Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59951) MightyEagle


MightyEagle
csendes tag

Sziasztok!Letöltöttem az elméletileg hivatalos 5.0-t a g2 re,viszont a magyarországi verzióbol csak a 16 gb-osra volt fent.Történhet valami gond,ha én a 32 gb-osra teszem fel?Továbbá:lett nekem egy 1,76 gb-os kdz fájlom.Mit csinálja vele,hogy telepítsem?Az adatok megmaradnak utánna?

(#59952) Laca0 válasza MightyEagle (#59951) üzenetére


Laca0
addikt

Jó rá a 16-os. Az összefoglalóban le van írva a kdz telepítés.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59953) hcs57 válasza akooos (#59949) üzenetére


hcs57
őstag

Ide illik az is, hogy ai iPhone-t szoftver frissítéssel nem tudod téglásítani, nekem a G2-t a LGMobile Support Tool téglásította... ez nem magyarázható azzal, hogy sok féle G2 van.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#59954) Laca0 válasza hcs57 (#59953) üzenetére


Laca0
addikt

Akkor az is ide tartozik, hogy egy ismerősöm szifon 4-esét kb 4 havonta küldik szervizbe, mert hol a mikrofon megy tönkre, hol a wifi... De 2* volt már szoftveres problémával is bent. Pedig nagyon vigyáz rá...
Csak hogy maradjunk a tényeknél...
Egy zárt rendszer, ami 1 bizonyos hardveren fut, mindig is stabilabb lesz, mint egy univerzális rendszer! Ennek ellenére mégsem annyival stabilabb egy iphone, mint egy jó androidos, mint pl a G2!!!
Nelem ez a telefon 1 év alatt egyszer sem fagyott le!!!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59955) akooos válasza firemanus82 (#59950) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem egy szóval sem védtem az LG termékfrissítési tevékenységét. Nyilván ebben a fórumban nem a Samsung Galaxy S4-el fogok példálózni Android oldalról. A kommentem lényege az lett volna, hogy az Androidot ilyen szempontból (is) felesleges az iOS-el összehasonlítani.

(#59953) hcs57:
Ezt nem tudom, ugyanis soha nem frissítettem iPhonet, viszont nekem egy Droid se lett tégla az elmúlt évek során.

(#59956) hcs57 válasza akooos (#59955) üzenetére


hcs57
őstag

Samsung esetében nekem sem lett tégla, ezért vágtam bele bátran. .. de ahogy itt olvasom, nem egyedüli eset G2 frissítésnél.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#59957) Valaki1234 válasza akooos (#59949) üzenetére


Valaki1234
tag

Miért kell kiadni 5 felé változatot egy telefonból? Ennyi erővel Apple is kiadhatna minden régióra külön egyet de valamiért nem teszi... A másik ami számomra felfoghatatlan hogy Androidos gyártok miért nem érik el a szolgáltatóknál hogy ne üljenek hónapokig a a friss szoftveren?? Hogy lehet hogy iPhonra mindenkinek 1 időben jelenik meg a szoftver függetlenül attól hogy USA EU vagy ázsiai illetve hogy független vagy szolgáltatós? És ez nincs összefüggésben azzal hogy magát az Android operációs rendszert hány fajta telefonra kell optimalizálni...

(#59958) Laca0 válasza Valaki1234 (#59957) üzenetére


Laca0
addikt

Pedig de!
Pont erről beszéltünk!
De szerintem legyen már elég az OFF témából!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59959) akooos válasza Valaki1234 (#59957) üzenetére


akooos
veterán

Biztos van oka, hogy több féle variáns van, ebben én nem vagyok kompetens.

Mindenkinek szól aki szidja a Droidot:
(senkinek nem akarok a lelkébe gázolni, ezért aki érzékeny az ne is olvassa el)

miért nem vesztek iPhonet? Legalább hibátlan lenne minden :)) (És ne jöjjön nekem senki az árával :)) )
Nekem világ életemben jól működött az Android. Ha frissebb verziót akartam akkor ráflasheltem BÁRMIT. Ahogy most is ha valamit akarok akkor flashelek egy másik ROM-ot. Applenél mit flashelnek az emberek ha valamit ki akarnak próbálni? Ha rosszul sül el egy verziófrissítés akkor még vissza se lehet menni a korábira.

(#59961) Valaki1234 válasza akooos (#59959) üzenetére


Valaki1234
tag

Nekem csak a Droidos gyártók frissítési politikájával van baj magával a rendszerrel nem. Nem váltanék iPhone-ra és nem az ára miatt, szimplán jobban tetszik az Android (WP-ben gondolkodom mostanában csak a próba kedvéért), egyrészt pont az általad is leírt dolgok miatt.

@Laca0: az, hogy a szolgáltatós telefonokra a függetlenekkel egy időben jelenjen meg a frissítés az miért is függ attól hogy magát az Android operációs rendszert a Google gondozza? Az Apple miért tudja nekik megmondani, hogy márpedig mindenkinek egy időpontban válik elérhetővé a frissítés?

Mellesleg csak ismételni tudom önmagam, ha ilyen nagy probléma kiadni a frissítést az 5 különböző fajtájú telefonra, akkor minek van 5 különböző fajtájú telefon? Ha az Apple-nek elég hogy 1-et ad minden régióra (nyilván értem én hogy rádiós hardverben vannak különbségek ott is, legalábbis gondolom) akkor a nagy Androidos gyártók miért szo*atják magukat azzal hogy kiadnak 5 fajta variánst egy készülékből?

Egyébként Nexus 5-öt akartam venni a G2 előtt (pont a frissítések, tonnányi custom ROM miatt), de aztán teljesen véletlenül a kezembe került egy G2 és nem tudtam ellenállni :)) Viszont következő telefonnak szívesen kipróbálnék mondjuk egy Nexus 5 2015-öt amennyiben lesz ilyen... Tényleg erről van valakinek valami híre?

(#59962) akooos válasza Valaki1234 (#59961) üzenetére


akooos
veterán

Van ugye a D802, ez a nemzetközi kiadás, az alap G2. Valamelyik vagy a 800 vagy a 803 vagy nemtudom melyik a Verizon Wireless saját változata,még a telefon is máshogy néz ki.
Az F320, a koreai variáns pedig rendelkezik micro sd slottal, levehető hátlappal és kihúzható TV antennával.
Erre van igény az egyes területeken, ezért van minimum 3 féle. A maradékról fogalmam sincs :)

(#59963) Quqesz válasza Valaki1234 (#59961) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mert egyszerűen mindenhol más tetszik az embereknek(pl kultúrális különbségek). Az eu dolgok pl ázsiában nem mindég jönnek be. Így akarnak a gyártók minnél nagyobb területet lefedni eladásokban. Az ami az almának sikerült az egyedi,nem valószínű,hogy más gyártónak is sikerülne. De megfordítom: örülnél ha minden gyártó csak egy csúcsmodellt dobna ki ugyan azon az áron és ugyan olyan tudással? Tehát mindenki alma lenne?

Firemanus
Tudom először q1 volt,de mikor benyögték a q2-t akkor nekem az első napon meg is jött(ápr 1),sőt asszony g3s re is megjött....a sony-t meg még mindég várom...és várom.......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59964) Atish19 válasza akooos (#59962) üzenetére


Atish19
őstag

USB slotra itt is lenne igény! :D

(#59965) csatakacsa


csatakacsa
tag

Na feltettem én is a lollit.. Nem is lenne vele baj, csak annyi a gond hogy videózásnál szaggat a felvétel. Akármilyenre állítom ( 1080 60fps, 720p, ) sokszor darabossá válik a felvétel. Nektek nincs ilyen gondotok vele ?

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#59966) anvigh84


anvigh84
csendes tag

Haliho!
Szeretnék segítséget kérni, mert már 2 napja keresgélek a neten, de nem találtam megoldást a problémámra.
A problémám a köv: frissítettem gyári 4.4.2-es D800-am (annyi hogy rootolva volt) lollipopra pc suittal.
Nem működött a dupla koppos feloldás csak a zárás, ezért a service menüből frissítettem a touchscreent és azóta nem érzékel jól, így nem tudom használni a telót.
Ami nagyobb probléma hogy D802 lett belőle, és nem tudok visszarakni rá sehogy se D800-at, pedig sztem csak annyi baja van hogy D802 lett vmiért belőle és ezért nem kezeli jól az érintőpanelt.

Andrew

(#59967) Fredy02 válasza Meggyi001 (#59960) üzenetére


Fredy02
tag

A playről letölthető App Ops, Permission manager nem pont ezt csinálja?

S23U

(#59968) tomika9988 válasza anvigh84 (#59966) üzenetére


tomika9988
tag

Kdz-vel tedd fel rá a d800-as romot.

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#59969) Meggyi001 válasza Fredy02 (#59967) üzenetére

De, és van még pár progi amivel megoldható, csak írják a cikkben, hogy ez az emberek felének miért nem jó. De amúgy ja, nekünk jó, csak az átlagfelhasználónak nem, akik pl azt sem tudják mi a root vagy féltik a garanciát, stb.

https://gamergep.hu/

(#59970) anvigh84 válasza tomika9988 (#59968) üzenetére


anvigh84
csendes tag

Csak tot fájlban találtam d800-as romot és azt meg csak lgflashtoolal tudnom megnyitni, de az meg nem rakja fel mert visszadobja a más modell miatt

Andrew

(#59971) BigSlim


BigSlim
csendes tag

Szevasztok! Mai nap sikeresen fel telepítettem a pc suittal a nyalókát a telekomos készülékemre! Kicsit többet vártam tőle de így mindent össze vetve azért bejön ez az új dizájn! De van egy olyan problémám ami nekem nagyon hiányzik is, hiába jelölöm be hogy a záróképernyőn jelenjen meg az időjárás efekt pl mikor esik az eső akkor folyik a viz csepp a képernyőn! Na most ez nem jön be egyáltalán! Hiába állítgatom be semmi! Ja meg a widgeteket se látom sehol hogy kilehetne rakni záró képernyőre! Tudtok ezekre valami megoldást?
Vagy próbáljak meg egy gyári visszaállítást? Mielött frissítettem akkor megcsináltam de mikor felraktam a lollit már nem! Előre is köszi!

Note 8, Mate 20 Pro, Note 10+

(#59972) Meggyi001 válasza BigSlim (#59971) üzenetére

Eső meg felhő lesz, ha olyan az időjárás, vagy olyannak érzékeli. Widgetet asszem nem lehet kirakni.

https://gamergep.hu/

(#59973) noxon


noxon
őstag

Vettem a hàtsó kameràhoz ebayről kamera takarót, hogyan lehet leszedni a rajta lévőt? Nem tudok alànyúlni. Ìrtàk, hogy hajszàrìtóval? De azzal hogy, na meg fújja rà a forró levegőt, az se jó

We live in a simulated world...

(#59974) Valaki1234 válasza anvigh84 (#59966) üzenetére


Valaki1234
tag

Ebben igazad/igazatok van, ezzel lehet meg lehet védeni azt, hogy miért van több variáns ezt aláírom.
Viszont a szolgáltatói telefonok körüli frissítési mizériát ez se magyarázza meg.

(#59975) BigSlim válasza Meggyi001 (#59972) üzenetére


BigSlim
csendes tag

Hali! Hát nem tudom itt Zalaegerszegen most épp felhős az idő, az időjárás app is annak mutatja de mégse jelenik meg felhős animáció a záró képernyőn! :(

Note 8, Mate 20 Pro, Note 10+

(#59976) noxon válasza noxon (#59973) üzenetére


noxon
őstag

Sikerült, tűvel alànyúltam :) végre újra szép képet csinàl :D

We live in a simulated world...

(#59977) hard74 válasza BigSlim (#59975) üzenetére


hard74
senior tag

Csak az esőt és a havazást mutatja. (felhős, napfényes animáció kikerült a lolliból)

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#59978) tomika9988 válasza hard74 (#59977) üzenetére


tomika9988
tag

nekem a felhőt is mutassa

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#59979) BigSlim válasza tomika9988 (#59978) üzenetére


BigSlim
csendes tag

Na akkor most hogy is van ez? :DD

Note 8, Mate 20 Pro, Note 10+

(#59980) Quqesz válasza BigSlim (#59979) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak a gps általi helypozíciós időjárásnál mutatja,de ki is írja,hogy eső és havazás(ez nekem is hiányzik)......záróképernyő widget nincsen,playről kell alternatíva.

csatakacsa
Nekem nem. Csinálj hr-t....azt is nézd meg,hogy pl pc-n is akad a video?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59981) anvigh84 válasza anvigh84 (#59970) üzenetére


anvigh84
csendes tag

Ha rárakom a D802 átvezetőjét és érintőjét a kijelzővel, azzal megy csak nagyon melegszik.

Andrew

(#59982) MightyEagle válasza Laca0 (#59952) üzenetére


MightyEagle
csendes tag

Lenne itt még valami:le van írva,hogy hogyan kell gépen keresztül a letöltött 5.0-t telepíteni a telefonra-Windowsos gépről.Nekem viszont Macbookom van,vagyis le tudná valaki írni a telepítést OS X-en keresztül? :))

(#59983) mouzrr


mouzrr
őstag

Azt hiszem ideje szervizbe vinni a telefont. Már csak 300 es 700 mah között töltődik hálózati adapterről:(

Mas toltorol meg azt irja 40 es 200 kozott szedi az áramot.

[ Szerkesztve ]

(#59984) vico03


vico03
tag

Sziasztok!
Korábban kdz-vel frissítettem T-Mobile-os G2 -öm (úgy tudom telekom által nem kiadott) D80220H verzióra.
Véleményetek szerint ezt a verziót frissíthetem pc-suite -tal D80230B verzióra?
A pc-suite felajánlja a frissítést, nem lesz "gebasz" ha "ráfrissítek"?
Köszönöm előre is!

(#59985) tomika9988 válasza MightyEagle (#59982) üzenetére


tomika9988
tag

[Ezzel a programmal]

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#59986) tomika9988 válasza vico03 (#59984) üzenetére


tomika9988
tag

persze :D

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#59987) Looserke


Looserke
őstag

Hali!

Frissítettem a telefon T-s lollipoppra. Egy kérdésem lenne csak. Az új csendes módot nem egészen értem. Mit és hogy kellen pontosan beállítanom, ha azt akarom, hogy minden nap este 21:00-tól másnap reggel 6-ig kussban legyen a telefon, de az ébresztő az ébresszen akármikor is van és akárhány óra van. Kit-Kat-en ez pofonegszerű volt itt meg van meg van variálva minden.

Köszi!

(#59988) Quqesz válasza Looserke (#59987) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csináld a kövit: beáll/hang/ne zavarjon menüben beállítod,hogy akar-e zavarni vki(hívás /üzenet/naptár). Alul pedig beállítod melyik napon mettől-meddig legyen ebben a módban. Kilépsz és az alatta 2-vel levő alkalmazások menüpontban beállítod prioritásba az óra appot. Az ébresztés meg a szokásos módon kapcsolod be. Nekem így ébreszt rendesen minden nap.Ez csendes mód lesz,de nem rezgő. Azt csak manuálisan lehet bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59989) Looserke válasza Quqesz (#59988) üzenetére


Looserke
őstag

köszi, megnézem

(#59990) oba


oba
addikt

debloated gyári 5.x rom létezik? csinált valaki?

(#59991) m_dawe


m_dawe
senior tag

MIUI 6 mennyire stabil mindennapi használatra? Akksi idő milyen benne?

(#59992) Tatyla


Tatyla
őstag

Kéne kis help, be frissült az LG G pad is lollira de azóta nem talál hálózatot vagyis talál majd ismét keres folyamatosan, beállítások ahogy néztem jók de mi lehet a probléma?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#59993) stefi68 válasza oba (#59990) üzenetére


stefi68
addikt

Én most ezt raktam fel este:
QUETZAL Base30E ROM v1.3 [802/805/806] [ROOT] [BusyBox] [Xposed] [ViPER4Android] [T-Action] [Lantern Toggle] [Plug & Plop] [Call Recorder] [FM Radio]

Még nem nagyon volt időm tesztelni, de egyelőre minden OK. Van benne minden jó: xPosed, Viper4, stb.
Pár mod is van hozzá...

Annyi, hogy telepítéskor az Aroma spanyolul van, de arra a pár kérdésre így is lehet válaszolni.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#59994) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok !

Tudtok esetleg alternatív képernyőzár progit, amin működik a dupplakoppos ébresztés ?

Laca

(#59995) rzoli


rzoli
senior tag

Debrecenben tud valaki megbízható, GYORS szervizt, ahol az elrepedt képernyőt cserélik?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#59996) Balazska15 válasza laca71 (#59994) üzenetére


Balazska15
senior tag

Én most ebbe szerettem bele! ;)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#59997) spuros


spuros
őstag

Sziasztok,

milyen lett a Telekomos 30b? Most független 30e-n vagyok, csak érdeklődésképpen kérdezem..

(#59998) morneo.it válasza Balazska15 (#59996) üzenetére


morneo.it
senior tag

Srácok! Megérkezett a telefon az LG szervizből. Komplett előlapot, keretet, kijelzőt cseréltek. Nagyon hálás vagyok nekik. Előzmény: a Vodafone a TeleMax-ba küldte, aki visszadobta a horzsolt sarok miatt. Ezután a Fogyasztóvédelemhez fordultam, akik az Advansys Notebook Szerviz Kft.-vel bevizsgáltatták: ők meg nem láttak semmi foltot. Harmadik lépés volt, hogy saját költségemen elküldtem GLS futárral a telefont a Váci utcai szervizbe. 4 nap alatt visszaküldték, kicserélték az oldalsó keretet, komplett kijelzőt. Hatalmas respect nekik :C :C :C
SOHA nem szabad beadni a szolgáltatóhoz, nekem megért 1.300 Ft-ot a futár. Ja, visszafele ők állták! :R

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#59999) embe


embe
nagyúr

Az egyik ismerősömnek kellene feltenni egy lollit.
Akkor ez a Online
166 NEU/EUROPE OPEN V30b LGD802 az ugye? És ez akkor mehet az offline frissítővel...ugye?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#60000) Balazska15 válasza morneo.it (#59998) üzenetére


Balazska15
senior tag

Ezt értsem úgy, hogy tetszik a CM Locker?? :DD :DD
Gratulálok egyébként a kitartásodhoz és, hogy nem hagytad becsapni magad ;)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.