Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60301) Apaxp válasza Meggyi001 (#60300) üzenetére


Apaxp
senior tag

Csak amikor felállsz vigyázz nehogy pofára ess a nyomvonalon :DD

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#60302) Meggyi001 válasza Apaxp (#60301) üzenetére

:D

https://gamergep.hu/

(#60303) Quqesz válasza Meggyi001 (#60302) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor te nem is Meggyi vagy,hanem Csigusz??? :DD és abban a hálózsákban van beépített szopó-nyaló autómata??

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#60304) reap3r válasza concrete (#60295) üzenetére


reap3r
aktív tag

Semmi baj a T-s frissítéssel, én azt használom lassan 1 hete. Teljesen jó, jobb, mint a 30a volt és szerintem nyugodtan lehet frissíteni, ha valaki nagyon nem tud a Lollipop nélkül élni. Annyi bajom van, hogy most valami hihetetlen oknál fogva egyik napról a másikra a Google Play szolgáltatások és a Youtube ébren tartja a telót és merít rendesen... Ez reménykedek, hogy nem a lolli hibája, mert ha igen, akkor azonnal megyek vissza a CloudyG2-re...

(#60305) neo_xperia válasza Xrx (#60292) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ilyen bug (is)volt nálam 30b alatt. De aztán megoldódott.

(#60306) Meggyi001 válasza reap3r (#60304) üzenetére

Ja, nálunk sincs semmi gond, megy szépen.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#60303) Quqesz: Jáj :D :D

https://gamergep.hu/

(#60307) bajnokpityu válasza reap3r (#60304) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ilyen gondom volt nem volt, de volt több másik.
loli egyelőre csomó telefontípuson bughalmaz..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#60308) reap3r válasza reap3r (#60304) üzenetére


reap3r
aktív tag

Sztornóóóó, videózásnál akad a hang :S Szerintem várok egy d-s verzióig, aztán majd adok egy esélyt megint a Lollinak. Visszaállok szerintem a jó kis Cloudy-ra. Pedig kezdtem reménykedni, hogy már jó lesz, de sajnos nem...

(#60309) Meggyi001 válasza reap3r (#60308) üzenetére

Milyen lejátszónál akad a hang, és milyen formátum volt?

https://gamergep.hu/

(#60310) bajnokpityu válasza reap3r (#60308) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem a D vel is van bajom. Majd H környékén talán...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#60311) Nfsman20


Nfsman20
tag

Ilyen szöveggel találkoztatok már? :D nyomattam a sim city-t, fel akartam nyomni a félyerőt maxra, erre 90%-nál kidobta ezt:

Jó, mi? Anti-sárgulás szöveg :D

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#60312) Balazska15 válasza Nfsman20 (#60311) üzenetére


Balazska15
senior tag

Sajnos nekem már rövidebb városban való navigálásnál is előjön, és tényleg meleg is a telefon, játszani nem szoktam, de gyanítom ott még ennyire sem engedné felhúzni nekem.. :D

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#60313) Danny365


Danny365
őstag

Tyűű, hát ha én idén lecserélem a g2-t, akkor elég sanszos, hogy ezek valamelyikére.
Ha az 5.2-es LG nem lesz lebutítva, már most odadom nekik a pénzt.

(#60314) Quqesz válasza Nfsman20 (#60311) üzenetére


Quqesz
nagyúr

G2-n még nem,de volt már ilyen telóm(nem nekem jelezte). Asszem a 4x volt.

balazska 15
Milyen navit használsz? Nekem a navigon,here páros nem melegítette(aksi max 37 fok kocsi ablakban nyáron,és nem volt forró a hátlap csekkoltam direkt). Akkor szilikon hátlapom volt,de ez a polikarbonát ami most van jobban vezeti a hőt és elvezeti a hátlapról...

Danny
+1,de van sok amit benéznék :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#60315) w333 válasza Nfsman20 (#60311) üzenetére


w333
félisten

Hé te nye húzzad a finyererőt mert sárgulás lesz :DDD ;]

Erről ez jutott eszembe ... "Ne fürgyé le" helyett inkább Ne sárgulj be :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#60316) Userlook válasza Nfsman20 (#60311) üzenetére


Userlook
tag

Mivel sikerult olyan homersekletet elerni?Nekem meg soha nem irta ki h olyat pedig hasznalom rendesen.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#60317) Corgan82 válasza Danny365 (#60313) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én meg akkor megveszem a Huawei Bullhead-et. :)

(#60318) Balazska15 válasza Quqesz (#60314) üzenetére


Balazska15
senior tag

Ha szükségem van rá akkor csak előkapom a google maps-t, mivel igazából munka közben nem a navigálásra van szükségem, hanem, hogy a házszám hova esik kb. vagy esetleg, ha képet is látok róla az külön gyorsítja a munkám :D Szóval a google-nek köszönhetően sok - sok ember menekült meg az éhhaláltól :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#60319) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Valaki próbálta a Cloudy 3 D802-t? ( nem a cloudy féle)

(#60320) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Day 371265..... still no lollipop for Telenor LG G2 :U

(#60321) Meggyi001 válasza ad4m1337 (#60320) üzenetére

Kicsit dühítő lehet, de majd csak megjön.

https://gamergep.hu/

(#60322) szabyka95 válasza ad4m1337 (#60320) üzenetére


szabyka95
őstag

No one cares.. Ott a kdzs modszer

(#60323) reap3r válasza Meggyi001 (#60309) üzenetére


reap3r
aktív tag

Kamera által felvett 60 fps-es videónál a gyári lejátszóval akadt, de most az előbb megint kipróbáltam és mindem oké volt. Amúgy az xvid vagy nem is tudom melyik formátumnak meg feltűnően kevés volt az fps-e, amikor az egyik sorozatot néztem. Ezt amúgy az Mx player Szoftveres dekóderje orvosolta, de más nem. Ez a lollipop számomra egy rejtély, hogy miként működik :D
Amúgy a T-s frissítés használható, ajánlom. Szerintem csak user error amiket az én telóm produkál, nekem minden elektronikai eszközöm megmagyarázhatatlanul működik :)

[ Szerkesztve ]

(#60324) Cingáriusz válasza reap3r (#60323) üzenetére


Cingáriusz
őstag

MX Player-t felejtsd el! Én hónapokkal ezelőtt áttértem VLC-re. Az még külön kodec pakk telepítése nélkül is szépen elvisz mindent.
MX mostanában nem játszik le egy pár HD audio formátumot semmilyen beállítással, amit a VLC igen.

(#60325) Quqesz válasza Cingáriusz (#60324) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Simán le lehet tölteni a kodek pakkot rá és megy(nekem mtk és x86-on is)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#60326) g4mer


g4mer
senior tag

Sziasztok.Tanácsot szeretnék kérni a következővel kapcsolatban: 1 hete észrevettem, hogy a GPS vevő nem talál jelet(kocsiban, nyílt utcán), ezért hard reseteltem. Másnap észrevettem, hogy van már Lollipot frissítés, gyorsan frissítettem is, de még mindig nem működik a GPS vevő. 3 különböző app-al probáltam, egyiknél se talált jelet.

Hardware-es probléma lehet szerintetek? Mert van még rá egy fél év garancia, úgyhogy végső esetben marad a szerviz :U

Sic Parvis Magna

(#60327) Meggyi001 válasza reap3r (#60323) üzenetére

Ahha, értem. Hát ezért nem használtam soha gyári lejátszót...az mx és a vlc tényleg jó.

https://gamergep.hu/

(#60328) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Sziasztok!

Elöljáróban leszögezném nem vagyok egy nagy tesztmániás :)

Gondoltam ha már a ROM-ot lecseréltem futtatok egy antutut, igazán nem is értem mire jó ez :DD

Kérdésem az lenne ez jónak számít-e a G2 eredményének?

Köszi!

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#60329) batai15


batai15
félisten

úgy látom csak nálam volt viszonylag tökéletes a loli.

(#60330) Matyi222 válasza batai15 (#60329) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nekem is LP van fent csak AICP, de én teljesen elégedett vagyok vele.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#60331) Meggyi001 válasza Matyi222 (#60328) üzenetére

Megnyugodhatsz :), jónak számít.

https://gamergep.hu/

(#60332) Quqesz válasza batai15 (#60329) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem nem csak viszonylag ;) nincsen gondom vele.

g4mer
Ezt próváld ki: törlöd a gogli térkép adatait-->lakásban gps bekapcsol,de nagy pontosságú helyett csak az agps-t kapcsolod be. Wifi bekapcs és a gogli mapsban megkeresed magad(kb 100m pontosságú lesz). Ha ez megvan gps visszaállít nagy pontosságúra és mehet. Én mielőtt bekapcsolnám a navit(here,igo,mapfactor) a gps test progival megkeresem magam(kb 21 műholdot lát és ebből 6-12-t használ) aztán mehet a navi.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#60333) Matyi222 válasza Meggyi001 (#60331) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Köszi! :)

Akkor nem veszek be Frontint :C :Y

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#60334) Jeollam


Jeollam
aktív tag

Sziasztok. Nektek is surun dobalja a halozatot a telefon? A tererom sem az igazi. Szinte mindig 1es vagy 2es. Android 5.0.2 van rajta.

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#60335) batai15 válasza Quqesz (#60332) üzenetére


batai15
félisten

jó nem is azt mondtam h tökéletes:)
na de viccet félre téve kiváncsi leszek hogy miket cserélnek ki benne,,

(#60336) ClioRS válasza g4mer (#60326) üzenetére


ClioRS
őstag

Nekem is ez volt, nem akart jelet találni, alaplapot meg átvezető fóliákat cseréltek benne, és azóta tökéletes.

Egyébként nekem hibátlan a Lollipop, 30a hardresettel ment fel, a 30b meg OTA frissült, reset nem volt. Bár a 30a-val sem volt gondom.

(#60337) Atish19 válasza batai15 (#60329) üzenetére


Atish19
őstag

Nálam is jó! Csak a GPS dobálja a jelet sajnos. Más hibát eddig nem találtam.

(#60338) Balazska15 válasza Jeollam (#60334) üzenetére


Balazska15
senior tag

Szia. Dobálni egyáltalán nem szokta. A térerő nekem is 2-3-4 szokott lenni, de mindig elérhető vagyok és tudok hívást is indítani, így az sem zavar annyira. Szerintem első körben cseréltesd ki a szolgáltatóval a sim kártyád!

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#60339) batai15 válasza Atish19 (#60337) üzenetére


batai15
félisten

nálam az se volt..

(#60340) Jeollam válasza Balazska15 (#60338) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Szia!! Az iment megint eldobta, es kb 1 percig nem volt semmi jel. Kis karika forgott a terero jelzes folott.. Lehet ez telefon hiba?

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#60341) g4mer válasza ClioRS (#60336) üzenetére


g4mer
senior tag

Köszönöm a válaszodat! Olvastam ilyet neten, hogy valaki szétszerelte, és egy vékony papírréteget rakott a hátlap alá, mert nem érintkezett jól.

Azt megkérdezhetem, hogy te hova vitted szervizbe? :) Ahogy olvasom, 1 év t-mobile garancia lejárata után vihetem az LG központi szervizébe.

Sic Parvis Magna

(#60342) Balazska15 válasza Jeollam (#60340) üzenetére


Balazska15
senior tag

Lehetni éppen lehet.. De inkább sim kártya.. Vagy előtte csinálj egy hr-t, esetleg húzd újra az egész rendszert, ha nem segített akkor cseréltesd ki a sim-et, ha még így is akkor pedig szerviz. Én ebben a sorrendbe csinálnám.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#60343) Quqesz válasza g4mer (#60341) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem,a szolgáltatók 2 évet adnak és az első naptól viheted a márkaszervízbe a tré papírjával.

Jeollam
Próbáld meg ha nem netezel folyton a telón,hogy rakd csak gsm-re(2g) és úgy nézd meg.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#60344) g4mer válasza Quqesz (#60343) üzenetére


g4mer
senior tag

Én is így tudtam, de ma megnéztem a tré oldalát és:
Azon készülékek esetén, melyekre 1+1 év garancia érvényes: az első évben a garanciális igényt az értékesítési pontjainkon vagy gyártói márkaszervizben, a második évben pedig kizárólag a gyártó márkaszervizében tudod érvényesíteni. A garancia pontos időtartamáról és feltételeiről a jótállási jegyen találsz meg minden fontos információt.

Sic Parvis Magna

(#60345) Quqesz válasza g4mer (#60344) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tehát az első évben tré és plusz a teljes 2 év alatt gyártói(tehát lg) szervíz is......pont ezt írtad le....ha tréhez adod le az a telemaxba küldi(az IS márkaszervíz!) és hát vannak bajok velük......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#60346) Danny365


Danny365
őstag

Az előbb voltam átvenni egyik T-Pontban a múlthét rendelt 500 forintos flip-tokokat. A srác kicsit furán nézett, mikor látta, hogy ezer forintért fizettem két darab tokért, még meg is jegyezte, hogy itt valami semmiképp se jó, mert hogy 4 körül szoktak ezek menni, de végül csak odaadta. :DDD

(#60347) ClioRS válasza g4mer (#60341) üzenetére


ClioRS
őstag

LG Váci úti szerviz, 1 nap alatt cserélték :K
Vidd nyugodtan oda.

(#60348) Meggyi001 válasza Danny365 (#60346) üzenetére

Mi is ma vettük át, tök jó :)

https://gamergep.hu/

(#60349) g4mer válasza ClioRS (#60347) üzenetére


g4mer
senior tag

Oké, köszi a segítséget :R

Sic Parvis Magna

(#60350) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

Épp most frissít a telefonom a 4.4.2-ről Lollipop-ra (30B-re), a PC suite épp letölt. A hardreset megvolt, majd meglesz a frissítés után is.

A kérdésem az, hogy nagyobb játékok esetén (Dungeon Hunter 4, Zombie Defense, stb.) mire érdemesebb hagyatkozni, hogy ne vesszenek el a játéknmentések? Van google play fiókom, annak elvileg meg kell jegyeznie, hogy melyikkel hol álltam... Vagy a LG saját szoftverével még áprilisban csináltam egy rendszermentést, használjam azt? Van átjárhatóság a 4.4.2, meg a Lolli között ilyen szempontból?

Köszönöm!

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.