Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56701) w333


w333
félisten

Nekem most ezt írja ki a telefonom ... :C

Akkor előbb a húsvéti nagy bevásárlás, aztán este jöhet a frissítés ! :DD

[link]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56702) Jippy válasza Quqesz (#56649) üzenetére


Jippy
tag

Chrome-nál beállítható, hogy régi módszer szerint kezelje a megnyitott lapokat, vagy az új feladatkezelőben külön külön lapként!

[ Szerkesztve ]

(#56703) fodin válasza Gabor1092 (#56697) üzenetére


fodin
tag

Az kidobandó, a szilikonos réteget nem fogod tudni megtisztítani.

(#56704) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Talan, ma en is eljutok a frissitesik kdzve.. amit hassznlaaok fb, viber, chrome, fenykepezo.. ha artban futtatom a dolgokat akkor gyorsabban megy es kevesebbet fog fogyasztani az egesz rendszer? Gondolom ezek az appok kepesek futni artban is.

(#56705) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
T-s nyalóka mikorra várható? Varjam 1átalán?

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#56706) Gergőő7225 válasza Pigmeus_1 (#56658) üzenetére


Gergőő7225
csendes tag

Hát kezdek teljesen elkeseredni. Megpróbáltam adamzflash megoldását, viszont elakadtam, amint rádugtam Ubuntun a telefont, elkezdett villogni (nem írta ki, hogy unable to mount), és a "dconf-editor" nem ment, tovább ugrottam és nekem csak ennyit írt ki "ls /dev/sd*"-nél:

"/dev/sda /dev/sdb1 /dev/sdb2"

Most mitévő legyek?
Kérlek, segítsetek :O

Szerk.: Az is lehet a probléma, hogy azért nem tudok semmit se csinálni, mert nem tudom kikapcsolni a telefont, így időm sincs download mode-ba tenni? Ha igen, van esélyem kikapcsolni valahogyan?

[ Szerkesztve ]

(#56707) alolamkrem


alolamkrem
csendes tag

Egy hibát találtam eddig.Ha wifi bevan kapcsolva plusz bluetooth fules is akkor wifirol ledob aztán ha újra csatlakozok utána is ledob.KK alatt ilyen nem volt.

(#56708) aya válasza w333 (#56701) üzenetére


aya
addikt

Telenor?

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#56709) Quqesz válasza Jippy (#56702) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Thx! Megvan!

w333
Nekem is ezt dobta fel. Jó szórakozást! :)

Fery02
Pontosan :)

[ Szerkesztve ]

(#56710) k0c2k4 válasza alolamkrem (#56707) üzenetére


k0c2k4
tag

Nekem a vodafonos (azt hiszem a spanyol - V30d-VDF-COM) romnal ez nem jelentkezik. Csinaltal HR-t?

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#56711) Levi941127


Levi941127
senior tag

Valaki, akinek sikerült már rootolnia a telefonját, próbálja már ki a System app remover alkalmazást, hogy működik e neki normálisan, megköszönném!

(#56712) alolamkrem válasza k0c2k4 (#56710) üzenetére


alolamkrem
csendes tag

Csináltam flash előtt és utána is.

(#56713) Milk_n_Coffe válasza Gergőő7225 (#56653) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Lehet megkésve, de próbáld meg ezt:

Amikor rá nyomsz a start gombra a programban, telefonon nyomod a gombokat majd kiírja a program, hogy nem találja a készüléket, eddigre már a telefon bekapcsolt. Amikor bekapcsolt, nyomj a programban a Retry gombra. Ekkor a telefon szépen kikapcsol és már download módba lép be és már csinálja is :)

Amerre mégy, oda tartasz

(#56714) stefi68 válasza Levi941127 (#56711) üzenetére


stefi68
addikt

Hidd el, hogy eltávolítja (ha tényleg rootolt a telefon)!

Az xposed felrakása előtt én azzal töröltem a megadott három alkalmazást.
Legfeljebb a launcher-ben van beragadva az ikonja -> launcher újraindítás, esetleg telefon újraindítás.
Azután már tutira nem fog látszani.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#56715) petipetya válasza w333 (#56701) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is megvárom, amíg jelez a telefon. :) A Nexuson 3 hónapig használtam a gyári lollipopót, úgyhogy sok meglepetést nem fog okozni a G2-őn.

"nincs rá lezsóidő"

(#56716) Levi941127 válasza stefi68 (#56714) üzenetére


Levi941127
senior tag

Újraindítottam, és valóban eltűntek a beragadt ikonok...se akkor se értem, miért ír ki minden olyan alkalmazás hibát, amivel el lehet távolítani gyári alkalmazásokat...4.4 alatt rendesen tette a dolgát...

(#56717) Pigmeus_1 válasza Gergőő7225 (#56706) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Szia!

Miért linux alól próbálkozol? Windows nincs a gépeden?

És az összefoglalóból az OTA FIX részt próbáltad már?
Szerintem az való a te problémádra.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#56718) alolamkrem válasza k0c2k4 (#56710) üzenetére


alolamkrem
csendes tag

Jelenseg a kovetkezo:ha szol a zene a bluetooth fulesen legyen offline vagy online tartalom és közben netezek akkor eldobja a wifit.Ha csendes a fules akkor semmi gond.

(#56719) kocsij


kocsij
tag

Sziasztok.

Valaki segítsen, mert szétvág az ideg már. Frissült a telefonom a Lollipop-ra és indulás után azt írja ki hogy sajnos a com.android.phone folyamat leállt. Kártya nélkül jó, de kártyával meg nem így nincs hálózatom se.

Galaxy S23 Ultra

(#56720) Milk_n_Coffe válasza kocsij (#56719) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Hard reset megvolt?

Amerre mégy, oda tartasz

(#56721) Pigmeus_1 válasza kocsij (#56719) üzenetére


Pigmeus_1
tag

imei számod jó?

Csak egy lelkes felhasználó...

(#56722) kocsij válasza Milk_n_Coffe (#56720) üzenetére


kocsij
tag

Gyári rom frissült gyárilag, akkor is kell Hard reset? Ha igen akkor azt hogyan csinálom meg?

Galaxy S23 Ultra

(#56723) kocsij válasza Pigmeus_1 (#56721) üzenetére


kocsij
tag

Bakker most nézem ime számhoz azt írja ki hogy null

Galaxy S23 Ultra

(#56724) Milk_n_Coffe válasza kocsij (#56722) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Én csinálnék a helyedben egy hard resetet akkor is.
Ha jól tudom, akkor lollipopban úgy kell, hogy hangerő le és bekapcsoló gombot lenyomva tartod a logó felvillanásáig, majd elengeded őket, és újra lenyomod.
Ha ez nem működik akkor próbáld úgy, hogy hangerő le és bekapcsoló gombot lenyomva tartod a logó felvillanásáig, majd elengeded őket, és a hangerő le és hangerő fel gombokat tartod lenyomva.

Amerre mégy, oda tartasz

(#56725) mouzrr


mouzrr
őstag

Ha a kepernyo fele fenyero alatt van akkor feher hatternel latszik hogy picit valtozik a fenyero ha hozzaerek a kepernyohoz. Nem zavaro csak akkor veszem eszre ha nagyon figyelek es ha a kepernyo nagy resze feher. Ebbol lehet gondom vagy meg ne torodjek vele es raerek gariba vinni ezzel par hettel a lejarasa elott?

(#56726) Milk_n_Coffe válasza mouzrr (#56725) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Ezt már én is észrevettem, de csak olyankor jön elő, amikor az átlagosnál kicsit erősebben nyomod meg a kijelzőt, nem?
Szerintem ez nem hiba, hanem maga a kijelző felépítésénél fogva van ez a jelenség, bár kitudja :D

Amerre mégy, oda tartasz

(#56727) kocsij válasza Milk_n_Coffe (#56724) üzenetére


kocsij
tag

Köszönöm a segítséget, Hard reset megoldotta a problémát. Még egyszer köszi a segítséget.

Galaxy S23 Ultra

(#56728) mouzrr válasza Milk_n_Coffe (#56726) üzenetére


mouzrr
őstag

Nem, épp hogy hozzáérek, mintha simán írnék a billentyűzeten például. :D Remélem nem jelent gondot.

Ha egyből a pesti szervizbe viszem ott helyben megnézik vagy le is kell adnom és heteket várnom rá mintha a szolgáltatón keresztül csinálnám? Nem akarok még 1 hónapot nélküle eltölteni :O

(#56729) Milk_n_Coffe válasza kocsij (#56727) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Nincs mit! :)

mouzrr: Az érdekes akkor :D Nekem csak akkor jön elő, ha picit erősebben érintem meg vagy pedig ha hidegben használom, akkor nekem is látszódik már enyhe érintésre is.
Neked is csak hidegben van ez így vagy házban is? Ha csak hidegben szerintem akkor nincs nagyobb gáz, viszont ha házban is akkor lehet érdemes lenne elvinni mert fő az elővigyázatosság :D

[ Szerkesztve ]

Amerre mégy, oda tartasz

(#56730) Nfsman20 válasza Milk_n_Coffe (#56724) üzenetére


Nfsman20
tag

Láttam többek panaszkodtak az értesítő LED-re, hogy elég hektikusan működik. Mielőtt megörülne valaki, nem a megoldást találtam meg, csak alátámasztani tudom :D

Néha jó, néha nem... gyakran elfelejt pl a messenger hangot is adni. stb... remélem ezt majd orvosolják.

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#56731) HTCX715


HTCX715
tag

Sziasztok!
Anyukámnak szeretnénk telefont venni és egy g2 a jelölt. Azt viszont nem tudjuk, hogy honnan vegyük mert az ár fontos. Vettem már készüléket gagyi sufni gsm-ből és mikor garanciális probléma adódott, közvetlen a gyártót megkeresve, gond nélkül szervizelték a szürke imporots készüléket. A g2 nél is van erre lehetőség?
http://ujgsm.hu/termek/lg/lg-g2-d802-16gb-black-white/
Ez az egyik kinézett bolt. Megmerjem venni, abban bízva, hogy majd gond esetén a gyártóval lemeccselem vagy erről ne is álmodjak? Amúgy ha valaki tud bármi olyat mondani ami a g2 ellen szól nehabozzon.
A segítséget előre is köszönöm.

(#56732) mouzrr válasza Milk_n_Coffe (#56729) üzenetére


mouzrr
őstag

Minden homersekletben ugyan ilyen. Koszi a segitseget!:)

(#56733) Ferenczi Áko válasza HTCX715 (#56731) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ha nem fontos, hogy új legyen, akkor nézz szét a hardveraprón, vannak megkímélt, gyári garis, hibátlan telefonok. A kijelző sárgulásra figyelj!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56734) Milk_n_Coffe válasza HTCX715 (#56731) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Én személy szerint inkább olyan boltot választanék, ahol tudom hogy biztos a garancia, ezek a boltok általában drágábban is árulják a készülékeket, de hát meg kell fizetni a szolgáltatást.
Persze nem akarom leszólni azt a boltot, amit linkeltél, mert nem ismerem, ez csak tapasztalat, ettől függetlenül még lehet, hogy simán jó a garancia és nincs benne semmi átverés, mint ahogy sok oldalon hirdetik, hogy 2 év garancia van az adott telefonra, de persze az nincs oda írva, hogy az igazából 1+1 év, tehát a 2. év már csak a szoftverre vonatkozik.

Egyébként nagyon jó választás a G2, ennyi pénzért pedig verhetetlen! :)

Amerre mégy, oda tartasz

(#56735) Cingáriusz válasza w333 (#56701) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hmm, nekem nem jelez semmilyen firssítést. Független EU-s G2-esem. Nem szolgáltatói.

(#56736) Milk_n_Coffe válasza Cingáriusz (#56735) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Elvileg nem egyszerre adják ki a frissítést mindenkinek, mert akkor elég valószínű, hogy túlterheltek lennének a szerverek.
Még nekem se jött ki a lollipop, de már nagyon várom :D

Amerre mégy, oda tartasz

(#56737) plaszy válasza Cingáriusz (#56735) üzenetére


plaszy
őstag

Mi majd holnap kapjuk meg. :D ... Remélem!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#56738) #84221696 válasza plaszy (#56737) üzenetére


#84221696
törölt tag

De jó lenne. :)
Az enyém germán független, tölteném, de csak a kíváncsiság miatt. :)

(#56739) Atish19 válasza Milk_n_Coffe (#56736) üzenetére


Atish19
őstag

Én is várom már, de csak nem dobja fel :D NLD-s régió. A 4.4.2-es LG Backuppal készített mentést vissza tudom tenni Lollipopra ha esetleg felajánlaná a telefon a frissítést? Pc suite írogat valamit, hogy a visszaállítás lollipopra nem teljesen működő dolog.

(#56740) nash2 válasza HTCX715 (#56731) üzenetére


nash2
tag

Szia,

A garancia nagyon fontos ennél a típusnál a sárguló kijelző miatt. Szervizelésnél a Telemax felejtős, a LG Magyarország Váci úti szervize viszont korrekt. Ők viszont csak LG-s garanciajeggyel vagy a vásárlást igazoló számlával szervizelik garanciálisan a telefont, a vásárlástól számított 1 évig. Az sem gond ha szürkeimportos, csak magyar adószámmal rendelkező cég által kiállított számlád legyen róla (27% vagy 0% áfa lényegtelen) és ne nyugta, blokk, adásvételi jegy meg hasonlók. Gsm boltok érdekes papírokat szoktak adni, számlát nemigen. Függetlenekre 1 év a garancia, szolgáltatósokra két év, ami két év garisként hirdetett és független az nagy eséllyel kifüggetlenített, ahol ugye a gari bukó azonnal. GSM boltok által előszeretettel alkalmazott 1+1 év garancia = 1 év, mivel a szoftver garancia vicc kategória. Hivatalosan kifizetett függetlenítés ritka mint a fehér holló és illendő hogy legyen róla papír is. Nagyon vigyázz, mert a típus népszerűsége miatt rengeteg a finoman szólva nem korrekt hirdetés.

Nash

(#56741) Fossza


Fossza
tag

Hmmm... IMEI szám alapján az emagos telefonom romániai régiós. Kíváncsi vagyok nekem mikortól lesz elérhető... :U

(#56742) Milk_n_Coffe válasza Atish19 (#56739) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Nekem is NLD-s régiós telefonom van :D
Tudsz backupot csinálni a 4.4.2-es rendszerről, csak elvileg azt a PC Suite már nem tudja rá tenni a Lollipop rendszerekre, úgy hogy muszáj lesz manuálisan csinálni, esetleg valamilyen más programmal :D

Amerre mégy, oda tartasz

(#56743) mouzrr válasza nash2 (#56740) üzenetére


mouzrr
őstag

Szolgaltatonal 2 ev garancia van vagy az is 1+1 ev?

(#56744) snefftamas


snefftamas
aktív tag

Sziasztok
tegnap este megrendeltem a b-tel től lg g2 32gb EU régiós telefont. És ma délután már mégis jött. Az van a dobozra írva hogy DEU az ok hogy az germany de a doboz fel volt bontva és újra leregesztva oda tettek be a bolti garancia jegyet. Hogy tudom leellenorizni hogy tényleg EU régiós a telefon és nem új? A szoftver 4.4.2.

Tudtok valami jó naptár appot amit érdemes let ölteni?

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#56745) kocsij válasza Cingáriusz (#56735) üzenetére


kocsij
tag

Enyém is EU-s független és nekem jelezte a frissitést. Jó is lett ez a Lollipop és ahogy nézem ram is több marad mint a kitkat-nál.

Galaxy S23 Ultra

(#56746) Atish19 válasza Milk_n_Coffe (#56742) üzenetére


Atish19
őstag

Én igazából a telefonon lévő LG Backupra gondoltam :)

(#56747) Milk_n_Coffe válasza Atish19 (#56746) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Értem én :D
Szerintem az már nem fogja tudni vissza állítani a Lollipopra a mentést, ezt írja is nekem a program.

Amerre mégy, oda tartasz

(#56748) dongasre


dongasre
tag

Most vettem észre hogy van egy ilyen hogy smart lock?! ez valami újítás lenne és mi lenne ez pontosan?

SM s21+

(#56749) Meggyi001

Gyerekek, hazajövők azt 300 új bejegyzés? Ki a tököm fogja ezt visszaolvasni? na jó, én :D ... de azért vegyetek mán vissza :).... jól láttam amúgy? Megint lett 1-2 tégla? :((

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56750) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

első komoly hiányomon tudna valaki segiteni?
nem találom a gyorsan megosztható belső mappát explorerből lolin.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.