Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56751) nash2 válasza mouzrr (#56743) üzenetére


nash2
tag

Szolgáltatónál két év teljeskörű garancia van, függetlenre egy év.

Nash

(#56752) H.Bencike válasza snefftamas (#56744) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ezzel az alkalmazással tudod leellenőrizni: LG Phone From
Érdemes megnézni hogy a program által kiolvasott IMEI szám és az akku alatti címkén lévő IMEI ugyan az-e vagy sem.

LG G3

(#56753) Quqesz válasza Meggyi001 (#56749) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nyalipop mizéria van ;)

Más
Kezdem megfejteni ezt a "Ne zavarjanak" csöndesítést. Szóval ha bekapcsoljuk a napokat és időt mikor legyen,akkor este bekapcsol úgy,hogy az értesítő sávban egy csillag jelenik meg,a hang fullon van,DE a hang beállban a hangprofil a "Ne zavarj" és ha lejebb ebbe a menüpontba bemegyünk,akkor a "csak prioritást élvezők" lesz az első pontban,alul meg a beállított napok/órák. Ez így ok,de ugye van állítási lehetőség, kik élveznek priorítást(naptárbej,névjegyek,üzenetek). Ha itt beállítunk vmit akkor az jelezni fog,DE az ébresztő nem. Egy menüpontot visszalépve kettővel lesz alatta egy "Alkalmazások" menüpont és ott amelyik appot bejelöljük az priorításba kerül,tehát jelez. Ha itt beállítjuk az Órát,akkor fog jelezni az ébresztő és nem kell manuálisan állítgatni semmit. Remélem tudtam segíteni....

[ Szerkesztve ]

(#56754) jose999 válasza Quqesz (#56753) üzenetére


jose999
senior tag

Köszi! :R Amúgy egyszerűbben nem is tudta volna az LG megoldani :))

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#56755) w333 válasza aya (#56708) üzenetére


w333
félisten

Független ... :)

(#56709) Quqesz

Most értem haza most tölti a PC suit -t ami kb. még 1 óra :Y

(#56715) petipetya

Manuálisan rákerestem a frissítésre és ezt dobta fel :))

Szerk.

Na végre akit érdekel innen lehet gyorsan letölteni a legfrissebb PC Suite -t ! :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56756) HTCX715


HTCX715
tag

Köszönöm a segítségeteket!
(#56733) Ferenczi Áko:
Nálam csak az új jöhet számításba. A sárgulásról nem tudtam, erre figyelni fogok.
(#56734) Milk_n_Coffe :
Legszívesebben én is megbízható boltban venném, de anyukámék elvből nem akarnak 70 fölé menni. Az 1 éves "alap" garit nézem, szoftver garanciáért pénzt nem adnék.
(#56740) nash2:
Ezzel a felvilágosítással sok mindent letisztítottál bennem. Utánna nézek alaposan a boltnak, és akkor számlásan kérem.

Utánna járok, úgy néz ki a g2 lesz a győztes! Ha élőben is ilyen fasza, mint ahogy a neten írják, lehet nyárra magamnak is veszek egyet.(nyugdíjazom a jó öreg defy-t)
Köszi mégegyszer!

(#56757) Tsebacsi válasza w333 (#56755) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az én Suite-om egészen máshogy néz ki, ennek mi az oka?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#56758) w333


w333
félisten

Na alakul a dolog ... jelenleg frissítés letöltése 22% :))

[link]

...

[link]

(#56757) Tsebacsi

Szerintem régi verziót használsz, feljebb linkeltem gyorsan le tudod tölteni :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56759) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

A hirtelen megnőtt hozzászólások számából gondolom kijött a lolli :)

Telenoros készülékre van megoldás most rögtön frissíteni, csak mert a telefon a szoftverfrissítésnél nem ajánlott fel újabbat... ?

[ Szerkesztve ]

(#56760) Ferenczi Áko válasza ad4m1337 (#56759) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Lg flash tool-al rárakod a független lolit! Összefoglalóban le van írva, egyszerűen!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56761) Tsebacsi válasza w333 (#56758) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Fenét, a screenshotot néztem a linkben, és ott a 4.x-es van fent, most jöttem rá. Sebaj, aki figyelmetlen, az hülyeséget kérdez :D Sajnos SEA kódhoz még nincs loli, pedig kezdek tűkön ülni :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#56762) w333 válasza Tsebacsi (#56761) üzenetére


w333
félisten

LOL ... tényleg, különben jelenleg így áll a dolog Kép :DD

Alul azt írja hogy "Rooted" pedid soha nem volt rootolva ... :DDD

Szerk.

Na elvileg készen is van "Android frissítése folyamatban ... 79/142" :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56763) Fail3D! válasza Tsebacsi (#56761) üzenetére


Fail3D!
addikt

Neaggodj, eus keszulekem van es meg nalam se jelez semmit:( Lusta vagyok kdzvel bacakodni pedig minden lentvan mar, hogy vegre felrakjam:)

(#56764) #84221696 válasza Fail3D! (#56763) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szintén zenész. :D
Ha húvsetig semmi, akkor nekiugrom kdzvel. :))

(#56765) Tsebacsi válasza Fail3D! (#56763) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Előzőleg G-m volt, azon megcsináltam a kdz-t, igaz elsőre majdnem tégla lett szegény. Ezzel még várok kicsit, mert amilyen szerencsém van, elsőre ezt is elcseszném valahol, vagy a technika tolna ki velem :D

Mennyivel bonyolultabb ezen a kdz mint a sima G-n? Jól sejtem, hogy kb. semennyivel?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#56766) w333


w333
félisten

Jól kezdődik :(( .com.android.system leállt 3mp -ként ... :DDD

Na de sebaj nehezen de eljutottam a Gyári visszaállításhoz (most csinálja) ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56767) Quqesz válasza w333 (#56766) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jó lesz utána. Nekem is ez volt pedig előtte is nyomtam egy gyári visszát.....fura is volt,hogy a frissítés után nem az alap első beáll menü jött fel.

jose999
Nekem is befordult tőle az agyam....;)

[ Szerkesztve ]

(#56768) laca71


laca71
aktív tag

Sajnos 30d röl nem sikerült vissza jönni..
Fastboot-ban ragadtam
Van valami ötlet , mivel tudom helyrehozni ?

(#56769) Fail3D! válasza Tsebacsi (#56765) üzenetére


Fail3D!
addikt

Nemtudom, en meg ilyen teglas dolgot nem eltem at... bar az is igaz, hogy ahoz kepest, hogy anno a bladet olyan szinten romoltam buildporot irogattam at stb... Lg G ota max rootot raktam fel... A kdz frissites nem bonyolult szerintem, bar azert olvasd el az 1 hszt.

(#56770) vatomi


vatomi
aktív tag

Természetesen engem is levert a víz. Cloudy G3 1.2-ről frissítenem kellett. :B Drodmaster féle zip után, hiába nyomtam előtte is hard resetet, boot loop lett. LG logo volt kb 20 percig. Hangerő + bekapcsra szintén ez. A download mode bejött, így mivel látta az offline frissítő a visszaállított rom verziót a G2-n, rátoltam a D80230a_00.kdz-t. Most jónak tűnik - persze nálam is kellett az első indítás utáni hard reset!

(#56771) Valaki1234 válasza vatomi (#56770) üzenetére


Valaki1234
tag

Amúgy ez elég sz*r az LG részéről hogy hivatalos úton való frissítés után is kell HR... én PC Suit-on keresztül frissítettem úgy, hogy frissen akkor raktam fel kdz-vel a KK-t előtte és FC-zet...

Más: én megszenvedtem vele 10 percig mire megtaláltam, hátha másnak is problémát okoz. A zárolt kijelzős értesítés beállítások a SOUND beállítások alatt vannak (angolul használom, gondolom magyarul HANG néven fut ez a menüpont). Ugyebár ez a menüpont az alap Lollipop-ban "Sound and notification" néven fut, ami kicsit találóbb elnevezés, tekintettel arra, hogy nem csak hanggal kapcsolatos beállításokat lehet megtalálni alatta.

(#56772) Laca0


Laca0
addikt

Holnap lollizok. A tárolt wi-fi hálózatokat nem lehetne valahogy lementeni?
Van vagy 2 tucat...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#56773) kurion válasza Laca0 (#56772) üzenetére


kurion
senior tag

A google menti a fiókodba elméletileg

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#56774) tomiii007


tomiii007
senior tag

LOL... nekem is azt írja új frissítés van... :D
D80230A verziót kinálta fel.... valaki feltette már ?:D
Független teló :D

[ Szerkesztve ]

(#56775) tyutyu81


tyutyu81
újonc

szép estét!
srácok, valaki segítsen pls, teljesen kétségbe vagyok esve, ráadásul a hozzáértésem közelít a 0-hoz, alulról. Cloudy rom-ról kívántam volna visszatértni stock KitKat-ra, majd szeretném unrootolni a telót. na a probléma már a stock romra való visszatérésnél alapvető hibát követhettem el, mert az LG logon kívül max azt írja ki a teló, hogy "security error" és itt megáll a történet.. :(
twrp-be (v2.7.0.0) be tudok lépni, de nem tudom, hogy mit kell tennem ezután, hogy visszaszerezzem az imádott telefonom feletti uralmat.
kérem, ha nem nagy kérés, akkor valamelyikőtök szájbarágós módon adjon útmutatást, h mit csináljak.
előre is köszönöm a segítséget!

(#56776) Milk_n_Coffe válasza tomiii007 (#56774) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Milyen régiós a telefonod?

Amerre mégy, oda tartasz

(#56777) Laca0 válasza kurion (#56773) üzenetére


Laca0
addikt

Ezt meg lehet valahogy nézni?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#56778) tomiii007 válasza Milk_n_Coffe (#56776) üzenetére


tomiii007
senior tag

D80220H-EUR-XX

LG nagykerből vettem :D :D

(#56779) spuros


spuros
őstag

Akik a független gyári nyalókát tették fel azoktól kérdezem, hogy milyen az üzemidő?

(#56780) tomiii007 válasza spuros (#56779) üzenetére


tomiii007
senior tag

Én hétvégén teszem fel, persze előtte FR meg mindent és úgy frissítem, kivácsi leszek én is...de sok jot nem remelek :D

(#56781) Milk_n_Coffe válasza tomiii007 (#56778) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

És a telefon írta ki, hogy lehet frissíteni, vagy a pc suite? :D

Amerre mégy, oda tartasz

(#56782) w333 válasza spuros (#56779) üzenetére


w333
félisten

Eddig nagyon jó ... sőt a kinézet + a sebesség brutál jó lett, az értesítési sávról végre el lehet tüntetni a hangerő és fényerős csuszkákat !

Pontosabban 94% -ról jelenleg 1ó25 perc kijelző (teljes belakás meg minden) és most vagyok 75% fantasztikusan jó lett ez a Lolli nagyon gyors + smooth minden azonnal reagál, eddig csak pozitív tapasztalatok vannak :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56783) gretzky77 válasza tyutyu81 (#56775) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia! Ha van twrp-d nincs nagy gond! Le kéne töltened egy Romot felmásolni egy pendrivera és onnan twrp alól tudod flashelni! Illetve a cloudy Romot is így tetted fel nem? Esetleg nincs a telón egy full mentésed vagy a Cloudy zip fájlod?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#56784) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Eddig birtam varni... felrakom a kdzvel...:)

(#56785) tyutyu81 válasza gretzky77 (#56783) üzenetére


tyutyu81
újonc

lehet, h inkább várnom kellett volna egy kicsit... :)
Droidmester progijával feltoltam a D80220H_00.kdz-t, elméletileg jónak kéne lennie, de egy kis ablakba azt írja, hogy com.andoid.phone folyamat leállt.

innen már azért jobbnak tűnik, bár a telefon továbbra sem használható :( :D

[ Szerkesztve ]

(#56786) Fail3D! válasza tyutyu81 (#56785) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ne is mond:D Felrkatam elosszor kirja a progi az lg szerverrel nem talal kapcsoaltot.. mondom nem baj a telefon dolgozik.. par perc mulva lgusercstool leall... huh mondom nem baj a telefon dolgozik...:D Es las csodat mukodik ugynezki:D

(#56787) gretzky77 válasza tyutyu81 (#56785) üzenetére


gretzky77
veterán

Ezután ha jól tudom kell egy hard reset és ok lesz!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#56788) w333


w333
félisten

Szerintem a Memóriahasználat is kicsit javult :K

Illetve a kamera mozgása sokkal gyorsabb lett (igen sötétben is folyamatosabb) !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56789) tyutyu81 válasza gretzky77 (#56787) üzenetére


tyutyu81
újonc

siker, köszönöm :)
megőrültem volna, ha megölöm az én hőn szeretett telómat.. :D

(#56790) w333


w333
félisten

Még 1 észrevétel ... videó + hangminősége is szuper jó lett ! :C

Végre nincs az a csobogásszerű valami a háttérben :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56791) szebev válasza w333 (#56790) üzenetére


szebev
senior tag

És már nem is " lélegzik" videózás közben?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#56792) FGyula30 válasza gretzky77 (#56787) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Alapból benne van a hardreset a végén a 'dm féle G' romban. Az internalt is törli.

(#56793) vatomi válasza FGyula30 (#56792) üzenetére


vatomi
aktív tag

Mégis egy bootloop-ban kötöttem ki :)

(#56794) plaszy válasza tomiii007 (#56778) üzenetére


plaszy
őstag

Enyém is ugyanez...de nálam még semmi új.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#56795) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Látom sok embert megilyeszt a probléma, ezért bocsánat, hogy nagy betűvel írom :

FRISSÍTÉS UTÁN HA KIÍRJA A TELEFON A COM.ANDROID.PHONE SZÖVEGET, EGY HARD RESETTEL MEG TUDJÁTOK OLDANI A DOLGOT!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56796) fery02 válasza dongasre (#56748) üzenetére


fery02
addikt

Még nem tudom pontosan, hogy az LG féle lolliban milyen Smart lock sémák vannak, de pl CM12-n van hely alapú, pl beállíthatod, hogy ha otthon vagy, esetleg munkahelyen, ezeken a helyeken biztonsági minta nélkül, gyorsan feloldhasd a képernyőzárat.

Van Trusted device alapú, ami nevéből kifolyólag egy (vagy több) megbízható eszköz bluetooth-on való folyamatos kapcsolatára alapul.
Például ha van okosórád, akkor vele lévő kapcsolódás alatt szintén biztonsági minta nélkül oldhatod majd fel a telefonod.

Van még több féle is, de nem felsorolni akarom őket, csak a lényeget átadni, amit remélem sikerül.
Csuda jó dolgok ezek amúgy. :)

(#56797) fecs


fecs
senior tag

Telenoros készülékem van 20f-es root-olt ROM-mal. TWRP 2.7.0.0 van fenn.
Még nem ajánlotta fel a frissítést, de természetesen türelmetlen vagyok. :D Root-nak van itt jelentősége a frssítés kapcsán? Befolyásol valamit?
Teljes biztonsági mentést mivel csináljak, hogy vész esetén visszaállíthassam a jelenlegi állapotot?
Ha LG flash tool-lal rakom fel a kdz-t, akkor nekem a D80230a vagy a D80230d felel meg?
Működő Xposed framework van Lollipop alá?

Pixel 6a

(#56798) m_dawe


m_dawe
senior tag

Van lehetőség a gyári lollipoppban root segítségével kisebbre venni a navigáviós sávot? Ez az egyetlen ami visszatart az lp használatához :U

(#56799) Endr00 válasza m_dawe (#56798) üzenetére


Endr00
aktív tag

Sajnos nincs.

Ja root segítségével...akkor talán van :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#56800) SUPREME7 válasza m_dawe (#56798) üzenetére


SUPREME7
őstag

Normál esetben Xposed + Gravitybox segíthet, abban lehet külön állítani asszem a nav sáv magasságát, de még nem próbáltam ki a tegnap linkelt TWRP-t amiből lehetne flashelni az xposedet (jelenleg lollin csak úgy lehet beindítani)

Viszont ha az egész felületet akarod kisebbre venni (nekem 380-ra van állítva a DPI, ez alatt megdöglenek az LG appok) akkor DPI changerrel, rootolt telefonon megoldható.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.