Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) Levi941127


Levi941127
senior tag

Simple Rom-os lollipopról hogy álljak vissza 4.4-re? Mert backup-pal nem ment...

(#56502) extasymajom válasza Endr00 (#56496) üzenetére


extasymajom
tag

ha van gyari recovery akkor probald meg a hard resetet, lehet beakadt neki a felig feltoltott rom. Utána ha már nincs rajta semmi a rombol akkor mennie kellene a download modnak ujra.persze az lenne a legjobb ha a download modot megprobálnád elocsalogatni es ott ujra elolrol.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56503) fery02 válasza Endr00 (#56496) üzenetére


fery02
addikt

Nem bírtad ki te sem és nyomattad neki a kdz-t...
Mélyvíz topikban találsz "unbrick" videót. Azt nézegetném, tanulmányoznám első körben.

@kasata91: Nem teljesen értem. Eddig jelezte a PC Suite a lollis frissítésed, de fél napja meg már csak a 20H-t kínálja? :F

De gondolom csak arra gondolsz, hogy még mindig nem jelez frissítést.
Szerintem ez teljesen normális. Nyílván nem egyszerre nyomatják ki minden jogosult G2-re a frissítési lehetőséget.
Túlterhelt szerverek senkinek sem tetszenének.

Engem az érdekelne inkább, hogy akinek már jelzett a PC Suite, azoknak milyen régiós a (gondolom független) telefonjuk.

@tapaizo: Azért én innentől már elcsendesülnék picit, mert nem volt teljesen szabályszerű a dolog, lévén itt nem szabad hirdetni.
Viszont aláírásodban feltüntetve szabályos és úgy tuti több emberhez el is jut a szándékod.
No offense. :)

[ Szerkesztve ]

(#56504) aya válasza 2o1i (#56493) üzenetére


aya
addikt

Itt volt a link lejjebb, német, olasz, spanyol, hungary mappa van benne.
Ha még megy.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#56505) kasata91


kasata91
tag

Hol tudom lecsekkolni az imei címemet, hogy van-e rá lolli?

[ Szerkesztve ]

Trust me I'm an engineer

(#56506) SUPREME7 válasza kasata91 (#56505) üzenetére


SUPREME7
őstag

Miért szenvedsz? Miért nem rakod fel KDZ-ből?

(#56507) dongasre


dongasre
tag

Rakhattak volna pár normális témát ebbe a lolliba.... grrr

SM s21+

(#56508) kasata91 válasza SUPREME7 (#56506) üzenetére


kasata91
tag

Nem sikerült annyira elmerülnöm itt a témában, hogy bátran neki álljak. Nincs huzalmam visszakeresgetni, aztán nem akarok kisérletezni, vagy a sok hülye apró, már 3x már feltett kérdésekkel spamelni (spanyol? 16GB? kinek a leírása jó? stb.)
Marad a türelem

Trust me I'm an engineer

(#56509) stefi68 válasza kasata91 (#56505) üzenetére


stefi68
addikt

LG Firmware Check

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#56510) DBC


DBC
tag

Lolliban nincs alapból lehetőség energia profil létrehozására? gondolok itt arra hogy pl éjféltől reggel 6ig automatikusan kapcsolja ki a wifit, adatot, stb-t?
ha nincs, tudtok ilyen appot?

(#56511) fery02 válasza kasata91 (#56508) üzenetére


fery02
addikt

Milyen jól teszed, ez a bölcs döntés! :)
Ezzel egyúttal a biztonságosabb és javasoltabb utat is választod. Sehova sem kell kapkodni.

@Levi941127: SimleLolli-ról másik ROM-ra váltásnál nyomni kell TWRP-ben mindenek előtt egy "KK_Partition_fix" zip telepítést is, ha jól emlékszem (nem árt még egy KK_Baseband flash sem).
Plusz még talán (lehet ez a pont már nem lényeges) utána sem mehet egyből a Backup visszaállítás, hanem előbb a kívánt ROM-nak a nyers zip-je, majd arra a belőle készült Backup.

@DBC: Neked az E-Robot-ra van szükséged (magyar fejlesztés :) ).

[ Szerkesztve ]

(#56512) Meggyi001 válasza DBC (#56510) üzenetére

Profile scheduler talán...lehet a hunapk.hu-n is fent van.

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#56513) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Azt a mindensegit van lolli?:D Vagy lefrissited es egy vigyorgo aprilis bolondja fog majd csak a telon megjelenni?:D

(#56514) morneo.it válasza aya (#56504) üzenetére


morneo.it
senior tag

ITT linkeltem azt a mappát :-)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#56515) karpathy


karpathy
csendes tag

Nincs itt valaki Gyuláról, aki segítene nekem? Nem lennék hálátlan:)

IB 37 kurblis, Sokol 403, 71/16 Pajtás, Hermes IGV 44.

(#56516) 2o1i


2o1i
senior tag

Eddig tetszik a loli! :K
Ez is szép lett:

(#56517) morneo.it válasza karpathy (#56515) üzenetére


morneo.it
senior tag

Békéscsaba jelentezik. Ha ezt 2 órával hamarabb írod, akkor sörös ROM-olás lehetett volna :-)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#56518) morneo.it válasza 2o1i (#56516) üzenetére


morneo.it
senior tag

Mi volt előtte? Csak hogy érezzük a különbséget :-)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#56519) karpathy válasza morneo.it (#56517) üzenetére


karpathy
csendes tag

Holnap meghívlak pár kör sörre:) (feltéve, hogy ráérsz)

IB 37 kurblis, Sokol 403, 71/16 Pajtás, Hermes IGV 44.

(#56520) DBC


DBC
tag

másnak is van egy updater nevű appja? vodás app elvileg :/ hol lehet a gyökere?

[ Szerkesztve ]

(#56521) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Akkor még egyszer : Aki felrakta a Lolliopop-ot, valami HÁTRÁNYT vagy NEGATÍVUMOT tapasztalt a kit-kattel szemben? :R

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56522) hard74 válasza DBC (#56520) üzenetére


hard74
senior tag

System/vendor /carrier - ben keresd.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#56523) 2o1i válasza morneo.it (#56518) üzenetére


2o1i
senior tag

5.1-es Antutu eredményem van októberről.
Gyári 20H rom: 38922 pont

(#56524) batai15 válasza 2o1i (#56516) üzenetére


batai15
félisten

és ez mit bizonyít?

(#56525) tomika9988 válasza Ferenczi Áko (#56521) üzenetére


tomika9988
tag

részemről csak az értesítési sáv szerintem bűn ronda de amúgy jó stabil

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#56526) 2o1i válasza batai15 (#56524) üzenetére


2o1i
senior tag

Ez nem bizonyíték, hanem egy szép eredmény. Semmi más! :)

(#56527) extasymajom válasza 2o1i (#56516) üzenetére


extasymajom
tag

Na ez mar megkozeliti a z1 compact eredemenyet. Azert ez rohely.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56528) batai15 válasza 2o1i (#56526) üzenetére


batai15
félisten

Csak a pont szám semmire se jó. most futtattam egy antutut .40k. mégis néha eléggé el tud gondolkodni a rendszer. szóval bencsmárkra adni fölösleges.
extasymajom: te se kezd már légyszives ez a pontszám marhaságot..

[ Szerkesztve ]

(#56529) neo_xperia válasza Ferenczi Áko (#56521) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nekem megvolt az első szopatás a lollitól: hang le/néma üzem módban nem ébresztett. Csak csendes üzem módban, de ezt kiirja amúgy csak nem figyeltem. Majdnem elkéstem miatta melóból. 😊 Reggeli ébredők figyelmébe! Amúgy tetszik eddig.

(#56530) extasymajom válasza batai15 (#56528) üzenetére


extasymajom
tag

Tavol alljon tolem csak van itthon z1c is es egyszer kivancsisagbol raengedtem egymasra a g2vel majdnembseggreultem mikor lattam hogy mekkora a kulombseg es nem a g2 javara.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#56531) Mike81 válasza fery02 (#56503) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!

Az biztos, hogy a Telenoros G2-re még nem jelez a Pc Suite. Most néztem. Pedig tudtommal nincs is külön Telenoros rom. Ezeken is független verzió fut szerintem.

(#56532) 2o1i válasza batai15 (#56528) üzenetére


2o1i
senior tag

Tisztában vagyok vele. Elég ritkán is szoktam futtatni, de most az új rendszernél kíváncsi voltam!

Nálam eddig abszolút pozitív a Lollipop. Sokkal simább, nem röccen meg annyira, mint a KK.
Leginkább cseteléskor volt baromi idegesítő a 4.4.2, ha a smiley-k között próbáltam görgetni. Ott mindig elég durván megakadt a dolog. Most olyan, amilyennek lennie kell.
Persze néhány nap távlatából lehet változik a véleményem, de mint írtam eddig teljesen oké a dolog. :)

(#56533) Ferenczi Áko válasza Mike81 (#56531) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A legutóbbiTelenoros rom , az ha jól emlékszem a V20B volt.. Szóval ne is várd, hogy jelezni fog.. Menjek a pics@ba! Nekem is telenoros, de amint lehet, és pozitív a fogadtatása tolom fel a független Lolit..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56534) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na fent van a loli! Tapasztalatok elsőre:
+ smooth nagyon! Nekem a kinézet is rendben van így már. Értesítéseket ki lehet rakni a zárolt képernyőre. Van Box alapból. Értesítéyi sáv jobb. Van lte választás(én lenni vodás). Kamera sztem gyorsabb lett. Hátsó ért led több funkció. Memória kezelés talán jobb??

- na ez van pár:nem lehet widgettet kirakni a zárt képernyőre(pl zseblámpa); az időjárást csak a helyzet alapján lehet megadni a zárt kijelzőre(nincsen manu mód) és csak az esőt/havat jelzi. Nekem az lg mobile support tools is úgy frissített,hogy kellett hr a hibaüzi miatt. Nincsen mtp/lg szoftver/csak töltés menü. A csendes mód "Ne zavarjanak" lett plussz funkciókkal. Az energia gazdálkodásnál csak két fajta % van és nem lehet variálni mit kapcsoljon ki és mi maradjon+a fényerő is kiesett. Az sd-n kevesebb hely(9,44mb) a kötelező appok miatt.
Kb egyelőre ennyi...

(#56535) Mike81 válasza Ferenczi Áko (#56533) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!

Nem igaz. Mert a 20G volt az utolsó. Nekem az van fent, és én csak pc s-el frissítettem eddig a telóm :K

(#56536) Ferenczi Áko válasza Mike81 (#56535) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Bocsánat..csak arra emlékszem, hogy nem a mások által elérhető legfrissebb rom volt elérhető..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#56537) mouzrr válasza Mike81 (#56535) üzenetére


mouzrr
őstag

Ez sem igaz, nekem 20h volt fent telenoroskent pc suite rol:D en mar nem tudom hogy mennek itt a dolgok. :)

(#56538) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nekem itthon v20c-t írja legfrissebbnek SEA régiósra. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#56539) spuros


spuros
őstag

LG szerviz lefrissíti nekem nyalókára a Telekomos G2-m? Nincs kockázat.. ;]

(#56540) Quqesz válasza Quqesz (#56534) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Még egy hiány: a képernyőzárra nem rakja ki az ébresztési időpontot. Ez a ne zavarjanak üzemmód kicsit érdekes. Három van: hangos,csendes és ne zavarjanak. Az ucsóban az ébresztés sem csilingel,erre figyeljetek. Viszont ha bekapcsoljuk az időzítőt,akkor ez kapcsol be és nem a rezgős,manuban állítottam át,de nem tudom holnap mit fog produkálni. Szóval vannak érdekességek a romban,viszont a sebesség király.

[ Szerkesztve ]

(#56541) fery02 válasza spuros (#56539) üzenetére


fery02
addikt

Vedd fel velük a kapcsolatot és érdeklődd meg!
Mert lehet feltétele, hogy IMEI-d szerint is elérhető legyen, de erre csak ők tudnak majd neked választ adni.

Segítőkészek nagyon, szóval én azt mondanám, hogy így vagy úgy, de megoldják neked.

@Quqesz: Nekem CM12-n a Timely (igaz csak egy bizonyos app frissítés óta) kirakja zárképernyőn a legközelebbi ébresztést, szóval ez mindenképpen az LG sara.
Vagy ha egyéb ébresztőt használsz és az nem nevezetesen a Timely, akkor az a bűnös. :)

Úgy tűnik akkor LG a prioritás módot is átnevezte vagy átmódosította.
Nem értem miért jó a gyártóknak így széjjel cincálni az alap androidot.
Még jó, hogy volt dolgom CM12-vel (ha már nincs Nexus-om) és nem egy egyéb gyártó által megerőszakolt verzióval kellett megismerkednem az igazi lollival.

[ Szerkesztve ]

(#56542) Quqesz válasza spuros (#56539) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az lg szervíz felrakja neked a lolit.

(#56543) Quqesz válasza Pigmeus_1 (#56379) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azt az első képen,a semmi/prioritás/össtes ablakot hogyan hoztad elő?

(#56544) spuros válasza fery02 (#56541) üzenetére


spuros
őstag

+(#56542) Quqesz

Amikor az Optimus 3D-re vártuk a 2.3-at(!!!) akkor azt mondta az LG, hogy ne várjak a Telekomos romra. Vigyem be hozzájuk -mármint az LG szervizbe- és ők majd ráhegesztik a gyári verziót. Innen jutott eszembe, hogy ez jelenleg is működhet... Régen romoltam orrba-szájba, de a G2-t még csak nem is rootoltam több mint egy év alatt. Nem láttam szükségét.. :)

[ Szerkesztve ]

(#56545) Quqesz válasza spuros (#56544) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Működik is,pár hónapja én is ilyen infót kaptam.

(#56546) spuros válasza Quqesz (#56545) üzenetére


spuros
őstag

Nos, holnap felhívom őket és -ha vállalják- pénteken be is viszem.. Majd mondom a fejleményeket holnap. :K

(#56547) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Működő root nincs még a lollihoz?

(#56548) Nfsman20 válasza extasymajom (#56530) üzenetére


Nfsman20
tag

Azért azt is figyelembe vehetnéd, hogy a Z1C-ben szimpla HD kijelző van, a G2-ben pedig fullHD... sokkal jobban terheli a telót a felbontáskülönbség!

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#56549) fery02 válasza neo_xperia (#56547) üzenetére


fery02
addikt

Ezek a megoldások voltak a napokban linkelve:

link1
link2

Mindkettő működik itteni hozzászólások alapján.
Ha az egyik nem jönne össze, ott lesz a másik.

[ Szerkesztve ]

(#56550) neo_xperia válasza fery02 (#56549) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Köszi,reggel kipróbálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.