Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60951) Den Hadnagy válasza .St. (#60947) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nézegettem anno a THL 5000-et, egy időben hangsúlyos szempont volt az akksiidő. A hardver oké, de szoftveresen vannak bugok, szerintem nyálazd át a topikját.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60952) Shany0811 válasza Den Hadnagy (#60939) üzenetére


Shany0811
tag

A dologhoz hozzátartozik az is, hogy tegnap délelőtt megpróbáltam feltenni, illetve visszatenni a KK-t, na most ezzel sikerült féltéglát csinálnom belőle, mert bootolásnál csak az LG logo jött be, hatalmas erőfeszítések és gondolom egy kis szerencse mellett sikerült behoznom a download módot, és visszahúztam rá a lolli-t... ez után a művelet után, és egy gyári visszaállítás után tettem ki a képet fórumra... most volt egy 12 órás etetés lollin, kíváncsi leszek az eredményre...
Az appjaim visszaállítása után nézett úgy ki a dolog amúgy. Töltőnek meg a kábelnek elvileg nem lenne szabad h baja legyen, mert dobozból lett kibontva a cucc...

(#60953) Shany0811 válasza Laca0 (#60948) üzenetére


Shany0811
tag

Legújabb lolli? Az nem az 5.0.2? Alapból az jött le/fel nekem

(#60954) Den Hadnagy válasza Shany0811 (#60953) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A verziószámra gondol. Többen a v30b-t pártolják; én is szeretem.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60955) oba


oba
addikt

Ebből a v30b -ből nem csinált valaki debloated és twrpből flashelhető verziót? Lehetetlen eligazodni ezen az xda -n...

(#60956) Indiant válasza oba (#60955) üzenetére


Indiant
addikt

Van külön script és progi is hozzá, bármelyik romhoz.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#60957) schferenc77 válasza oba (#60894) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Igen, ez lenne a B terv (RPi), mivel van is otthon, de van vele pár gondom:
- kezelése: vagy támogatja a TV a HDMI-CEC-et, vagy nem. Ha nem, akkor hogyan fogom kezelni
- mivel nem lokálisan tárolnám a filmeket, ezért az internet felől el kell érnem a NAS-t az RPi felületén. Ez még nem olyan kiforrott.

A NAS-omnak van Android-os videó lejátszó app-ja, és azzal bárhonnan az internet felől https-en keresztül le tudom játszani a filmeket. Ezért lenne jó egy MHL/Slimport kábel, rácsatlakoztatom a TV-re, és az app-on keresztül lejátszom a filmet.
Egyébként, ha pl egy ilyen MHL kábelt veszek, azzal nem fog tuti menni?
http://www.edigital.hu/usb-kabel-csatlakozo/valueline-mhl-adapterkabel-5-erintkezos-usb-micro-b-dugasz--hdmi-kimenet-+-usb-micro-b-aljzat-020-m-p479683.html

A Slimport teljesen már kiosztás/szabvány? Ez az, amit írnak hogy tuti jó G2-eshez, de ez egyrészt drágább, másrészt nem találok raktáron belőle:
http://www.bluechip.hu/termek/delock-slimport---mydp-apa---hdmi---microusb-anya

(#60958) schferenc77 válasza fery02 (#60943) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Elméletileg ok lenne a pendrive, de ott megint ott van a probléma, hogy mindig másolni kell a pendrive-ra. A NAS meg mindig elérhető. Internetet könnyebben vadászok a hotelben, mint olyan TV-t, amin van USB play :-)

(#60959) RECSKA válasza schferenc77 (#60958) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem kovetem pontosan mit szeretnek, de egy miracast nem lenne megoldas a tvre kikoteshez?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#60960) stefi68 válasza oba (#60955) üzenetére


stefi68
addikt

Itt vannak a D802-re recoveryből felrakható változatok (30a, 30b, 30d,30e): [link]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#60961) mouzrr


mouzrr
őstag

Na ma lefrissítem v30a-ról v30b-re PC Suite-on keresztül. Nem tudom mire számítsak majd :C

(#60962) nico9519 válasza mouzrr (#60961) üzenetére


nico9519
tag

Az mitől függ, hogy melyik verziót dobja fel a Pc Suit? Nekem a legfrissebb verzióra ma a V30A-t írja arról meg sok jót nem hallottam.

(#60963) mouzrr válasza nico9519 (#60962) üzenetére


mouzrr
őstag

Én KDZ-vel tettem fel a Telenoros telefonomra a v30a-t, aztán írták pár napja (hete?) hogy kijött a Telenoros lolli is, most néztem a PC Suite-ot, és le tudom v30b-re frissíteni.

Nem tudom sajnos hogy mitől függ, talán régió :F

(#60964) watador600


watador600
senior tag

Tudtok ajánlani valami stabil és jó akksi idős romot?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60965) oba válasza watador600 (#60964) üzenetére


oba
addikt

CloudyStock

(#60966) oba válasza stefi68 (#60960) üzenetére


oba
addikt

thx
szerk.: Indiant neked is

[ Szerkesztve ]

(#60967) watador600 válasza oba (#60965) üzenetére


watador600
senior tag

Bocsi az lemaradt, hogy lollin vagyok most. Vagy simán mehet rá?
Lolliból jó rom nincsen?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60968) nico9519 válasza mouzrr (#60963) üzenetére


nico9519
tag

Gondolom nem muszáj előtte frissítenem v30a-ra hogy utána feldobja a v30b-t :F Nem akarnék utána mókolni össze vissza ha nem felel meg a v30a.

(#60969) watador600


watador600
senior tag

Ezzel van valakinek tapasztalata? Vagy csak simán véleménye?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60970) batai15


batai15
félisten

beszéltem már a mobil boltal ahova le kelett adni a telefont. azt mondja a rakit már elhagyta , és elvileg kijelzőt akkut meg hátlapot cseréltek.
De bezzeg nem érkezett meg mára :( :(
az átvevő lapon rajta van a tartozékoknál h töltő meg adat kábel, kérdésem lenne hogy akkor azt is le adtam? nem emlékszem rá már , de ithol fel kutattam a házat de sehol nincs .
Akkor csak ott van ahol a teló is nem?

(#60971) mouzrr válasza nico9519 (#60968) üzenetére


mouzrr
őstag

Hát, sajna nem tudom. Nekem a v30a-val semmi bajom, minden rendben, üzemidő is, de hát ha van frissebb, akkor az biztos - remélhetőleg - jobb. Szóval csak ezért teszem fel, és remélem nem lesz rosszabb :DDD

(#60972) oba válasza watador600 (#60967) üzenetére


oba
addikt

most hirtelen nem tudom hogy mehet e lollira, olvasd el a telepítési útmutatót az xda -n... én KK -ra raktam fel, vagyis KK basebandem volt és legrissebb twrp, wipeoltam és telepítettem... nekem 4,5 óra kijelző időt tud ami szerintem rendben van... eddig egyszer sem fagyott vagy ilyesmi
Lollit soha nem használtam ezért abban nem tudok tanácsot adni

(#60973) watador600 válasza oba (#60972) üzenetére


watador600
senior tag

Igen, én is olvassgattam, hogy ezt meg azt a basebandet rakd fel mellé, meg ezt a modemet... Full nem értem.
Van olyan rom, ami 5.1.1-es, és ahoz meg valami JB basebandet ír.

Valaki elmagyarázná nekem, hogy ez hogy működik? Jelenleg 5.0.2-es rom van fent, a V30B. Ha 5.1.1-es rendszert akarok felrakni vagy ha 4.4.2-es rendszert szeretnék felrakni, akkor ezeknek a menete hogy zajlik?
Illetve, ha maradok 5.0.2-n akkor is kell ennyit variálni? Vagy ilyenkor elég egy wipe, és mehet a rendszer?

Bocsi a sok kérdésért, de rendbe szeretném ezt rakni magamban. Köszi! :R

(Jöhet privátban is, ha nagyon nem ide tartozik)

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60974) mouzrr


mouzrr
őstag

Na fent a v30b. optimalizálja az appokat aztán megy neki a HR és majd írok pár nap múlva hogy miket vettem észre :C

(#60975) mouzrr válasza mouzrr (#60974) üzenetére


mouzrr
őstag

Mondjuk az is fura hogy lement a frissítés és már ettől is tűz forró a teló hátulja :( :((

(#60976) nico9519 válasza mouzrr (#60971) üzenetére


nico9519
tag

KitKatnél legutóbb pórul jártam egy frissítéssel. Éjjelre le szoktam némítani a telefont, de a legutóbbi frissítés óta általában reggel 6 és 7 között hangos üzemmódba helyezi magát. Már hozzá szoktam és ha éppen nem hív senki akkor lényegében nem is zavaró :D De attól függetlenül ez egy frissítés után jött elő szóval sose lehet tudni hogy jobb-e az új. Csak jelen esetben több pozitívat olvastam a v30b-ről mint az a-ról :)

(#60977) hislah válasza darthdenes (#60942) üzenetére


hislah
aktív tag

Gyári 20H kernelt honnan lehet letölteni? Vagy egyszerűen egy dirti flasht nyomjak neki?
Én most tesztelem a dori kernelt.

(#60978) Quqesz válasza batai15 (#60970) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez most költői kérdés volt???

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60979) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Most hogy bejött a nyár, de korábban is egy melegebb tavaszi sűrűbb napon használhatatlan a G2. Totál belassúl, fagy bekapcsolt mobilnet mellett KK-n lollin egyaránt. Aki kicsit komolyabban ad neki tehat használja intenzíven nem tapasztalja?

[ Szerkesztve ]

(#60980) Danny365 válasza vadászcsiga (#60979) üzenetére


Danny365
őstag

Én semmi ilyet nem tapasztalok.

(#60981) vadászcsiga válasza Danny365 (#60980) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha nem nyaggatom en sem tapasztalom de amikor megy a navi, hívások jönnek mennek, böngészés, fotózás akkor gyakorlatilag egy nulla. Neha amikor igazan kellene csak egy hatterkep fogad gombok, appok nélkül es jo fel perc mire magához tér. Hót ciki

[ Szerkesztve ]

(#60982) anvigh84 válasza fery02 (#60943) üzenetére


anvigh84
csendes tag

Próbáltam rootolni, de nem tudtam, mert fastboot módban van azt írja, pedig elindul a teló.
Egérrel tudom kezelni rendesen egyébként, csak nem megyek sokra vele, addig míg nem tudom rootolni.
De még próbálkozom, hátha összejön vhogy.

Andrew

(#60983) mouzrr válasza vadászcsiga (#60981) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem grillezni lehetne rajta, viszont a lassulással szerencsére nem találkoztam még.

(#60984) Mike81 válasza vadászcsiga (#60979) üzenetére


Mike81
senior tag

Nekem kb annyiban kimerül hogy ha kilépek a kezdő képernyőre azt villám gyorsan újra tőlti. De max ennyi. Melegedni nem melegszik jobban mint eddig. Ja amúgy én még KK vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#60985) batai15 válasza vadászcsiga (#60979) üzenetére


batai15
félisten

nálam semmi ilyen nem volt.

(#60986) vadászcsiga válasza Mike81 (#60984) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most en is elgondolkodtam hogy visszatérek bár tetszik a lolli

(#60987) vadászcsiga válasza batai15 (#60985) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Te is ugy használod ahogy az előbb felvázoltam?

(#60988) batai15 válasza vadászcsiga (#60987) üzenetére


batai15
félisten

3 hete szervizben van, de előtte semmi ilyen nem volt. sokat mobilneteztem meg ilyenek, tehát ettől melegedett is és nem volt. JÓ persze néha elő fordult lagg, mint minden droidos telómon de semmi furcsaság.

(#60989) vadászcsiga válasza batai15 (#60988) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem értitek, na mindegy.

(#60990) mouzrr válasza vadászcsiga (#60989) üzenetére


mouzrr
őstag

Ha nem oldodik meg vidd szervizbe. Nem hiszem hogy igy kene lennie akkor is ha olyan forro. Nekem semmiben nem valtoztat a melegedes..

(#60991) ClioRS válasza vadászcsiga (#60979) üzenetére


ClioRS
őstag

Én mostanában bántom szegényt rendesen, navi, net, hívás, ahogy írod. Melegedni elég durván melegszik, el is gondolkodtam a tok cseréjén, mert egy gumis tok van most rajta, a keményebb jobban elvenné a hőt. Viszont nem lassul le egyáltalán.

(#60992) vadászcsiga válasza mouzrr (#60990) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sehol nem irtam hogy forró :U

(#60993) Quqesz válasza vadászcsiga (#60981) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nagyon ritkán van,hogy a kezdőlapot újratölti,de ez 3-4 sec alatt megtörténik. Amúgy nem vettem észre lassulást(nem sokat nyúzom,de mikor igen akkor sem volt ilyen problema). Mennyi az üzemidőd?(bekapcs óta?)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60994) vadászcsiga válasza Quqesz (#60993) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Erre gondolsz?

(#60995) fery02 válasza Kajt (#60945) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Próbáld ki, hogy úgy némítod a telefont, hogy főképernyőn állva valamelyik hangerő gombot megnyomod, majd fent rányomsz a Priritás-ra!
Ez úgy némítja a telefont, ahogyan azt mindenki más szeretné (szóval alapértelmezetten hívás és értesítés hang ki, ébresztés marad), annyi extrával, hogy megadhatsz plusz feltételeket, amiknél kivételezzen (pl teszem azt egyes értesítések, csillagozott névjegyek, stb...).

(#60996) laleeee válasza fery02 (#60995) üzenetére


laleeee
őstag

Sziasztok ! Tesómnak g2-je van,szerintetek érdemes Lollipopra frissíteni ?

(#60997) Rambi válasza fery02 (#60995) üzenetére


Rambi
tag

Sziasztok!

Következő lenne a problémám: ugyebár a telefon alján, mindkét oldalt vannak ilyen kis hangszóró lyukacskák, gondolom mindkét oldalról kellene szólnia hangnak. Na nekem csak a jobb oldaliból szól. Ez természetes?

Igazából elég hangos így is, különösebb probléma nincs, csak feltűnt, mert véletlenül lefogtam a jobb oldali hangnyílást, és furcsa volt h szinte teljesen elnémul a telefon, miközben a bal oldali hangrés szabad....

(#60998) fery02 válasza laleeee (#60996) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Nehéz kérdés, mert sokaknak tetszik, sokaknak meg nem.
Nem tetszés leginkább abban van, hogy a korábbi megszokott extrák száma megcsappant (pl vezetéknélküli tárolás kikerült, korábbi néma mód is sokak számára érdekesebb, viszont szerintem előnyösebb formában van jelen).
Viszont újdonságok is vannak, pl a SmartLock-ot elég okos dolognak tartom még.

Az biztos, hogy érezhetően pörgős a rendszer, akksi meg szintén kinek jobban, kiknek nehezebben merül. :D
Isten tudja, hogy ti meg lennétek-e vele majd elégedve. :)

Azt még hozzáteszem, hogy ha Pc Suite-os módszerrel frissítenétek, akkor a végén valószínűleg kelleni fog egy Hard Reset majd.

--------------------------------------------

@Rambi: Igen, az rengeteg embert megtévesztett már. Az igazság az, hogy a bal "hangszóró" az valójában egy mikrofon. :)

[ Szerkesztve ]

(#60999) Quqesz válasza vadászcsiga (#60994) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nein. Beáll/általános/a telefonról/hardver adatok és ott lesz egy ketyegő óra az uccsó reboot óta.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#61000) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na néztem én is egy aksi időt loli alatt: v30d alatt 64h feltöltés óta, ebből 3h 47perc a kijelző és maradt 6%......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.