Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59651) Laca0 válasza neo_xperia (#59643) üzenetére


Laca0
addikt

Néhány óra tapasztalata, hogy az automata fényerő sötétebb, mint a 30a esetén... :S
És lassabb a böngészés... többször kattintok egy linkre, mert azt hiszem, hogy nem sikerült...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59652) fery02 válasza Marquess (#59648) üzenetére


fery02
addikt

Több járható út is van:
1. kdz-vel (bővebben az Összefoglalóban)
2. TWRP-s út (kockázatmentesebb, viszont ez már Mélyvíz topik téma)

Bővebb infóként keress vissza a hozzászólásaim között! Az elmúlt napokban már többször válaszoltam kifejtősen ugyanilyen kérdésekre, kicsit belefáradtam mára.

----------------------------------------------

@Raul227: Engedd picit a gyeplőt és 85k-ért tuti nem veszel zsákbamacskát, ha a b-tel.hu-ról veszel ilyen telefont!
Akksit lehet cserélni házilag igen, bár itt a topikban még ha jól tudom nem volt még rá példa, de elvileg nincs komolyabb akadálya.

[ Szerkesztve ]

(#59653) oba


oba
addikt

Használ itt valaki nem gyári vagy gyári alapú romot a telefonon? CM vagy bármi egyebet? Tapasztalatok? :) Gondolom nem gyári romoknál el lehet felejteni a knock-on -t... :)

(#59654) kasata91


kasata91
tag

Bocsi ha már kitárgyaltátok, 1 hete nem jártam erre.

mallponthu-n 230 ezerért lehet vinni a 32GB-os G4-et. az én pénztárcámnak ez horror ...

Trust me I'm an engineer

(#59655) Laca0 válasza Laca0 (#59651) üzenetére


Laca0
addikt

Az akku időm úgy néz ki, hogy javult sokat, viszont még 2 rezidens programomat nem telepítettem vissza. Lehet, hogy ezek közül valamelyik, valamelyik frissítésével hozta be a fertőt a telefonomra... majd kiderül, ha egyesével felrakom őket. Az egyiket, az ACR-t már több mint fél éve használom, az korábban biztos nem húzta a procit. A MyProfiles csak a lolli óta kell, azelőtt nem volt rá szükség. Ez lehet, hogy sokat eszik.

Más:
Nillkin quickwindow tokon lyukasztott már valaki az állapotjelző led-nek? Mert a gyárin ott a pici lyuk a hangszóró rés mellett.
Lehet bevállalok a legkisebb bőrlyukasztómmal egy próbát... a tok szerkezete kérdéses, hogy telibe ragaszott-e...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59656) Tsebacsi válasza kasata91 (#59654) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nemtudom mikor indul el a hazai hivatalos forgalmazás, addig ez biza horror áron lesz, főleg az ilyen mall és társainál... Utána már csak simán marhadrága lesz :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59657) b_alazs


b_alazs
tag

Sziasztok!

Valaki pls help!

"Sziasztok!
Nem G2 téma, de biztosan tudja valaki a megoldást közületek.
Egy LG G watch megvétele előtt állok és elkértem a széria számot a garancia ellenőrzése céljából.
Ez pl.: Apple termékek esetén egyszerű procedúra, de az LG-nél nem találtam hasonló felületet.
Valaki esetleg tudna segíteni, hogy hol csekkolhatom ezt?
Köszi,
Balázs"

Üdv,
Balázs

(#59658) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#59659) Mike81 válasza Corgan82 (#59658) üzenetére


Mike81
senior tag

Röhej! Erre ez a válaszom 👎

(#59660) Ferenczi Áko válasza Corgan82 (#59658) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

-tól.. Ennyiért nem veszem meg. Várok inkább 1 évet. Nincs is ennyi pénzem!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#59661) w333 válasza Corgan82 (#59658) üzenetére


w333
félisten

LOL :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59662) Meggyi001 válasza Corgan82 (#59658) üzenetére

Jövő nyár végéig csak muszály lesz kibírjam, addig csak lemegy 100-130 környékére,a fene egye meg. Meg addig legalább lesz rá minden már,root, rom, kernel stb....De mindenképp lesz, nagyon ki akarom próbálni a kamerát rajta.

https://gamergep.hu/

(#59663) ad4m1337 válasza Corgan82 (#59658) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Amúgy a bőrhátlap. hogy fogja bírni az izzadságot, esőt, vizet, stb.?

(#59664) w333 válasza ad4m1337 (#59663) üzenetére


w333
félisten

Szerintem sehogy ... biztosan folyamatosan ápolni kell :K

Moto X 3 hónap használat után, ilyen csúnya lett :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59665) Raul227 válasza fery02 (#59652) üzenetére


Raul227
aktív tag

Köszi!
szerintetek fog esni az ára mostanában a G4 miatt?az 1+1 év gari pontosan mit takar?1 évig vihetem vissza a boltba és azon felül a 2.éven az lg hez kell vinni?és az hol van helyileg?tényleg laikus vagyok,sorry,gondolom csak lehet cserélni az akksit valahogy,az nem örök életű...

jaj és tényleg,az optimus az mi?mármint a g2 van sima meg optimus?mi a különbség?vmit beszélt egy teloboltos..

[ Szerkesztve ]

(#59666) kasata91 válasza w333 (#59664) üzenetére


kasata91
tag

"- Siess már indulunk kell elkésünk a ballagásról
- Egy pillanat drágám még ki kell boxolnom a félcipőm meg a telóm hátlapját"

Trust me I'm an engineer

(#59667) akooos válasza Corgan82 (#59658) üzenetére


akooos
veterán

:W Most nem azért, de ez nonsense :D Hagyjanak már, mit szívnak az xxl-nél? MIT? Kérek én is :D
Ez itt az expansys ára: 211k

(#59664) w333:
Azt azért tegyük hozzá, hogy a Moto X bőr hátlapja nem olyan, mint az LG által használt. Egyébként meg nem kell ennek csillogni villogni. Osztom az LG véleményét abban, hogy egyedire tud kopni. Bár én úgy is sima hátlappal veszem majd (vagy esetleg fekete bőr).

(#59665) Raul227:
Honnan tudná bárki, hogy mennyit fog esni a G2 ára? :D Így is kurva kedvezően lehet megkapni szerintem.
Optimus G2 nincsen. Ha van, akkor nem európai forgalmazásra készült. Sok helyen rosszul írják és odateszik az Optimust is a G2 kiírás elé.

[ Szerkesztve ]

(#59668) Valaki1234


Valaki1234
tag

Sziasztok!
Gyári VPN klienst használva kifagy és újraindul a telefon (stock V30b)
Csatlakozik a hálózathoz majd ha elkezdeném használni a telefont újraindul. Ha csak csatlakozok de nem nyúlok a telefonhoz akkor nem indul újra de amint pl az app drawerben elkezdek keresni újraindul. Valaki találkozott már ilyennel ?

(#59669) bounty123 válasza Raul227 (#59665) üzenetére


bounty123
őstag

Egész biztosan esik, ez a dolgok rendje. Ahogy jönnek ki az újabb, jobb cuccok, a régieknek megy le az ára, ehhez nem kell nagy jóstehetség. A hivatalos 1+1 év gari azt jelenti, hogy 1 évig a teljes pakkra (töltő, kábelek stb.), de 1 év után csak a készülékre áll a garancia. GSM boltoknál van a trükkös "szoftver' garancia a 2. évben, az gyakorlatilag egy parasztvakítás.

[ Szerkesztve ]

(#59670) Raul227 válasza akooos (#59667) üzenetére


Raul227
aktív tag

hát csak tapasztalatok alapján,hátha :) köszi,gondoltam h valami elírás ez.
a vip phonnal valakinek tapasztalat? ez akkor full tartozékos? [link] most nézem ez vodás... mondjuk akkor hogy lehet függetleníteni,nem veszti el a garit?

[ Szerkesztve ]

(#59671) Laca0 válasza b_alazs (#59657) üzenetére


Laca0
addikt

Az LG támogatás oldalán, de csak regisztrálás után lehet, ha jól tudom.

Az XXL meg szerintem csak bepróbálkozik a G4 árával, hátha van 1-2 fanatikus, aki elsőként akarja megkapni. Gondoljatok csak bele! Ha csak tized akkora a hiszti mint az almás esetben, milliókat kaszálhat!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59672) mentosatti76 válasza Raul227 (#59670) üzenetére


mentosatti76
csendes tag

Ugyanitt kártyafüggetlen 89900ft.

(#59673) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Első tapasztalatok új lollival. Üzemidő 4,5 óráról lement 3ra. Ez normális?

(#59674) mouzrr válasza Fr0z3n (#59673) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem is kevesebbet bír kijelzővel.

(#59675) reap3r


reap3r
aktív tag

[Ha zavar a zsebben a G2 futás közben]
Aki szokott futni és nem szeret a tepsi G2-vel annak ez tuti beválik! Nem rég rendeltem egyet, nagyon kicsinek tűnik, de lazán belefér a G2-es és nekem nagyon bejött, sokkal jobb,mint zsebben tartani futás közben, mert én egyáltalán nem érzem,hogy ott van a derekamnál... A karra tehető tokot még nem próbáltam, de nem is fogom, mert ezzel tudok edzeni is gond nélkül... Még anno az övtáskás ötleten felbuzdulva találtam ezt :) :R (Nem pont innen rendeltem, mert most nézem, hogy ez nem szállít hozzánk, de van egy tucat ilyen még talán olcsóbban is, hirtelen csak ezt találtam)

[ Szerkesztve ]

(#59676) akooos válasza reap3r (#59675) üzenetére


akooos
veterán

Tudod miért jobb a karpánt? Mert látod a kijelzőjét a telefonnak és tudod nyomkodni is közben. Legalábbis ami nekem van azon keresztül érzékeli a kijelző :))

De ez is jónak tűnik!

(#59677) reap3r válasza akooos (#59676) üzenetére


reap3r
aktív tag

Hát a karpánt nem tudom mennyire zavarna pl. húzódzkodás, fekvőtámasz meg hasonló dolgoknál... Nekem nagyon nem lényeg, hogy nyomkodjam. Otthon összeteszek egy lejátszasi listát, aztán megyek edzeni... Akkor van gebasz, ha esetleg jön egy hívás, mert elő kell bányászni, de akkor ez van... 400 Ft-ért szerintem ezt leszámítva jó, mert már egy mp3 lejátszóban gondolkodtam ,de már megszoktam a jól belőtt Viper-es hangzást :)

(#59678) Meggyi001 válasza Raul227 (#59665) üzenetére

Hát sajnos, az a véleményem, hogy nem esni fog az ára, hanem pár hónap múlva sajnos nem is lesz már kapható... :( ...pedig kéne egy emlékbe, nagyon szerettem.

https://gamergep.hu/

(#59679) Firedaddy válasza Marquess (#59648) üzenetére


Firedaddy
tag

Itt van részletes leírás hogy tudsz rá lollit tenni

[link]

[ Szerkesztve ]

(#59680) Firedaddy válasza Fr0z3n (#59673) üzenetére


Firedaddy
tag

Nekem csomó jó tapasztalatom van.
megszűnt a mikrofon gond, jobb az üzemidő, a LED is rendesen működik.

(#59681) Cilinder001 válasza reap3r (#59675) üzenetére


Cilinder001
tag

Sajnos, nem tudom megnyitni a linkedet :( :(((

(#59682) Firedaddy válasza Laca0 (#59655) üzenetére


Firedaddy
tag

Én is használom a myprofiles-t nekem nem eszik sokat. v30b lolli,és üzemidő inkább jobb lett mint roszabb.
szerintem más zabálhatja akkudat

(#59683) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Szerintetek melyik tok a "slimebb", vékonyabb:

Nilkin Frost vagy iMAK cowboy? Jelenleg iMAK -ot használok, de tetszik a Nilkin is.

(#59684) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

T-nél vajon mikor jelenik meg a G4? Mai vacsoránál ráöntöttem a gyümölcslevet a telómra. Nem lett baja de ez már jel :D

(#59685) w333 válasza vadászcsiga (#59684) üzenetére


w333
félisten

Szerintem max. 1 hónap :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#59686) oba válasza oba (#59653) üzenetére


oba
addikt

Erre valaki? :)
A cloudfy féle G3 porttal az a bajom, hogy melegszik a telefon és az akkuidő is lehetne jobb (4 óra screen time kb. jelenleg).

(#59687) Danny365 válasza oba (#59686) üzenetére


Danny365
őstag

Én sokáig BlissPop ROM-ot használtam (5.1.1), tegnap feltettem a CM12.1-et (unofficial). Az 5.1.x ROM-okról annyit érdemes tudni, hogy pont az említett Knock On nem az igazi. Működni működik, csak ha be van kapcsolva a funkció, akkor miután lezárod a képernyőt, egyből feléled.
A kernellel kapcsolatos a probléma, amit a BlissPop-ban (meg talán a Resurrection Remix-ben) már javítottak, viszont a BlissPop kernel kb. önálló életet él, magától változik a max frekvencia, néha gondol egyet és lekapcsol 3 magot a 4-ből, meg ilyenek. Szóval én RenderKernellel használtam, csak azzal meg ugye nem működik jól a KnockOn.

Viszont ha nem olyan fontos neked, hogy a legfrissebb Android legyen fent, akkor tegyél fel valamilyen CM12-n (5.0.2) alapuló ROM-ot, mondjuk CM12-t, ezek már egész stabilak. (ezt hónapokig használtam)

Ami lehet, hogy nem működik annyira jól (vagy semennyire), azok a VoIP progik, elvileg a hanggal van valami problem, de én nem használok ilyet, úgyhogy nem tudom tesztelni. No meg a kamera nem annyira jó egyik ilyen ROM-ban sem. Az 5.1.1 ROM-okhoz még annyi, hogy install előtt érdemes a PIN kódod kikapcsolni, mert valamiért nem veszi be, ha ezerszer ütöd be, akkor sem, így meg ugye nem lehet a telefonnal semmit sem csinálni. Más hibát nem tudok mondani. A stock ROM-oknál sokkal gyorsabbak, gördülékenyebbek.

szerk.: ez így elolvasva nem túl biztató, de ne ijesszen el. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59689) oba válasza Danny365 (#59687) üzenetére


oba
addikt

És a videó teljesítményről mit tudsz mondani mondjuk cm esetében? Csak azért kérdezem mert s2 -esem volt ezelőtt és ott a nem gyári romoknál pl a youtube pixeles volt és a játékok is gyengébben mentek a zárt mali driver miatt vagy pontosabban a hiánya miatt. Nem fontos, hogy a legfrisebb droid legyen, még az 5.x sem feltétel, jó nekem a 4.4 is. A knock-on viszont hiányozna, az mindenképpen kell, hogy jól működjön :) Slim, miui, aokp vagy más aosp rom tapasztalatok esetleg?

(#59690) Balazska15 válasza Meggyi001 (#59688) üzenetére


Balazska15
senior tag

,,Snapdragon 410 SoC, 1 GB RAM" Kellemetlen :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#59691) Meggyi001 válasza Balazska15 (#59690) üzenetére

Hát igen.....imádom az LG-t, de a compact politikája hagy némi kivetnivalót maga után :(

https://gamergep.hu/

(#59692) Danny365 válasza oba (#59689) üzenetére


Danny365
őstag

Itt nincs ilyennel gond. Nem úgy tűnik, mintha megerőltetné a 1080p lejátszása. Játékoknál sem vettem észre, hogy probléma lenne. Mortal Kombat X-et is simán viszi (az más kérdés, hogy negyed óra után ölég' meleg lesz a telefon és 20%-ot merül).

Én CM12-t, Slim vagy AICP ROM-okat tudnám ajánlani, mással nem nagyon volt dolgom. Az 5.0.2 verziókban amúgy szerintem mindegyik ROM-ban jól működik a Knock On (Double Tap To Wake néven szerepel bennük), csak talán egy fokkal lomhább, mint gyári ROM-on, de működik rendesen.

(#59693) reap3r válasza Cilinder001 (#59681) üzenetére


reap3r
aktív tag

(#59694) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na ma használtam hosszabb úton az igo-t, és nekem rendben volt....viszont nem zabálja az aksit úgy tűnik,mert csak most tettem töltőre a telót, reggel 83%volt és 2h19percet ment a navi....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59695) oba válasza Danny365 (#59692) üzenetére


oba
addikt

Köszi! :)
Igen a melegedés engem is zavar egy kicsit... gyári romon is játékoknál eléggé meleg és tényleg sokkal gyorsabban merül is. Persze valamennyire érthető a dolog, de mégis zavaró egy kicsit :)
Akkor majd kísérletezem ha olyan kedvem lesz, hogy melyik rom válik be a legjobban :)

(#59696) Meggyi001

Valaki mintha panaszkodott volna régebben a malware-s böngészőre vagy appra. Ezzel elvileg ki lehet pucolni, legallábis pc-n bazi jó cuccos.

Malwarebytes Anti-Malware Mobile

Közben 5 perce végre PH addikt lettem, végre......kemény másfél évembe telt,de megvan..... tyú .... jó érzés :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#59697) csiziktomi válasza Meggyi001 (#59696) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Gratula a szinthez:) :C

(#59698) Meggyi001 válasza csiziktomi (#59697) üzenetére

Köszi szépen :)

https://gamergep.hu/

(#59699) Mike81 válasza Meggyi001 (#59696) üzenetére


Mike81
senior tag

Gratula👏

(#59700) DemonDani


DemonDani
addikt

Valaki remélem tud segíteni, mit lehet kezdeni a vakuzással?

Egészen elképesztő, mennyire pocsék fotókat csinál sötétben a LED-del. Minden képnek a fehéregyensúlya beesik vagy 2700K-ra. Rendesen el vagyok képedve ezen. Nincs vakus beállítás sem hozzá, számomra ez egy kalap szar. És ami igazán nevetséges az egészben, hogy amikor beméri a fókuszt, akkor még tudja ellensúlyozni a sárga LED-et, de amikor villant, akkor már nem.

Komolyan röhejes. :W

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.