Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60501) randras


randras
veterán

CM12-őt raktam ma a G2-re, de nem volt egyszerű menet. TWRP-ben újraindítottam, mindent töröltem, majd mikor mountoltam volna a telefont vettem észre, hogy nem megy. Szóval ADB pushal kellett megoldani...

XDA-n most ezt a blastagator's TWRP 2.8.6.1-et nyomják, valaki használ ilyet? Működik benne a mount funkció?

(#60502) randras válasza randras (#60501) üzenetére


randras
veterán

Csak hogy megválaszoljam: igen, az MTP működik.

(#60503) Atish19 válasza fery02 (#60479) üzenetére


Atish19
őstag

Ezt én is kipróbálom köszi! Ez az egy fájó dolog van csak a telefonban ami zavart :D sajnos percenként eldobálja a jelet. Remélem ez segít :)

(#60504) Ferenczi Áko válasza biznisz-elek (#60499) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szia! Üdv itt! Örülök, hogy tetszik a ttelefon, normális csapat van itt, bármikkérdésed van, segítséget fogsz találni!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60505) biznisz-elek válasza Ferenczi Áko (#60504) üzenetére


biznisz-elek
tag

:R Egyenlőre nincs kérdésem,így tetszik ahogy van! (S3 után vettem,ég és föld :D ) Köszi a segítséget előre is! :C

S6 Edge

(#60506) Ferenczi Áko válasza biznisz-elek (#60505) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hát igen..A G2 ilyen.. Rabul tudja ejteni a használóját.. :U

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60507) fery02


fery02
addikt

Csak nekem akar szép lassan lebomlani az IMAK tokom? :D
KÉP (1,9mb-os!)

Konkrétan 4 sarkából 3 már le van sérülve és mindegyik úgy történt, hogy "egyszercsak", szóval erőhatás nélkül (emlékeznék a dolgokra, elmúlt hónapokban nem ittam magam totálra :) ).
Legutóbbi sérülés úgy volt, hogy lefeküdtem este aludni (akkor még jó volt), másnap hajnalban kelve megyek be busszal melóba és a munkahelyi büfében elővéve a telefont látom, hogy jééé.

Ez meg csak úgy bónuszként természetesen G2-vel lőve:
KÉP (5,2mb-os!)

[ Szerkesztve ]

(#60508) pcnet válasza fery02 (#60507) üzenetére


pcnet
addikt

Ingress bringa. A tokot meg megkóstolták a shaperek. :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#60509) Quqesz válasza fery02 (#60507) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos több toknál is észrevenni,hogy a sarkaitól elkezd széttöredezni...kettő ilyenünk is volt és semmi extrát nem csináltunk vele+mindkettő flippes volt és drága....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60510) fery02 válasza pcnet (#60508) üzenetére


fery02
addikt

Bizony és még álcázott is, mert külalakra inkább resistance stílusú bicaj. :)

-----------------------------------------------------------------------------

@Quqesz : Akkor nem vagyok ezzel egyedül.
Többet vártam volna ettől az IMAk-tól. Persze biztos nem használok azzal neki, hogy naponta akár többször is leveszegetem a telefonról. Pl huzamosabb játékok előtti inkább leveszem, hagy szellőzzön jobban annyival is szerencsétlen telefon.
Itthon meg alapból inkább csupaszon szeretem a telefont.

(#60511) Quqesz válasza fery02 (#60510) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a dúrva, hogy mi nem veszegettük le és úgy töredezett szét...a mostani polikarbonát talán jobban bírja.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60512) fery02 válasza Quqesz (#60511) üzenetére


fery02
addikt

Hm, tudsz linket arról tokról?
Csak kíváncsiságból, mert egyébként jó nekem ez az IMAK még így is.
Erre a telefonra már ezt a tokot szeretném utolsónak tudni (nem tervezem jó ideig lecserélni még ezt a telót, főleg ha majd új akksit kap).

(#60513) Meggyi001

Kis hírek:

Írisz-szkennert kaphat az LG G5

Már működik a Google legómobilja, nemrég be is mutatták

Bemutató videón az új Android M

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Más....Spanyol kollégánk ffalete, készített nekünk, elsősorban G3 Lollipop használóknak egy Xposed modult, amivel könnyedén/könnyebben ki és be tudjuk kapcsolgatni az egyedi navigációs bár ikonokat. De lehetségesnek tartom, hogy a felbontás megváltoztatása után menne G2 Lollipop-on is. Szeretnélek megkérni arra titeket, hogy akinek Lollipop van fent, és használ Xposed-et, tesztelje le már, hogy neki is jól működik e. Természetesen legyen friss rom mentés előtte! Mindenki a saját felelősségére. Nekem jól működik (G3-on), és ha itt másnak is, elkezdeném gyártani hozzá az ikonokat. Most alap KK ikonok vannak benne "lebutítva". De ha valaki kedvet érez kicsit pingálni, itt vannak a forrás png-k.

Xposed modul xx és Xposed modul xxx. Ezt a kettőt kéne tesztelni, és elsősorban stock/stock alapú romoknál. Cm, ugye témázható, ha jól tudom.

Forrás png-k, katt a képre a nagyobb változatért...

Xda link G3-hoz

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#60514) Danny750


Danny750
őstag

A kamera felületen van pár kisebb hajszalkarcom. .. de nem értem, hisz állítólag zafir?? Egy iphone on sem karcolodott meg meg... olvastam, hogy van rajta valami réteg, minek??hisz a zafirt csak a gyémánt nyomja le..
Valami otlet?
Amúgy rengeteg androidos készülék és jó 1,5év iphone után is nagyon egyben van ez a kis cucc :)
Eléggé úgy néz ki,hogy az utód is lg lesz

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#60515) Indiant válasza Meggyi001 (#60513) üzenetére


Indiant
addikt

Zavaros nekem ez az xposed navi téma. G3-ra írod, de a fájlok nevei G2-esek.... :F

(#60516) BMS


BMS
őstag

hali

Most frissítettem a legújabb androidra lg pc suite-ról a telefont és azóta elég lasú lett -.-

kiírja,hogy frissíteni kell a google play alkalmazást mert addig nem tudom használni de ha rámegyek akkor csak az van hogy deaktiválás illetve megnyitás...hogy kell megcsinálni?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#60517) Meggyi001 válasza Indiant (#60515) üzenetére

Hát amennyi kép és fájl van most előttem, nekem is kicsit zavaros :) .... szóval röviden: a srác G3 lollihoz csinálta ezt az xpodsed modult, de szerinte megy G2 lollin is, csak nem tudta tesztelni. Nincs neki G2-je, nekünk itt a házban van, de a múltkori téglázás után nem engedi a haver, hogy legyen rootolva, stb a teló,fél :), és inkább így használja, ahogy gyárilag van. Ezért én sem tudom tesztelni. De ha jól sejtem, elvileg egy xposed modul nem fogja haza vágni a telót, max nem működik a modul, nem? Azért G2-esek a nevei, mert én szedtem őket szét és bent módosítottam az ikonokat és a méretmappát, AndroidManifest.xml-t, strings.xml-t, mert a G2 felbontása kisebb...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#60518) Quqesz válasza BMS (#60516) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az google play szolgáltatás és párszor próbáld neg frissíteni egyszer csak el fog indulni és utána jó lesz. Egy hr is ajánlott.

fery02
Az egyik egy g3s muvit flip tok,a másik egy g2 ferrari flip tok(ez jobban bírja!)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60519) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Üdv!
A telefon eszközkezelő alkalmazása nem találja a telefonom. (nem érhető el-ezt írja ki) Mit kell beállítani, hogy megtalálja?

(#60520) Quqesz válasza adamcsik (#60519) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Újraindítás után?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60521) fery02 válasza Danny750 (#60514) üzenetére


fery02
addikt

Igen jól gondolod, az antireflexiós réteg van csak nálad összekarcolódva, ami ha kihat a fényképekre is, fülpiszkáló és kis polírpaszta kombóval némi türelemmel levarázsolható róla.

Bizonyos fényviszonyok között viszont érezni lehet majd a fényképeken így, hogy nincs rajta az a réteg, szóval ha zavaró, akkor szerviz vagy pedig házilag eBay-ről rendelt kamera+hátlapi gombok alkatrszész csere.

(#60522) Danny750 válasza fery02 (#60521) üzenetére


Danny750
őstag

Köszi, egyáltalán nem zavaró, képeken nem látni ;)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#60523) adamcsik válasza Quqesz (#60520) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Semmi változás.

(#60524) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok! Jelenleg melyik a legajánlottabb rom? Nagyon fontos lenne, hogy a kamerabol ki tudjam hozni a maximumot. Koszi

(#60525) oba


oba
addikt

Használtok valamilyen launchert? Ha igen, melyiket? :)

(#60526) Danny365 válasza oba (#60525) üzenetére


Danny365
őstag

Nova. Én nem is értem azokat, akik mást használnak. :DDD

(#60527) hard74 válasza oba (#60525) üzenetére


hard74
senior tag

Nova Prime.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#60528) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Ma egész jól muzsikált a kicsike. :DD

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#60529) Ferenczi Áko válasza Matyi222 (#60528) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ritka ocsmány betűtípust használsz.. Azok az ékezetes betűk.. :O

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60530) Matyi222 válasza Ferenczi Áko (#60529) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Ez csak egy téma betűtipusa, éppen azokat próbálgatok.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#60531) Danny365 válasza Matyi222 (#60530) üzenetére


Danny365
őstag

Én általában ezek között szoktam váltogatni vagy kombinálni, szerintem ezek a legjobbak (persze kinek mi): Coalfield, flatshade UI, Flux és Carbon UI. Mondjuk mind fizetős, de pár száz forintot megérnek.

(#60532) Matyi222 válasza Danny365 (#60531) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Flux-ot már megvettem én is, ha szép én sem sajnálom a párszásast érte. :)

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#60533) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Telenyomorosok figyelem! Kijött a loli,felkerült a 6NN/Pannon/v30b loli a firmware szerverre,vszínű megy máson is a frissítés!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60534) ClioRS válasza Matyi222 (#60528) üzenetére


ClioRS
őstag

Ezt hogyan sikerült? :U

(#60535) oba válasza Matyi222 (#60528) üzenetére


oba
addikt

milyen rom ez?

(#60536) Den Hadnagy válasza Danny365 (#60526) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Lolli alatt működik az időjárás-widget Nova használatával? Ha nem tévedek, az a gyári launcher része. Hallottam jókat amúgy róla még a régi telóm idejében, bár én az Apexet is nagyon szerettem.

Megéri lecserélni a gyárit?

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60537) aya válasza Quqesz (#60533) üzenetére


aya
addikt

Köszi az infót, már vártam, ha más nem a gari miatt :)

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#60538) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Nem sikerult ratalalnom a keresovel erre a hibara, igy megkerdezem.

G2n levo mkv-t szeretnek lejatszani ugy, hogy a kepet nem a kijelzon jeleniti meg, hanem C650es samsung tv-n.
Inditasnal hianyzo tartalom hibauzenettel leallitja a tvn megjelenitest es csak a telefon kepernyojen jatsza le.
Ugyanezt a filmet pendrive segitsegevel bedugom a tvbe siman lejatsza.
Mi okozhatja ezt a hibat, mi lehet a megoldas?
Valoszinusitem vmi a formatummal lesz.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#60539) Matyi222 válasza ClioRS (#60534) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Igen tegnap igaz végig wifin.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#60540) Matyi222 válasza oba (#60535) üzenetére


Matyi222
aktív tag

AICP LP 5.1.1,de szerintem már csöpögteti bele az M-et.

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#60541) Atish19 válasza Den Hadnagy (#60536) üzenetére


Atish19
őstag

Én imádtam, de a gyári annyira bejött, hogy hagytam ezt :)

[ Szerkesztve ]

(#60542) ezüsthátú


ezüsthátú
tag

Gáz van srácok,jobb felső saroknál ütődött a telefon és berepedt az üveg,bal feső rész nem érzékel.félek ez drága lessz?!!!!ÖTLET?????

(#60543) RECSKA válasza ezüsthátú (#60542) üzenetére


RECSKA
veterán

Keresd fagyallot, 28 penz...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#60544) Indiant válasza Meggyi001 (#60517) üzenetére


Indiant
addikt

Mind2 ilyen kicsi.

..de működik

(#60545) akooos válasza ezüsthátú (#60542) üzenetére


akooos
veterán

Vagy LG központi szerviz 30 ezer + fél év gari az új panelra.

(#60546) ezüsthátú


ezüsthátú
tag

K.szervíz hívtam 30.De a mostani árához képest kicsit sokallom. :F

(#60547) Meggyi001 válasza Indiant (#60544) üzenetére

Köszi a tesztet,hm, ilyen kicsik? Hm....megpróbálok akkor még valamit az ikonokkal, a méretükkel. Még egyszer köszi, hogy tesztelted.

https://gamergep.hu/

(#60548) plaszy válasza Quqesz (#60533) üzenetére


plaszy
őstag

Köszi! LG Mobile Support Tool-szal jön is lefelé :D

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#60549) kerpok


kerpok
tag

úgy tünik felkerült a Telenoros rom is már:
276 6NN/PANNON_16G(HUNGARY) V30b LGD802 1.65 GiB 5 Online New
277 6NN/PANNON_16G(HUNGARY) V30b LGD802 1.65 GiB 8 Online New

Gondolom a PC Suit is feldobja akkor már!

Van aki Telenoros bandábol feltette már!? Tapasztalat?

(#60550) Zsolto


Zsolto
őstag

Naszóval. Vettem még februárban egy ilyen üvegfóliát. Nem volt vele semmi gond, passzolt, prímán fel lehetett tenni, nem karcolódott, tök rendben volt. Kivéve, hogy kegyetlenül gyűjtötte az ujjlenyomatokat -- ugyanúgy, mint a G2 saját kijelzője, fólia nélkül. Ezt nagyon utáltam, és irigyeltem a fiam Nexus4-ét, aminek a gyári üvege simábbnak is tűnt és az ujjlenyomatokat se gyűjtötte.

Úgyhogy a Nillkin Sparkle tokkal szerzett kedvezőtlen tapasztalataimat félretéve végül rendeltem egy Nillkin üvegfóliát. Kicsit drágább volt, de nagyon hangsúlyozták a zsírtaszító bevonatot, gondoltam, kipróbálom.

Most tettem fel, pöpecül passzol, nagyon profik a kellékek hozzá (a leírás angolsága vicces, de nagyjából érthető). Gyönyörűen felment, és láss csodát, hiába tapogatom, szinte semmi zsír nem marad rajta az ujjamról. Ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.