Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59301) FGyula30 válasza subset (#59299) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Szerintem hidd el h tévedsz. Többen mondjuk, nem véletlenül.

(#59302) Doky586 válasza tomika9988 (#59294) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

subset: A 30a 30d 30e az április első napjaiban már letölthető volt; a 30b pedig csak áprilus utolsó napjaiban vált letölthetővé...

[ Szerkesztve ]

(#59303) vika1010


vika1010
tag

Sziasztok, szerintetek megéri lecserélni a jólbevált és szeretett LG G2-m egy G3-ra 15.000 Ft pótlással?

(#59304) Ferenczi Áko válasza vika1010 (#59303) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én lecserélném. Max ha nem tetszik eladod, és veszel megint g2-t..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#59305) subset válasza Doky586 (#59302) üzenetére


subset
senior tag

Dátumot nézd:
http://prohardver.hu/tema/lg_g2_melyviz/hsz_9026-9026.html

XDA-ra 16.án került ki.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#59306) mentosatti76


mentosatti76
csendes tag

Sziasztok. Egy nagy kérdésre keresem a választ és a segítségeteket kérném. Telefon vásárlás előtt állok, melyiket ajánlanátok: LG G2, LG G3 vagy Samsung S5?
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.

(#59307) akooos válasza mentosatti76 (#59306) üzenetére


akooos
veterán

G2 fórumban nem fogja senki az S5-öt ajánlani :)
Személy szerint én a G3-at sem ajánlanám, mert nem nyújt annyival többet, mint a G2 és az akkuidő is rosszabb :)

(#59308) tbajusz


tbajusz
tag

Üdv!
Ha "Light Box" - os pl. német nyelvű telefont veszem meg és felteszem rá a leírás szerint valamelyik magyar szoftvert akkor garancia miatt azzal kell visszaküldenem ami rajta volt, vagy ezzel nem foglalkozik az LG?!

(#59309) Doky586 válasza subset (#59305) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor kérésedre pontosítok:
A 30a 30d az április első napjaiban már letölthető volt, a 30e április közepén; a 30b pedig csak áprilus utolsó napjaiban vált letölthetővé...

a lényeg ugye nem változott: a 30b a legújabb...

[ Szerkesztve ]

(#59310) Ferenczi Áko válasza mentosatti76 (#59306) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ár-érték arányban a G2-t vedd.. Ha egy árban lennének, én az S5-öt venném.

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#59311) subset válasza Doky586 (#59309) üzenetére


subset
senior tag

Oké, köszönöm az infót, nem kötözködni akartam, lehet ha lesz unalmas percem felteszem a B-t bár az E-vel is elégedett vagyok.

Használj Te is szabad szoftvert !

(#59312) stul87


stul87
tag

Nem tudom hogy keressek rá a problémámra, ha már annyi ;] -ságról van szó, akkor ha rádugok ilyen stickes mobilnetet, azzal tud üzemelni a teló?

"csak a pubg!" by Sz

(#59313) mentosatti76 válasza akooos (#59307) üzenetére


mentosatti76
csendes tag

Igazad van. Jelenleg LG F6-om van. Pár hete figyelemmel olvasom a topicokat, de tanácstalan vagyok. Ezért bátorkodtam megkérdezni. Mindkét topicban megoszlanak a vélemények a saját telefonjukról, jó is-nem is.

(#59314) mentosatti76 válasza Ferenczi Áko (#59310) üzenetére


mentosatti76
csendes tag

Köszönöm a válaszod.

(#59315) mentosatti76 válasza akooos (#59307) üzenetére


mentosatti76
csendes tag

Köszönöm.

(#59316) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nemide :B

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#59317) DBC


DBC
tag

azért van egy fontos különbség g3 javára, g2-ben nincs microsd, g3-ban van.

(#59318) aya válasza DBC (#59317) üzenetére


aya
addikt

+30000ft-ért minimum.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#59319) Mike81 válasza mentosatti76 (#59306) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!
Olvas bele az S5 topikba. Szívnak a kamera daemonal. Amire a mai napig nem adott a Samu javítást. Pörgeti a procit valami bug, és kb 2 óra alatt lemerül a teló. Csak az aksi kivétel állítja meg. Szerintem nem örülnél neki ha napjában ezt el kellene játszanod. Én is S5-t akartam, de sok a bizonytalanság a típusnál.
Most nem akarom ajnározni a G2-t de szerintem ez jobb választás. Bár itt is vannak típushibák, amiket gariban javítanak.

(#59320) m_dawe


m_dawe
senior tag

A kijelzősárgulásnak van köze ahhoz, hogy mekkora fényerőn használom a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#59321) tjani11


tjani11
újonc

Sziasztok!

Ti találkoztatok már olyan üvegfóliával amelyiknek a kvázi szabása olyan, hogy külön van kivágva belőle az előlapi kamera helye, fényerősség szenzor, valamint a hangszóró? Amiket én eddig találtam az mind olyan, hogy ezek egyben ki vannak vágva egy ívvel.
Egy ilyet rendeltem a napokban:
http://www.ebay.com/itm/HQ-Premium-Real-Tempered-Glass-Film-Cover-Guard-Screen-Protector-For-LG-G2-D802-/291395862269?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43d88bfefd
Szinte ingyen van, valaki próbálta már?

(#59322) Tsebacsi válasza m_dawe (#59320) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Lehetséges.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#59323) Mike81 válasza m_dawe (#59320) üzenetére


Mike81
senior tag

Szerintem nincs köze hozzá. Inkább attól lehet szerintem hogy ki mennyire hajtja a vasat. Ha akkora hőt termel a proci, attól szerintem előbb besárgulhat a kijelzo.
Az én telóm még tünetmentes. Bár nem is hajtom agyon. Nem szokott forrósodni. Viszont a kijelzö nagyon sokat megy. A fényerő pedig 80% van automata szabályzásal.

[ Szerkesztve ]

(#59324) m_dawe válasza Mike81 (#59323) üzenetére


m_dawe
senior tag

Remélem nálam nem fog egyhamar előjönni..Nemrég óta használom a telefont de elég sokszor felmegy a processzor 78 fok fölé..(Nexus 5nél soha nem volt ilyen) A nilkin tokomat pedig ha leveszem égett szaga van :DDD

(#59325) aya


aya
addikt

Szerintem ahhoz is köze van hogy a tokban megfő ;]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#59326) Mike81 válasza m_dawe (#59324) üzenetére


Mike81
senior tag

Az nem semmi! Nekem azért ilyen nincs. Csak akkor veszem észre hogy melegebb a kamera körül mikor a hálozattal vacakol. Nem talál jelet vagy nem akar átállni gsm-re. De akkor sincs égett szaga. Bár én nem is játszom erőigényes játékokkal. Egyedül a Little Empire-t tolom de.azt nagyon:-)
Az én telóm már kb 16 honapos lesz, de a kijelző még bírja. Nem sárgul hála az égnek. Ha meg akar akkor azt jó lenne ha gaei időn belül tenné;-)

Aya: Igen biztos az is számít hogy tudja leadni a hőt a proci. Ha nagyon be van csomagolva akkor lehet előbb sárgul. Én sima szilikon tokban használom előtte meg gyáriban pihent a kicsike.

[ Szerkesztve ]

(#59327) gyendre2


gyendre2
tag

Sziasztok ! Ma szerettem volna független G2 telómat frissíteni lolipopra. (jelenleg 4.4.2 fut rajta).
Először is biztonsági mentés után összekapcsoltam a telóm az LG PC Suita.
Kész vicc amit művelt, először 40% ig leszedte a frissítést, majd váratlan hiba húzzam ki a telefont, kapcsoljam ki majd újra próba... Már csak 2% ig jutott, itt semmi hiba, egyszerűen megállt a letöltés mintha nem lenne net ( természetesen volt). 20perc után meg se rezzent.

Nyomtam neki egy Mégse gombot. Jöhet az lg support tool. Minden fasza, megy - megy utána puff, leáll. Ez se folytatja (jelenleg is fut :W ) vigyem be egy közeli LG szervizbe ? Modolni nem szeretném, eredeti jó lesz :D
(saját usb kábelt használtam, laptopot és asztali pct is próbáltam)
kép: http://prntscr.com/71fsky

(#59328) mentosatti76 válasza Mike81 (#59319) üzenetére


mentosatti76
csendes tag

Köszönöm.

(#59329) Busterftw válasza morneo.it (#59297) üzenetére


Busterftw
veterán

Aki bevitte az ajánlott és ezerszer leírt Váci utcai szervizbe valami gonddal 95%-ban boldogan távozott. Telemax szintén ezerszer el lett mondva hogy rossz. Nem voltál körültekintő és kész.
Az, hogy a cég jelen van Facebookon, nem jelenti azt hogy teljeskörű tájékoztatás meg support van ott. Van email, telefon, ami sokkal hivatalosabb. Valami nem tiszta? Kérdezz itt vagy hívd fel az LG-t vagy a márka szervizt. Előtte és nem utána.
Ha gondom lenne biztos nem keresnék hátszelet az ügyemnek a neten és indítanék utálat hadjáratot, mert az LG-t meg a garit nem érdeklik, sőt más céget se. Erre találták ki a fogyasztó védelmet, nem ezt a fórumot, nem a Facebookot.

Az Asus felhozására meg annyit, hogy ez még mindig LG topic.

Én hasonló helyzetben ezt írnám ide: Csalódtam az LG -ben az Asus jobban megfelel nekem, eladom az LG-t kösz hogy itt lehettem folytatom az Asus topicban. Csá

(#59330) Matada2.3 válasza gyendre2 (#59327) üzenetére


Matada2.3
veterán

Próbáltad már a support toolal a frissítés javítását? Van egy ilyen opció, az meg oldott nekem eddig mindent.

Finn the human

(#59331) morneo.it válasza Busterftw (#59329) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nem így gondolom, szóval még maradok, engedelmeddel... ;]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#59332) gyendre2 válasza Matada2.3 (#59330) üzenetére


gyendre2
tag

Igen ... semmi változás, ugyan ez.

(#59333) Gyula88 válasza gyendre2 (#59327) üzenetére


Gyula88
tag

Milyen régiós a telód?

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#59334) Quqesz válasza gyendre2 (#59332) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Olyat nem csinál,hogy mindig egy kicsit %-ban tovább megy? Volt itt ilyen és kb a 20-ik után lehúzta rendesen a frissítést...próbálkozz még sztem.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59335) castiels


castiels
addikt

Rootoltra is fel lehet tenni pc suittal a lollit vagy le kell szedni egy twrp-ből telepithető stock romot ani elveszi a root ès utanna?

(#59336) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Gondolkozok G2 vásárlásán. Mennyire megbízható ez a hely: [link], gyári LG garancia, tartozékok, gyári csomagolás, teljesen magyar rendszer (frissítés után is)?

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#59337) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani jó autóstartót? Valamikor 1000 hozzászólás előtt valaki tesztelt is egyet , azt keresnem.
Ebay,magyar boltok is szoba jöhetnek. Opel Corsa B-be kellene.
Koszi.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#59338) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Kis időre megint távoztam Meizu M1 Note frontra. Akit érdekel -ugyan összehasonlítás - összeszedtem pár dolgot 2 "rivális"-nak ugyan nem teljesen nevezhető telefonról.
2 8 magos csodáról az olcsóságok köréből.
Meizu M1 Note vs Lenovo K3 Note
5.5"-osok csatája.
Elnézést sokaktól, akiket ez nem érdekel. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#59339) Mukih


Mukih
tag

Sziasztok. Frissítettem a telefont lollipopra és frissítés után állandóan azt írja ki, hogy com.android.phone folyamat leállt (így a sim-em se aktív - nem tudok telefonálni - és semmit sem tudok csinálni) Valaki tudna segíteni?

Beállításokat sem tudom megnyitni hogy visszaállítást / gyári alaphelyzetbe való visszaállítást csináljak mert nem hozza be azt se. Hard resetet próbáltam de sehogy se akarja azt se behozni. Próbáltam úgy, hogy a lefelegombot + középső gombot egyszerre lenyomtam és mikor az LG logó feltűnik akkor elengedem a középső gombot és megnyomom megint, és próbáltam úgy is hogy a lefele gomb + középső és ha megjelenik az LG ikon akkor utána elengedem és a lefele és felső gombot megnyomom egyszerre és nyomva tartom, de sehogy se volt jó... PLS HELP! :W :W

Edit:
LG User supporttal töltöttem le, mert a PC Suite egy nagy darab sz*r és az még csatlakozni se hajlandó... hiába van bedugva a teló nem találja...

[ Szerkesztve ]

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#59340) #84221696 válasza Mukih (#59339) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hangerő le + power, lg logónál felengeded 1 mp-re, majd hangerő fel + power.

[ Szerkesztve ]

(#59341) Quqesz válasza eladogeppc (#59338) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jó szórakozást! És is kacsingatok csájna fele :) egyre jobbak!.

Mukih
Nekem engedte apránként belépni a gyári visszába és utána jó lett. A hr lesz a megoldás,csináld amit meunier kollega írt és utána jó lesz!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59342) r3dwo0d válasza MikaVejneGI (#59337) üzenetére


r3dwo0d
tag

Exogear exomount touch. Nagyon tudom ajánlani, magyar boltból vettem, tavaly nyáron a szorítógyűrűt sikerült elrepeszteni, de a boltban nagyon készségesen kicserélték és jelezték, hogy volt egy szériahiba. Szerintem az árát nagyon megéri, de kell egy viszonylag sík felület amire feltapadhat a tapadókorong.

(#59343) Mukih válasza #84221696 (#59340) üzenetére


Mukih
tag

Jaj, köszönöm szépen! :C

Ha megpróbálom újratenni a lollipopot akkor valószínűleg ugyanilyen sz*r lesz? Vagy más nem tapasztalta ezt a hibát?

Xbox One Gamertag: Daltos96 , PSN: Daltos_96, Battletag: Daltos#2323

(#59344) Quqesz válasza Mukih (#59343) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Emiatt ne tedd újra! Ez majdnem mindenkinek előjött! Nekem is és apr 1 óta semmi bajom nem volt a lolival! Csináld meg a hr-t és no problem. Ez a pc suite és a lg mobile support tools-os frissítéseknél jön csak elő,kdz esetén nem,de nincsen kihatással a további működésre.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#59345) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Van itt LG-től valaki, aki tudna segíteni abban, hogy egyáltalán ez az 3xx873xx1403771 IMEI az LG-nél jegyezve van-e ?
Ezen az oldalon: "http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=" próbáltam ellenőrizni, de képtelenség. FAIL üzenetet kapok.

Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#59346) Mike81 válasza eladogeppc (#59338) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi!
Én minden jó cikket szívesen elolvasok😊

(#59347) Danny365


Danny365
őstag

Valaki akart múltkor a Mortal Kombattal játszani, most már tölthető nálunk is Play Store-ról.

(#59348) Ferenczi Áko válasza Danny365 (#59347) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#59349) batai15 válasza Danny365 (#59347) üzenetére


batai15
félisten

Köszi. Mondjuk szerintem nem lesz valami jó, na meg amúgy is elvagyok heartstonenal, ugyan az mint a pc így azt tudom bármikor tolni.

(#59350) Ferenczi Áko válasza batai15 (#59349) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ugyan az a séma, mint az Injustice és a Wwe immortals..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.