Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60151) batai15 válasza Mike81 (#60149) üzenetére


batai15
félisten

Kifejtenéd mire gondolsz ? Ha uj kijelzovel sok erte az 50 55 akkorszolj mindenkinek aki arulja hogy enyyiert nem fogja el adni. Foleg 60 felett . enyemgyari garos magyar fuggetlen nem sufni boltos cucc.

(#60152) Mike81 válasza batai15 (#60151) üzenetére


Mike81
senior tag

Bocsi! Akkor lehet én olvastam félre. De nekem az jött le, hogy sárga kijelzővel akarod 55 adni. Ha én néztem be akkor sorry.

A kínai telefonokról meg annyit. Hogy tényleg jók csak ne kelljen gariztatni. Én anno egy TCL-el, ami itthon ugye Alcatel néven fut,szívtam meg. Vissza postáztam garancia miatt. Nem is volt vele baj mert küldtek 1 új telót. Csak az volt a bibi, hogy laza 3 hétig senki nem ért oda a postára, hogy átvegye a csomagot, acsomag követő oldal szerint. Szóval azért ezt is mérlegelni kell. Na meg persze a vám. Mostanában minden megakad.De van még pár sztori a külföldi rendelések topikban.

[ Szerkesztve ]

(#60153) Levente07


Levente07
tag

Sziasztok.

Valaki esetleg tudna segíteni, mert kicsit már ki vagyok borulva... Szóval random módon a g2-m akksiját egyszer csak elkezdi húzni vmi és pl. ma éjjel 56%-ról nullára rakta reggelig. Már raktam másik romot de ezzel is ez van... Az akku használatnál android rendszer vezet és a merülés pedig úgy néz ki mintha egy lépcső lenne lefelé...

(#60154) Levente07


Levente07
tag

(#60155) Levente07


Levente07
tag

(#60156) Levente07


Levente07
tag

(#60157) Levente07 válasza Levente07 (#60156) üzenetére


Levente07
tag

Nem tudom mi lehet de nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni benne...

(#60158) oba válasza Rasnac (#60132) üzenetére


oba
addikt

Kitkat, és annyiban tér a gyáritól hogy a sok soha nem használt LG app ki van belőle szedve és saját cloudy féle kernel van benne, és még sok egyéb

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2661866

(#60159) batai15 válasza Mike81 (#60152) üzenetére


batai15
félisten

Xiaomi for sale. Eu raktar 57 mindennel egyutt a meizu m1 note. 1 ev garival.. Mall.hu mx3 54 ... Annyi hogy ott beszerzesi aron adjak mert olaszba szant telefonok voltak. Na majd leirom a storit.

[ Szerkesztve ]

(#60160) r3dwo0d válasza Levente07 (#60153) üzenetére


r3dwo0d
tag

Hasonló problémával küzdök én is! Valami google frissítésre gyanakszom ugyanis semmi nem változott a telefonomon február eleje óta és eddig rendben volt. Előző hétvégi frissítések után jött elő ez a kemény merülés és nekem még rengeteg fagyás is társult mellé. Fb appokat leszedve és wipeolva a cache dalvik cache részeket a fagyások elmúltak, de az akksi merülés nem. Engem is érdekelne valami megoldás, nem szeretnék ezért HR-t csinálni..

(#60161) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Én most reggel döntöttem úgy, hogy lecserélem a telót, siettünk 8-ra budára, és úgy kevert össze-vissza a google navi is, ahogy nem illik, kb. 1 kanyar után hülyeséget írt és fingja nem volt merre megyek, és ez egy sűrű utcákkal átszőtt helyen igencsak nem vicces. Biztos vagyok benne, hogy a GPS a ludas, és benne van az AGPS is, mert így nem hiszem el, hogy el lehet veszteni a tájékozódást.

Megkapja asszony, örülni fog, játszhat és netezhet rajta, egy régi Nokia után felüdülés lesz neki.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60162) ClioRS válasza Tsebacsi (#60161) üzenetére


ClioRS
őstag

Nekem is sz.r volt a GPS, bevittem szervizbe, alaplapcsere, meg átvezetőket cseréltek, és azóta tökéltetes :)

(#60163) pocok86


pocok86
csendes tag

Sziasztok! Kérdésem: Telekomos készülékemet ha frissítem PC suit-tal Lollira, és később a Telekom kiad valamilyen újabb OTA frissítést, javítást, azt megkapom majd? Illetve ahogy olvastam ajánlott frissítés előtt is és után is a HR ugye? Csak más kombinációkkal van KK alatt is és mással Lolli alatt is.. Köszi a segítséget :)

(#60164) Balazska15 válasza pocok86 (#60163) üzenetére


Balazska15
senior tag

OTA frissítést biztos megkapod, mert a suite az imei-dhez illő fájlt tölt le!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#60165) fery02 válasza pocok86 (#60163) üzenetére


fery02
addikt

Szia!
Első kérdésed már meg lett válaszolva.

Másodikat pedig szintén jól tudod, ajánlottak azok a HR-ek.
KK alatt úgy megy a HR menübe bejutás, hogy Összefoglaló szerinti leírás alapján, LG logo után a két hangerő gombot kell lenyomva tartani, Lolli alól meg úgy, hogy a power és a hangerő le gombot.

[ Szerkesztve ]

(#60166) Tsebacsi válasza ClioRS (#60162) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az a baj ez a hiba csak navigálás közben jön ki, tuti visszadobták volna, hogy náluk nem jelentkezik a hiba/vagy ez ilyen és kész, ráadásul már nincs rá gari se. Szóval átkerül másik gazdihoz amint esedékes lesz.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60167) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ma végre megjött az 5.0.2 frissítés a telómra. Első körben az üzemidőre és a kamerakezelésre leszek kíváncsi. A felület letisztultabb és modernebb így elsőre, szóval az eddig pozitív.

(#60168) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nektek lolli alatt nem szokott az alkalmazás váltó érintés nélkül átváltani egy másik appra?

[ Szerkesztve ]

(#60169) Jeollam


Jeollam
aktív tag

Sziasztok. Megvan a telefon, es nagyon tetszik. Ez a telefon nem tud idot kerni. Halottam, hogy van ra android frissites. Most 4.4.2 van rajta. A telefon gyari fuggetlen. Telenoros vagyok, nekem is van frissites? Erdemes ra valtani? Koszi a valaszt. Udv: Tibi

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#60170) kornel1000


kornel1000
tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy most 30b rom van a telefonomon, és eldobálja a Vodafone hálózatát elég gyakran, főleg hívás befejezése után. Néha mikor bekapcsolom a kamerát, csak fekete képernyő fogad a kijelzőn. Csak az újraindítás segít. Valaki tapasztalt már hasonlókat? Köszönöm!

(#60171) bajnokpityu válasza kornel1000 (#60170) üzenetére


bajnokpityu
félisten

az elsőt igen. GPS is nehezebben talál jelet. egyelőre messze nem olyan jó a loli,mint a kitkat.
pont azt birtam az LGkben, hogy elfelejthetem a szoftveres baromságokat, romolást, de ez most nem jött be :(

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#60172) Quqesz válasza kornel1000 (#60170) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is most fogom újraindítani,mert 783 óra üzemidő után mintha lassabb lenne...:DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60173) kornel1000 válasza bajnokpityu (#60171) üzenetére


kornel1000
tag

Köszönöm! Kicsit megnyugodtam, hogy nem hardware gond van.

(#60174) kornel1000 válasza Quqesz (#60172) üzenetére


kornel1000
tag

Itt nem erről van szó! Pl: Hétfőn este kikapcsolom a telefont, kedd reggel bekapcsolom. Délután szeretnék készíteni egy fotót. Kijelzőn a fényképezni kívánt kép helyet csak fekete képernyő fogad. Várhatok 5percig, akkor is fekete marad a teljes kijelző! Ritkán fordul elő,de akkor elég idegesítő.

(#60176) Meggyi001 válasza Levente07 (#60154) üzenetére

(S)(S)semmi....bocsi, nem ide(/S)(/S)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#60177) akooos válasza Meggyi001 (#60175) üzenetére


akooos
veterán

Vótmáá tegnap MA-n is :DDD
Valószínűleg egy Samu Note konkurencia lesz.
De szar a cím, hiszen a Flex 2 is erősebb a G4-nél :U

(#60178) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

Akinek gondjai lennének az aksival ...
[aksi vs. google]

Ha valaki tesztelné és megírná hogy tényleg az lehet a baj a G2 esetében is?

Köszi

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60179) szoja válasza Rasnac (#60178) üzenetére


szoja
tag

Én egy darabig használtam, de hasonló okok miatt kikapcsoltam. Legutóbb, amikor be volt kapcsolva a Google Now én is úgy érzékeltem, hogy legalább 10-20%-al kevesebb ideig bírta a telefonom. Sok hozzáadott értéket nekem nem adott ez a funkció egyébként - kivéve külföldön, mert egy csomó látnivalót és programot ajánlott a környéken, ahol voltam.

(#60180) batai15


batai15
félisten

na leadtam a telefont . Sajnos a telemaxba küldik ahova leadtam. utólag mégis csak gls-el kelett volna a központiba küldeni.
srác bezzeg azt mondta oda lesz küldve , hogy a telemax a központi..
na de ha szét barmolják a telefonom vagy nem lesz meg csinálva parti lesz!

(#60181) gretzky77 válasza Rasnac (#60178) üzenetére


gretzky77
veterán

Es ezt hogy tudom törölni mondjuk?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#60182) szoja válasza gretzky77 (#60181) üzenetére


szoja
tag

Google keresőt elindítod (home gombon felfele csúsztatva az ujjad), majd a beállításoknál kikapcsolod a Google asszisztens-t.

(#60183) Quqesz válasza kornel1000 (#60174) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Frissítés után csináltál hr-t? Van néha,hogy mintha nekem is lassabban jönne be a kamera,de mintha olyankor csinálná,amikor kamera be-->album-->kamera-->kilép....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60184) Meggyi001 válasza akooos (#60177) üzenetére

Úhhh bakker, pedig mindig visszaolvasom hogy mik voltak, bocsi mindenkitől akkor..... hát igen, megtévesztő, ezen gondolkoztam én is, hogy a flex2 is jobb...

https://gamergep.hu/

(#60185) fery02 válasza szoja (#60182) üzenetére


fery02
addikt

Nekem az elvileg akkor be sincs kapcsolva ugye, ha külön eddig nem nyúltam még hozzá?
Legalábbis előhozva azt a felületet, a kezdeti első lépéseket mutatja be nekem a beállításához.

Más: Van itt valaki, aki kipróbálta a Snake Rewind játékot?
Azt tapasztalom vele kapcsolatban, hogy ennél akksi szívósabb játékkal nem volt dolgom még az eddigiekben, pedig megfordultak már nálam Asphalt 8, Dead Trigger 2, meg egyéb optimalizálatlan komolyabb játékok a közelmúltban.
Csak hogy teljes legyen a kép, v30b szoftver alól játszok vele és huzamosabb idő után még a telefon is kiírja kártyás értesítésként, hogy ez az alkalmazás drasztikusan meríti az akkut, a kímélése érdekében állítsam le.

Kíváncsi lennék nálatok G2-n mi a helyzet ezzel a játékkal.

(#60186) Tsebacsi válasza fery02 (#60185) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sky Force és RR3 is kiírja.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60187) fery02 válasza Tsebacsi (#60186) üzenetére


fery02
addikt

Az a vicc ugye, hogy egy Snake játék, ami Classic skin-ben tökre olyan, mint anno Nokián...és fűti és meríti a telefont. :D

RR3-at még megértem.
Arra lennék még kíváncsi, hogy a Lolli hozománya-e vajon ez az "alakalmazás akku merítős" kártya, vagy sima értesítés formában korábbi gyári JB, KK rendszereken is jelen volt már.
Az biztos, hogy én még ezzel csak itt gyári Lolli-n találkoztam először.

Legközelebb a végén az is szempontom lesz telefon vásárlásnál, hogy mennyire melegszik.
G4 állítólag hátulról nem, viszont elölről annál inkább képes melegedni, ami kíváncsi leszek mennyi kijelző sárgásodást fog eredményezni majd a jövőben a G4-eknél. :D

[ Szerkesztve ]

(#60188) kornel1000 válasza Quqesz (#60183) üzenetére


kornel1000
tag

Igen, megvolt.

(#60189) mouzrr válasza fery02 (#60185) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem csak a TuneIn Radiora irja hogy szívja az akksit :DD

(#60190) Grecky válasza Rasnac (#60178) üzenetére


Grecky
senior tag

Olvastam én is, de szerintem a titok nyitja a google helyelőzmények lehet, az első dolgom kikapcsolni minden androidos cuccomnál, sztem ez a google részéről egy elég nagy sunyiság, h alapból be van kapcsolva.
Jobban meríti az akksit is, nem beszélve arról, hogy logolja hogy éppen hol vagy, ami önmagában is elég gáz.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#60191) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Tegnap kora délután frissült 5.0.2-re a telóm. Hard Resetet nem csináltam. Feltöltöttem és este nyúztam GSP-el, Wi-fi-n voltam, mobilnet is ment, telefonáltam. Tegnap délután óta annyit merült, hogy most 3/4-ig van az aksi, a rendszer beton stabil, minden tökéletesen működik. Amit megcsináltam, hogy letiltottam kb. 10, háttérben futó felesleges gyári alkalmazást. Fényképező gyorsabb lett, felület modernebb és letisztultabb.
Nekem eddig nincs rossz tapasztalatom a Lollipop-al G2-esen.

[ Szerkesztve ]

(#60192) plaszy válasza Cingáriusz (#60191) üzenetére


plaszy
őstag

Remek, de akkor te sem Telenoros vagy? :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#60193) Cingáriusz válasza plaszy (#60192) üzenetére


Cingáriusz
őstag

T-Mobile-os, de a készülékem független, GSM boltban vásárolt.

[ Szerkesztve ]

(#60194) Quqesz válasza Cingáriusz (#60191) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Az jó hír. Én is megvagyok teljesen elégedve a lolival és még mindég egy nagyon jó teló a g2!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60195) oba


oba
addikt

Apple féle earpods hangerő gombjait valahogy működésre tudom bírni? A középső gomb működik de a két hangerő gomb nem.

(#60196) Danny365 válasza oba (#60195) üzenetére


Danny365
őstag

Én 98%-ig biztos vagyok benne, hogy nem. :( Nem véletlen szokott a legtöbb fülesből külön iPhone, meg Android verzió lenni.

(#60197) Fredy02


Fredy02
tag

Hogyan tudnék slow motiont és 4K-t varázsolni gyári loli alá? Melyik kamera app kéne?

S23U

(#60198) xSide válasza Fredy02 (#60197) üzenetére


xSide
őstag

XCam anno ment, xda-n elérhető...
Nekem viszont ettől több kell, beállitható gyorsítás és lassitás.
Esetleg egy előpufferelő Kamera app.
Lényeg: tartom egy téma elé és rögzít meghatározott ideig "képet" a lövés pillanatáig.
Lightning Camera jó lenne csak gyenge...

(#60199) Fredy02 válasza xSide (#60198) üzenetére


Fredy02
tag

Köszi!
Jól hangzik, villámot szeretnék fotózni, kíváncsi lennék slow motionban mit látni belőle. Ki próbálom majd a lightning camerát is. A camera FV5 el lehet még szórakozni különböző expozíciós időkkel. Ilyen kép sikerült videóból kivágva.

S23U

(#60200) realmadrid válasza plaszy (#60192) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Már csak a Telenoros frissítés hiányzik ?

A sas nem vadászik legyekre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.