Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56401) Pigmeus_1 válasza szebev (#56399) üzenetére


Pigmeus_1
tag

Ha ekkor gyorsan megnyomom akkor elsötétül a kijelző.

(#56394) w333
tehát ha visszaraknám a gyári rom-ot és nyomnék egy hard resetet és utána menne fel a lolli akkor ez az 5GB is lecsökkenne?

[ Szerkesztve ]

Csak egy lelkes felhasználó...

(#56402) enthony01 válasza w333 (#56394) üzenetére


enthony01
csendes tag

kitkattal újra a meg van az elérhető 10+ Gb, gyorsan meg vissza lollika :)

Kösz az ötletet

(#56403) rangersanyi


rangersanyi
tag

Én is felraktam az itt linkelt magyar vodás(16GB) nyalókát KDZ-vel a 32 GB-os G2-re. Eddig minden oké vele, nincs tele szemetelve vodás appokkal. Viszont árulja már el valaki, hogy hol találom a százalékos akku kijelzés bekapcsolóját?? ;)

IPhone 14 pro

(#56404) OgKush


OgKush
senior tag

Valaki tud linkelni egy flashelheto verziot Lollibol?

(#56405) Fossza


Fossza
tag

Sziasztok!

Független, emag-tól vásárolt G2-höz a PC Suite még nem ajánl fel frissítést a gyári 4.4.2-re (20H).

Akinek már felajánlotta az milyen szolgáltatónál van, illetve szerintetek mi lehet az oka, hogy ezen még nem ajánlotta fel, mikorra várható ez?

Köszi előre is.

(#56406) Milk_n_Coffe


Milk_n_Coffe
tag

Sziasztok!

Telefont akarnám unrootolni, viszont amikor download módba raknám akkor nem történik semmi, vagyis a telefon az egyszerűen csak bekapcsol. (4.4.2 gyári rom)
Akinek volt már ilyen gondja, az hogy oldotta meg? :D

Amerre mégy, oda tartasz

(#56407) Ferenczi Áko válasza OgKush (#56404) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Olvass vissza, pár linket már irtak a srácok.

(#56405) Fossza Pár napos csúszások lehetnek..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56408) SUPREME7 válasza DBC (#56398) üzenetére


SUPREME7
őstag

Még nincs gyári lolli romhoz custom recovery. Legalábbis én se találtam. Kitkat-es meg nyilván nem működik.

(#56409) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Gyári vissza megvolt,lg mobile support tools feldobja a frissítést,de 45 perc és nekem mennem kell a gyerekért...grrrrrrr majd ha hazajövök újra indítom a letöltést.....szal voda telókra engedi az lg mobile support tools a frissítést,nem kell kdz.

[ Szerkesztve ]

(#56410) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nekem azt írja a PC Suite hogy nem lehet hitelesíteni az eszközt emiatt nem tud frissítést keresni... SEA kódos, lehet emiatt?!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#56411) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nem toom volt-e,de az lg firmware oldalra ki lett rakva a hu voda loli,tölthető.

tsebacsi
Nekem a 4x volt sea és én az lg oldaláról töltöttem le a b2b drivert + az lg mobile support tools-t és az felismerte. Próbát megér(elvileg kiirja az országot is,honnan való),de csak az ottani frissítést teheted rá,amúgy meg kdz(sea nincsen még loli)

[ Szerkesztve ]

(#56412) Tsebacsi válasza Quqesz (#56411) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Amíg garis nem kdz-zek, és még egy kis ideig az, ha más nem, várok, ennyit túlélek. Ha nincs szerencséje a kicsikének, úgyis lassacskán csere lesz S6 Edge-re. Pedig mekkora samsungutáló voltam eddig :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#56413) DBC válasza SUPREME7 (#56408) üzenetére


DBC
tag

és akkor hiába rakok vissza KK-t, a recovery marad lolly?

(#56414) szebev válasza Pigmeus_1 (#56401) üzenetére


szebev
senior tag

Valamilyen alkalmazast kell gyorsan elinditani. Persze tényleg gyorsnak kell lenni!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#56415) SUPREME7 válasza DBC (#56413) üzenetére


SUPREME7
őstag

KDZ-vel visszaraksz egy KK romot, és arra már tudsz KK recoveryt flashelni.

[ Szerkesztve ]

(#56416) szoja válasza Fossza (#56405) üzenetére


szoja
tag

PC Suite-tal próbáld, az OTA frissítés általában később szokott jönni.

(#56417) Milk_n_Coffe


Milk_n_Coffe
tag

Sziasztok!

Unrootolni akartam a telefont, ehhez ugye flashelni kell a telefont. Driverek telepítve, telefon kikapcs és megpróbáltam download módba rakni. Na de a download mode helyett a töltés jön be akárhányszor is próbálkozok. Neten nem nagyon találtam leírást hogy ilyenkor mi a teendő. Valaki? :)

Amerre mégy, oda tartasz

(#56418) akooos válasza Milk_n_Coffe (#56417) üzenetére


akooos
veterán

Van még recoveryd? Ha van, akkor fogsz egy Droidmester által készített ZIP-et ami mondjuk a V20G vagy H névre hallgat és recoveryből telepíted. És bumm, szüz gyári rendszer root nélkül :) Biztonságosabb, mint a kdz (főleg mostanában)

(#56419) SUPREME7 válasza Milk_n_Coffe (#56417) üzenetére


SUPREME7
őstag

Húzd ki a kábelt mielőtt kikapcsolod a telefont. Ha teljesen kikapcsolt a telefon, akkor nyomd a HANGERŐ FEL gombot folyamatosan, és közben dugd be a kábelt. Addig tartsd nyomva a HANGERŐ FEL gombot, amíg be nem jön a "FIRMWARE UPDATE" képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#56420) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok:) a spanyol 32es verzioba van magyar nyelv? Amugy nemet fuggetlenre raknam.

SM s21+

(#56421) enthony01 válasza w333 (#56394) üzenetére


enthony01
csendes tag

Ez lett belőle, pár napig jó lesz.
Ha az alkalmazásokat hozzáadom megvan a 10+ gb tárhely
Amint kijön az imei alapján a v30x, úgyis azt rakom fel véglegesnek.
Mert gyors ez a stock rom

[ Szerkesztve ]

(#56422) fery02


fery02
addikt

Ennél a hivatalos lolli-nál is az eddig szokásos kombinációval jön be a Hard-Reset menü?
Szóval power+hang le, majd hang le+hang fel?

Csak hogy ne érjen majd meglepetés. :)

(#56423) Milk_n_Coffe válasza SUPREME7 (#56419) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Ki van húzva a kábel a telefonból kikapcsoláskor.
Rendesen lenyomva tartom a hangerő fel gombot közben bedugom a telefonba a kábelt, közbe persze lenyomva tartom a gombot. Majd bejön a töltés ikon, download mode sehol :(

Amerre mégy, oda tartasz

(#56424) fery02 válasza Milk_n_Coffe (#56423) üzenetére


fery02
addikt

Előfordul, hogy többször is kell próbálkozni és akkor jön be végül, mire már épp megunná az ember a szarakodást vele.
De olyanról is hallottunk már, hogy ténylegesen nem volt Download mód és csak egy 10E kdz orvosolta, ami által elérhetővé vált.

(#56425) Milk_n_Coffe válasza fery02 (#56424) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Nem akarok hülyeséget mondani mivel nem vagyok egy nagy android zseni, de szerintem ezen a telefonon nincs download mode :D Kb. 2 órája küszködök vele, de sehogy sem akar összejönni.

Amerre mégy, oda tartasz

(#56426) Xmodule válasza Tsebacsi (#56412) üzenetére


Xmodule
őstag

Azért azt a s6 edget megnyomogatnam elötte ha még nem tetted meg. Tegnap teszteltem, de szerintem iszonyatosan kényelmetlen a szélén a fogás. Olyan mintha egy kést tartanék a kezembe olyan éles a széle. A sima S6 tol sem estem hasra. Pedig képek alapján nagyon megtetszett.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#56427) karpathy


karpathy
csendes tag

Ugyanezzel küzdök én is. Már 100szor biztosan próbáltam, de csak a töltés jön be. Így frissíteni sem tudom.
Nem kell állítani valamit, hogy az usb kapcsolatkor mit csináljon a telefon?

IB 37 kurblis, Sokol 403, 71/16 Pajtás, Hermes IGV 44.

(#56428) w333 válasza Tsebacsi (#56412) üzenetére


w333
félisten

Fúúúj az nagyon csúnya, sima S6 sokkal szebb + kényelmesebb a fogása !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56429) DBC válasza SUPREME7 (#56415) üzenetére


DBC
tag

KDZvel raktam vissza 2féle KK romot is, és egyiknél se tudtam custom recovery-t felrakni :/
mindegy, belakom a lollit.

(#56430) Tsebacsi válasza w333 (#56428) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Érdekes, nekem a sima S6 nem tetszik képek alapján, és az Edge igen. Persze még nem volt kézben egyik sem, állítólag a pólusban lévő samsung márkaboltban már van 1 kiállítva, majd alkalmasint arra kanyarodok :)
Ha a G2 nem melegedne és nem félnék az újbóli sárgulástól, nem is gondolkoznék a leváltásán!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#56431) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Aki ma dolgozik és hazaér, lesz mit olvasnia asszem.. :P ;]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56432) tomika9988 válasza DBC (#56429) üzenetére


tomika9988
tag

Recovery előtt rootoltad a telefont ? esetleg autorecet próbáltad?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#56433) Sanki válasza Ferenczi Áko (#56431) üzenetére


Sanki
addikt

Egy fél órája értem haza, 150 új hsz., mondom mi történhetett, talán egy új tok (vagy esetleg valakinek megszólalt a bal oldali hangszóró)? ;]

[ Szerkesztve ]

(#56434) w333 válasza Tsebacsi (#56430) üzenetére


w333
félisten

Persze szép telefon + dizájnos (kicsit plázacicás) viszont ahogy sokan írják nagyon kényelmetlen a fogása + a lekerekített kijelző miatt szerintem normális tok sem kapható hozzá, szóval mindenképp tapogasd meg élőben, nekem az S6 sokkal masszívabbnak tűnik (mer tulajdonképpen az is) mivel több fém van az oldalán, míg Edge esetében kevesebb a fém és több az üveg ami szerintem nem túl előnyös, persze ha vitrinbe akarod tenni akkor simán jó választás az Edge is :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56435) Ferenczi Áko válasza Sanki (#56433) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Bal oldali hangszóró.. Ezen most szakadok! :DD ;]

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56436) DBC válasza tomika9988 (#56432) üzenetére


DBC
tag

root megvolt minden esetben, régebbi kk is megvolt towelroottal. autorec micsoda?
még adbd insecure is volt, úgy felrakta a .battal induló philz-t, de ugyanez, lg logó, valami fehér szöveg, fekete kép, laptop csilingel, hogy tárhely, force reset, minden régiben.

(#56437) Mastershifu válasza Sanki (#56433) üzenetére


Mastershifu
tag

Ha már szóba hoztad! :D Nah, milyen a tok?! Megszoktad már?

i486 DX2-66MHz

(#56438) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Ez kamu, még nincs is loli a g2-re.

(#56439) w333 válasza zsolt320i (#56438) üzenetére


w333
félisten

Ne kamuzz mert nem kamu ... igen is van kijött a V30D lollipop ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56440) Sanki válasza Mastershifu (#56437) üzenetére


Sanki
addikt

Nem rossz, nem rossz. Nehezen, de lehet hozzá fogok szokni.
Múlt héten végig az volt rajta, most a héten a sima tpu-val használom, mert olajos-emulziós környezetben dolgozok, és inkább az legyen olyan.

(#56435) Ferenczi Áko: ;]

(#56441) DBC


DBC
tag

viszont ma megjött ez a tok, örök hálám annak aki nemrég linkelte, ugyan nem tudom mennyire véd, de nagyon jó a tapintása és olyan mintha 'meztelen' lenne a telefon :D

(#56442) karpathy


karpathy
csendes tag

Valaki segítene, hogyan tudok download modeot varázsolni a telefonomra, ha a leírtak szerint nem megy?

IB 37 kurblis, Sokol 403, 71/16 Pajtás, Hermes IGV 44.

(#56443) stefi68 válasza karpathy (#56442) üzenetére


stefi68
addikt

Laca0 leírását próbáltad már? Download mód másként

Szerk.: Vagy neked nem kdz-hez kell?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#56444) karpathy válasza stefi68 (#56443) üzenetére


karpathy
csendes tag

Most próbáltam, de nekem csak újraindul. Nem lehet az a baj, hogy vista van a gépen?

Igen, kdz-hez kellene.

[ Szerkesztve ]

IB 37 kurblis, Sokol 403, 71/16 Pajtás, Hermes IGV 44.

(#56445) Milk_n_Coffe válasza karpathy (#56444) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Nem hiszem, hogy a vista miatt nem működik. Nekem 8.1 van és ezen is csak újra indul a telefon ezzel a módszerrel.

Amerre mégy, oda tartasz

(#56446) dongasre


dongasre
tag

nekem szintén nem működik... egyik módszerrel se jön be a download mod :(

SM s21+

(#56447) w333 válasza dongasre (#56446) üzenetére


w333
félisten

USB csatlakoztatási mód miben van ? USB hibakeresés be van kapcsolva :F

LG driver fel van telepítve ? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56448) tomika9988


tomika9988
tag

valaki tud segíteni ? most raktam fel kdz vel a v20h romot pc suitot leszedtem felraktam de nem ismeri fel a telefont sehogy se -.-" . megoldás?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#56449) Milk_n_Coffe válasza tomika9988 (#56448) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Te a download modeba a hangerő fel gombbal léptél be vagy máshogy? :D

Amerre mégy, oda tartasz

(#56450) tomika9988 válasza Milk_n_Coffe (#56449) üzenetére


tomika9988
tag

simán bekapcsoltam a telefont majd usb rá és kiválasztottam a pc suitot eddig mindig így csináltam, és felismerte

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.