Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56601) Quqesz válasza Tatyla (#56600) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az nem toom sajnos...

(#56602) fodin válasza sunboy81 (#56562) üzenetére


fodin
tag

A 16 Gb HU open feltehető a 32 Gb-osra is. Most tettem fel, megmaradt a tárhelyem.

(#56603) Quqesz válasza Endr00 (#56599) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nálam ilyen
Nekem így néz ki a névjegyzék,csak az a +gomb a keresés mellett van nem külön kis körben mint pl a gmailben. A 3 csíkos menü ikon nincsen alul,de can még 3 gomb ami berakható.

fodin
Akkor szerintem ennyi,jó lesz(a tárhely eltünés volt hiba)

[ Szerkesztve ]

(#56604) kornel1000


kornel1000
tag

Sziasztok!
Hungary 16 GB D80230d_00.kdz fel tudom rakni független 32Gb-os változatra?
Köszönöm!

(#56605) Laca0 válasza fodin (#56602) üzenetére


Laca0
addikt

Tényleg? Én annó szívtam vele, mert csak 16GB-t látott. És az adatokat nem törölte róla?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#56606) Ferenczi Áko válasza kornel1000 (#56604) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

2(!!!) azaz KETTŐ hozzászólással előtted írták! :(((

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56607) fodin válasza kornel1000 (#56604) üzenetére


fodin
tag

Szerk: Megelőztek...Kettővel feljebb a válasz...

Laca0: nem tudom, én hard resetet követően raktam fel (szerintem verzióváltásnál szerencsésebb).

[ Szerkesztve ]

(#56608) ClioRS


ClioRS
őstag

Lehet hülye kérdés, de miért v30a a gyári független rom, és miért v30d a szolgáltatói? :F

[ Szerkesztve ]

(#56609) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Sokak örömére ha a tárcsázót megnyitjuk és a hívásnaplóra lépünk,majd kilépés után megint megnyomjuk a tárcsázó gombját,akkor nem a tárcsázót nyitja meg hanem a hívásnaplót.

Cloris
Mert szolgáltatós és vannak benne szolgáltatós appok,emiatt sokszor másik verziószámot kap.ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#56610) Balazska15


Balazska15
senior tag

Cloudy G2 2.2-re tudom Pc Suite-al frissíteni lollira? Egyenlőre sajnos nem csatlakozik a programhoz a telefon, feltettem az összefoglalóban található drivert, lenne még egyéb driver amit telepíteni kéne hozzá?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#56611) akooos válasza Balazska15 (#56610) üzenetére


akooos
veterán

Van TWRP recoveryd, akkor előtte tegyél fel egy droidmester által készített V20X zipet. Utána próbálkozzál vele, ha még szeretnéd használni a telefonodat valaha :D Nem tart semeddig sem normálisan csinálni és utána nem kell kétségbe esni hogy mi történt.

(#56612) kornel1000 válasza Ferenczi Áko (#56606) üzenetére


kornel1000
tag

Köszönöm!

(#56613) extasymajom válasza Quqesz (#56591) üzenetére


extasymajom
tag

Már csinálta kettőt de nem lett jó. Sőt felraktam a TWRP-t is és ott is wipeoltam egyet de az sem oldotta meg.
Se a mail app se a play app se a youtube app nem enged emailt regisztrálni. Szóval semmi ami google cucc.

Böngészőből minden megy rendesen. Most emiatt rakjam újra a gyári romot :Y
XDA-n sajnos találtam sok leírást erről de amit írnak megoldást az sem műxik

@akooos nem tudok róla hogy lett e volna rajta elötte.(nem is tudom miaz :( )

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56614) Levi941127


Levi941127
senior tag

Aki próbálta rootolni a gyári lollipop-ot, annak sikerült? A legutolsó parancs indításakor semmi nem történik.

(#56615) ClioRS válasza Quqesz (#56609) üzenetére


ClioRS
őstag

Azt gondoltam én is, csak eddig nem így volt.

(#56616) Endr00 válasza Quqesz (#56603) üzenetére


Endr00
aktív tag

Nálam is így néz ki, ezért kérdeztem. Vajon az a ROM csak Verizon only, vagy még a 30a-ban ez nincs benne? Neked melyik van fent?

Samsung Galaxy S23

(#56617) Straw


Straw
senior tag

Ti hogy raktátok fel? A droidmester féle módszerrel vagy a másikkal is működött, mert én a 2 verziót próbáltam, de rohadtul nem kezdi el felrakni csak újraindul a teló.

42

(#56618) ClioRS válasza Straw (#56617) üzenetére


ClioRS
őstag

Másikkal, hibátlanul végigment. Biztos mindent így csinálsz, ahogy le van írva?

(#56619) Xmodule


Xmodule
őstag

LG Pc suite sehogy sem latja a telefonom. Valami ötlet?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#56620) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Van elvileg recovery. Sajnos melóba vagyok, így kipróbálni nem tudom.

[ [GUIDE] [D802] Bumped_TWRP Recovery on Stock V30d Lollipop rom ]

Elvileg v30d-hez van, de szerintem mennie kéne a hungary openen. (Valaki bátor próbálja ki :) )

[ Szerkesztve ]

(#56621) DBC válasza Levi941127 (#56614) üzenetére


DBC
tag

hülye kérdés, ütöttél entert? simán megy a root.

(#56622) bernina


bernina
csendes tag

Sziasztok!
Arab Emirátus régiós (6RE) LG G2 (16 GB)telefonom van. Ehhez a régióhoz tavaly júniusban jött ki az utolsó hivatalos rom (20c). Érdemes szerintetek arra várni, hogy kijöjjön rá a hivatalos 30a?
Az én telefonomra is felrakható a kdz-ben a open hungary 30a az összefoglalóban leírt DroiDMaster által készített automatikus offline frissítővel?

(#56623) Straw válasza ClioRS (#56618) üzenetére


Straw
senior tag

Elvileg igen, de ezek szerinte mégsem. Bejön a reset mode, majd USB csatlakoztatás, program elindít és beállít, utánna rányomok a flash-re és ekkor kéne nagyon gyorsan a hang+ és a Bekapcs gomb, majd LG logónál bekapcs elenged és nyomva tart a Hang+. Na itt nálam az történik hogy a Program kiírja hogy USB kapcsolat megszakadt, a telefon ujraindul ahogy kell, viszont a progi nem kapcsolódik újra.
Merjek Retry-t nyomni? Vagy akkor tégla lesz?

[ Szerkesztve ]

42

(#56624) Gergőő7225


Gergőő7225
csendes tag

Üdv mindenkinek!

A problémám az lenne, hogy sikeresen letégláztam a telefont. CloudyG2 2.2 volt rajta, rátettem a Ressurection Remix-et, nem tetszett, na mondom akkor kipróbálom az AOKP-t. Ezzel csak az volt a baj, hogy a recovery-ben nem engedte feltelepíteni, és ez volt az egyetlen rom a telefonomon. Akkor mondom jön a KDZ, úgyis kijött a Lollipop. El is kezdtem telepítgetni, viszont valahány százaléknál mindig megállt. Most ott tartok, hogy nem tudom behozni a recovery-t (lehet, hogy csak lassú vagyok), csak a hard resetet, download mód nekem nem jelenik meg, és ha bekapcsolom, azt írja ki, hogy:

"Secure booting errorError:
Boot Certification Verify!"

Most döntöttem úgy, hogy segítséget kérek tőletek, mitévő legyek. Az összes fájlom szerencsére le van mentve, most már csak a telefon miatt aggódom. Ha ez számít, van rajta garancia, és mivel nem jön be a download mód, nem írja ki, hogy ROOTED, elvigyem, vagy hülyeség? Vagy ugorjak neki adamzflash megoldásának? :F

Köszönöm előre is válaszotokat :)

(#56625) Pigmeus_1


Pigmeus_1
tag

Olyan történt amit nem tudok mire vélni.

Feltettem az Open Europe Lollit és szépen be is laktam. De nem volt SIM kártya a telefonba.
Mindent beállítottam és kikapcsoltam a készüléket. Betettem a SIM kártyámat és amikor bekapcsoltam meglepődve tapasztaltam, hogy minden addigi beállításom eltűnt.

A letöltött programok meg voltak, de a főképernyő visszaállt gyári állapotra. (Mint a bekapcsolás után az első indításnál)

Nem értem, hogy mi lelete.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#56626) Matada2.3 válasza szoja (#56597) üzenetére


Matada2.3
veterán

Lehet akkor inkább megvárom, régen pedig mennyit romoltam és mennyire nem érdekelt, hogy valalmi hivatalos-e vagy sem.. God ol' times :)

Finn the human

(#56627) firemanus82 válasza stefi68 (#56509) üzenetére


firemanus82
senior tag

E szerint neken csak v20d elérhető, bár v20h -t használok!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#56628) Xmodule válasza Xmodule (#56619) üzenetére


Xmodule
őstag

Kábelon sehogy nem látja a LG PC suite a telefont. Mi lehet a baj?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#56629) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok, annyi kérdésem lenne, lolli allatt megvan mk

ez a lehetőség, hogy "elölapi gombok elrejtése"

Üdv, István.

(#56630) batai15


batai15
félisten

Várjatok most akkor van hungary rom is?

(#56631) batai15 válasza Istyu74 (#56629) üzenetére


batai15
félisten

Van.

(#56632) DBC válasza batai15 (#56630) üzenetére


DBC
tag

jessz

(#56633) Pigmeus_1 válasza Gergőő7225 (#56624) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Ezt már próbáltad?

"
Laca0 nevű fórumozó készített egy leírást, hogy hogyan lehet kitrükközni a download módot akkor, ha az nem jön be a szokásos módon.
Teljesen kikapcsolt telefon állapota mellett:
1. - Hang le + power gombot hosszan lenyomjuk és az LG logó megjelenésénél elengedjük, majd gyorsan lenyomjuk a hang le + hang fel gombokat
(ezzel belépünk a hard reset menübe).
2. - Az USB kábelt most kell csatlakoztatnunk a telefonhoz.
3. - Elindítjuk a frissítő programot. Berakjuk a KDZ fájlt és elvégezzük a szükséges beállításokat. Elindítjuk a frissítést, majd ekkor a program megpróbál kapcsolódni a készülékhez.
A következőket a lehető leggyorsabban kell elvégezni:
4. - Hang fel folyamatos nyomása mellett, folyamatosan nyomjuk a power-t, amíg újra nem indul a telefon.
5. - Az LG logó megjelenésekor felengedjük a power-t, de a hangerő fel gombot még mindig nyomva tartjuk. Mindaddig nyomva kell tartani a hangerő fel gombot, amíg a program el nem kezd kapcsolódni.
6. - Ekkor a program kiírja, hogy csatlakozás és kb. 1 perc alatt behozza a készülék típusát.
"

Nekem is hasonlóan járt a telefon. Download helyet rögtön a frissítésbe lépett be és a gép nem ismerte fel. Végül a quangnhut123 telepítési módszerével felment rá az új rom. Mondjuk nekem azért állt meg szerintem, mert a G2 rom miatt nem stimmelhettek a dolgok a telefonon. Nyomtam egy hard resetet és utána már a telepítővel újra próbálkozva felment rá a lolli is.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#56634) batai15


batai15
félisten

Dobjatok már akkor egy hungary kdz linket. Köszike.

(#56635) Grecky


Grecky
senior tag

Üdv!
Telenoros g2-m van, a pc suite sajnos még nem ajánlja fel a lollipopot, és kdz-ni még nem akarok.
Tudtommal a 6HU/HUNGARY_OPEN_16G V30a rom az telenoros.
Írtam a telenornak, hátha megtudok valamit, de a válaszuk (szokás szerint) sz*rnak egy pofon:
"Szia, egyeztettünk technikus kollégáinkkal az LG G2-ről. A Lollipop frissítéssel kapcsolatban egyelőre nekik sincs információjuk, érdemes az LG kommunikációját figyelned ezzel kapcsolatban. Köszönjük türelmedet!"

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#56636) kissoliver válasza Xmodule (#56628) üzenetére


kissoliver
csendes tag

Nekem se látja kábelon, wifin csatlakozik, de frissíteni csak usb-n tudok. Jutottál valamire?

(#56637) Xmodule válasza kissoliver (#56636) üzenetére


Xmodule
őstag

Igen. Amikor a csatlakozasi tipust kell valasztani a telefonon LG software ikonra kell menni nem a MTP -re.

Amugy nekem nincs még lolli frissités pc suittal sem. /svéd, 32gb, független/

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#56638) fodin válasza Istyu74 (#56629) üzenetére


fodin
tag

Igen, ugyanígy megvan a menüpont.

batai15: Open Hungary v30a

bernina: igen felrakható rá, én a flashtool2014-et használtam, droidmester telepítőjével nincs tapasztalatom.

Levi941127: nekem lefutott, lehet, hogy csak a 2. enterre indult el.

[ Szerkesztve ]

(#56639) dongasre válasza Gergőő7225 (#56624) üzenetére


dongasre
tag

Nyugodtan nyomj rà a Retry gomra:) nekem is csak úgy sikerült.

SM s21+

(#56640) Balazska15


Balazska15
senior tag

Cloudy-ról visszaraktam a D802_v20G_Stock_OpenEU_BY_DM-et, de PC Suite nem mutat frissítést.

Milyen biztonságos és egyszerű módja van még a lolli flashelésére?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#56641) firemanus82 válasza Balazska15 (#56640) üzenetére


firemanus82
senior tag

A KDZ telepítés ugyanúgy megy mint kitkat esetén?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#56642) Balazska15 válasza firemanus82 (#56641) üzenetére


Balazska15
senior tag

Igen. ZIP telefonra másolára, Wipe és "Swipe to factory reset" majd install és ennyi.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#56643) bajnokpityu válasza firemanus82 (#56641) üzenetére


bajnokpityu
félisten

tegnap este csináltam a 0.HSZben levő leírás alapján, pont úgy,mint a 4.4.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#56644) Pigmeus_1 válasza Balazska15 (#56640) üzenetére


Pigmeus_1
tag

KDZ.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#56645) firemanus82 válasza bajnokpityu (#56643) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszönöm! Este nekiugrok! Akkor itt is mindegy, hogy 16 vagy 32gb?

Bocsánat Balázs, hogy neked címeztem, mellényúltam. A kdz nekem valamiért szimpatikusabb...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#56646) Peet


Peet
senior tag

2 kérdésem lenne azokhoz akik már felrakták a megjelent 264 6HU/HUNGARY_OPEN_16G V30a magyar verziót:

- Mi az Android verziószáma? 5.01?

- Telekomos, nem független telefonra hivatalosan garanciavesztés nélkül felrakhatom?

(#56647) fodin válasza Peet (#56646) üzenetére


fodin
tag

5.0.2-es, felrakhatod, gond esetén visszateszel kdz-vel egy T-mobilos romot.

(#56648) Endr00 válasza Peet (#56646) üzenetére


Endr00
aktív tag

- 5.0.2

Samsung Galaxy S23

(#56649) Quqesz válasza Endr00 (#56616) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem a vodás van fent(v30d 5.0.2).

Más
Aki lg pc suite,vagy lg mobile st-vel akarja feltenni a lolit az ugye átállítja a pc csatit mtp-ről!

Nekem eddig bejön a nyalifali. Vannak még kérdések,de eddig jó.

Chrome
Ha több lapot megnyittok,akkor nem lehúzással lehet választani a lapok közt,hanem a bal alsó kocka ikonnal a home mellett,ott lesz az öaazes lap.

[ Szerkesztve ]

(#56650) Endr00


Endr00
aktív tag

Pár észrevétel pár óra használat után (open, 30a):

- Csak az sms (a default) értesítései ébresztik fel a kijelzőt. Nem tudom beállítani, hogy minden értesítés vagy csak amit én kiválasztok ébressze fel.
- Valamiért nem működik a LED visszajelzés.
- FB Messenger nem ad notification-t.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.