Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60401) Dmiki


Dmiki
csendes tag

Valaki észreveszi a hibát? :D aki igen attól azt kérdezem van ötlet mivel tudom megoldani? G2 xposed volt a tettes. Semmit nem állítottam. Le is töröltem. Azóta így van. Várom a megfejtést :D

[ Szerkesztve ]

(#60402) GZoli7 válasza Dmiki (#60399) üzenetére


GZoli7
senior tag

A root scropt fagyasztja az OTA frissítést, nem véletlenül.
Gondolom, ha unrootoltad vissza lehet kapcsolni. Mondjuk, ha a script mást is változtatott, akkor lehet még gond...

(#60403) watador600


watador600
senior tag

Amikor bekapcsolom a telót, felveszi a fényerőt 100%-ra... ez mitől lehet?
30B a rendszer.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60404) Meggyi001 válasza watador600 (#60403) üzenetére

Ha új a rendszer, akkor azért. Nekem is volt ilyen, pár újraindítás után be fog állni a te beállításodra.

https://gamergep.hu/

(#60405) Grecky válasza MikaVejneGI (#60391) üzenetére


Grecky
senior tag

Nem szűnt meg, átkerült a galéria appba.
Bal felső sarok "szendvics" jel...de a galériából amúgy el tudod indítani a videókat.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#60406) Den Hadnagy válasza szebev (#60398) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Hála istennek ajándékba kaptam az átalakítót:) Na a következő telefonomnál lehet, hogy tudom majd használni... olyan 2016 körül :D

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60407) watador600 válasza Meggyi001 (#60404) üzenetére


watador600
senior tag

Új igen.
Nem rég kaptam vissza szervizből. Tegnap frissült lollira. Akkor megnyugodtam :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60408) o_tom


o_tom
aktív tag

Sziasztok
Létezik olyan hogy nincs DL mód?

-Hangeő fel, és rácsatlakoztatom a gépre nem jön be.
-Másik módszer, bekapcsolt állapotban, hangerő + kikapcs hosszan, majd hangerő nyomvatartva szintén semmi.

Windows 8.1, az összesítő leírásból a Driverpack telepítve. Tmobil KitKatről akarom Lollipoppra frissíteni.

Mit kellene tennem?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#60409) .St. válasza Den Hadnagy (#60390) üzenetére


.St.
tag

Ez a téma engem is érdekel. Ha sikerült beszerezned egy ilyen okosságot érdekel, hogy milyen. Én monitorra és bill+egérre szeretném kötni a telót. Ehhez nem találtam még megfelelő eszközt. Lehet nincs is ilyen mindent az egyben cucc.
Amúgy ha LG a tv is, akkor Miracast -al menni kellene mindenféle kábel nélkül is. (persze csak ha a tv tudja)

-= St forever =-

(#60410) Danny365 válasza o_tom (#60408) üzenetére


Danny365
őstag

De hát a T kiadta már a Lollipopot, szerintem PC Suittal is tudsz frissíteni, ott meg megoldja magától a dolgokat a progi.

(#60411) Rasnac válasza o_tom (#60408) üzenetére


Rasnac
aktív tag

HElló!

KDZ -nek a telepítése bekapcsolt telóval .
Állitsd be a beállítások fejlesztői opciokban hogy USB hibakeresés majd dugd a gépre a telót hagyd gondolkodni kicsit , és utánna inditsd el az LG flash toolt- onnantól már uaz a megoldás mint az összefoglalóban . És javaslom a T-s KDZ-t mert ha kigyalulod a Ts appokat akkor nekem stabilabbnak és gyorsabbnak tűnik mint a független ROM . Igaz kevesebb a szabad ramod ált 5-600 Mb a szabad de legalább gyors és nem dadog.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60412) pdtdi


pdtdi
csendes tag

Hölgyek és Urak! VAlaki feltudná rakni ahonnan le tudom szedni a D80230b_00.kdz -ben lévő óra app-ot, mert nagy igyekezetemben letöröltem :(

Thx

(#60413) kocsij válasza Matyi222 (#60370) üzenetére


kocsij
tag

Ezekkel a témákkal vigyázni, mert én is feltettem őket és 2 kivételével az összes vírusos volt. Az akksit 5 óra alatt 100-ról 20%-ra szedte le.

Galaxy S23 Ultra

(#60414) Rasnac válasza pdtdi (#60412) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Helló parancsolj

Tárgytalan....rossza link :D mert a KDZ-re mutatott... bocsi sry a spamért.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60415) mouzrr


mouzrr
őstag

Na már unom ezt a lassú töltés dolgot ezért holnap viszem a szervizbe. Remélem csinálnak vele valamit és hamar vissza kapom :O :DDD

(#60416) Matyi222 válasza kocsij (#60413) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nem tudom, nekem mind fent volt, a lányom most is használja és semmi negatív tapasztalat.
Szerintem a rendszer működését befolyásoló változásokat nem eszközölnek ezek a témák, de ki tudja a bitek útjai kifürkészhetetlenek. :D :DD :))

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#60417) Den Hadnagy válasza .St. (#60409) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ahogy írták is, a Slimport lesz a titok nyitja. Sajnos nem Miracast-képes a tévém, de úgyis most akarok újat venni. Mondjuk a késleltetés miatt amúgy is inkább maradnék a kábelnél... meglátjuk.

Ami a te esetedet illeti, a magam részéről miracast + OTG kábelen vezetéknélküli egér+bill. kombót tudok elképzelni, vagy usb osztón egér+bill., vagy BT szett (de az meg jó drága). Nyilván ha a Slimporttal bekötöd a monitort, akkor az usb-s dolgok már nem játszanak. Nekem másik telefonnal (Lenovo P780, 4.2 droid) anno otg-re dugva simán ment egy vezetéknélküli bill+egér szett, sztem az LG-nek sem gond.

Remélem segítettem valamennyit.

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60418) MikaVejneGI válasza Grecky (#60405) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

O.. :R

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#60419) o_tom válasza Danny365 (#60410) üzenetére


o_tom
aktív tag

Igaz. Köszi, már meg is volt.
Viszont a GPS nem él! Nem lát holdakat,pedig már kb 10 perce megy. Mi van ilyenkor?

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#60420) tfklv


tfklv
csendes tag

Sziasztok!

Én is a múlt héten frissítettem a Telekomos telómat LG PC Suite-on keresztűl Lollipop 5.0.2-re a V30b verzióra.
Eddig úgy tűnik, hogy minden jól működik csak azt nem értem, hogy miért kellet ki hagyni dolgokat amik a KitKat-ben bent voltak. Például kimaradt a 3 ujjas oldalra húzás amit én sokszor használtam. Vagy kimaradt az intelligens videó. A 2 kopp.után megjelenő kezdőkép nem elforgatható. Nincs a sima jegyzetek app amit sokkal egyszerűbb volt használni mint a Quick Memo +t. A videó felvevőből is kimaradt a vicces videó felvételek. Meg van még egy két apróság ami most nem jut eszembe. Nem értem, hogy a KitKat-hez képest ezzel a frissítéssel miért butítani kellet az LG G2-t ?

(#60421) balazs.b9311


balazs.b9311
tag

Ha nem talalom a garancia levelem, szamlam..telekom webshop rendeles,akkor is lehet érvényesíteni a garanciát?kijelzo ,hangszoro csere lenne esedekes. :/

"LG G2 White & Moto G Black"

(#60422) Danny365 válasza balazs.b9311 (#60421) üzenetére


Danny365
őstag

Garancia levél kell. De ha belépsz a Telekom netes felületébe, valahol van egy Dokumentumok (vagy valami ilyesmi) rész, ott ki tudod nagy valószínűséggel nyomtatni.

(#60423) balazs.b9311 válasza Danny365 (#60422) üzenetére


balazs.b9311
tag

Köszönöm!Utána nézek.

"LG G2 White & Moto G Black"

(#60424) Ricsko :D


Ricsko :D
aktív tag

Sziasztok!
Annyit szeretnék kérdezni, hogy érdemes lefrissíteni a telefont? Nem akad? Mennyi szabad hely marad?
Az akku hogy bírja? Ha lefrissítem elvesznek az alkalmazások, képek, zenék?
Köszi előre is:) Üdv Ricsi

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#60425) Zolio3


Zolio3
senior tag

Sziasztok! Nem találtam rá választ, ezért szeretném kérdezni: adott egy telekomos g2 KK rommal. Szerettem volna egy 30d-et tenni, de a download mód nem jön elő semmilyen módon, plusz az USB hibakeresést sem lehet bekapcsolni, mert a fejlesztői módban inaktív az ablaka. Feltételezem a drága szolgáltató tűntetett el mindent. Ezen lehet házilag romot frissíteni?

(#60426) Danny365 válasza Zolio3 (#60425) üzenetére


Danny365
őstag

Az USB debugginghoz húzd ki az USB kábelt a telefonból, amíg be van dugva, inaktív a kapcsolója.

(#60427) Zolio3 válasza Danny365 (#60426) üzenetére


Zolio3
senior tag

Na bazz! :) Oké van!

(#60428) Zolio3


Zolio3
senior tag

Hmm. Azért nem működik minden. A root lement, de sem recovery nem jön be, sem download módba nem lehet elindítani (rebboter appal DownloadMode). A recoverybe lépéskor csak az android recocery jön be. Lehet valami úton módon frissíteni ezt a vacakot?

(#60429) Den Hadnagy válasza Ricsko :D (#60424) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Bocs, dupla...

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60430) Den Hadnagy válasza Ricsko :D (#60424) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Én elégedett vagyok, smoothabb lett a rendszer. Szvsz érdemes frissíteni, nekem a letisztult felület is beadja. A képeket és a zenéket a biztonság kedvéért mentsd ki, bár arról nem tudok, hogy amúgy a frissítés miatt elvesznének, de frissítés előtt és után is javasolt egy factory reset, és az bizony mindenedet törli. De a play emlékezni fog, milyen appjeid voltak, és automatikusan újratelepíti őket. Az más kérdés, hogy pl. a játékmentéseid mennyire maradnak meg, nekem pl. Dungeon Hunter 4 esetében Google játékok látja a korábbi trófeáimat, de a játék maga nem tölti be a 71-es szintű karakteremet :(

Más játék viszont simán visszatöltötte a mentéseimet felhőből.

Apropó játékok: letöltöttem az Asphalt 8-at, de a Gameloft logónál nem jut tovább, próbáltam telót újraindítani, nem segített... Nektek megy?

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60431) reap3r válasza Den Hadnagy (#60430) üzenetére


reap3r
aktív tag

Asphalt 8 tudtommal nem megy G2-n. Vagyis én már próbáltam sokszor, kitkat-en,lollin,cloudy-n és egyiken sem ment. Ha jól tudom, nincs megcsinálva a telónkra normális már nagyon régóta.

(#60432) zola-


zola-
őstag

Na szoval. 3het hasznalat utan legyalultam az 5.0.2 romot. Egy rakas fos csomo gagyi hibaval. Ha valaki vissza akarja rakni a 4.4.2 akkor azzal szamoljon, hogy v10a romot kell rakni mert amugy kuka a telefon meg a recoveryt sem lehet elohozni.

(#60433) Tüske0614 válasza zola- (#60432) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Milyen kuka? Az akkuidőre gondolsz?. Lehet nekem is ez volt a baj? Max 3 és 1/2 volt a kijelzőidőm..

(#60434) Ferenczi Áko válasza zola- (#60432) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem muszáj a V10a romot visszarakni, ne beszélj butaságokat. Én kétszer raktam vissza Lolliopop-ról kit-kat-re, és mindkettő esetben a legutolsó 4.4-et raktam vissza. Simán ment, hibátlanul.

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60435) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok, miért van az hogy a mobilnet még sohasem volt 4g/lte hálozaton, mindig csak 3g/h+ bárhol is vagyok, pedig a t-mobile oldalán ott van a mobilcsomag mellett, hogy 4g/LTE

Valamit állítani kéne a telefonon (official lolipop,de elözőeken is mindig 3g)

(#60436) Ferenczi Áko válasza tepenzed (#60435) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Mennyi idős a sim kártyád? Nekem egy csere oldotta meg, mondjuk én telenoros vagyok..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60437) zola- válasza Ferenczi Áko (#60434) üzenetére


zola-
őstag

De bizony....szepen mentem visszafele a romokban. Felraktam egy rakattal.....v10a nal jott vissza a recovery. Addig vege volt a telefonnak.

(#60438) Danny365 válasza zola- (#60437) üzenetére


Danny365
őstag

KitKaten más a gomb kombináció, mint jellybeanen, lehet, ezért nem tudtál belépni recoverybe.

(#60439) mouzrr


mouzrr
őstag

Telenorosként lollipop van fent ( kdz-vel tettem fel), ez nem gáz ha így viszem a váci útra? Köszi előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#60440) r3dwo0d válasza mouzrr (#60439) üzenetére


r3dwo0d
tag

Nem. Mehet nyugodtan, hiszen hivatalos LG rom van rajta. :)

(#60441) zola- válasza Danny365 (#60438) üzenetére


zola-
őstag

Mi a gomb kombinacio?

(#60442) .St. válasza Den Hadnagy (#60417) üzenetére


.St.
tag

Persze, OTG+usb elosztó és megy az egér + bill. tökéletesen, de akkor nincs monitor ;)
Hát pont ez az én bajom, hogy a 3 eszközt nem tudom rákötni egyszerre. Ha sehogy sem jön össze marad bluetooth egér, bill. és a slim port.

-= St forever =-

(#60443) r3dwo0d


r3dwo0d
tag

Az miért lehet, hogy twrpben nem látom a backupokat? Memkártyáról szeretném visszarakni, látszik is, hogy van a memóriakártyán cucc, de semmilyen módon nem találok semmit a restore menü alatt. TWRP által készített zipből pedig nem települ. 2.8.6.3-s twrpm van. Vagy a backupokat csak a twrp által létrehozott mappából látja? Előre is köszi a segítséget! :)

(#60444) ruskop


ruskop
senior tag

Sziasztok! Érdekelne, hogy ennél a készüléknél mennyi a szabad memória a 2Gb-ból? Mondjuk full szűz teló esetén.
Ok, megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#60445) Den Hadnagy válasza ruskop (#60444) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Rögtön indítás után nekem 1 giga, de ha napokig megy, akkor jellemzően 4-500 mega (Jelen pillanataban 603).

Amúgy nem kell túlizgulni a ramkérdést, hiszen az a jó, ha használatban van, és nem mindent az elejéről tölt be a teló. Magyarul akkor sem kétségbeeseni, ha 300 megát jelez, de olyat még nem nagyon láttam...

Nagy különbséget nem láttam a 4.4 és a Lollipop között memóriaszempontból (de az egész felület nekem folyamatosabbnak tűnik, bár gond 4.4-gyel sem sem volt), ott is ennyi volt általában szabad.

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60446) ruskop válasza Den Hadnagy (#60445) üzenetére


ruskop
senior tag

Köszönöm a válaszodat. Egy Z1 comapctom van és ahhoz viszonyítom, mert ott jelenleg belakva olyan 900Mb körül van a szabad memóriám.
Esetleg még azt meg tudod nekem mondani, hogy van két olyan jelenség ami eddig az LG-nél zavart és nem tudom, hogy a G2-nél is így van-e még: az egyik, hogy amikor valaki hív akkor a csengőhang halkan szólal meg, majd kb. 2 mp múlva hangosodik fel a normál hangerőre. A másik meg, hogy ha kikapcsol a kijelző (akár telefonálás közben, akár tétlen állapotban) akkor ha vissza kapcsolom (vagy elemelem a fülemtől) nem jön vissza egyből hanem egy kis késleltetéssel. Itt is meg vannak még?
Köszönöm

(#60447) DroiDMester válasza zola- (#60437) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

De bizony..... Hogy béna voltál, vagy csak user error volt!

Nemkéne mindenkit, ilyen hülyeségre biztatni hogy v10.et tegyen fel!

(#60448) Ferenczi Áko válasza DroiDMester (#60447) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm.

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60449) Den Hadnagy válasza ruskop (#60446) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem a csengődallam alapból a beállított hangerőn kezd, nincs halkság.

Kijelző: nyilván a fényérzékelőnek kell 1 mp, amíg rájön, hogy nincs már a füleden a teló, alaphelyzetben meg a duplakopp után felvillan a kék LED, majd kb. egy tized mp. után a képernyő is. Ha hátsó feloldógombbal nyomod, akkor nincs led, hanem egyből feléled a teló. Én 100-ból 99 alkalommal a duplakoppot használom.

Mindenesetre nincs idegesítő várakozás egyik esetben sem. Annyit hozzátennék, hogy jóideje droidozom, ez a harmadik robotos telóm 2011 óta (2.3-on kezdtem, plusz volt kitérő WP-nal, de azt inkább hagyjuk) és nyugodtan mondhatom, hogy közel tökéletes a gép. Friss szoftver, jó akkuidő, smooth működés, zseniális kijelző, mai napig vonzó forma.

Mi kellene ahhoz, hogy (nekem) A Telefon legyen? Memóriabővíthetőség (bár nekem 32 gigás van) + 6" méret.

A szabad memóriával kapcsolatban csak ismételni tudom magam: az a jó, ha használatban van, azért rakták bele. Az LG felülete közel sem az a memóriaéhes TW-vonal, ahogy látom; pláne a nyalóka alatt.

Ha van még kérdésed, szívesen segítek.

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60450) ruskop válasza Den Hadnagy (#60449) üzenetére


ruskop
senior tag

Köszönöm válaszodat. Szerintem bemegyek valami boltba és kipróbálom, megnézem milyen a cucc élőben. Köszönöm mégy egyszer a válaszokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.