Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60701) Meggyi001

Ez durva kicsit azért : Horror árakon kínálják a Galaxy S6 edge Vasemberes kiadását

https://gamergep.hu/

(#60702) oba válasza Danny750 (#60683) üzenetére


oba
addikt

ilyennel csináltam: [link]
vízbe mártod a fültisztító pálcikát, kinyomod a vattából a felesleges vizet, csak nyirkos legyen egy picit hogy a cif jobban rátapadjon... kiöntöttem valamire egy kis cifet és abba mártottam bele a fültisztítót és had szóljon :) nem volt egy gyors dolog de végül tökéletes lett

(#60703) oba


oba
addikt

Valamilyen jóféle custom stock lollipop romot tudtok ajánlani? Minél egyszerűbb annál jobb, a lehető legjobban debloatolva legyen :) A most legutóbb kiadott stock lollipopból valaki nem csinált már custom romot? Olyasmit keresek mint a KK esetén pl a CloudyStock

(#60704) bwoay válasza Meggyi001 (#60701) üzenetére


bwoay
nagyúr

ezt sikerült úgy olvasni hirtelen, hogy "Honor áron", na mondom egész jó deal, olcsóbb, mint a sima...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#60705) Danny750 válasza oba (#60702) üzenetére


Danny750
őstag

Szerencsére pont ilyent vettem én is...pedig volt bőven választék, de ez volt a logikus:)
Tökéletes lett nekem is, köszi az erőt

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#60706) Meggyi001 válasza bwoay (#60704) üzenetére

... kellett volna venni 1-et 300-ért, 600-ért lazán el lehetett volna adni, bakker.

https://gamergep.hu/

(#60707) stefi68 válasza bwoay (#60704) üzenetére


stefi68
addikt

Pont így jártam...
Olvasom, hogy "Honor áron...", na mondom melyik Honor :D

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#60708) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy megválok az G2-től. Gyári állapotba szeretném hozni.
Néhány hete kdz-ből felraktam a V30a-t, de root illetve TWRP nincs most. A kérdés az lenne, hogy ezt most hagyhatom ilyen állapotban? Ha lesz még esetleg később OTA akkor jelezni fogja?

Szerk.: Most nézem, mégis rootoltam. Akkor a kérdés így módosul: V30a-t rakjak rá vagy 4.4-et? (most nem jut szembe a kód)
Ha úgy akarok kdz-ből 4.4-et felrakni, hogy most 5.0.2 van fent akkor van valamilyen különleges tennivalóm a kdz flash előtt?

Független, D802-es telefonról van szó.

:R

[ Szerkesztve ]

(#60709) watador600 válasza m_dawe (#60700) üzenetére


watador600
senior tag

Amit linkeltél, meg az autorec az 2 külön dolog nem? :F
Egyébként jó bonyolultnak hat.. :D
Amit én kérdeztem, azért lenne a legjobb nekem, mert az egybe megcsinálja a twrp-t is.

Kicsit más: régebben volt olyan ha jól emlékszem, hogy ha rootoltam és felraktam a twrp recoveryt és húztam rá egy másik rendszert, akkor a twrp az eltűnt a roottal együtt. Ez megvan még? :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60710) m_dawe válasza watador600 (#60709) üzenetére


m_dawe
senior tag

Az autorec megcsinal mindent neked csak 2t kelkattintani es kesz.
Csak akkor veszik el a TWRP meg a root ha kdzvel rakod fel. Ha twrpbol flashelsz romot akkor a twrp megmarad de a root eltunhet ha nincs benne a romban(nem jellemzo de van ra pelda)
De ha tevedek javitsatok ki :R

[ Szerkesztve ]

(#60711) reap3r válasza m_dawe (#60710) üzenetére


reap3r
aktív tag

Szerintem DM romja még a twrp-t is leszedi :D

(#60712) fery02 válasza orc88 (#60690) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!
[link]

----------------------------------------------

@pinceajto: Ne akard a telefonod system partícióját átméretezni!

----------------------------------------------

@janston: Igen, régiót majd a telefon dobozán fogod találni rövidítés formában (pl EUR, AME, SEA).

[ Szerkesztve ]

(#60713) pinceajto válasza fery02 (#60712) üzenetére


pinceajto
csendes tag

Tudom hogy nem veszélytelen dolog de fel akarnám használni a főzött rom által ki nem használt területet...

(#60714) batai15 válasza bajaki (#60708) üzenetére


batai15
félisten

na te is? mi lesz helyette?

(#60715) Den Hadnagy válasza goblin1983 (#60695) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Pár nap tesztelgetés után bátran ki merem jelenteni, hogy a legkevesebb oldalújratöltéssel az UC Browsernél találkoztam. Volt Dolphin, Opera, Firefox, Chrome. Nyilván nehéz megmondani a tutit, mert minden frissítéssel változik a helyzet, de a tendencia ez. Én is aranyáron mért mobilnettel küzdök külföldön, szóval folyamatosan sasolom a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60716) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Sziasztok mostanság tervezek venni egy ilyen csodát és csak egy rövid kérdésem lenne vele kapcsolatban>>Megéri-e még ilyet venni lightboxost 61000FT ért?
:D

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#60717) Mike81 válasza juhasz22 (#60716) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Ha nem gyári garis, már pedig szerintem ez nem lesz az akkor hanyagold inkább. Mert ennek a telónak a rákfenéje a kijelző sárgulás, amit gariban cserélnek is. Persze csak ha hivatalos LG gari van rá. A sufni gsm nem biztos hogy cserél neked kijelzőt. Ha pénzes a móka akkor 28-33 000 között van egy panel csere. Vagy van a rendeld és szereld magad megoldás. Úgy vlamivel olcsóbb. Egyszóval szerintem egy kicsit többért gyári garis jobb választás lenne ;-)

[ Szerkesztve ]

(#60718) bakkir válasza Mike81 (#60717) üzenetére


bakkir
tag

Üdv! Ha jól emlékszem valaki írta, hogy a LG elfogadja magyar cégek bolti garanciáját is, ha itthon volt vásárolva. Tehát felesleges a gyári garancia. De örülnék ha valaki megerősítene. :)

(#60719) stefi68 válasza Mike81 (#60717) üzenetére


stefi68
addikt

Ez mondjuk elhangzott már jó párszor, hogy a sufni gsm lehet, hogy nem cserél kijelzőt.

Valakinek volt már ilyen negatív tapasztalata?
Értem én, hogy nyomott áron adják, meg bolti garis, meg hogy harcolni kell egyes dolgok gariztatásáért meg ilyenek.
Amikor megveszi az ember, természetesen azt mondják, hogy teljes körű garancia van a termékre ami ugye a magyar jogszabályoknak megfelel.
Ami egyértelmű és nem felhasználói hiba/hibásodás és már annyira köztudott, hogy szinte mindenki úgy veszi meg ezt a típust, hogy ismert a kijelzősárgulás, akkor hogy utasíthatnának el egy ilyen gariztatást?

Vajon mit mondanak ilyenkor?

Valami ilyesmit(?):
"Igaz az ÖN készüléke még garanciális, de sajnos ennek a hibának a javítása a telefon értékéhez képest aránytalanul nagy költség lenne, ezért cégünk nem tudja ezt garanciális ügyintézés keretei közt megoldani. Természetesen az Ön költségén meg tudjuk javítani, ami úgy 30e Ft körüli összeg lenne. Ha a továbbiakban még felmerülne bármi problémája a készülékkel kapcsolatban, forduljon hozzánk bizalommal."

Szóval valahogy így akarnák lerázni az embert? Valaki járt már hasonlóképp?

Más... A sokat emlegetett UC Browsert kipróbáltam tegnap. Kiléptem belőle szépen, ahogy illik. Ma reggelre jóval többet merült a telefon mint korábban (2%-ot szokott estétől reggelig). GSam monitor jelezte is, hogy UC Browser 12 órát ébren tartotta. Na mondom sebaj, biztos bentragadt. Megint megnyitom, kilépek, megnézem a futó appok közt, mondom ok, most jó lesz. Erre a zártképernyőn pár perc múlva fogad egy értesítés (nem szó szerint): Az UC Browser futása akkuszint csökkenést eredményezhet. Na akkor kukáztam...

Amúgy nem találkoztam még ilyen értesítéssel. Ez a Lolli saját ficsőrje lehet? De hasznos az biztos...

(#60718) bakkir: Én is olvastam régebben, de nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy 20-30e Ft-al olcsóbban árusított telefont ugyan úgy gariztasson az LG. Akkor mindenki így venné nem? Minek fizetnének az emberek többet valamiért, ha ugyan azok a feltételek vonatkoznának az olcsóbb sufni termékekre is?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#60720) juhasz22 válasza Mike81 (#60717) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Mennyire szokott ez gyakori lenni G2 nél mert árban pont megfelelne. 85 ezret sokallok bármilyen telefonert

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#60721) akooos válasza stefi68 (#60719) üzenetére


akooos
veterán

Elég patkány dolognak tartanám, ha a garanciális ügyintézést megtagadnák a gyártó által elismert konstrukciós hiba miatt. Ilyenkor szerintem elég a varázsszót bemondani és máris intézik a dolgukat (Fogyasztóvédelem ;] )
Úgy emlékszem volt itt olyan régebben, aki a partnerogsm-től vett telefont és cserélték neki gariban a kijelzőt. Ilyenkor ugye a sufnigsm elküldi saját költségén az LG-hez és ők fizetik.
Egyébként az első évet minden sufnibolt is garanciának nevezi és a saját ÁSZF-üket lehetne felhasználni önmaguk ellen ha metagadnák a javítást.

(#60720) juhasz22:
Nem nagyon gyakori. Számot ne kérj, nem tudok mondani :D A fórumon lévő ~1000 telefonból 40-50 besárgult. Ez egy hasraütés utáni szám tőlem, ne vegyél rá mérget, hogy tényleg így van.

A helyedben keresnék itt az aprón gyári garanciás használtat 60k körüli árban. De ahogy a hsz. első részében írtam, ha van esze a vevőnek és ismeri a jogait akkor érvényesítheti a kereskedő által adott garanciát.

(#60722) gretzky77 válasza bakkir (#60718) üzenetére


gretzky77
veterán

Amennyiben Magyarországon kiállított normális számla van a telefonhoz akkor az Lg javítja.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#60723) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#60724) Mike81 válasza juhasz22 (#60720) üzenetére


Mike81
senior tag

Teljesen kiszámíthatatlan, hogy kinek milyen használat mellett sárgul be. Van aki nem kíméli a telót aztán nincs semmi baja a kijelzőnek, meg van olyan is aki kíméli és már fél év után megjelent a sárga folt. Szóval nagyon nincs benne logika vagy séma.

A gsm bolt meg lehet elvégzi a javítást előbb vagy utóbb csak ha valami patkány boltot fogsz ki akkor lehet annyi ideget megeszel miatta hogy lehet nem sajnáltad volna rá a kicsivel több pénzt. De ezt is boltja válogatja. Vannak korrekt gsm boltok is. Vagy tényleg keresel valami használt de megbízható eladót ;-)

[ Szerkesztve ]

(#60725) Mike81


Mike81
senior tag

Az utolsó mondatot elírtam bocsika ✌

(#60726) fila válasza gretzky77 (#60722) üzenetére


fila
senior tag

Szia!

Akkor ha a GSMhome-s light boxos verziót ha megveszem, gáz esetén ljavítja a magyar LG?

[link]

Elvileg magyar áfás számlás vétel.

Köszi

Fila

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#60727) ClioRS válasza gretzky77 (#60722) üzenetére


ClioRS
őstag

Normális mit jelent?
Csak mert ugye ezek az olcsó készülék mellé adott számlák 0%-os számlák.... Szerintem azzal nem fogják javítani, esetleg egy 27%-os áfát tartalmazóval.

(#60728) Nightman1


Nightman1
tag

A kálvária folytatódik.. Ma megjött,átvettem a sim tálcát,ami az Istennek nem ment be a helyére,kiderült,kilazult az egyik sim-érintkező,ami közben ki is esett.
Ez Kecskeméten volt,az ottani LG szervízben,akik azonnal közölték,hogy ők nem is vállalják a javítást.
Arról beszéltek hogy hidegforrasztással kellene visszatenni,vagy mindenestől az egész alaplapot cserélni.
Találtam Kecskeméten olyat aki segít,de ő se ígérte biztosra. Ha nem megy neki sem,van aki tudna nekem segíteni? :((

(#60729) fila válasza fila (#60726) üzenetére


fila
senior tag

Felhívtam őket, 0% Áfa tartalmú a számla.
:K

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#60730) gretzky77 válasza ClioRS (#60727) üzenetére


gretzky77
veterán

Èn úgy tudom ha Magyarországon kiállított számlád van akkor a 0% sem akadály! De a legbiztosabb ha rákèrdeztek jófejek az Lg-nèl

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#60731) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

De zavaros rom ez a lolli. Villog az értesítést LED pedig semmi nincs, es neha átvált az alkalmazások közt pedig hozzá sem érek a gombhoz

(#60732) pcnet


pcnet
addikt

Garanciához: Nexus 4emet Partnerotól vettem anno 100e ft-ért. Kb 7 hónapos korában elkezdett szórakozni a power gomb. 11 hónapos korára használhatatlan lett. Vagy nem érzékelte, hogy megnyomtam, vagy duplán. Akksi is érezhetően gyengült. Írtam Nekik emailt, azt írták, természetesen garanciában cserélik az akksit és a power gombot is. Felküldten postán, 10 nap után hívtak édesanyám számán, mert arról rendeltem anno a telefont. Nem volt microSIMes telefon a családban. Édesanyám pont nem volt telefon közelben. Másnap hozta a futár a telefont és kért 9.000 ft-ot. Kapásból hívtam is Partnerot, hogy mi ez a 9.000 ft? Azt mondták az akksit nem tudták garanciában cserélni, mert csak fél év van rá. Tegnap este hívtak, hogy így is kérem e a cserét. Persze negyed 7kor hívtak, utána még elvitték szervizbe és futárnak is átadták. Hiszi a piszi! Ez volt júliusban. Decemberben már 3%onként esett a töltöttség, januárban este letettem 65%on és reggelre kikapcsolásig merült. Mivel már nem volt garanciális, felküldtem Fagyállónak. Oda-vissza postával ~10.000 ft volt az akksi csere. És a poén az, hogy Partnero nem cserélt akksit, még a gyári volt benne. Power gombot is csak meggányolták, nem cserélték. Partnero persze nem értette mi a baj, hisz a power gomb, jó, nem? Akksi is érdekes jó volt fél évig. Nem volt jó, csak nyugtatgattam magam, hogy üldözési mániám van. Mikor 100e ft-ért vettem Partnerotól a Nexus 4et, Telenornál 127e ft volt 2 év gyártói garanciával. 120 ezremben van és 35e ft-ért akarják elvinni. Megmaradt tartalék telefonnak. 10e ft volt csak az akksi csere, ha 35e ft-ért oda adom, akkor 25e ft-ért ment el. Annyit megér nekem is. Megtanultam a leckét! Telefont ezután csakis gyártói garanciával, sőt ha van rá lehetőség, inkább közvetlenül a gyártótól.

Bónusz: Garancia lapot sem küldték vissza. Igaz csak 20nap gar volt vissza, de egyben adásvételi is volt és szerettem volna ha megvan ha el szeretném adni, tudjam igazolni a származását és, hogy az én tulajdonom. Első körben egy Nexus 5 gar lapot küldtek, második körben pedig a vásárlás dátumát írták el egy évvel. Szintén Nexus 5re kiállítva.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#60733) ClioRS válasza Nightman1 (#60728) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem sok hely van pesten sem, ahol tudnak ilyet javítani, én anno a Váci úti nokiába vittem a készülékemet, 10ért cserélték a SIM olvasót benne, mert csak abban a szervizben volt hozzá megfelelő eszköz. Nyilván te ne vidd nokiába, a Váci úti LG szervizt kérdezd meg, hátha.....

(#60734) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Még mindig ott tartok, hogy új G2-t szeretnék venni, de a ter-ero.com elfogyott és nem is látják mikor jön, a pixel-plaza mondta, hogy van náluk 1 év gyártói gar + 1 év bolti.
Az ára alapján gondolom ott is 0% áfa van benne, így nem fogja megjavítani az LG szervíz??

Valamint mindkét bolt azt mondta, hogy új, bontatlan készülék összes tartozékával együtt, de bekapcsoláskor van egy Vodafone-os Welcome felirat. Ezt nem teljesen értem. Tudja valaki, hogy mi ez? A szoftverfrissítések megjönnek rá mint egy szolgáltató független készülékre, vagy várni kell a szolgáltatói verzió kiadására? Esetleg lehet valamilyen sw frissítéssel, cserével orvosolni, hogy ne legyen vodás indulás?

Amúgy én is a gyári gari híve vagyok, de ahogy olvastam, csak szolgáltatófüggő készülékekre van 2 év gyári gari, amúgy meg csak 1 év. Ráadásul a MM-ban 120eFt egy vicc érte szerintem. (ennyivel nem ér többet szerintem egy 16GB-os, én meg 32GB-t szeretnék)

[ Szerkesztve ]

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#60735) watador600 válasza m_dawe (#60710) üzenetére


watador600
senior tag

Köszönöm szépen a válaszodat! :R

Tehát a playről leszedem az autorecet, azt megcsinálom, majd utána lesz root is meg twrp?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60736) eszgabor válasza eszgabor (#60734) üzenetére


eszgabor
aktív tag

Megkérdeztem, 27% áfát mondtak rá, szóval csak a Welcome feliratos téma és sw frissülés a kérdés. Valaki?

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#60737) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! Nem Követem napi szinten a fórumot ezért ne küldjetek el a kérdés miatt a fenébe... Milyen a lollipop? Érdemes rá frissíteni vagy maradjon a kitkat?

(#60738) oba válasza eszgabor (#60734) üzenetére


oba
addikt

én is több gsm boltban voltam és ott figyelt a szolgáltató felirat a bekapcsolásnál... és mondják hogy ez gyárilag független :D nem kicsit nézik hülyének az embert :) végül találtam egy tényleg független verziót (D802 international) szintén gsm boltban, használtan, szép állapotban

(#60739) eszgabor válasza oba (#60738) üzenetére


eszgabor
aktív tag

A három dolog együttállása az érdekes:
- bontatlan gyári csomagolás,
- Vodás indulás,
- minden magyar szolgáltató sim-jével működik a bolt szerint

Lehet, hogy másik ország Vodás telefonja és azért működik benne a magyar sim? Hallottam már olyat, hogy német szolgáltatófüggő telefonban a magyar sim működött, csak a többi német sim nem.

Mondjuk ez nem zavarna, csak a frissítések érkezése lenne lényeges, hogy ne a Vodára kelljen várni.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#60740) Atish19


Atish19
őstag

Boom Beach-el játszik közületek valaki? Nektek is befűt rendesen tőle? Érdekes számomra, mert Dead Trigger 2nél nem melegedett ennyire pedig az jóval hardverigényesebb.

(#60741) rangersanyi


rangersanyi
tag

http://sonymobil.hu/2015/06/04/juliusban-erkezik-az-android-5-1-frissites-tobb-xperia-keszulekre/

Sőt a Samsung is. Kiváncsan várom az LG reakcióját. 😃

IPhone 14 pro

(#60742) rangersanyi válasza oba (#60738) üzenetére


rangersanyi
tag

Én a b-telnél vettem egy éve bolti garival, eredetileg az ázsiai piacra(chungwa telecom) szánt LG G2met. Kézbevételt követően az összefoglalóban leirtak szerint KDZvel egy független magyar gyári romot raktam rá. Kaptam hozzá rendes áfás számlát is, sőt egy hónapja sárgulás miatt a kijelzőt is szónélkül kicserélték garanciába.

IPhone 14 pro

(#60743) Nightman1


Nightman1
tag

Hívtam a hivatalos Váci úti szervizet,azt mondták,olyan közel van a proci,vga-k,hogy csak alaplappal együtt cserélik a sim olvasót,így 50000 lenne.
Szívás. Várom a telefont hogy sikerül e visszagyógyítani a sim olvasó hiányzó darabját,ha nem,akkor eladnám mint alkatrészt,ezt leszámítva minden működik rajta,nemtom lenne e valaki akinek kellene..
Vagy ha valakinek alkatrész kell,írjon privátban..

(#60744) Rasnac válasza rangersanyi (#60741) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Sziasztok

Véleményem szerint mivel a lolli nem azt a szintet hozta mint amit alapesetben kellett volna ezért az újabb M-et lehetséges hogy megkapjuk a kérdés csak az hogy az LG vajon az új 4.0s UIt húzza e rá . A többi gyártó lollija sem hozta az elvárt szintet szóval ... Igen jó kérdés meddig tart a termék támogatása szoftveres szinten mondjuk eddig a lollipop nekem 4 fölé. Akkor lenne nagyon jó ha a memória kezelés picit jobb lenne illetve az aksi idő picit nyúlna 1-1.5 óra kijelző idővel (nem játékra gondolok hanem sima használatra )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#60745) eszgabor válasza rangersanyi (#60742) üzenetére


eszgabor
aktív tag

A betöltés elején levő Welcome felirat a ROM része, vagy a firmware-é?

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#60746) stefi68 válasza eszgabor (#60745) üzenetére


stefi68
addikt

Az csak egy boot logo lehet. Simán kicserélhető. Persze root kell... :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#60747) extasymajom válasza Nightman1 (#60743) üzenetére


extasymajom
tag

félrement

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#60748) Quqesz válasza Rasnac (#60744) üzenetére


Quqesz
nagyúr

"Álom,álom...édes álom....." 4.2-,vel jött ki,majd 4.4 és most 5.0....szal felejtős az M hivatalosan+kint van a g3 és g4 is.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60749) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Gariztatni kell a telefonom. Budapesten hol van LG szervíz? Én csak a Váci útit tudom, de mint ha lett volna a Mammutba is, rosszul emlékszem?
KDZ-ből visszatolok rá egy romot, akkor az ugye minden korábbi romolás nyomát eltünteti? Mik a tapasztalataitok, ha ki van függetlenítve a telefon akkor kukacoskodnak miatta?
Illetve még annyi, hogy T-mobileos a kütyü, milyen romot tegyek rá? Vagy tök mindegy?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#60750) madmike


madmike
őstag

Tök más kérdés.
Egy autórádió aux bemenetével szerettem volna összekötni a telefont.
Rendeltem egy ilyet hozzá. Ha teljesen bedugom a rádióba akkor nem történik semmi, ha kijjebb húzom akkor működik, csak búg. Gondolom az a gond, hogy 4 pólusú a kábel. Powerampot használok. Van lehetőség akár szoftveresen vagy valami úton-módon normálisan működésre bírni?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.