Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56151) batai15 válasza Meggyi001 (#56150) üzenetére


batai15
félisten

Ja mehet fel a loli!
Akku 72% 1.3 óra kijelző mobil neten. És még mindig tart. Jó ez az akku idő azt mondom.

[ Szerkesztve ]

(#56152) Marquess


Marquess
tag

Sziasztok.
6 hónap után most nagyot kellett csalódtam a Lg g2 -be....
A telefon bal széle elkezdett besárgulni....,és a Gsm szervizben azt mondták,hogy erre nem érvényes a garancia....Ilyenkor mit tudok tenni?...

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#56153) Meggyi001 válasza batai15 (#56151) üzenetére

Sztem a lakótársam kereszttel és vasvillával fog távol tartani ezentúl a telefontól :)

https://gamergep.hu/

(#56154) bwoay válasza batai15 (#56149) üzenetére


bwoay
nagyúr

csak ha belegondol az ember, hogy jövőre 50 rugóért már milyen kínálatból választhat... és akkor még nem számoltuk a feltörekvő Kínai márkákat, akik elég durván megbolygatják a piacot az áraikkal, ld Honor 6.

fólia filozófia:
a Gorilla Glass már a 4-ik generációnál tart, de néha azt gondolom, hogy totál felesleges minden ilyen irányú fejlesztés, ha az emberek egész egyszerűen szeretnek fóliázni :) számomra nem az a fontos, hogy egyáltalán ne karcolódjon a kijelző (magamnak vettem a telefont, nem a következő tulajának őrizgetem), hanem az, hogy ne karcolódjon össze zavaró mértékben. ezt meg már a legelső gorilla glass is tudta. félreértés ne essék: tudom, hogy a fólia kérdés hitvita, nem is akarok meggyőzni senkit semmiről, csak néha jókat vigyorgok, amikor említik,hogy ilyen karcálló üveg, meg olyan fejlesztés, miközben az emberek zömét sokkal jobban érdekli, hogy milyen fóliát tud a telefonra venni :D

Marquess:
lépj kapcsolatba közvetlenül az LG-vel, akár facebookon keresztül.
amúgy sem garanciális kérdés ez, sokkal inkább szavatosság körébe tartozik, miután ez gyártási "hiba", és rengeteg készüléket érint, korántsem nem egyedi dolog. csalódni az LG-ben ráérsz akkor, ha ők is leterelnek.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#56155) batai15 válasza bwoay (#56154) üzenetére


batai15
félisten

Persze, volt is kínai telefonom, csak azért egy htc az htc. Legalábbis flagshipje.
Na meg kínai telóba olyat még nem láttam ami mindenbe tetszik. Felület, hw , kinézet szolgáltatás stb.

(#56156) #03372544 válasza Marquess (#56152) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ez a GSM bolti gari átka, rendes LG garival cserélnék a kijelzőt úgy tudom.

(#56157) bwoay válasza batai15 (#56155) üzenetére


bwoay
nagyúr

a HTC is csak egy egzotikus taiwani gyártó volt, amikor megjelent a piacon. pont úgy hangzott anno, mint most a Huawei, a ZTE, vagy az Oppo.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#56158) SUPREME7 válasza Marquess (#56152) üzenetére


SUPREME7
őstag

Melyik GSM bolt? Csak, hogy maradjon nyoma.

(#56159) batai15 válasza bwoay (#56157) üzenetére


batai15
félisten

Vágom persze. 3 évvel ezelőtt kb azt se tudtam mi az. De ettől független meg azért sok kínai márka nincs ezen a szinten.

(#56160) batai15 válasza Marquess (#56152) üzenetére


batai15
félisten

Hát fogyasztó védelemmel fenyegetőzni..
Amúgy mindenki tanuljon belőle hogy itt az elő példa miért ne bolti garival.
De és garanciális kérdés körbe tartozik, mert garancia időn belül vagy, és nem a te hibád bol következett be. Szóval mivel gondolom a bolt nem akar 30 ezert ki fizetni a szervizbe ezért hajtottak el. De nyugodtan vergődj , mert cserélni kell. Ha csak nem szoftveres garanciával vetted mert akkor nyalóka.

[ Szerkesztve ]

(#56161) extasymajom válasza batai15 (#56160) üzenetére


extasymajom
tag

Az egyik telómon nekem is sárga csik van a kijelző alján pont ott ahol a virtuális gombok vannak. De már nem garis szóval majd kicserélem valamikor ha nagyon zavar házilag.

Azért mégsem annyira rossz az ha sorra dobálják ki a telefonokat a gyártók mert ha mondjuk veszek egy g3 telót és még mielőtt megunnám kijön a g4 vagy a g5 is az tök jó is lehet mert amikor már ideje lecserélni akkor a g4 vagy g5 is sokkal olcsóbb lesz mint amikor kijött ergo nem költök annyit rá. :C

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56162) batai15 válasza extasymajom (#56161) üzenetére


batai15
félisten

Már aki meg teheti.. Aki nem meg szívja a fogat.

(#56163) extasymajom válasza batai15 (#56162) üzenetére


extasymajom
tag

én sem tehetem meg vagy teszem meg mert 80k -is sok most egy g3 ért de ha lemegy 50re akkor oké.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56164) batai15 válasza extasymajom (#56163) üzenetére


batai15
félisten

Akkora meg esetleg a support kimerul az xda ba.. Tehát a problémám ez hogy addigra elavult lesz , olyan értelemben hogy a gyártó nem foglalkozik vele. Most is azt mondom a g2 mai napig meglállja a helyet , sőt azert most is meg felső kategória. De azért amit az lg is ezzel a lalival muvel az gáz..

(#56165) extasymajom válasza batai15 (#56164) üzenetére


extasymajom
tag

Megkockáztatom, hogy aki itt a forumon szörföl annak 98%ban fözelék lapul a telefonján szóval a gyártói támogatás hiányát elég jól viselem amíg a készülék teszi a dolgát. A kiadott frissítéseknél semmi külömbséget nem tudok felmutatni amit a napi használatban észre vennék.
Valahol megértem az LG-t is hogy vár a lollival mert hát akiknek eddig megjött azok között sokan szidják ilyen-olyan nem kis hibákra panaszkodva. Én sem örülnék olyan 5.0 frissítésnek ami után nem hallom a hívó felet. Akkor már inkább adják ki pár hónappal később de legyen frankó. A nexusnál de még az ios is így járt. tele vannak a fórumok katasztrófális hibákkal. Ez az eredménye egy gyorsan kiadott rendszerfrissítésnek.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56166) batai15


batai15
félisten

Nyilván, de mondjuk én rühellem a romolast . az lg szvsz nem a mi javunk miatt nem adja ki, hanem üzlet stratégia..

[ Szerkesztve ]

(#56167) .St. válasza morneo.it (#56038) üzenetére


.St.
tag

"MI árulunk ILYET is"

Ok, de ez hol csatlakozik a monitorhoz?
St

-= St forever =-

(#56168) Laca0


Laca0
addikt

Nem vagyok már egy mai darab, így szinte a legelejétől vannak mobiljaim, amióta az országban ez elérhető.
Ez eddig életem legjobb telefonja, pedig voltak már drágább mobiljaim is! Nekem tökéletesen megfelel mindenre! Nem mondom, hogy ez-az nem lehetne egy kicsit jobb, de azok miatt semmiképpen sem választanék másik telefont, mivel azokkal meg több kompromisszumot kellene kötnöm!
10 hónapja van meg, de meg sem fordult a fejemben, hogy lecseréljem! Esetleg akkor, ha valamelyik gyermekem sikeresen kisírja magának és odaadom, mert mindketten hajtanak rá, pedig elég jó telefonjaik vannak :)
A lollit is csak a kíváncsiság miatt teszem majd fel, ha megjön, mert a jelenlegivel is meg vagyok elégedve! Soha nem fagyott le és újraindítani is csak akkor szoktam, ha már nem tud legalább 600MB memóriát felszabadítani. Viszont az sem okoz gondot, mert olyan gyorsan indul újra, hogy még munka alatt is el merem indítani, nem maradok le hívásokról.
Egyszer sikerült egy rom-buherálással majdnem téglásítanom, de abból is sikeresen visszahoztam. Más telefonnal is jártam már így, úgyhogy ez sem egy különleges dolog. Régebben többet foglalkoztam ilyennel is, ha jól emlékszem a Siemens ME45 volt az első, aminek a szoftverét megbuheráltam :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#56169) #84221696 válasza Laca0 (#56168) üzenetére


#84221696
törölt tag

Rom takarításra az sd maid progit használom. Becsületesen teszi a dolgát. :)

(#56170) Illusion1010 válasza .St. (#56167) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ez a telefonhoz való. Ha esetleg slimport kompatibilis, akkor a töltőnek való micro USB-n keresztül kijön a kép is.

[ Szerkesztve ]

(#56171) .St. válasza Illusion1010 (#56170) üzenetére


.St.
tag

Hasonló terméket én is találtam, de akkor nem lehet az egeret, billentyűt rádugni. Olyan kütyü kellene amire mind rámegy.

St

-= St forever =-

(#56172) .St.


.St.
tag

Ha ebbe bedugok egy OTG kábelt tudna menni minden együtt? [link]

St

-= St forever =-

(#56173) aya


aya
addikt

Jelentem a kingston 32gb otg pendrive tökéletesen müködik a telefonban, bár a fényképeket nem engedi oda tenni alapból, és egy idő után melegszik.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#56174) .St. válasza aya (#56173) üzenetére


.St.
tag

Mire van formázva?

-= St forever =-

(#56175) batai15 válasza aya (#56173) üzenetére


batai15
félisten

nálam is a 16 gigás, de hibátlan .még romot is onnan telepítek.

(#56176) Mike81 válasza batai15 (#56149) üzenetére


Mike81
senior tag

Nyugi sajnos ez az emberek 90% így van:-(

Más; Van már loli a G2-re? Nem volt időm 2 kommentel feljebb olvasni, mert akkor kaptam volna választ rögtön 😈

[ Szerkesztve ]

(#56178) DemonDani


DemonDani
addikt

Sziasztok!

Egy új telefonról van szó. Olyan hibával találkozott már valaki, hogy nem volt teljesen egyenletes a háttérvilágítás?

3 kis területen egy hajszálnyit erősebb fénye van a kijelzőnek, ami igazából csak statikus felületen vehető észre, ha valamilyen kép ilyesmi van bent, akkor nem igazán.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#56179) Molk válasza Mike81 (#56176) üzenetére


Molk
tag

Hehe... Lejebb kellett volna olvasnod.

kristoof92
Köszi! :R
(Milyen achievementet kaptál ezért?)

Egyébként meg nézzétek meg a forrásban lévő pdf-et. A linkelt oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#56180) bwoay válasza Laca0 (#56168) üzenetére


bwoay
nagyúr

húúú, azon már nem is emlékszem, hogy miért kellett flashelni! de valami plusz feature-ot bele lehetett mókolni, és akkor már muszáj is volt hozzányúlni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#56181) Mike81 válasza Molk (#56179) üzenetére


Mike81
senior tag

Ja lehet az volt a baj 😎

(#56182) tomika9988


tomika9988
tag

lollipopra már van működő xposed ? :D

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#56183) FGyula30 válasza tomika9988 (#56182) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Van.

(#56184) Indiant válasza FGyula30 (#56183) üzenetére


Indiant
addikt

..csak lollipop nincs ;]

(#56185) hard74 válasza FGyula30 (#56183) üzenetére


hard74
senior tag

Viszint némi kompromisszummal jár.
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=59039554&postcount=2633

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#56186) FGyula30 válasza hard74 (#56185) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Aki nem törli install előtt azt a 2 appot (lg smart cover-weather), az nagyot szív garantálom.
Fc hegyek lesznek...

(#56187) aya válasza .St. (#56174) üzenetére


aya
addikt

Gözöm sincs, hagytam ahogy volt, kellett volna speckora formázni? Zene megy, filmek is, 32mb olvas 16mb írás.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#56188) hard74 válasza FGyula30 (#56186) üzenetére


hard74
senior tag

Ebbe én is beleszaladtam, de már előrelátóan minden móka előtt backup, és ha valami nem sül restore.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#56189) Meggyi001 válasza hard74 (#56188) üzenetére

Hát de látod, hiába volt nekem is full backup recoveryben mindig mindenről, romról stb, a lolli után erintési hiba lett, és hiába tettem vissza a mentést, meg akármit csináltam, maradt az érintési hiba... ezt csak úgy írtam :D

https://gamergep.hu/

(#56190) hard74 válasza Meggyi001 (#56189) üzenetére


hard74
senior tag

Na igen, a te eseted azért nem mindennapos. Előnye viszont, hogy adott némi +adrenalint(gondolom). :)

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#56191) Keraa válasza DemonDani (#56178) üzenetére


Keraa
aktív tag

Szia!
Sajnos van ilyen probléma LG HTC Nexus 9 -nél is panaszkodnak fény szivárgásra a széleken...
Nekem LG gpro meg és egy szintén LG tabbal volt ilyen problémám (statikus fekete felületnél jött elő) Azóta csak próba után veszek telefont..néznek is rendesen a boltba :-)

(#56192) snefftamas


snefftamas
aktív tag

Tud valaki valamit erről a boltról www.laptopexpressz.com ? Az lg g2 16gb jó áron van náluk.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#56193) Meggyi001 válasza hard74 (#56190) üzenetére

Adott adrenalint mint állat....szétvertem itthon mindent :D

https://gamergep.hu/

(#56194) DemonDani


DemonDani
addikt

ha a szélen lenne annyira nem is zavarna a dolog...

a leghalványabb már egyáltalán nem zavaró, de azért a másik kettőt látni, mikor a menüben kolbászolok

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#56195) Meggyi001 válasza DemonDani (#56194) üzenetére

Én elhiszem, hogy zavaró, én egy porszemért már vertem szét egy 1 hónapos telefont.

https://gamergep.hu/

(#56196) Keraa válasza DemonDani (#56194) üzenetére


Keraa
aktív tag

Én visszavinném! :-)

(#56197) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

van a 20h-s rom meg még egy másik (asszem)
még korábbi beszélgetésnél volt róla szó, hogy kinek ez, kinek az fekszik jobban.
a másik verzió akkor most micsoda?

Szépnapot!

(#56198) alolamkrem


alolamkrem
csendes tag

Kijött egy V30b jelű D801 típusra:[Lollipop?]
Ez a D802re még nem okés ugye?

(#56199) w333 válasza DemonDani (#56194) üzenetére


w333
félisten

Fúúú honnan van ez a telefon ? :U

Az egész kijelző tiszta gáz, alul felül mi az a bevilágítás ! :(

(#56198) alolamkrem

Ez nem jó a miénkre ... és LG -t ismerve még 1-2 hónap mire kiadják ! :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56200) alolamkrem


alolamkrem
csendes tag

nem baj inkább jöjjön később és ne legyen bugos:) köszi a választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.