Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56651) kopi73


kopi73
tag

Ez érdekes de lehet csak nálam van így.Feltettem a Vodás 5.0.2 majd tegnap valaki ezt követően linkelte hogy van magyar is azt csak letöltöttem és kíváncsiságból MD5-el le ellenőriztem és érdekes mód mind kettőnek ugyan azt a számot dobta ki.
Ez hogy lehet?

(#56652) Quqesz válasza kopi73 (#56651) üzenetére


Quqesz
nagyúr

V30d=v30a+2 voda app...

(#56653) Gergőő7225 válasza Pigmeus_1 (#56633) üzenetére


Gergőő7225
csendes tag

Próbáltam, be is jött a hard reset (nem tudom hányadik próbálkozásra) többször is, de amikor elindítom a fríssítést (LG Flash Tool 2014), akkor beugrik egy ablak, akármilyen gyorsan próbálom is, hogy nem találja a készüléket, két gomb van, a "Cancel" és a "Retry". Nem ment így, megint az a felirat jött be egy pár másodpercnyi LG logó után, ezért megpróbáltam, hogy gépen egyfolytában nyomogatom a "Retry"-t, de így is az újraindításig ment, utána akármilyen gyorsan próbálgattam is, nem jött be a Download Mode :(

(#56654) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Most itt ülök pesten a kocsiban és 4g-n netezek és így baromi gyors a a teló ezzel a lolival....jó lesz ez!

[ Szerkesztve ]

(#56655) ClioRS válasza Straw (#56623) üzenetére


ClioRS
őstag

Én a második verzióval csináltam, szerintem egyszerűbb. Ott csak annyi, hogy teló kikapcs, hangerő fel gomb nyomása mellett rá kell dugni a gépre, bejön a Download mód, majd csak kattintgatni kell a programban.
Próbáld meg azt a módszert.

[ Szerkesztve ]

(#56656) batai15


batai15
félisten

akkor az open a leaked vodásra mehet fel simán?

(#56657) kristof_ válasza Quqesz (#56649) üzenetére


kristof_
tag

"Aki lg pc suite,vagy lg mobile st-vel akarja feltenni a lolit az ugye átállítja a pc csatit mtp-ről!"

Ezt hogy érted? Én PC Suite-al tenném fel a lollit, de mit kell átállítani?

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#56658) Pigmeus_1 válasza Gergőő7225 (#56653) üzenetére


Pigmeus_1
tag

És nyomtál hard resetet is.

Nekem azután javult meg a dolog.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#56659) hard74 válasza batai15 (#56656) üzenetére


hard74
senior tag

Ha feltetted írd meg tapasztalsz-e valamu különbséget. (Erős a gyanú, hogy nem lesz.)

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#56660) batai15


batai15
félisten

azt mondod akkor neked is néha be tud laggolni?

(#56661) Straw válasza ClioRS (#56655) üzenetére


Straw
senior tag

Próbáltam, nekem nem jön be download mód, csak a töltés. Ezért küzdöttem a másik a módszerrel de az se akaródzik.

42

(#56662) SUPREME7 válasza Straw (#56661) üzenetére


SUPREME7
őstag

És ha nyomva tartod 5-10 másodpercig a HANG+ gombot és csak utána dugod rá a kábelt?

(#56663) Straw válasza SUPREME7 (#56662) üzenetére


Straw
senior tag

igen, most kipróbáltam úgy hogy 12 sec-ig nyomtam a hang+ gombot és úgy dugtam rá, ugyanúgy csak a töltés jön be.

42

(#56664) Levi941127


Levi941127
senior tag

Valaki nem tud olyan rendszer alkalmazás eltávolító alkalmazást, ami Lollipop alatt is működik?

(#56665) Laca0


Laca0
addikt

Nekem most kiírta, hogy új szoftver érkezett és dugjam rá a pc-re. OTA nem tölti le ezt, mint a korábbiakat?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#56666) fodin válasza Levi941127 (#56664) üzenetére


fodin
tag

ES File Explorerben van root explorer, az működik (persze root kell hozzá).

(#56667) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Valaki próbálta Ligh flow-val (full) működtetni az értesítő ledet? Ha igen, és sikerült, írja meg :)

[ Szerkesztve ]

(#56668) Ferenczi Áko válasza batai15 (#56660) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Gondolom úgy értette, hogy semmi különbség nem lesz a vodás és a független rom között..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56669) batai15


batai15
félisten

Akkor várom a vissza jelzéseket ez ügybe.

(#56670) kasata91


kasata91
tag

Már nem először olvasom, hogy lollin nincs értesítő LED ? :Y

Trust me I'm an engineer

(#56671) ClioRS válasza Straw (#56663) üzenetére


ClioRS
őstag

De amikor rádugod akkor is nyomva tartod ugye? Én csak akkor engedtem el, mikor bejött a download mód.

kasata91
Már hogy ne lenne :) Van ledes értesítés.

batai15
Vodás van fent független telón, reggel óta nyomom, nincs lag. Este felteszem majd az opent, írok, hogy változott-e valami, de nem hiszem, hogy fog.
Egyedül a Feladatkezelő widgeten a mutató laggol, ha rábökök a törlésre. Elég fura :D

[ Szerkesztve ]

(#56672) SUPREME7 válasza kasata91 (#56670) üzenetére


SUPREME7
őstag

De van, sőt már külön csesztethető valamennyire a hátsó led is, de third-party appal nem sikerül változtatnom (van eg bejáratott szín kombinációm a különböző értesítésekre, appokra, kontaktokra, és most zavar, hogy nem úgy jelez.)

(#56673) aya válasza kasata91 (#56670) üzenetére


aya
addikt

Miért ne lenne?

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#56674) Levi941127 válasza fodin (#56666) üzenetére


Levi941127
senior tag

Valahogy ezzel sem akar működni...

(#56675) batai15 válasza ClioRS (#56671) üzenetére


batai15
félisten

nekem se sűrven, de néha jobban belassul mint cloudy tette.

(#56676) Pigmeus_1 válasza ClioRS (#56671) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Azt én is akartam írni, hogy a memória ürítő widget olyan mintha be lenne lassulva. Eddig tök jó gyors volt mindegyik rom esetében, de most mint a lajhár.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#56677) Tatyla


Tatyla
őstag

ha fenn van a cloudy g2 2.2 az offline frissítővel fel rakható a kdz?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#56678) aya


aya
addikt

A felső sáv szerkesztéséből elő lehet hozni a led értesitőt. ( ott ahol az adat, wifi, elforgatás stb van )

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#56679) Endr00


Endr00
aktív tag

Nem tudom nálatok hogy van, de nálam kissé hektikusak az értesítések:

Van olyan app, ahol van notification counter (badge), pl FB Messenger,
Van olyan app, ahol felvillan a kijelző, pl. beépített üzenetküldő,
Van olyan app, ahol nem jön toast notification, pl GMail,
Van olyan app, ahol nem megy a LED értesítés, GMail, FB Messenger

Samsung Galaxy S23

(#56680) stefi68 válasza Levi941127 (#56664) üzenetére


stefi68
addikt

System App Remover tuti működik...

(#56668) Ferenczi Áko: Szerintem meg úgy értette, hogy mi a különbség a Leaked és a mostani hivatalos között. Ez mondjuk engem is érdekelne. Az én gyanúm is az, hogy semmi.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#56681) Straw válasza ClioRS (#56671) üzenetére


Straw
senior tag

Igen, egészen addig amíg a kijelző el nem alszik. mostmár nem tudom mi a szitu, kénytelen leszek megvárni a hivatalos frissítést. Úgyis csak pár nap mostmár.

42

(#56682) FGyula30


FGyula30
aktív tag

A feladatkezelő widget nem laggol, csak lassabb lett. Ha laggolna, akkor akadna. Ez csak simán lassabb lett, mindegyik lg lolli romon ilyen amit próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#56683) kristof_


kristof_
tag

OTA-n keresztül feltettem a nyalókát viszont folyamatosan leáll a com.android.phone. Előttem írták, hogy a hard reset megoldja. Ezt hogyan kéne véghezvinni? Semmi nem bütyköltem még a telefonnal, még nem is rootoltam ki.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#56684) Levi941127 válasza stefi68 (#56680) üzenetére


Levi941127
senior tag

Igen, 4.4 alatt működött rendesen, de most nem akar...kiírja, hogy sikeresen eltávolítva, de az ikon ugyanúgy megmarad, csak nem tudom megnyitni az adott alkalmazást...szóval valamit eltávolít, de nem 100%-ig.

(#56685) Ferenczi Áko válasza kristof_ (#56683) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A beállításokban keresd meg a biztonsági mentés/ gyári adatok törlése opciót! Nem kell rootolni hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56686) kristof_ válasza Ferenczi Áko (#56685) üzenetére


kristof_
tag

Ja, hogy a factory reset az ugyan az, mint a hard reset? Azt hittem valami speciális gombnyomkodást kell csinálni. Azért írtam oda, hogy semmit nem csináltam még vele, mert nem tudtam, hogy kell e neki recovery vagy bármi, de köszi a segítséget, remélem működni fog.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#56687) spuros


spuros
őstag

Most beszéltem az LG szervizzel a frissítéssel kapcsolatban. Nos ők nem kaptam még Lolit.

Megcsinálnák, de nincs szoft. Pedig nagyon csapatnám a KDZ-t, csak tartok a téglától. Meg akkor a garancia is tisztább lenne mert ők tették fel és ez vezetve lenne a gari papíron.

Hozzászoktam a Nexus kényelemhez.. Azt bottal meg kövekkel sem lehet(ett) téglázni. :D

(#56688) SUPREME7 válasza spuros (#56687) üzenetére


SUPREME7
őstag

Vidd be nekik pendrive-on :DDD "Sziasztok srácok, meghoztam a lollipop-ot" :))

(#56689) spuros válasza SUPREME7 (#56688) üzenetére


spuros
őstag

Haha ugyanez ugrott be nekem is.. :D

(#56690) fery02 válasza Levi941127 (#56684) üzenetére


fery02
addikt

Amíg 2014-es a legutóbbi frissítése az app-nak, én nem nagyon távolítanék el vele semmit sem ennél az eléggé új rendszernél.
Később tuti lesznek egyéb megoldások, de még túl friss a rendszer.

@Tatyla: Felrakható igen, bár én még mindig azt mondom, ha van rá mód, kerüljük a kdz-t!
Ellenőrizd le inkább a fenti Összefoglalóban található IMEI ellenőrző link segítségével, hogy elérhető-e már a telefonodra hivatalosan a lolli és ha igen, TWRP-ben mindenekelőtt flash-elj egy stock 20G ROM (by DroidMester) zip-et, amivel totál gyári állapotba hozod a telefonodat, majd PC Suite segítségével biztonságosan telepítsd fel a Lolli-dat!

@kristof: Összefoglalóban megtalálod a részletes módját a Hard Reset folyamatának.
Tömören amúgy annyi, hogy a telefon kikapcsolt állapotában power + hang le gomb nyomva tart, majd LG logo felvillanáskor gyorsan felenged, majd gyorsan nyomva tartani a két hangerő gombot.
Ez a menete a Hard Reset menübe való lépésnek.
Hard Reset-elés amúgy valamivel részletesebb takarítást végez, mintha telefonon simán csak Gyári Visszaállítást nyomnál.

Quqesz meg úgy értette, hogy a telefon beállításaiban kell átállítani a PC Csatlakozás menüben a dolgokat (pl MTP --> LG szoftver).

@Laca0: Lehet később OTA frissítésben is megkapnád (valakinek már kínálta), azokra viszont sokszor kell várni heteket is pluszba.
De én ilyen főverzió váltást mindenképp vezetékes úton pakolnék fel a telefonra.

@Levi941127: Többen is root-olták már sikeresen a gyári Lolli-t.
Éjszaka posztoltam 2 féle megoldást is. Mindkettő verzió működik.

@neo_xperia: Köszi a visszaigazolást! :)
Nekem is jelzi már IMEI ellenőrző az én független telómra a 30A-t, de bezzeg pont nem érek már rá feltenni, mert mindjárt megyek dolgozni és legközelebb csak szombat délután fogok tudni időt szánni rá. :/

@Istyu74:
Ha flash-eléskor Normál flash-t nyomsz (CSE helyett), akkor megmaradnak a belső táron lévő dolgaid.

[ Szerkesztve ]

(#56691) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok,
KDZ vel való frissítésnél törlődik a belső térhely ?

Kösz mind kettőtöknek. :C :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, István.

(#56692) tomika9988 válasza Istyu74 (#56691) üzenetére


tomika9988
tag

csak ha a cse flesh-re mész

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#56693) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Kösz mind kettőtöknek. :R :C

[ Szerkesztve ]

Üdv, István.

(#56694) aya válasza Istyu74 (#56693) üzenetére


aya
addikt

Nekem megmaradt minden, normal flash, de amikor bekapcsolt 198 appot frissitett a telefon.

Minden savegame megmaradt, és minden megy.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#56695) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

felkelek, gondoltam beírom ma is ide hogy "na lollipoppal mi a helyzet?"
erre látom több mint 700 hozzászólás 1 nap alatt...
na mondom baszki kijött a lollipop ;]

fel is tettem, de egy felugró ablak mindig azt írta hogy leállt az android rendszer na mondom köszi karma :D

újratettem a telefont, most működik az új dizájn is nagyon bejön.

amúgy
itt hogy működik a hard reset?
nem nagyon akart működni..

ismét a régebbi fajta: Nyomd hosszan a hangerő le és a bekapcsoló gombot és amikor megjelenik az lg logó, akkor engedd el a gombokat, majd gyorsan nyomd őket újra...

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#56696) Balazska15


Balazska15
senior tag

Az előlapi értesítő led nekem sem működik! A power gomb körüli villog, de az előlapi nem, pedig be van kapcsolva. Egyenlőre még csak sms-nél tudtam tesztelni.

Szerk.: fb messenger-nél elől is villog :)

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#56697) Gabor1092


Gabor1092
tag

Sziasztok!

Van egy olyan gondom hogy felszedtem a Nilkin üveget, mert ferdén raktam rá, és véletlenül megfogtam azt a felét ami rátapad a telefonra, és koszos lett ott, valamint nem akar azon a részen ráragadni a felületre. Esetleg van valami ötlet hogy mivel tudnám megpucolni? Vagy dobhatom is ki?
Köszi

(#56698) defygaben77


defygaben77
tag

Bocsi, ha láma kérdéseket teszek fel, de szeretnék biztosra menni a lolli flash-eléssel kapcsolatban! Nem tudom miért, olvastam itt olyat, aki nem ajánlja a KDZ-s frissítést! Én viszont ezt ismerem, a mostani D80220d Vodás romomat is így tettem fel. Ha jól olvastam, az új, független magyar Lollipop rom is mehet így, semmi különbség a KK-hez képest! Ez valóban így van? Én még mindig nem tudom, milyen régiós a telefonom, de ha jól tudom, KDZ-nél ennek nincs is jelentősége!? Olvastam, hogy már a rootolás is működik a Lollipopon? A kérdésem még az, ha valami oknál fogva szeretnék visszatérni KK-re, akkor azt a megszokott KDZ-s flasheléssel ugyanúgy meg tudom tenni, mint eddig?

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#56699) Grecky válasza fery02 (#56690) üzenetére


Grecky
senior tag

A fw ellenőrző link nekem ezt mutatja, normális ez?
Telenoros a kicsike, semmi mók, 20h rommal.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#56700) w333 válasza Matada2.3 (#56583) üzenetére


w333
félisten

Semmi értelme nincs várni ... Galaxy S4 (i9506) már február közepén megkapta a hivatalos frissítést és még azóta sem jött meg a Telekomos frissítés :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.