Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60451) Den Hadnagy válasza ruskop (#60450) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Én csak ajánlani tudom a készüléket. Szolgáltatónál szerintem már nincs (nézz utána), mert kifutó modell. Ha gsm boltban veszed, a többiek a B-tel-t nagyon ajánlották, bár én a térerőnél vettem, normálisak voltak.

Tisztázd le vétel előtt, hogy milyen régiós (az enyém pl. német, ennek pl. pont semmi hátrányát nem érzem) + a garancia fontos kérdés... pár embernél sárgult a kijelző, aztán nem mindegy, ha gariztatni kell. 1 év az említett boltoknál többnyire, szolgáltatónál 2 év, ha minden igaz.

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60452) ruskop válasza Den Hadnagy (#60451) üzenetére


ruskop
senior tag

Boltban venném mindenképpen, nem szolgáltatónál. Max. megnézek egy használtat, aztán ha meggyőz akkor beszerzek és hozatok egy újat. :)

(#60453) Den Hadnagy válasza ruskop (#60452) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Szerintem itt az aprón is vannak patikaállapotúak... Bár pl. én is vakarnám a fejem, ha el kellene adnom, mert hiába tökéletes, elég nyomott áron mennek, nem is értem miért. Nekem kezd kicsi lenni az 5,2", amúgy minden 5* :)

Sok szerencsét a vásárláshoz, ha oda kerül a sor.

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#60454) stefi68 válasza r3dwo0d (#60443) üzenetére


stefi68
addikt

Én úgy emlékszem, hogy saját mappából látja csak.
Már nem emlékszem a pontos mappaszerkezetre, de volt benne egy sok számos-betűs nevű, ami szerintem a készülékazonosító lehet. Azon belül már mindegy mi a neve. Én mindig átneveztem az aktuális rom nevére+dátum.

Ha nem tudod mi volt a mappaszerkezet, csinálj egy mentést a legkisebb partícióról (mondjuk az EFS-ről) és majd létrehozza a mappákat. Oda bemásolod a régi mentésed és fogja látni. :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#60455) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

A gyári böngészőnél van olyan lehetőség, hogy felhőbe mentse a könyvjelzőket? Pl, hogy egy rendeszer újrahúzás után ne kelljen megint egyesével beállítani, hanem szinkronizálja egy kattintással..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60456) Indiant


Indiant
addikt

Milyen gagyi már, h. év vége felé már jön a G5... A G4 tulajok kenhetik majd a hajukra a telót 200e-ért. ;]

(#60457) akooos válasza Indiant (#60456) üzenetére


akooos
veterán

Biztos nem jön idén a G5 :D

(#60458) Danny365


Danny365
őstag

Nem tudom, ki milyen billentyűzetet használ, de ez a tegnap frissített Swiftkey brutál gyors lett. Rányomok a szövegmezőre és fél pillanat alatt már fel is hozza. Ráadásul az új alapértelmezett téma is tök jól néz ki.

(#60459) mouzrr


mouzrr
őstag

Na leadtam a Váci úti szervizben. Állítólag 8 órát kéne tölteni a telefont, nem gáz hogy tűz forró, én hibám hogy már volt akku cserélve benne, azt nem volt képes felfogni hogy nem az akkuval van gond hanem a töltési folyamattal, hogy forró a töltő és a telefon, lassan tölt, 2 óra helyett 4-6 óra a töltési idő. Le lettem teremtve hogy nem így kell használni és hogy miért töltöm 2 órákat a telefont (ilyet nem is mondtam).
Az előttem lévő hölgynek meg bátran ajánlgatta a clean master nevű "appot" :C :C :C
Nem vártam volna hogy egy ilyen cégnél ennyire semmibe nézik az embert... Most mondhatnám hogy -1 LG de engem ez nem érdekel, csinálják meg és örülni fogok továbbra is. :R

(#60460) Tsebacsi válasza mouzrr (#60459) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A munkafelvevő általában kuka, aki nem ért hozzá, csak felszínesen. A tényleges javító műszerész szakember már más tészta szokott lenni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60461) mouzrr válasza Tsebacsi (#60460) üzenetére


mouzrr
őstag

Na igen, de miért kell okoskodni? Én sem viccből megyek keresztül a városon hogy az idejüket pazaroljam, hanem azért mert gondot érzek a telefonnal. Szerintem aki egy ilyen készüléket vesz az már csak ért annyira hozzá hogy ha egy éve meg van a készüléke akkor észrevegye hogy 2-3-szorosára emelkedett a töltési idő és megsül a kezében ha töltőn van.. Mondtam neki hogy csak 300-500 mAh között veszi fel hálózatról az áramot, erre azt mondta hogy ez hülyeség, az appok csak odaírnak valami számot. Ennyi erővel a beállításokon belül mi alapján számolja ki az Akkumulátor menüpont, hogy hány órán belül töltődik fel a telefon? Mert a régi megszokott gyors töltés helyett csigalassúsággal mennek felfelé a százalékok.

(#60462) akooos válasza mouzrr (#60459) üzenetére


akooos
veterán

Szép munka...
Valamelyik balszélső széknél ülő mondta ezt? Ha igen az gyönyörű.. Azok azért értenek hozzá (legalábbis ahányszor ott voltam, sosem mondtak ilyen jellegű hülyeségeket) de ez akkor is durva... Még kioktatnak, hogy hülye vagy amikor egyértelműen a telefon/töltő a hibás ebben az esetben :D

(#60463) watador600


watador600
senior tag

Az amúgy mennyire gáz, hogy a frissen szervizből vissza kapott telefonból hiányzik a sim tray(tálca)?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60464) bounty123 válasza mouzrr (#60461) üzenetére


bounty123
őstag

Jó nagy baromságot mondott tényleg. A ritkább, nagy töltések jobban csökkentik az akksi élettartamát, minél többször és rövidebb ideig töltöd, annál jobb neki, rosszabb viszont neked :)

(#60465) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!Van valami hír, hogy mikor fog érkezni az 5.1-es Android a G2-re, ha egyáltalán érkezik? :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#60466) Nightman1 válasza watador600 (#60463) üzenetére


Nightman1
tag

Én ugyanígy jártam! Tisztán emlékszem hogy leadtam a telefont mindenestől,/egy ideje eltűntem innen,leejtettem a telót és érintő-kijelzőcserés lett most lett kész/
Szóval állítják hogy nálam a tálca. ilyenkor mi van? fogyasztóvédelem? Valakinek elfekvőben nincs egy? Mert a központi Lg szervíz javallotta a kecskeméti képviseletüket de nekik sincs,Lengyelből tudnak rendelni.. Én meg tovább teló nélkül.
azt tervezem hogy míg nem lesz tálcám,ma este szétszedem és beragasztom,kínomban nem jut eszembe jobb,az ideg meg szétcsesz....

(#60468) Molk válasza Nightman1 (#60466) üzenetére


Molk
tag

Szia,
én valami műanyag lapból vágnék egy a sim mögé egy kis lapot - amitől pont szorulna ha belerakod -, majd ha ki kell szedned akkor csak kihúzod a mögötte lévő kis lapot és kiesik a sim. De lehet, ez nagy hülyeség és más jobbat tud.

Meggyi001
Rákattintottam :K

[ Szerkesztve ]

(#60469) oba válasza Nightman1 (#60466) üzenetére


oba
addikt

[link] vagy google / ebay esetleg... szerintem ne barkácsolj semmit vele, vegyél egyet és kész... tudom, nem a te hibád hogy elszórták a tálcát, de most ez van, sajnos

(#60470) Danny365 válasza Meggyi001 (#60467) üzenetére


Danny365
őstag

Mekkora hülyeség ez a "2100" fps. Lehet ezt csűrni-csavarni, de a videó pont annyira lesz csak részletgazdag, amennyivel rögzítették, az meg köszönőviszonyban sincs a 2100-hoz.

(#60471) watador600 válasza oba (#60469) üzenetére


watador600
senior tag

Ez pont Debrecen, tök jó. :Y :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60472) Nightman1 válasza watador600 (#60471) üzenetére


Nightman1
tag

Te le is csaptál a sim-tálcára? Mert én hívtam emberünket,hétfőn bizniszeljük,azt mondta le is veszi a hirdetést.
Szóval ha te is hívtad,jó lenne tudnunk hogy mindkettőnknek eladja-e mert akkor kamu..
Hát,akárhogy szétkapod a telefont,nem lehet fiók nélkül beletenni a sim kártyát tálca nélkül.
A Gps fixet viszont megoldottam,nagyon jó lett,de most azoktól kérdeznék,akik már szedték szét a telójukat.
Elvileg mindent jól raktam össze,de a duplakoppos ébredés nem megy neki,és a billentyűzárat nem tudom kioldani,mert ha a hátsó gombbal ébreszteném,egy másodperc után visszazár a kijelző.
ha rádugom a töltőkábelt,azonnal éled és nem zár vissza,de egyébként mindíg.
Mi gányolódhatott el?

(#60473) Danny365 válasza Nightman1 (#60472) üzenetére


Danny365
őstag

A proximity szenzor.

(#60474) Nightman1 válasza Danny365 (#60473) üzenetére


Nightman1
tag

Az melyik is? közelségérzékelő?
Megjavult,köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#60475) Danny365 válasza Nightman1 (#60474) üzenetére


Danny365
őstag

Ahha, akkor szokott így viselkedni a telefon, ha úgy próbálod feléleszteni, hogy az közben le van takarva. (pl. ugye a zsebedben is ezért nem kapcsolódik be, ha megnyomódik, mert egyből ki is lövi, ahogy írtad)

(#60476) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Erre esetleg valaki? :B

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60477) oba válasza Ferenczi Áko (#60476) üzenetére


oba
addikt

a gyári nem hiszem hogy tudna ilyet de majd kijavítanak a hozzáértők
a chrome, firefox biztos tud ilyet és jobbak is mint a gyári, szerintem

(#60478) o_tom válasza Nightman1 (#60472) üzenetére


o_tom
aktív tag

Mi is ez a GPS fix? Mert nekem épületben egyáltalán nem lát holdat, szabadban is vagy 20mp kell neki, de aztán eldobálja.

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#60479) fery02 válasza o_tom (#60478) üzenetére


fery02
addikt

Ezt a videót szokták a témára többnyire belinkelni.
Lényegében apró kis papírfecniket rakva az érzékelők alá, azok hatásosabban fognak működni.
Az a kemény ebben, hogy az itteni tapasztalatok szerint, működik!

(#60480) mouzrr válasza akooos (#60462) üzenetére


mouzrr
őstag

Igen, bal szélen, ő a telefonos kolléga.
(#60464) bounty123
Csak addig van rajta a telefon, ameddig eléri a 100%-ot, utána fölöslegesnek tartom. A használati útmutató szerint is csak eddig kell rajta hagyni, utána fölösleges és nem környezetbarát. Nem vagyok egy idős személy, lehet ezért próbáltak így kioktatni, na hagyjuk is, reménykedem hogy megjavítják vagy csak én vagyok hülye, esetleg túl érzékeny a tenyerem :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60481) Fredy02 válasza fery02 (#60479) üzenetére


Fredy02
tag

Igen én is megcsináltam plusz még a kis érintkezőtüskéket is finoman meg tisztítottam, ég és föld lett a különbség.

S23U

(#60482) watador600 válasza Nightman1 (#60472) üzenetére


watador600
senior tag

Nem beszéltem még vele, de akkor ezek szerint nem is fogok :F :(

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60483) o_tom válasza fery02 (#60479) üzenetére


o_tom
aktív tag

Besz*rás! Tényleg jobb lett a GPS!

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#60484) Quqesz válasza Meggyi001 (#60467) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na bazz...két gombóccal fogok álmodni! :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60485) Meggyi001 válasza Quqesz (#60484) üzenetére

XD :D

https://gamergep.hu/

(#60486) Fandor


Fandor
csendes tag

üdv mindenkinek.
Az LG PC suite kiírta a mobile device upgrade-nél, hogy frissítés elérhető.
Akkor frissítsünk.
Mindent követtem, amit a PC suite kért, elvileg frissült Lollipopra (legalábbis a kisfiam Nexus 7-jének hasonló most a kinézete....), újra is indult, opimalizálta az Appokat, utána viszont "Unfortunately, Home has stopped" hibaüzenet jön fel, és nem tölti be a kezdőképernyőt..... semmit nem lehet vele csinálni.
Újraindítottam, a Pint bekéri, de utána ugyanez a hibaüzenet. se kép, se hang....
Kártyafüggetlen.... kit kat volt rajta...
(még annyi hibaüzenetet ír, ki, hogy updatelni kell a Google play servicest, de amikor azt megnyitom, nincs update opció, csak start és disable.....
???????? így használhatatlan lett.....

(#60487) watador600 válasza Fandor (#60486) üzenetére


watador600
senior tag

Szia!

Egy hard resetet csinálj, és utána jó lesz! :)

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#60488) Fandor válasza watador600 (#60487) üzenetére


Fandor
csendes tag

úristen, de az mindent legyalul a telefonról, nem....?

(#60489) szabyka95 válasza Fandor (#60488) üzenetére


szabyka95
őstag

dugd ra az usbt, s szedd le a telefonrol ami kell (kepek stb.), majd hard reset, s utana masold vissza

(#60490) Fandor válasza szabyka95 (#60489) üzenetére


Fandor
csendes tag

ok, köszi, megpróbálom

(#60491) Quqesz válasza Fandor (#60490) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha megcsináltad a hr-t(vagy csinálhatsz ha tudsz gyári visszaállítást is) a google play szolgáltatások a háromszöggel megint meg fognak jelenni,de nincs baj párszor próbáld meg lefrissíteni,egyiknél el fog indulni a frissítés és jó lesz.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#60493) alolamkrem


alolamkrem
csendes tag

Ha még nem volt ez a kérdés a fórumon, úgy érzem itt a helye: Mikor jön az android M a telónkra? :D

(#60494) Fredy02 válasza alolamkrem (#60493) üzenetére


Fredy02
tag

Hivatalosan nem hiszem hogy kapnánk már a lolinak is örülhetünk, nem hivatalos biztos lesz, mondjuk én már várok egy g4 portolt romot is mert mostanában semmi tömeges romlást eredményező rendszer sem jött ki.

S23U

(#60495) Ferenczi Áko válasza Danny365 (#60458) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Fasza lett igen, és az új témát is dicséret illeti!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#60496) bajnokpityu válasza Meggyi001 (#60492) üzenetére


bajnokpityu
félisten

furi dolog, de nekem most a flex2 jön be méginkább.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#60497) RECSKA


RECSKA
veterán

Szívok a root-al.

Mielőtt ctrl + c - t kellene nyomni, nálam nem másolja fel a cuccosokat.
Tehát bejön a #, aztán semmi....

Lemegy download módba, kiírja, hogy failed, vártam negyed órát, mielőtt ctrl + c -t kellene nyomni, de nekem nem írja úgy ki, mint a youtube videón, hanem # és mögötte villog a kurzor. Ennyi.

Találkozott már valaki ilyennel?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#60498) Matyi222 válasza RECSKA (#60497) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szia! Én találkoztam, nekem az oldotta meg, ha újratelepítettem az usb drivert, mert rossz portot lát, erről a neten találtam leírást és utána jó lett nekem is.

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#60499) biznisz-elek


biznisz-elek
tag

kb 2 hete vagyok tulaja egy gyári kártyafüggetlen g2-nek,nagyon jó telefon,csak ajánlani tudom.mig a samsungosok szopnak a lollival,addig ez a g2-n tökéletesen megy... :U :R

S6 Edge

(#60500) Jippy


Jippy
tag

Sziasztok.
Resurrectionremix rom telepítésénél szükséges valamit pluszban telepíteni stock lp-ről váltásnál?
Vagy csak simán flash és jó lesz? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.