Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59401) Quqesz válasza c805 (#59400) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kezdetben csinálj egy gyári visszaállítást(beáll/általános/biztonsági mentés és visszaállítás/gyári vissza). Ha ki/be kapcsol továbbra is,esetleg nézd meg nincsen frissebb rom rá,az segíthet talán. A hívás nem javul,akkor sim csere(kb 2 év után ajánlott). Térerő van esetleg rendesen? He semmi javulás szervíz,csak hát milyen gari van rá?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59402) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

üdv. haver telenoros g2jén egyszercsak nincs net. kint van a net ikon fent hogy van, de nincs. nem tölt be semmit. gyári beállítások visszaállítását nyomott, de semmi változás. átrakta más telefonba a simet, azon ment a net. apn beállítások is rendben vannak. nincs ötletetek?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#59403) c805 válasza Quqesz (#59401) üzenetére


c805
tag

A sim kártya az 3napos szóval új,Lg garancia van rajta még 3 hónap.

(#59404) Stimpy001 válasza c805 (#59403) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Én egy 4 napos vételnél nem szórakoznék szervizzel hanem felkeresném az eladót és visszakérném a pénzt... :(((

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#59405) Quqesz válasza c805 (#59403) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Gyári visszaállítás és meglátjuk mi lesz.....
Más
A telenor norvégiában kiadta a lolit. Talán lesz itt is....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59406) c805 válasza Stimpy001 (#59404) üzenetére


c805
tag

Hát igen csak az a baj hogy tőlem 100km-re egy parkolóban taliztunk. :W

(#59407) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Youtube reklamok nagyon bosszantoak.. Feltettem az adblock ot de ez proxy beallitast ker. Ez hogy mukodik?

Szépnapot!

(#59408) < CyberBob > válasza Delfanboy (#59393) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszi ezt jó tudni. :)

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#59409) pcnet válasza JoeCockBill (#59402) üzenetére


pcnet
addikt

Repülőgép üzemmód, majd mehet vissza hálózatra. Nálam is szórakozik. :( Ez megoldja.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#59410) Szoll92


Szoll92
csendes tag

Sziasztok!

Most vettem egy Samsung 50.000 mAh-s power bank-et. A csomagolást elnézve az már biztos, hogy a Samsung felirat csak dísz rajta :) Viszont a kérdésem az lenne, hogy elvileg az output 5V=1A, míg a gyári töltő 1,8 A, ha rárakom a power bank-re károsodhat emiatt a telefon vagy csak simán lassabban fogja feltölteni, a másik készülékem aminek meg 0,7 A-s töltője van azt gyorsabban? Előre is köszönöm a segítséget! :R

Termék: http://bit.ly/1GNqDKX

(#59411) JoeCockBill válasza pcnet (#59409) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

sajnos nem segít, 2 hard reset sem segített :/

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#59412) Quqesz válasza Szoll92 (#59410) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pont ahogy leírtad. A g2 lassabban a másik gyorsabban fog feltöltődni. Az elektronika megvédi a károsodástól.

JoeCockBill
Ha másik kártyát raktok a g2 telóban ott sincsen net? Ha nincsen,akkor sztem szervíz......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59413) dzsordzs69 válasza Dexter-2000 (#59407) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Ha van xposed-ed, akkor a Youtube AdAway a megoldás. Nálam jól működik.

(#59414) rolland88


rolland88
tag

Anyának az 1 éves g2-jén tegnap egy ilyen hibát fedeztem fel a jobb felső sarokban, kérdeztem mióta van ez ott, leejtette vagy mi lett vele? Aztmondta hogy nem emlékszik, neki fel se tűnt, bár én rögtön láttam ahogy a kezembe vettem.
Valaki tapasztalt ilyet? Mitől lehetett ilyen? És mit lehetne vele csinálni?
Kép:

http://kepfeltoltes.hu/view/150506/11208844_506581662839741_370804669_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#59415) Quqesz válasza rolland88 (#59414) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Elsőre olyan,mintha vmit odaraktak volna,de sztem a folyadékkristállyal van gond. Nem volt még ilyen hiba. Ha nincsen sérülés a telón kívül,akkor sztem szervízben panelcsere gariban(ha van rá).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59416) fery02 válasza castiels (#59388) üzenetére


fery02
addikt

Azzal a megoldással sincs semmi baj sem, ha megbízható helyről van a zip és annak valóban érintetlen a tartalma.
Linket ne írjál, én nem tudom ellenőrizni! Meg mióta kijött a hivatalos v30a, azóta amúgyse néztem még újra rá főzött ROM témára. Még root-olva sem vagyok még jelenleg, mert még nincs rá szükségem.

@o_tom: Szívesen!

@mentosatti76: Azok a GSM boltok csak olyan 2 év garit adnak, amik pontosabban 1+1.
Első év az teljes körű, de az is csak bolti gari, a második év meg már csak un. szoftvergari, amivel nem sokra megy az ember, ha azidőben lesz baja hardveresen a telefonnak.
Szolgáltatók adnak valóban 2 évet úgy tudom, viszont akkor is vigyázni kell, hogy baj esetén lehetőség szerint a váci úti LG márkaszervizbe kerüljön a telefon, ami megvalósítható egyénileg a szolgáltató megkerülésével is közvetlenül (szolgáltatók maguktól előszeretettel szeretik a gané Telemax-hoz küldeni a telefonokat).

[ Szerkesztve ]

(#59417) Tsebacsi válasza rolland88 (#59414) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Olyan mintha sérült lenne a kijelző

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59418) Laca0


Laca0
addikt

Egyre idegesítőbb a lollinál (v30a) a kihangosításkori hangprobléma! Kihangosítva vagyok, bejön egy második hívás. Ha nem veszem fel, akkor a csörgés végén leveszi a hangosítást. Ha felveszem, akkor is leveszi. Minden esetben úgy mutatja, mintha hangosítva lenne, tehát előbb ki kell kapcsolnom, azután vissza. Sokszor már leteszi a türelmetlen partner, mert hiába hallózok...
A b-s verzióban ez a hiba már javítva lehet?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59419) VOLTCRAFT(1) válasza ad4m1337 (#59381) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Karbon mintás vagy valódi karbon?

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#59420) gyendre2


gyendre2
tag

Sikerült a kdzvel feltenni a lolit. Soha többet nem szenvedek Pc suittal vagy support toolal. Hasít vele a telo rendesen. 4.000pontal több az antutu is. Köszi mindenkinek aki segített.

(#59421) bounty123 válasza Szoll92 (#59410) üzenetére


bounty123
őstag

Annyi, hogy a 0.7A töltős eszköz se feltétlen töltődik majd gyorsabban, azt hogy mennyit vesz fel max, magán az eszközön is múlik. Hiába teszed 5A-s vagy akár 1A-s töltőre, ha az elektronikája csak 0.5A-t vesz fel.

(#59422) Gyula88


Gyula88
tag

Lollipop alatt másnak is van ilyen hogy az alsó virtuális gombsor egyik programban fehér és másikban pedig fekete? Engem megőrjít...
Még mindig nem lehet ezeket eltűntetni gyári szoftvernél úgy hogy én adom meg hogy melyik programnál legyen s melyeknél ne...? Csak rootal?
Előre is köszi a válaszokat:-)!

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#59423) Disla87 válasza plaszy (#59389) üzenetére


Disla87
csendes tag

Ez az app is pont ezt tudja.

Software Data Cable

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#59424) Firedaddy


Firedaddy
tag

V30a-van a telómon,semmi negativot nem tudok rá mondani.
A mikrofon probléma is megszűnt,már nem halóznak néha a másik oldalon, hogy nem hallanak.
Akkuidő is remek ! bőven 2 napig elmegy.
Viszont egy probléma megmaradt.ami KK-nél is megvolt. Repülő módból visszatérésnél marha nehezen talál hálózatot,majd megtalálja, de eldobja, és utána megint keres,megtalálja majd utána már jó.
ez mitől lehet ? másoknál is volt ilyen tapasztalat ?

(#59425) pcnet válasza Gyula88 (#59422) üzenetére


pcnet
addikt

Beállítások / Kijelző / Előlapi érintőgombok /

- Szín
- Rejtett előlapi érintőgombok

Itt be tudod állítani a színt, és azt is, hogy melyik programoknál legyen rejtve.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#59426) Gyula88 válasza pcnet (#59425) üzenetére


Gyula88
tag

-Rejtett előlapi érintőgombok nálam ez nem szerepel :-(!
Nem találom sehol...

S a felső értesítési sáv az már nem tűnik el lollipop alatt?

[ Szerkesztve ]

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#59427) stefi68 válasza Disla87 (#59423) üzenetére


stefi68
addikt

A vezeték nélküli fájlátvitelhez akkor már közelebb áll a Samba Filesharing nevű app.

Windows-ban megjelenik a hálózati helyeknél, pont úgy mint az LG korábbi megoldásánál.

+ Beállítható mely wifi hálózatoknál (SSID) csatlakozzon automatikusan.
- Kicsit kisebb átviteli sebességet tud mint az FTP szerveres megoldás, de azért teljesen jól használható.

A Play-ről sajnos levették valamiért, nem tudom az okát...

(#59426) Gyula88: Beállítások -> Kijező -> Előlapi érintőgombok -> Rejtett előlapi érintőgombok

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#59428) VOLTCRAFT(1) válasza Quqesz (#59401) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Sim csere 2 év után(ajánlott)?15 évig ugyan azt a sim-et használtam még westel felirat volt rajta.Kizárólag a G2 miatt kellett lecserélnem!A sim csere lehet gond,de az hogy 2 év után ajánlott egy nagy butaság ;) ! Előfizetéses kártyánál nem beszélve annak anyagi vonzatáról !

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#59429) akooos válasza VOLTCRAFT(1) (#59428) üzenetére


akooos
veterán

Ha valamelyik szolgáltató felszámolja a SIM csere árát az elég szomorú, tekintve, hogy nem azért cseréled le, mert unatkozol, hanem, mert kell a micro SIM a telefonodba :P

(#59430) VOLTCRAFT(1) válasza akooos (#59429) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Ingyen cserélték (természetesen).Ne beszéljünk el egymás mellett ! Olvasd el mire válaszoltam és értelmezd kérlek !Ha csak úgy bemész a szolgáltatódhoz minden második évben ahogy Qguesz írja,mert az "ajánlott" az pénzbe fog kerülni.Bocs......

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#59431) pappkrifi


pappkrifi
újonc

Üdv.Lehet már volt róla szó, de nem sok kedvem van visszakeresni.Lényeg , hogy Lollipopra frissítés után senkinek sincs a billentyűzetben olyan beállíthatóság, hogy felül megjelenjenek az írásjelek vagy csak én nem találom ?Előre is köszi a segítséget!

(#59432) Gyula88 válasza stefi68 (#59427) üzenetére


Gyula88
tag

Nálam ennyi szerepel ott :

Amúgy aki használ quick window tokot, annak is ha húzásra van állítva a képernyő feloldás a tok feloldja egyből?
Én eddig a knock code-ot használtam de ma kipróbáltam és így nem működik :( egyből feloldja a képernyőt :U

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#59433) VaDy


VaDy
tag

Sziasztok!

Van egy másfél éves T-mobilos G2-m!
Android: 4.4.2 - D80220d-216-30

Mikor várható erre frissítés?!
LG PC Suite illetve LGMobile Support Tool szerint sincs rá újabb verzió! :(

(#59434) fery02 válasza Gyula88 (#59432) üzenetére


fery02
addikt

Ez érdekes, azon a képernyőn kellene harmadik sornak szerepelnie "Rejtett előlapi gombok" néven, szóval jó helyen vagy.
Milyen szoftververziód van és milyen úton frissítettél?

QuickWindow tokom nincs, szóval abban nem tudok segíteni.

@VaDy: T-s Lollipop-os frissítés később fog még jönni, "kicsit" késnek vele.

[ Szerkesztve ]

(#59435) pcnet válasza JoeCockBill (#59402) üzenetére


pcnet
addikt

Nem lehet, hogy haverod is így járt? [link]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#59436) Gyula88 válasza fery02 (#59434) üzenetére


Gyula88
tag

V30a-SEA-xx nem tudom mi az ördög van vele de mióta fent van a lollipop állandóan jelennek meg új dolgok...! Pl. a képernyő feloldásnál csak 3 típusból lehetett választani a többi zárolva volt, vagy a Google play szolgáltatás állandóan azt írta hogy frissíteni kéne de ha be léptem nem frissült! Aztán előbb utóbb helyre jöttek a dolgok... Lehet kéne egy HR :-P

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#59437) Laca0 válasza Gyula88 (#59432) üzenetére


Laca0
addikt

"Amúgy aki használ quick window tokot, annak is ha húzásra van állítva a képernyő feloldás a tok feloldja egyből?"
Igen.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59438) Laca0


Laca0
addikt

Azt hogyan lehet beállítani lolli-n, hogy ha lefordítom a telefont, akkor néma legyen?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#59439) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Hello!

Miért csinálja a G2 nálam, hogy sokszor úgy érzékel, mint ha ablakos tok lenne rajta, pl. telefonhívásnál?

[ Szerkesztve ]

(#59440) Sokee


Sokee
aktív tag

Cserélném S4-em lg g2-re, gyári független még 1 év gyári gari van rá.

(#59441) Meggyi001 válasza ad4m1337 (#59439) üzenetére

Ha valamit épp csinálsz a telefonon,nyomkodod, böngészel, stb, akkor ilyen kicsi ablakban jön be a hívás, mintha tokod lenne....Ha erre gondolsz. ... De asszem ki lehet kapcsolni vagy a beállításokban, vagy a gravitybox ban. Ha tévedek, majd javítanak.

https://gamergep.hu/

(#59442) Apaxp válasza Sokee (#59440) üzenetére


Apaxp
senior tag

Itt akarod elcserélni??
Max. álmaidban :C

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#59443) fery02 válasza Gyula88 (#59436) üzenetére


fery02
addikt

Ja, hogyha lollira való frissítés folyamata alatt egyetlen HR-t sem végeztél el, akkor erősen gyanítom, hogy az miatt lesz.
Főverzió váltásnál szinte kötelező jellegűnek kéne lennie a HR-nek. Kár, hogy erre nem hívják fel a figyelmet a frissítő programok.

@Laca0: Gondolom olyan módra gondolsz, hogy pl este lefordítod a telefont, reggelig az végig néma legyen.
Na, ilyet nem tud sajnos beépítetten a rendszer, egyéb megoldások után kell kutakodnod, ha fontos. Pl Play-en "flip to silent/mute" kereső kulcsszavak, vagy Tasker programok is tudhatnak ilyet.
Illetve ha van root-od meg Xposed, akkor ilyesmi modul feltételezem létezhet.

(#59444) castiels válasza fery02 (#59416) üzenetére


castiels
addikt

Innen tettem fel a 30b-t twrp-ből, ìgy okè rendbe lesz? Antutu 41 ezer.

(#59445) Indiant válasza castiels (#59444) üzenetére


Indiant
addikt

..kiderült már, hogy mire kell a 30b-nek a -2gb a belső tárhelyből??

(#59446) castiels válasza Indiant (#59445) üzenetére


castiels
addikt

Nem tudom...

(#59447) castiels


castiels
addikt

Valaki tudja hogy mièrt dobja el a halozatot idonkènt a telefon? Keresi kb 20 mp ig aztan megtalalja de addig nem tudok hivni es hivast fogadni, esetleg valamit át kell allitani a hálozatoknál? Most a vège az /lte automatikus a preferált halozattipusnál..

[ Szerkesztve ]

(#59448) dolko1944


dolko1944
csendes tag

Kedves Fórumozók!

6 napos G2 telefonom széken ülve zsebből kifordulva pofára esett. Hajszál karc, fél óra múlva átlós repedés. Az átló felett érintésre nem reagál de legalább megjelenit. Tudtommal ez teljes kijelző cserét jelent. Kérem szives segitségeteket, hogyan tudom a pénztárcát kimélve megoldani a cserét. Érdemes e ebayen rendelni és azt beszereltetni? Ha nem mennyiért reális kb. az anyaggal együtt számitott csere?

Előre is megköszönve!

(#59449) pcnet válasza castiels (#59447) üzenetére


pcnet
addikt

Próbáld ki "Csak GSM"-en. Gyenge lehet a 3G/LTE hálózat, ezért váltogathat.

dolko1944: Nemrégiben 30e ft körüli összeget említettek itt fórumon. eBay-t én személy szerint nem ajánlom. Inkább Fagyálló kollégát keresd meg szerintem.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#59450) castiels válasza pcnet (#59449) üzenetére


castiels
addikt

Áttetem, van különbsèg? Vag ez rosszabb valamivel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.