Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) SUPREME7 válasza Spooky (#56048) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nagyon meg kell nézni kitől vásárol az ember, de még akkor is becsúszhat ilyen ha jó értékelésű az eladó. Ez is benne van a pakliban ...

(#56052) Meggyi001 válasza xSide (#56049) üzenetére

Ahogy nézem, vagy otg vagy töltés.

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56053) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Van egy eladó Spiegen Slim Armor tokom, egy napig volt a telefonon, nem sikerült megbarátkozni vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56054) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Mostanaban el vagyok havazva. Lemaradtam a hirekkel.
Most mar hasznalhato stadiumban van a koreai lolli port?
Nincs idom kiprobalgatni a romokat, de ezt cloudy g3at mar lecserelnem. Mit ajanlanatok?

(#56055) b_alazs válasza Ferenczi Áko (#56053) üzenetére


b_alazs
tag

Szia,

Nem tudokprivátot küldeni, átdobod nekem, hogy mennyit kóstál? Ilyen tokot keresrk...:)

(#56056) b_alazs válasza OgKush (#56054) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

A CM romjait nyugodt szívvel javaslom.
[link]

Már pár napja ezt futtatom és buggal vagy fc-vel még nem találkoztam.
Az akksiidő is remek.

Telepítésnél javaslom, ha nincs szükséged az összes Google app-ra akkor csak a Gapps Pico-t flasheld fel a rom mellé. Csak a Play áruház kerül fel a telefonra, onnan meg, ha szükséges bármit tudsz telepíteni.

Az első telepítés után OTA-hoz hasonló módon jelez az új CM romokról és automatice is tudja a frissítéseket telepíteni!:) Egyébként gőzerővel nyomják a patcheket, naponta jön ki újabb verzió.

Kérdés esetén keress bizalommal!

Üdvözlettel,
Balázs

(#56057) OgKush válasza b_alazs (#56056) üzenetére


OgKush
senior tag

Szia!
Igen, CM tudom, hogy fasza viszont nem talaltam CM-re taviranyito appot, tudsz esetleg valami modszert amivel a gyari lg taviranyitot fel lehet flashelni?

Telepitest vagom, par eve romolok mar ;]

(#56058) hard74 válasza OgKush (#56057) üzenetére


hard74
senior tag

Itt találod Cm12-re az lg távirányítót.
forum.xda-developers.com/lg-g3/themes-apps/app-quickremote-port-
aosp-t2929146

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#56059) b_alazs válasza hard74 (#56058) üzenetére


b_alazs
tag

Így van, én is ezt a verziót használom.

(#56060) dns86


dns86
tag

Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni: hogy a pi*****be lehet ezt a telefont download módba varázsolni? Mi a titok nyitja?? KDZ-vel kellene újrahúznom a telefont, de sajnos nem tudom behozni a download módot az istennek se. Már mindent próbáltam... Rootoltam is hogy hátha valami playes segédprogival, próbáltam adb-n keresztül...

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#56061) Meggyi001 válasza dns86 (#56060) üzenetére

Ha bejön a twrp recovery. először próbáld meg DroidMester zip-jét telepíteni, az is stock romot eredményez. Gombkombinációval amúgy, de lehet tudod csak nem jön be, kikapcsolt állapotban nyomod a hang fel és utána usb-t bedugod.

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56062) dns86 válasza Meggyi001 (#56061) üzenetére


dns86
tag

Az a baj, hogy nem magyar stock rom kellene, azért akarok KDZ-t. Sajnos Droidmester packja ami az összefoglalóban van, nem játszik mivel XP van a gépen.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#56063) Meggyi001 válasza dns86 (#56062) üzenetére

Van benne több nyelv is, ha a nyelvre értetted....

(#56064) dns86 : akkor a DM zipes romja nem is működne ott kint?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56064) dns86 válasza Meggyi001 (#56063) üzenetére


dns86
tag

A probléma hogy angliai régiós kdz-t szeretnék feltenni, mivel ott élek. A kdz megvan, de mivel nem tudom download módba tenni, így nem tudom felrakni. Sajnos a használt gépen meg Win XP van.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#56065) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok! Most lettem LG G2 tulaj. Azt írja a teló (vodafone-os), hogy a legfrisebb software a 4.4.2. Mit lehet tenni, hogy frissítsen lollira?

(#56066) petipetya válasza dannyl (#56065) üzenetére


petipetya
nagyúr

Semmit, mivel még nincs rá hivatalos lollipopó.

"nincs rá lezsóidő"

(#56067) dannyl válasza petipetya (#56066) üzenetére


dannyl
addikt

Azt a mindenit :O És 4.4.4 sincs?

(#56068) Zsolto válasza dannyl (#56067) üzenetére


Zsolto
őstag

Izé, azt akarod mondani, hogy senior fórmozóként vettél egy G2-t, és ez az újdonság erejével hat rád? :U
Vagy csak viccelsz, és a következő hsz-edben megkérdezed, hogy milyen tokot ajánlunk hozzá? :DDD

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#56069) firemanus82 válasza petipetya (#56066) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nincs??? :O :O :Y

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#56070) mouzrr


mouzrr
őstag

Üdv. Valaki le tudná írni privátban részletesen egy CM mod feltelepítésének részleteit, és hogy mire kéne odafigyeljek? Kissé félek elkezdeni, igaz romoltam már, de nem ezt a telefont, és nem szeretném kicsinálni. Nagyon megköszönném a vállalkozó szellemű egyénnek :DDD :R

(#56071) dannyl válasza Zsolto (#56068) üzenetére


dannyl
addikt

Egy Nexus 4-et használok, azon már mindjárt 5.1 van (N5-re már kijött). Azt hittem, hogy mivel ez is LG (mint N4 és N5), ezért már erre is kijött legalább az 5.0, vagy 5.0.1, esetleg az 5.0.2.

De jó, hogy petipetya válaszolt épp, mivel N4 topicból ismerős :D

[ Szerkesztve ]

(#56072) extasymajom válasza dns86 (#56064) üzenetére


extasymajom
tag

Playrol toltsd le a quick boot progit es az belep barhova ha van root. Recoverybe es download modba is tud menni.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56073) w333


w333
félisten

Modern Combat 5 ... Free lett ! :Y :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56074) dns86 válasza extasymajom (#56072) üzenetére


dns86
tag

Próbálkoztam. Nem jött össze...

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#56075) dannyl


dannyl
addikt

Na, ha eddig láma kérdéseket tettem fel, akkor ez is az lesz szerintem. Bocsi :)
A teló hátulján lévő matrica, amin a S/N van meg az IMEI, azt le szabad szedni róla, és mondjuk a dobozába elrakni? Gondolom úgyis lekopik előbb vagy utóbb.

(#56076) extasymajom válasza dns86 (#56074) üzenetére


extasymajom
tag

Ezzel sem sikerül?

Laca0 nevű fórumozó készített egy leírást, hogy hogyan lehet kitrükközni a download módot akkor, ha az nem jön be a szokásos módon.
Teljesen kikapcsolt telefon állapota mellett:
1. - Hang le + power gombot hosszan lenyomjuk és az LG logó megjelenésénél elengedjük, majd gyorsan lenyomjuk a hang le + hang fel gombokat
(ezzel belépünk a hard reset menübe).
2. - Az USB kábelt most kell csatlakoztatnunk a telefonhoz.
3. - Elindítjuk a frissítő programot. Berakjuk a KDZ fájlt és elvégezzük a szükséges beállításokat. Elindítjuk a frissítést, majd ekkor a program megpróbál kapcsolódni a készülékhez.
A következőket a lehető leggyorsabban kell elvégezni:
4. - Hang fel folyamatos nyomása mellett, folyamatosan nyomjuk a power-t, amíg újra nem indul a telefon.
5. - Az LG logó megjelenésekor felengedjük a power-t, de a hangerő fel gombot még mindig nyomva tartjuk. Mindaddig nyomva kell tartani a hangerő fel gombot, amíg a program el nem kezd kapcsolódni.
6. - Ekkor a program kiírja, hogy csatlakozás és kb. 1 perc alatt behozza a készülék típusát.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56077) Molk válasza extasymajom (#56076) üzenetére


Molk
tag

Ez nem semmi leírás.
...Erre valaki magától jött rá?...

W333
Mármint Freemium. ;]

[ Szerkesztve ]

(#56078) Meggyi001

Csak megy a találgatás: Hajlított kijelzővel jöhet az LG G4

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56079) w333 válasza Meggyi001 (#56078) üzenetére


w333
félisten

Akkor nem kell ... :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56080) petipetya válasza w333 (#56073) üzenetére


petipetya
nagyúr

2 napja olvastam róla, ezért felraktam. El is akadtam vele a gameplay videó megtekintése ellenére, de nem ez a lényeg. Nem szoktam a telón játszani, de ezen a hardveren egy élmény. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#56081) petipetya


petipetya
nagyúr

A csendes módnak 6:30-kor ki kellett volna kapcsolódnia. Ennek ellenére ezt csak 7:30-kor tette meg. Rendesen összezavarta az óra átállítás, mivel most azt írta hogy 22:00-7:30 között lesz aktív legközelebb. Csak az üzemmód kapcsoló ki majd ismételt bekapcsolása után hajlandó megint 22-06 óra között aktiválódni. Ejnye.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#56082) extasymajom válasza dannyl (#56075) üzenetére


extasymajom
tag

Mar miert ne szedhetned le rola? Minden adat benne van a telefonban is plusz nekem mar a hatlap belsejeben van a matrica nem kivul.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56083) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Negatív hatással van az akksikra, telefonra ha egész éjszaka a töltőn van?

(#56084) Indiant válasza ad4m1337 (#56083) üzenetére


Indiant
addikt

Nincs.

(#56085) orwi


orwi
tag

Sziasztok. Szerintetek az mièrt lehet,hogyha a sògoromèknàl vagyok,akkor megtalàlja a wifit a telefon, rà is csatlakozik de abban a pillanatban le is csatlakozik. Szerintetek mi a baj?

(#56086) Meggyi001 válasza orwi (#56085) üzenetére

Haragszik a sógor :)

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56087) snefftamas


snefftamas
aktív tag

Sziasztok ha ebay ről rendelek tokot 300 Ft ért az kihozzak a megadott lakcímre is ingyen? Vagyis ha azt látom hogy free shipping az háztól házig értendő? Még soha nem rendeltem ebay ről. Köszi

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#56088) hcs57 válasza snefftamas (#56087) üzenetére


hcs57
őstag

A postás viszi neked..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#56089) vadászcsiga válasza petipetya (#56081) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja nekem sem állt át időben. Nem vártam meg, kézzel atalitottam. Halistennek az ev tobbi időszakban tökéletesen mukodik.

(#56090) b_alazs válasza mouzrr (#56070) üzenetére


b_alazs
tag

Szia!

Kaptál segítséget? Ha szükséges készítek egy SbS leírást.

Üdv,
Balázs

(#56091) petipetya válasza vadászcsiga (#56089) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez legyen a legnagyobb gond. Ilyenkor mindig eszembe jut a pár évvel ezelőtti Iphone-os "y2k", amelynek során bizonyos beállítások mellett csomó tulajdonost nem ébresztett fel a telefonja. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#56092) vadászcsiga válasza petipetya (#56091) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Emlekszem de annak nagyobb volt a hírértéke mint a valóság. Egyik iPhone-os ismerősöm sem késett el sehonnan, mindegyiknek átállt es riasztott is rendesen ahogy szokott. Vendeglatasban dolgoztam, vasárnap is be kellett mennünk.

[ Szerkesztve ]

(#56093) mouzrr válasza b_alazs (#56090) üzenetére


mouzrr
őstag

Szia. Nem kaptam, nagyon hálás lennék! :R

(#56094) b_alazs


b_alazs
tag

Szia!

A procedúra előtt javasolt a gyári beállítások visszaállítása. Javasolt laptopról intézni a rootot vagy szünetmentes gépről. És a kötelező: Csak a saját felelősségedre állj neki!

1, Root
Szükséges, hogy recoveryt tudj telepíteni. (TWRP-t használok, tudom javasolni)
A topic összefoglalójában nagyon egyszerűen össze van szedve.

2, Töltsd le a legfrissebb CM romot innen: [link]

3, Töltsd le a tetszőleges csomag Gapps-et (Én a picot használom, csak a Play áruházat telepíti) innen pl.: [link]

4, Töltsd le a legfrissebb TWRP recovery-t innen: [link]

5, A telefon belső memóriájába másold fel a két letöltött fájlt.( ne csomagold ki őket)

6, Töltsd le a Play áruházból a fast boot szoftvert majd indítsd el. Válaszd a recovery indítást.

7, nem muszáj, de javasoltv- A backup menüpontban készíts biztonsági mentést. Full backup

8, Install menüpontra kattintva válaszd ki a letöltött TWRP csomagot majd installáld. Amint kész restart-recovery.

9, Wipe- Ennél a lépésnél minden adatot/beállítást törölsz a telefonról.
Minden pontot pipálj be, kivéve az Internal memory-t (itt vannak a telepítendő fájlok, bizt.mentések stb.)

10, Install menüpontra kattintva válaszd ki a letöltött CM romot

11, Add more zips-re kattintva válaszd ki a letöltött Gapps-t

12, Csúsztasd el a csúszkát és várj türelemmel (kb 3 perc)

13, Restart- system - Gratulálok, már csak át kell vergődni magad az első bekapcsoláskor megszokott beállítási modulon.:)

Találtam egy YT videót, ha vizuális típus vagy. [link]

Remélem segítettem.

Üdv,
Balázs

(#56095) djzoy


djzoy
tag

sziasztok! nem tudna valaki segitei h amit küldtem linket az h jön be a telon?? https://www.youtube.com/watch?v=3Hk3YVVD7p0

(#56096) Meggyi001 válasza djzoy (#56095) üzenetére

Fastboot mód? Srácok hogy is jön be? Hang fel +le egyszerre :F :F nem is tudom...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56097) Danny365 válasza Meggyi001 (#56096) üzenetére


Danny365
őstag

Ha minden boot partíció okés, nem lehet semmilyen kombinációval fastboot módba lépni.

(#56098) djzoy válasza Danny365 (#56097) üzenetére


djzoy
tag

az a baj h semmi nem okés se download mod se recovery.

(#56099) Meggyi001 válasza Danny365 (#56097) üzenetére

Ja, bocsi, azt kihagytam, hogy semmi nem okés a telóval :)

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56100) djzoy válasza Meggyi001 (#56099) üzenetére


djzoy
tag

semmi gond :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.