Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53951) w333 válasza Milk_n_Coffe (#53949) üzenetére


w333
félisten

Telekom számlára ? komolyan már ilyen is van ... :Y :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53952) Danny365 válasza Milk_n_Coffe (#53949) üzenetére


Danny365
őstag

Inkább az az érdekes, hogy egyáltalán tudtál így vásárolni, mivel nálunk elvileg csak a Telenornál lehet így költekezni.

(#53953) hard74 válasza Danny365 (#53952) üzenetére


hard74
senior tag

Érdekes, most megnéztem, és nálam is van "Ellenérték beszedésének engedélyezése a Magyar Telekom részére". Eddig ilyen nem volt.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#53954) Danny365 válasza hard74 (#53953) üzenetére


Danny365
őstag

De használni nem lehet, legalábbis nálam nem működik. Lehet, mindenkinél ott van ez az opció, de ettől függetlenül nem minden szolgáltatónál lehet használni.

[ Szerkesztve ]

(#53955) Milk_n_Coffe válasza Danny365 (#53954) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Hát pedig tegnap vásároltam vele, bár az igaz, hogy ma már nekem se engedi használni.

Amerre mégy, oda tartasz

(#53956) Danny365 válasza Milk_n_Coffe (#53955) üzenetére


Danny365
őstag

Elhiszem én. Amúgy ha online fizeted a számláid, akkor igazából nem oszt, nem szoroz, melyik módszerrel fizetsz, hisz úgyis ugyanonnan megy el a pénz.

(#53957) Den Hadnagy válasza Danny365 (#53946) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

+1
Warez töltögetés kerülése, komoly mailcím meg nem adás, istentudjamilyen háromcsillagos noname fhos app letöltögetés hanyagolása, meg mindenféle mailmellékletek meg nem nyitása többet ér, mint a legatombiztosabb antivir. De ez már tíz éve is így volt :) Sőt.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#53959) Zsolto


Zsolto
őstag

Megtáltosodott a G2-m...

Reggel 7:30-kor vettem le a töltőről 100%-on, most 23:30 van, vagyis 16 órája nem kapott enni, és 61%-ot mutat az akkumétere. A GSAM szerint óránként 2,5%-ot evett átlagosan, és 3 ó 50 perc volt a képernyőidő. De a fogyasztás java akkor jött össze, amikor ebéd után szieszta helyett böngészgettem és játszottam vele, különben szinte vízszintes a görbe. Végig ment a 3G, WiFi, két fiók szinkronizálás meg minden egyéb sallang.

Nekem ma egy hete van meg, amúgy 15 hónapos készülék, és nálam eddig bőven 5% körül volt az átlagos fogyasztás. Nem bánnám, ha kiderülne, hogy az előző tulaj nem csak a hátlapját tette tönkre, de az akkut is meghülyítette valamivel, és most nálam a rendszeres éjszakai töltéstől rendbejönne :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#53960) Wucky válasza Hyoora (#53950) üzenetére


Wucky
senior tag

Akkor kezdjük:
Kesztyű módot soha sem használtam. A vírus nem a G2-ön volt hanem az előző samun. Mivel viszonylag kevés appot használok,nincs értelme warez apk-t használni. Soha nem is tettem. Mindig a playről szedem le. Néha megfordul a telóimon paypal stb,de csak addig míg használom. Mail az rengeteg van. Reklámok azok marhaság. Az is hülye aki rákattint.
Azt hogy vírus volt e nem tudom biztosra,ebben igazad lehet,de a telónak nem volt baja. Átnézettem akkor a cm-el,az meg írta az okosságait. Azóta sem volt ilyen. De használok is védelmet. Egyébként nem nagy kunszt rátölteni a telódra bármit,amivel nyomon lehet követni stb.
Gyerekkori barátom a Telekomnál dolgozik. Programozó. Bármelyik telekomos számra rátud csatlakozni,és hívást is tud indítani a számla terhére.

Ennyi

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#53961) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Régen a gyári romokkal nekem is volt billentyű leállás, a cloudy megoldotta a problémát. Ha gariztatod és a bill probléma nem oldódik meg, tedd fel a cloudyt, akku problémát is megoldja.

(#53962) Hyoora válasza Wucky (#53960) üzenetére


Hyoora
csendes tag

Elhiszem! És van benne valami! De pl a spanod irányított okossága ellen a deffender progik se védenek meg! Mert egy jó programozó(hacker) azt is kitudja kerülni!
Én örülök neki hogy nincs és nem is volt soha vírusom! :D

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#53963) general


general
addikt

sziasztok! ha van itt szakértő, aki ért az javításhoz, alkatrészekhez, rám írna egy privátot? lenne egy kérdésem

(#53964) Wucky válasza Hyoora (#53962) üzenetére


Wucky
senior tag

Jaja. Így van. Sajnos az ellen nem véd. Ezért kérek részletes számlát mindig. Mivel ismeretlen számokat nem hívok.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#53965) Ferenczi Áko válasza Wucky (#53964) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Sándor vagyok, xy szám alatti lakos.. És atomtámadás ellen véd? Nem, igen, az ellen nem véd! :DD

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53966) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Sziasztok

Nemrég lettem egy G2 (D802) boldog tulajdonosa.
GNex-ről váltottam, szóval nem áll tőlem messze a romolgatás.
Cloudy ROM-ot többször is említettétek, az mit tud, mi az erőssége?
Egyelőre Lalipop-ot hanyagolnám, jó nekem a Csokis rendszer is roottal meg xposed finomságaival.

Stumproot + autorec megvan. Van 2.7-es TWRP is. Most csak stock kernelt pakoltam vissza hogy legyen duplakoppos ébresztésem.

Innentől mit kell tennem, hogy valami jobb KK ROMhoz jussak (G3 UI-sat kipróbálnék esetleg).

Szereztem még egy Nillkin QuickWindows-os tokot is.
Kérdezném, hogy milyen appokat lehet beállítani hogy ott megjelenjen a kis ablakban. Alapból semmit nem ajánl fel. (Próbáltam az XDA féle HallMonitor-t de nem akar működni az sem :( )

Köszi előre is.

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#53967) Rickenstein válasza Hyoora (#53962) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Elég megtudni a Google felhasználóneved jelszavadat és bárki nyomon tud követni a Google Helyelőzmények szolgáltatással.

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#53968) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Imádom a G2-met! :B

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53969) w333 válasza Ferenczi Áko (#53968) üzenetére


w333
félisten

Na mi ez a hirtelen fellángolás ? ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53970) general


general
addikt

akkor simán bekérdezek ide, hogyan lehet megállapítani egy kijelzőről, amit beépítenél, hogy eredeti, vagy utángyártott? természetesen G2-höz valóról lenne szó.

(#53971) Ferenczi Áko válasza w333 (#53969) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ez nem fellángolás, hanem szerelem! :) Csak úgy kikívánkozott belőlem!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53972) w333 válasza Ferenczi Áko (#53971) üzenetére


w333
félisten

:DD :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53973) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Hello!

1 hete használom már a G2 -t, meg vagyok vele elégedve, bár az S3 után már nincs az a "wáááó" érzés, kicsit gyorsabb, kicsit nagyobb kijelző, de lényegében semmi különbség.

A kevés tárhelyet még mindig hiányolom, bár meg lehet szokni a takarékoskodást. A mérete még nagyon neccesen elfér zsebben, bár nyáron shortban már érdekesebb lesz a dolog :D De összességében elégedett vagyok vele, jó kis telefon.

Egy dolog viszont nagyon idegesít, még nem bírtam megszokni: a billentyűzet alján van a space gomb, és alatta közvetlen a home gomb. Rengetegszer nyomok a space helyett a home -ra. Erre van valami ötlet hogyan orvosolható?

Még egy dolog: Melyik az LG G2 -höz való, "világ legvékonyabb toka"? Galaxy S3 -hoz ebayről rendeltem 0,3mm ultra thin tokot (1 $ -os :D), nekem tökéletesen bevált. Nem az ütések, esések ellen kell, elég hogy ha lerakom az asztalra, a micro porszeme ne sértsék meg a felületet. Ha van ötlet, linket plz :R

[ Szerkesztve ]

(#53974) 2o1i válasza ad4m1337 (#53973) üzenetére


2o1i
senior tag

Tok.

Egyébként pont van ilyenem és nincs is rá szükségem. :)

(#53975) kerpok válasza ad4m1337 (#53973) üzenetére


kerpok
tag

Érdekes, sose nyomtam még meg a home gombot!
Használj Swiftkey-t! Ott akár variálhatod a billentyűzet kinézetét is akár! ;)

Én EZT rendeltem hozzá! kemény 250ft volt :D

De most hogy kerestem, találtam egy ilyet! Lehet berántom!

üdv
;)

(#53976) hislah válasza kerpok (#53975) üzenetére


hislah
aktív tag

Bazz... 1 hónapja ilyet keresek. Feketén hogy mutatna?
Ultraslim tpu silicone változat.

[ Szerkesztve ]

(#53977) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
Egy érdekes cikk , azoknak akik annyira varjak a nyalókát.

[link]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#53978) Quqesz válasza Ferenczi Áko (#53968) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53979) pocok86


pocok86
csendes tag

Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy Nova launchert használva hogy tudom beállítani a dupla koppos lezárást? Mert csak a feloldás megy alapból. Régebben talán valaki írta már, hogy van valami módja. Köszönöm a segítséget! :-)

(#53980) fery02 válasza pocok86 (#53979) üzenetére


fery02
addikt

Duplakoppos gesztusvezérléshez hozzátársítod ezt az app-ot és ennyi. :)

(#53981) hard74 válasza pocok86 (#53979) üzenetére


hard74
senior tag

Nova Prime. Kézmozdulatok-Dupla érintéshez hozzárendeled a Lock
Screen app-ot.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#53982) fery02 válasza Surfym@n (#53966) üzenetére


fery02
addikt

CloudyG2 2.2-es ROM egy G3-ról átportolt ROM, aminek a legszembetűnőbb változása az általad is említett G3 UI.
Továbbá bloatware mentesített, van benne ART támogatás (ha kell), alkalmazásonként elrejthető navigációs sáv lehetőség, meg minden, ami eddig is működött.
Szóval továbbra is lesz FM rádiód, távirányítód.

Biztos kihagyok róla még fontos említeni valókat, hirtelen 12-ezés után ennyi jut eszembe. :)

Továbbiak már Mélyvíz topik téma, de ha már itt vagyunk, akkor a TWRP-t frissítsd a legújabbra (az említett topikban találsz hozzá linkeket)!
A zip-es formátumot simán csak flash-eled a jelenlegi TWRP-ből, majd újraindítás után már friss recovery-d lesz. Az ilyen TWRP frissítések után érdemes nyomni egy Default Settings-et, majd jöhet a ROM-olás.

Csinálsz egy teljes backup-ot, aminek az EFS részét érdemes több helyre is kimentened magadnak (esetleges IMEI elszállásnál ez a megmentőd ugye).
Majd Advanced wipe-nál wipe-olsz mindent (ha a flash-elendő ROM-ot belső tárolóból telepíted majd, akkor az internal storage-t ne wipe-old) és mehet a ROM flash, ami után már fogva lesz a kezed mindvégig. :)

Quickwindow tokokkal meg nincs tapasztalatom, azokhoz nem tudom mi kell majd neked pontosan, de rémlik valami program, ami ha jól emlékszem Play-en is megtalálható.

Én is egy GNex-et váltottam le anno a G2-vel. :)

[ Szerkesztve ]

(#53983) mijos válasza mijos (#53936) üzenetére


mijos
senior tag

Erre valaki?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#53984) morneo.it válasza fery02 (#53982) üzenetére


morneo.it
senior tag

Még annyit hozzá: az internal data-t akkor se pipáld ki, ha van fotód, zenéd, stb. Ha kikipálod, akkor teljesen törli a "belső SD" "kártyát" ;]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53985) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

kijött a lollipop a g2-re

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#53986) morneo.it válasza Dexter-2000 (#53985) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nekem is jelzett a telefon :D :D

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53987) batai15 válasza fery02 (#53982) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is volt gnex

(#53988) stefi68


stefi68
addikt

A CloudyG2 2.2-ben nincs olyan lehetőség, hogy fájlátvitel? Ami a telefon és a PC közt létesítene kapcsolatot wifin keresztül.
Újratelepítettem itthon a PC-n a Windowst és már működik a gépek közti fájlmegosztás.
Gondoltam kipróbálom ezt a fájlátvitelt is ami korábban szintén nem működött.

Viszont nem találom sehol, pedig a 20h stock romban biztos volt ilyen, még az értesítősávbeli kapcsolók közt is :F

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53989) morneo.it válasza stefi68 (#53988) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nincs. :( Nekem most 5.0.1es SimpleROM van, abban sincs. Erről A ROM-ról annyit, hogy tegnap reggel 8.10-kor vettem le töltőről, most 35%-on áll, tippje szerint még 13.5 órát kibír... Sosem volt ennyire jó az üzemidő :-D

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53990) pocok86 válasza fery02 (#53980) üzenetére


pocok86
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

(#53991) fery02 válasza stefi68 (#53988) üzenetére


fery02
addikt

Valamiért a Vezeték nélküli tároló funkció kikerült már a G3-as telókból, így az arra épülő Cloudy ROM-okban sincs benne, de én nem sirattam egy percig sem.

Ugyanis a Play-ről letölthető Airdroid szerintem sokkal jobb, ellenben viszont valamiért (ami számomra érthetetlen) sokan ódzkodtak tőle.

pocok86:
Szívesen! :)

batai15:
Nekem pont a kényelmessége miatt jön be. :)

Mikor használni akarom, akkor telefonhoz mindvégig hozzá sem kell nyúlnom.
Csupán csak a web-es felületet megnyitom, ott bejelentkezek a Google fiókommal (közben teló is értesít róla, hogy létrejött a kapcsolat), majd mehet is a másolgatás vezeték nélkül.
Na de erről nem itt fogunk vitázni. :)

[ Szerkesztve ]

(#53992) batai15 válasza fery02 (#53991) üzenetére


batai15
félisten

Nekem kényelmetlen így mtp szerot használok fel másolásra.

(#53993) stefi68 válasza fery02 (#53991) üzenetére


stefi68
addikt

Lehet megnézem ezt az Airdroidot.
Bár nekem egy olyan 1klikkes kapcsolat kellene a mostani FTP-s megoldás helyett, ami ugye úgy működik, hogy:
1. wifi be 2. ftp app elindít 3. ftp kapcsolat létrehoz, PC-n ftp kliens elindít, kapcsolat gyors létrejön, másol...

Szóval ezért lett volna jó ez a fájlátvitel kapcsoló...

Más tipp valami egyszerű megoldásra?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53994) Wucky válasza morneo.it (#53986) üzenetére


Wucky
senior tag

Nektek hogy a francba jelzett? Az én tetves telenoros G2-m mióta meg van baszik jelezni bármilyen szoftver frissítést.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#53995) w333 válasza Wucky (#53994) üzenetére


w333
félisten

Okosan ... :DDD gondolom nem esett le hogy az egész egy poén ? ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53996) batai15 válasza stefi68 (#53993) üzenetére


batai15
félisten

Amit a teló tudott ugyan ezt appal is meg tudod csak pepitaba

(#53997) Wucky válasza w333 (#53995) üzenetére


Wucky
senior tag

Az leesett hogy a lolli poé.,de nekem a KK-ra sem jelzett.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#53998) morneo.it válasza Wucky (#53997) üzenetére


morneo.it
senior tag

JB fut rajta? :(

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53999) Quqesz válasza Wucky (#53994) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mer a v20d-nél nincsen újabb a szolgáltatásosokra...voda detto...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#54000) RomiJosy válasza Dexter-2000 (#53985) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Még szerencse, hogy van hozzá felirat. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.