Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56101) Danny365 válasza djzoy (#56098) üzenetére


Danny365
őstag

Ha belépsz TWRP-be, adb kapcsolatod sincs a pc-re dugva?

(#56102) djzoy válasza Danny365 (#56101) üzenetére


djzoy
tag

irtam h nincs semmim se recovery :( se download mod

(#56103) djzoy válasza djzoy (#56102) üzenetére


djzoy
tag

sajnos nem tudok sehova sem belépni mert csak a logo jön be aztán meg a security error és kikapcsol a telo. a tőltést sem mutatja.

(#56104) Danny365 válasza djzoy (#56102) üzenetére


Danny365
őstag

Pár napja még volt twrp, csak nem működött... Azzal mit csináltál?

(#56105) Meggyi001 válasza Danny365 (#56101) üzenetére

Már vagy 10 napja kínlódik vele szegény. Én 2 nap után feladtam a kínlódást, hétfőn t-mobile-hoz bevittem, felküldték Pestre, pénteken este visszajött, írták smsben, aztán holnap reggel megyek érte a postára, kíváncsi leszek mi fogad, telóval felveszem a kibontást és a bekapcsolást is, nehogy törött vagy akármi legyen, aztán nincs bizonyíték, majd írom holnap, hogy mi van...

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56106) djzoy válasza Danny365 (#56104) üzenetére


djzoy
tag

valamilyen modon sikerült a telot teljesen tisztára gyalulnom és ezzel eggyütt eltünt a recovery is mikor nyomoma hangerő le+a bekapcsolo gombot aztán elengedem és a hangerő le és fel akkor bejön a kis zöld robot és aztán kikapcsol megint és kezdi elölröl h csak a logo jön be.

(#56107) djzoy válasza Meggyi001 (#56105) üzenetére


djzoy
tag

én most azért nem viszem be szervizbe h fizessek 50000 -ket érte nem éri meg. nem garis már. szerintem kuka lesz és soha többet nem veszek lg-it. eddig volt sonym samsungom mind a kettöt vissza lehet a halálbol is hozni ezt nem.

(#56108) Meggyi001 válasza djzoy (#56107) üzenetére

Figyu, az 1 év nekem is lejárt, de azt mondták garis 2 évig, csak lestem, gondolom a szoftveres része akkor 2 év...ami ugye a wifi frissítés után szállt el "magától" :D

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56109) djzoy válasza Meggyi001 (#56108) üzenetére


djzoy
tag

mindegy lényegtelen holnap kuka. :(

(#56110) Meggyi001 válasza djzoy (#56109) üzenetére

Nehogy már kidobd hé!

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56111) Ferenczi Áko válasza djzoy (#56109) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Adok érte 5000 ft-ot!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56112) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

5010ft :)

(#56113) djzoy válasza Ferenczi Áko (#56111) üzenetére


djzoy
tag

már 26000 adnak igy rosszan érte holnap viszik el. most hivott egy ismerősőm . azért köszi mindenkinek a segitséget. :) :))

(#56114) SUPREME7 válasza djzoy (#56106) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem semmi, hogy barbárkodsz, "tönkre teszed", nem tudod megcsinálni, de az LG a szar :))

(#56115) w333 válasza SUPREME7 (#56114) üzenetére


w333
félisten

"User error" hatalmas példája ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#56116) morneo.it válasza djzoy (#56113) üzenetére


morneo.it
senior tag

26ért naná h bárki megveszi :) Visszahozza a halálból, s eladja 60-70-ért :v ;] :P

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#56117) Quqesz válasza djzoy (#56107) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azért mert vmit nem jól csináltál azért ne az lg-t hibáztasd.....nekem gyári rendszerrel semmi baja kn 1 éve....sony terén meg az asszony z1c-jét hozd vissza a halálból...miután a falhoz vágta mert olyan x...
JaJ tényleg az mekkora bukás az a teló! Én vettem neki 105e akciósan és most néztem a hardveraprón már van 35e ért is eladó......

[ Szerkesztve ]

(#56118) Laca0 válasza Molk (#56077) üzenetére


Laca0
addikt

Ezt én írtam az első szótól az utolsóig, kb 48 óra szenvedés alatt.
Még annyit tennék hozzá, hogy az egyik külföldi fórumon ajánlották, hogy fullosan le kell meríteni a telefont, amíg magától teljesen ki nem kapcsol és nem lehet visszakapcsolni. Ezt is megcsináltam.

Leírtam már ezt pár napja djzoy-nak és írtam, hogy legyen türelmes és kitartó, nekem is kifárad az ujjam a végére, annyiszor próbálkoztam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#56119) ClioRS


ClioRS
őstag

Sziasztok!

Mióta visszajött a telefonom a szervizből merül, mint a titanic..... Most vagyok 31%-on, 19 órája volt feltöltve, és a kijelzőidőm 1ó 49 perc, ez 28%-kkal a legnagyobb fogyasztó, a következő 15%-kal Android operációs rendszer, majd 10%-kkal Android rendszer, szóval semmi olyat nem látok, amiből következne, hogy szívja valami az akkut mint az állat. Az igaz, hogy mostanában kevesebbet voltam wifi közelében mondjuk este, de napközben is érzem, hogy jobban merül, mint eddig, és nem kicsit merül csak jobban.

Valakinek valami tipp a reseten kívül? :F

(#56120) rroar


rroar
csendes tag

Új Slim Armor aprón, ha valakinek kell.. Én mégsem tokozok :)

(#56121) snow2014


snow2014
aktív tag

Lg mikor gondolja mar kiadni a gyari nyalokat ?! :-(

Mindég legyetek rosszak ;)

(#56122) extasymajom válasza morneo.it (#56116) üzenetére


extasymajom
tag

Na azért a 60-70elég írreális ár a g2-ért. öszintén szólva megér ennyit de ennél sokkal alacsonyabb áron mennek már. 50-55ért még eladható. 60ért már nagyon patentnek kell lennie 70ért meg teljesen hülyeség fölleg, hogy annyiért már van új.

A z1c ára is kb 50környékén mozog reálisan. 35ért vagy kamu vagy valami hiányossága van erősen.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56123) batai15 válasza extasymajom (#56122) üzenetére


batai15
félisten

Ezért nem fogok többet lgt venni. Nem tartja az árát.

(#56124) fery02 válasza batai15 (#56123) üzenetére


fery02
addikt

Nekem az ártartó képesség a legutolsó szempont telefon vételnél.
Következő telefonomnál is az ár/érték arányt fogom nézni, mint ami alapján ezt a G2-est is vettem anno 130k-ért.

De ez az egész persze eléggé egyén függő.

(#56125) vatomi válasza batai15 (#56123) üzenetére


vatomi
aktív tag

Én nem eladni veszem a mobilt és annyival alacsonyabbról is indult az árazása. Kíváncsi vagyok, az S5-nek mennyire lesz jó az ára az S6 után :))

(#56126) batai15


batai15
félisten

Én úgy vagyok vele hogy nem 2 évente veszek telefont, addig nem bírom ki. Nekem fontos még amúgy se tehetem meg hogy vatta újonnan vegyem a telómat, így fontos hogy az előzőt mennyibe tudom el passzolni. Azt is meg értem akinek ez nem számít mert jobban áll anyagilag.

(#56127) vatomi


vatomi
aktív tag

Tehát az vesz újonnan is drágább mobilt, aki rosszabbul áll anyagilag, hogy majd később jobban álljon? :)

(#56128) extasymajom válasza batai15 (#56123) üzenetére


extasymajom
tag

Az hogy mi tartja az árát és mi nem, nem csak attól függ milyen márka. Sok minden befolyásolja ezt a dolgot.
Anno pár hónapja eladtam egy g2 telefont és iszonyat alacsonyan voltak az árak alig ment el 60ért, aztán úgy alakult hogy megint vettem egyet és alig találtam 60alatt Na ezt add össze, most megint tele van a piac 60 alattiakkal szóval az ártartás erősen ingadozó hol jobb hol rosszabb. Egyébként az álandóan kiadott új és újabb sorozatok eléggé lenyomják az elődök árait. a készülő g4 és a nemrég kiadott g3 sem tett jót a g2 nek de ettől függetlenül szerintem a g3 nagyobbat zuhant árban. a g2 klasszisokkal jobb és népszerűbb telefon lett mint a g3. ezt valószínüleg a g4 sem fogja űberelni. Nézd meg a sokak álltal istenített iphone-t. sokkal jobban tartja az árát mint bármely telefon de most, hogy beálltak atepsi sorba iszonyat nagyot esett pár hét alatt a régiek ára.

Boltból megvenni mindíg is hülyeségnek tartottam mert írreálisan sokat kérnek a telefonokért.
Bár ezzel nem csak a telefonok esetében vagyok így.
Mindíg vadásztam egy jóáras készüléket és eddig 100%-ban sikerült jól tuladnom rajta. És kivétel nélkül volt már mindenféle ismert és nagy márkával dolgom, szóval nem gondolnám, hogy ez márka függő

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56129) batai15 válasza vatomi (#56127) üzenetére


batai15
félisten

Lol te ilyet hol olvasol?

(#56130) batai15 válasza extasymajom (#56128) üzenetére


batai15
félisten

Azért meg lehet nézni hogy htc m7 még most is mennyi.. Ilyen hardverrel, 50 körül kéne mennie mert sok mindenbe számok alapján gyengébb mint a g2. Vagy i4s még most is mennyi.. Vannak típusok amik kelendoek és vannak kevésbé. Majdnem 2 hónapja árulom munka társam lumia 625 telojat 18ert se kell senkinek.

(#56131) DBC


DBC
tag

használt g3 simán van már 75-80 között, nem rongy állapotban, szóval a g3 jobbat zuhant így ránézésre

(#56132) batai15 válasza DBC (#56131) üzenetére


batai15
félisten

Igen láttam. Htc m8 ennyiért rongy állapotba volt 2 hete. 90 - 100 k körül megy..

(#56133) extasymajom válasza batai15 (#56130) üzenetére


extasymajom
tag

htc m7 most adtam el 55ért de mákom volt én 40ért vettem és ennek is lilult a kamerája.
szóval 50nél többet nem adnék érte és csak akkor ha nincs baja. Pedig sokan érdeklődtek rá de inkább cserélni akarta mindenki. iphone 4s is van már bőven 40 alatt. pedig egy ....talicska az egész telefon, összesen 2 napig bírtam vele :W nem tudom mit esznek ezen...
Inkább a hype ami életben tartja az iphone-t mint a tényleges tudása.

Részvétem a lumia miatt, win telefont egyszer vettem az egy dell venue pro volt amit érzelmi okokból tettem csak (nem találtam sehol akkor és most sem dell venue android variánst) de a menű megríkatott és az alkalmazás áruház egyszerűen siralmas.

ui: apple storban nincs total commander vagy csak én nem találtam?

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56134) Balazska15


Balazska15
senior tag

Annyit még hozzátennék a LG használt piacához, hogy sokak ellenszenvvel élnek az LG telefonok iránt, persze ezek a kevésbé hozzáértő emberek. Nekem is elég sok telefonom volt az elmúlt időben (Termékeim felsorolásánál látható) és most, hogy megvettem a G2-t (ami számomra az eddigi legjobb telefonom) több embertől hallottam, hogy miért pont LG... hogy LG-ből ő Tv-t vagy mikrót venne csak.. Így azt kellett megállapítanom, hogy az átlag (telefonhoz annyira nem értő emberek) nem kedvelik annyira az LG márkát.. bár szerintem ez addig van így amíg nem vesznek pl egy G2-t.. :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#56135) extasymajom válasza Balazska15 (#56134) üzenetére


extasymajom
tag

Tökéletesen egyetértek, az első olyan telefon, amire azt mondtam, hogy mindenben kielégíti az igényeimet a sony z1 volt. Ezt követte egy G2 ami mellett elég régóta táborozok jelenleg 3db van a birtokomban. Az most mindegy miért :DD . Ha bővíthető lenne és megkapná a sony kameráját valamint vízálló lenne akkor nem akarnék többet.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56136) batai15 válasza Balazska15 (#56134) üzenetére


batai15
félisten

Számomra is nagyon jó társ a g2.
Sajnos pedig hidd el annyiba mennek el a cuccok amennyiért átlagosan árulják hiába nem éri meg.. Anno g2 árába (74) i5 leharcolt lett volna, na mondom megha minimálisan többet pótolva normális lett volna az lenne, de így úgy voltam vele hogy vegyen akinek 6 anja van. Viszont kövinek ha idén nem is, vagy 2 éven belül nem mert gyűjtök kimenni Angliába, akkor viszont utána egy flagship htc vagy szifonra gyűjtök.
G2vel max a kamera szoftver amivel nem vagyok meg elégedve, na meg az emlitett telefont külsőre sokkal jobban bejön nek.bar a g2 tok nélkül veszett szép tud lenni.
Úgyhogy énis azt mondom abszolút nem bántam meg, és ez nálam nagy szo. Ráadásul sok telora nem is látom értelmét váltani.

[ Szerkesztve ]

(#56137) DBC


DBC
tag

itt lehet szavazni, hogy a miui v6 minél előbb jöjjön a G2-re, aki ráér pls szavazzon :))

(#56138) Indiant válasza DBC (#56137) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem ez kínai ..és a Lollipop szavazás hol van??! ;]

[ Szerkesztve ]

(#56139) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Neken egy bajom van a g2-vel:nem megy tönkre..így nincs okom lecserélni :) nekem nagyon bevált. Éppen tegnap hallgattam rajta zenét egy senni hd7 fejhallgatóval és remek. Ennél rosszabb telóm sose legyen(bekapcs óta 838h megy!)

(#56140) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
CM12-t próbáltam feltenni, azt írja hogy binrary updated miatt nem megy, ugye annyit tesz, hogy régi a twrp-m.
Viszont Xda-n TWRP: 2.8.1.1 verziót ír, viszont a topik amire a link visz csak 2.8.6.0... Melyik TWRP-vel tudom feltenni?

Most nézem, nem is megy a mobilnet cm12-vel???

Adnátok valami XDA-s linket, hogy melyik CM-et tegyem fel?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#56141) Meggyi001

Megjött a telefon Pestről, működik minden, érintési hiba nincs, tehát valami szoftveres össze akadás volt.Jól sejtettem, hogy ezeknek ott pesten megvan minden cuccuk, hogy vissza hozzák a telefont a halálból/félhalálból. Fizetni nem kellett semmit, 14 hónapos a telefon.

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56142) batai15 válasza Meggyi001 (#56141) üzenetére


batai15
félisten

Király.

(#56143) szabyka95


szabyka95
őstag

van itt vki aki tok/folia nelkul hasznalja a telefont ?

(#56144) SUPREME7 válasza szabyka95 (#56143) üzenetére


SUPREME7
őstag

Fólia nélkül használtam, meg is látszott. Nem karcolhatatlan, sőt ... surlófényben durván látszik a karcosság. Most, hogy kicseréltem a kijelzőt, már ment rá fólia.

(#56145) petipetya válasza szabyka95 (#56143) üzenetére


petipetya
nagyúr

Biztosan. Én a vásárlás után dobozostul bevittem a szpídbe és rakattam rá egy fóliát. Csak utána kezdtem el belakni.

"nincs rá lezsóidő"

(#56146) bwoay


bwoay
nagyúr

visszasírom azokat az időket, amikor tényleg akkor cseréltük a telefonokat, amikor egy új típus érdemben tudott többet a réginél, értve ez alatt olyan feature-öket, amik valóban hasznunkra váltak. és a gyártók sem fosták az újabb modelleket, hanem szépen adagolták, éves, vagy annál is hosszabb ciklusokban, mindössze 2-3 típust. a minap gondolkodtam el rajta, hogy notebookból 2008-as Thinkpadet használok, és tökéletesen kielégíti az igényeimet, jó lenne telefonból is találni egy ilyet, aminél a legnagyobb kiadásom egy akksicsere lenne 3 év múlva. most nagyjából úgy tűnik, hogy a gyártók is megrekedtek, nagy találmányokkal már nem tudnak előrukkolni, könnyedén nélkülözhető eyecandy funkciókkal igyekeznek vásárlásra bírni, meg a számok feltornázásával. meg van még egy erős motiváció - a támogatottság. de tulajdonképpen egy 4.2-es Android is használható, lehet stabil, gyors, ha van hozzá egy megfelelő készülék, jó üzemidővel, jó hangminőséggel, 4,3 és 5" közötti kijelzővel, 720 vagy 1080 felbontással, akkor mi másra van még szükségünk? csak az újdonság varázsára...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#56147) stefi68 válasza Meggyi001 (#56141) üzenetére


stefi68
addikt

Szuper!
Akkor kezdődhet a romolás elölről... :D

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#56148) szoja válasza szabyka95 (#56143) üzenetére


szoja
tag

Fólia nélkül használóm, mióta megvan - a mai napig teljesen sértetlen. Hozzá kell tenni, hogy nagyon figyelek, hova teszem, és a zsebemben nincs is más mellette. Tokot, pontosabban egy hátlap és oldalél védő shell-t tettem rá, de azt is csak azért mert a fényes műanyag hátlap nagyon csúszott a kezemben.

(#56149) batai15 válasza bwoay (#56146) üzenetére


batai15
félisten

Igazából nálam az a probléma hogy elsőnek mindig a buksza szabja meg milyen lehet a teló, nem pedig hogy mi az elvárás. Így aztán mindig marad a sóvárgás, mert ha ismét nem az lett amit akartam. Azt is hozzá teszem hogy a g2 azért elég jól betapasztja ezt a részt majdnem teljesen.

(#56150) Meggyi001 válasza batai15 (#56142) üzenetére

Köszi :)

--------------------

Stefi68: jáj :D

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.