Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5558) Oneil_85


Oneil_85
csendes tag

Sziasztok! Én is tervezem már egy ideje megvenni az lg g2-es telefont. Csak kicsit vártam h leessen az ára.
Én garancia ügyben felhívtam a hivatalos lg márkaszervízt , és ott azt mondták nekem, hogy 2 év gyári garancia kizárólag a szolgáltatónál vásárolt telefonokra adja meg az lg márkaképviselet. Direkt ki is jelentette az ott dolgozó ember, hogy a független telefonokra kizárólag 1 év gyári garanciát ad az lg. Ezért sincsen a boltokban 2 év gyári garancia megjelölve. Felhívtam azért az expansyt is érdekesség képpen, és ott azt mondták nekem h annyi garancia van a telefonra, amennyit az Lg Magyarország megad az eu-s készülékre. Szóval konkrét garanciát nem tud mondani , 1 év biztos, annyi van rá amennyit az lg ad az eu-s független készülékekre. Bár azt nemtudom h kinti szervízbe javítanák e! Az Edigitálnál meg határozottan állítja az ügyintéző 2 év gyári garancia van az ott vásárolt készülékekre. :) Na most akkor ők miért kapnák meg ? érdekes Az a lényeg h én szolgáltatónál nem szeretnék telót venni, főleg nem 16gb-s modellt. Kizárólag 32 gb-os független jöhetne szóba. Ha valaki esetleg máshogy tudja a garancia kérdést mint ahogy én megtudtam, lécci írjon nekem. Sose lehet tudni h az lg márkaképviseletnél mikor mondanak valósat és mikor nem.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32GB kártyafüggetlen, Black + 2 év teljeskörű garancia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.