiókódra vagy gagyibb szériára? Köszi!

(#60667) janston válasza janston (#60666) üzenetére


janston
aktív tag

Illetve, hogy a rendes gyári szoftver is felmegy-e rá, és tud rendesen frissülgetni azzal? (nem tudtam már szerkeszteni)

(#60668) fery02 válasza janston (#60667) üzenetére


fery02
addikt

A pontos régiót jó lenne tudni, de ha valóban független, akkor gond nélkül fel tudod magad rakni a hivatalosan rá kiadott ROM-ot számítógépről, amin rendesen működni fog úgy az OTA frissítés a későbbiekben (ez persze a régiótól is függ).
Bár szerintem nem nagyon fog már erre a telefonra komolyabb frissítés érkeni hivatalosan.

Hardveresen sem fog gyengeségben szerepelni sehol sem más G2-khöz képest.
Ilyesmi eltérésekről, csak mert sufniGSM, még nem nagyon hallottunk.

(#60669) janston válasza fery02 (#60668) üzenetére


janston
aktív tag

Köszi!
A régiót tudom ellenőrizni, ha a kezemben lesz? D802-es, ha minden igaz.

(#60670) dome008 válasza fery02 (#60665) üzenetére


dome008
csendes tag

Folytatódott a dolog. Felhívtam az LG ügyfélszolgálatot, ott azt mondták, hogy én nem tudom feltenni a magyart, aztán átirányítottak az LG szervizhez. Kérdeztem, hogy a nyugati régióba szánt (pl. angol v német) telefonokra fel tudjuk e varázsolni a magyar nyelvet, aztán azt mondta, hogy igen, kb fél órát vesz igénybe és 1950Ft a díja, Váci útnál. Szóval lazán megéri így "nem magyar" telót rendelni.

(#60671) batai15 válasza dome008 (#60670) üzenetére


batai15
félisten

inkább nem mondok semmit... :U :U :U

(#60672) Tsebacsi válasza batai15 (#60671) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Van aki nem akar a kdz-vel szenvedni, emiatt most miért is kell valakit nem kimondva, de lehülyézni?! :F

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60673) batai15 válasza Tsebacsi (#60672) üzenetére


batai15
félisten

mert vicces. kdz szenvedés? az mi? egyébként nem mondtam ki valóban semmi negatívat a kollegára..

(#60674) pinceajto


pinceajto
csendes tag

Sziasztok
Egy olyan kérdésem lenne hogy a System particio atmeretezheto?

(#60675) Tsebacsi válasza batai15 (#60673) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

1. Csak aki hülye az nem veszi észre...

2. Nem kevesen szívnak a kdz-vel ilyen-olyan okok miatt, anno én a G-nél tégláztam majdnem a telefont a hiányos leírás miatt, szóval ebbe se kéne belemenni. Szíve joga úgy csinálni a dolgot, ahogy akarja, emiatt lekicsínylően nézni rá nem szép dolog szvsz.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60676) batai15 válasza Tsebacsi (#60675) üzenetére


batai15
félisten

persze fizessen egy othoni 10 perces melóért ha ennyi pénze van. Az hogy te meg nem olvastál normálisan legyen a te bajod. Érdekes módon akik régóta romolnak hogy nem téglázták még le a telójukat?
Egyébként azt gondolsz oda annak a szónak amit szeretnél.
Mindegy ha neki meg ér ennyit csinálja pedig mind össze némi utána olvasás kell.

[ Szerkesztve ]

(#60677) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

tudtok ultra slim atlatszo tokot valahol, ami 1 heten belul elerheto?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#60678) dome008 válasza batai15 (#60676) üzenetére


dome008
csendes tag

Nem nekem lesz a telefon, nem én veszem, csupán utánajártam. Az összefoglalót gyorsan átfutottam, de számomra nem volt ezzel kapcsolatban releváns infó, főleg úgy, hogy LG-vel sose foglalkoztam, így nem is vagyok tisztában mi mivel kompatibilis, stb.; így lehet mondani, hogy ehhez hülye vagyok, ahelyett, hogy megsúgnád mivel és mit kéne csinálnom (ha benne van az összefoglalóban, akkor azt csak megjelölni/bemásolni). Ezért kár volt hozzászólnod.

(#60679) Tsebacsi válasza batai15 (#60676) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Lövésed nincs mi és hogy volt a G-vel, de rögtön én is le vagyok szólva, hogy olvasni se tudok. Rád kár fecsérelni a betűt, kellően arrogáns és öntelt ember vagy, hogy leszard mindenki más véleményét, mert csak a tied az igaz és a való. Gratulálok! :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60680) batai15 válasza Tsebacsi (#60679) üzenetére


batai15
félisten

köszönöm. :R elég apple fant oktatását olvastam ma ugyhogy ja nem volt most ehez ingerenciám.

[ Szerkesztve ]

(#60681) batai15 válasza batai15 (#60680) üzenetére


batai15
félisten

amúgy: túl sok hsz-ed van a g topikban hogy átbogarásszam.
Ha belinkeled mi volt és igazad van akkor itt a fórum előtt kérek elnézést tőled .
:R
egyébkénk ha hiszed ha nem nem vagyok öntelt és arrogáns, de valahogy ma nem vagyok valami jó paszban. talán 2 napja beteg vagyok v nem tudom . De minden esetre csak most vagyok kötekedős.
Lehet elvonási tünetek mert 2 hete egy e52-ra vagyok kényszerülve.

[ Szerkesztve ]

(#60682) Tsebacsi válasza batai15 (#60681) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem szerepelt a leírásban, hogy telepíteni kell a msxml.msi-t ahhoz, hogy lefusson a KDZ-s frissítés, nekem megállt ott. Amúgy 900-950 hsz között van az eset. 1 napom ment rá, mire kibogarásztam a netről a megoldást, és nem kicsit voltam idegbajos se. Azért is féltem a G2-t frissíteni, mert volt rossz tapasztalatom, de ott szerencsére semmi probléma nem volt.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60683) Danny750 válasza oba (#60641) üzenetére


Danny750
őstag

Melyik cifet ajanlod??rengeteg van én most surolokremet vettem. ..

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#60684) batai15 válasza Tsebacsi (#60682) üzenetére


batai15
félisten

hát ez érdekes . én csak fel raktam a driveket, meg elindítottam a progit és lefutott.. anno volt valami msi fájl de ezen a gépen még nem kelett nekem.
Akkor elnézést kérek tőled! :R kollegának meg jót akartam , mert 2 ezer is 2 ezer meg elméletbe azon is van magyar nyelv.
Munka társam zsebéből egy gyári beállítások vissza állításáért lumián 5000 kértek el .- ingyen meg csináltam volna neki..
De ja igazad van kollega tudja hogy neki ér e 2 ezer forint.
De amugy tényleg a kdz nem egy ördöngősség..

(#60685) Tsebacsi válasza batai15 (#60684) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jól van na, semmi gond, én is bocsánatot kérek, lehet picit túlreagáltam én is, asszony reggel felbosszantott és kicsit sötét még a hangulatom. :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60686) batai15 válasza Tsebacsi (#60685) üzenetére


batai15
félisten

én meg ithol vagyok betegen. 2 napja hasmenéssel valami vírus.

(#60687) watador600


watador600
senior tag

[ezt] próbálta már valaki 30B-n? Mert azt írja hogy 30A és 30Dhez használható.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60688) Mike81 válasza batai15 (#60681) üzenetére


Mike81
senior tag

Biztos a melegfront teszi :-)

(#60689) Danny750 válasza Danny750 (#60683) üzenetére


Danny750
őstag

Köszi mindenkinek, sikerült:)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#60690) orc88


orc88
őstag

Üdv!

Milyen áron lehet szerezni LCD+Digizitert D802-höz? Esetleg akinek van tapasztalata ilyen téren, tudna linkelni oldalt is?

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#60691) bala6120


bala6120
senior tag

Böngésző: én Opera Bétát használok már régóta, notin is. Gyors, nem fűt, könyvjelzők is biztonságban vannak.

(#60692) Nightman1


Nightman1
tag

Na holnap végre meglesz a sim tálca,és azon agyalok hogy "meglepném" magam egy friss rommal.
Nálam a Cloudy G2 2.2 fut,viszont sokan közületek akik lollit tettek fel az első időkben,inkább visszalépésnek érezték akár akksi akár a 4.4es "ficsörök" hiánya miatt.
Látom xda-n fenn van a Cloudy g2 lollis változata is de csak az f320as variánsra. A google meg simán bedob erre a romra egy kazal oldalt ahol ezt a romot teszik fel a mi D802esünkre,gond nélkül.
Működhet?
Vagy ajánlanátok más romot amiben minden van? (fm rádio pl..) Mik a tapasztalatok most lollival?
Köszönöm!

(#60693) akooos válasza Nightman1 (#60692) üzenetére


akooos
veterán

Fel ne rakd az F320-ra való ROMOT, mert téglázod a telót.
Kizárólag D802-re valót keress, a többit felejtsd el.

(#60694) Nightman1 válasza akooos (#60693) üzenetére


Nightman1
tag

Igenisértettem! :D

(#60695) goblin1983


goblin1983
tag

Ami a böngészőket illeti frászt kapok attól, hogy az oldalakat mindig újratölti. :/ Ez mobilnettel nagyon idegesítő, főleg ha már korlátozva van. (Tudom, az én hibám, vegyek még, vagy lépjek másik csomagba. Arany áron mérik azt a pár megát is...)

Nekem lett egy olyan bugom, hogy mikor rákérdez melyik alkalmazást szeretném alapértelmezettnek beállítani, akkor hiába van bepipálva, hogy jegyezze meg, következő alkalommal megint megkérdezi. Pl böngészőből facebookba lépek be és fent van az app, akkor megkérdezi, vagy több videó lejátszó is van fent, azoknál is. Erre ötlet?

(#60696) watador600 válasza Nightman1 (#60692) üzenetére


watador600
senior tag

Én ma kaptam vissza. Nem várták meg míg a szerviz vissza küldi, így rendeltek nekem egy zsír új tálcát ingyér :D

Erre esetleg valaki? :R :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60697) Nightman1


Nightman1
tag

watador600-irigyellek,az a baj hogy én is másképp tennék már.
Szivem szerint még ott helyben kellett volna rázudítsam a fogyasztóvédelmet emberünkre. Nem az a 2000ft idegesít hanem mikor hülyének néznek!
Más: lollis romot csak és kizárólag úgy lehet telepíteni hogy gyári romra vissza,és aztán lolli?
Vagy van egyszerűbb mód?

(#60698) Nightman1 válasza Nightman1 (#60697) üzenetére


Nightman1
tag

Blisspop működés,tapasztalat?

(#60699) mouzrr válasza goblin1983 (#60695) üzenetére


mouzrr
őstag

Ez a nem-megjegyzősdi nekem is jelen van sajna :(

(#60700) m_dawe válasza watador600 (#60696) üzenetére


m_dawe
senior tag

Ez alapján rootold. Majd töltsd le playből az AutoRec nevű appot. Én így csináltam már jópárszor és mindig frankó lett ( Kivéve 1x de akkor én b@szarintottam el :DDD )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.