Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53351) Danny365 válasza w333 (#53350) üzenetére


Danny365
őstag

Esetleg próbáld ki a beta változatát, nekem ilyeneket nem csinált. Bár az is igaz, 3-4 napja én is töröltem a Messengert, meg az FB appot is.

(#53352) Matada2.3 válasza w333 (#53350) üzenetére


Matada2.3
veterán

Én messenger nélkül nem tudok élni... télj el :) a ft meg letörölni nem tudom greenify--hoz pedig lusta vagyok :/

Finn the human

(#53353) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Más: szerintetek mennyire éri meg bekapcsolni a telefon titkosítása opciót? Tudom, hogy lassítja a telefont, de mennyire? :F

Finn the human

(#53354) fery02 válasza w333 (#53350) üzenetére


fery02
addikt

Aztán majd jön a helyére a Google Play Szolgáltatások szintén dobogós helyezettel. ;]

(#53355) duduati


duduati
aktív tag

Tiszteletem Uraim!

Gondoltam lecserélni a telómat, és nézegettem az LG G2-t.

Olvasgattam itt, hogy többeknek térerő gond van, illetve léttam , hogy a keret is meg-meg reped néha.
Szeretnék kérni egy két véleményt a telórol, illetve, hogy ha veszek, mire figyeljek vételnél.
S3-am volt eddig, hibátlanul üzemel, sosem volt baj vele, ezért is tartok kicsit a számomra ismeretlen LG-től.,

Segítségeteket előre is köszönöm!

További szép estét!

(#53356) Nfsman20 válasza duduati (#53355) üzenetére


Nfsman20
tag

Üdv!

azt hiszem sikerült megtalálnod a legkevésbé előforduló hibákat... a térerő gondok kb akármelyik telefonnál előfordulnak, S3-ból is akadnak hibás példányok. a megrepedt keret pedig talán az első itt a fórumon, máshol sem találkoztam ilyennel. ami tényleges hiba szokott lenni, az a kijelző sárgulása (ez sem gyakori), amit garanciában javítanak.
ezt leszámítva egy atomstabil, gyors, megbízható telefon, kiváló üzemidővel, gyönyörű és nagy kijelzővel, ennek ellenére mégis kompakt készülékházzal.
Előtte xperia t-m volt, z1-et vagy z1c-t akartam helyette venni, erre véletlenül akadtam, amikor a mediamarktban nézelődtem. aztán az lett a vége, hogy egyelőre nem is akarok a sony háza tájára lépni, most is G2-t vennék!

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#53357) coleen


coleen
aktív tag

Sziasztok,

az mekkora szívás,ha az ember (én) újnak mondott G2-t vesz egy pláza gsm boltban - amire csak 3 hónap garit adnak... - és itthon kiderül,hogy eleve rootolt volt a készülék? Gariztattam már a vásárlás hetén,kétszer is,mikrofonhiba miatt,a hiba még mindig fennáll,le akarnak koptatni. Kértem szervizelési jegyzőkönyvet,nem adnak,mondván hogy a szerviz nem adja ki...
Mit javasoltok?

(#53358) Ferenczi Áko válasza Nfsman20 (#53356) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Z1-et jól tetted, hogy nem vettél!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53359) k0c2k4 válasza w333 (#53348) üzenetére


k0c2k4
tag

En ezt hasznalom: http://www.xda-developers.com/facebook-chat-enabler-android/
igy nem eszik a messenger :)

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#53360) Looserke válasza coleen (#53357) üzenetére


Looserke
őstag

Ne vásárolj többet zug gsm-ben.

(#53361) Rickenstein válasza coleen (#53357) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Bemész szépen a márkaszervízbe és megcsináltatod ott fizetősbe. Ha 3 hónap garit adtak az újnak kinéző készülékre, akkor valsz. nem voltak meg a papírjai, tehát előfordulat, hogy lopott. Új készülékre min. 1 év a garancia.

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#53362) coleen válasza Rickenstein (#53361) üzenetére


coleen
aktív tag

Igen, csak a vicces, hogy 3,5 hetes a telóm, ebből 3 hetet volt szervizben(?), de nem javult meg, nem történt semmi, a vonal túlvégén ugyanúgy alig, ill. akadozva hallanak az ismerőseim. Amikor kértem a szerviz jegyzőkönyvet/munkalapot, arra a szimpatikus kopasz tetovált értékesítő úriember azt mondta, hogy mivel nekik az LG szerviz munkaidőn kívül dolgozik, ezért nem készül jegyzőkönyv... ahhan, hát persze, ill. később amikor felhívtam pár kérdéssel, még a fejemhez is vágta, hogy tipikus kötözködő vásárló vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#53363) Diamond500 válasza coleen (#53362) üzenetére


Diamond500
senior tag

Én ezért veszem meg inkább drágábban, de gyári garanciája legyen a készüléknek ez nagyon fontos. Nekem is volt panel cserém a szakszerviz 1 nap alatt kicserélte, azóta pöpec a cucc. A szervizes srác mondta, hogy 60papírba fájt volna ha nincs garim. Na most ezt egy zúg GSM bolt szerinted bevállalta volna? Hát tuti nem .

(#53364) Musaka válasza coleen (#53357) üzenetére


Musaka
senior tag

Írj ajánlott tértivevényes levelet a GSM boltnak melyben leírod panaszod és hogy a garanciális javítást nem végezték el, majd a végén írd meg hogy a fogyasztó védelemhez fordulsz. Fogyasztó védelemnek is írd meg a problémád.
Garancia az garancia akár Tes** akár GSM boltról van szó.
Fogyasztó védelem hatására általában simulékonyabbak szoktak lenni a boltok is.

(#53365) bodoman


bodoman
tag

Azt tudjátok, hogy van egy másik hivatalos facebook app is, amit az elmaradottabb térségeknek terveztek. Nagyon takarékosan bánik a nettel, a RAM-al. Kicsit fapadosabb igaz, de ki nem sz*rja már le, amikor vagy 200MB-al több RAM-om marad. A neve facelite, és a playről nem tölthető honunkban, nem vagyunk elég elmaradottak. :N
De máshonnan, máshogyan megoldható simán. Nekem bejött.

(#53366) Meggyi001 válasza bodoman (#53365) üzenetére

Igen, múlt héten osztottam meg, köszi azért.

https://gamergep.hu/

(#53367) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Sziasztok ha hülyeséget kérdezek ne akadjatok ki ! Twrp vel fel lehet rakni cloudy romot ami 1.7 gb ? vagy csak adb vel ?

[ Szerkesztve ]

(#53368) coleen válasza Musaka (#53364) üzenetére


coleen
aktív tag

Köszi, sztem ezt fogom tenni.

(#53369) FGyula30 válasza Tüske0614 (#53367) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Fel.

(#53370) szabyka95 válasza Tüske0614 (#53367) üzenetére


szabyka95
őstag

fellehet

(#53371) duduati válasza coleen (#53357) üzenetére


duduati
aktív tag

Ilyen dolgok után meg csodálkoznak a telefonosok is, hogy utálja őket az ember, és szemétnek gondolja mindenki. Én autó vásárlásnál fogadtam meg, hogy a kereskedést azonnal kerülöm, el sem indulok, mert konkrét kérdésre is igennel válaszol, odaér az ember a világ végére és azonnal látja hogy nem úgy van. Erre rávágja hogy hát nem, de másoké se ilyen. Persze, de direkt ezért kérdeztem.

Aki megteheti jól jön egy DAS-es jogvédelmi biztosítás, évi 50k, de mindenféle dologban intézik az ügyet. Nekem ahol eddig meghallották hogy van, ott 2 napon belül megoldódott a dolgom. Él a családra, az autodban ülő emberekre, sőt arra is, aki az autódat vezeti, nem kell hogy családtag legyen. Biztosítókról meg ne is beszéljünk... Szóval meggondolandó mennyire sok 50k.

(#53372) duduati válasza Nfsman20 (#53356) üzenetére


duduati
aktív tag

Értem, és köszönöm!

Ha a térerő gond nem jönne fel, akkor szerintme megtudok barátkozni vele. A jó ár/érték nagyon vonzza az embert, és több szebb példányt lehet találni belőle mint pl S4-ből.

Még egy olyan kérdés, hogy a hívás blokkoló-t ez az android is tudja? Gondolom nem teló, hanem android függvénye. Gondolok itt a gyári ROM-ra.

Mégegyszer köszönöm a helpet!

(#53373) Nightman1 válasza duduati (#53372) üzenetére


Nightman1
tag

Igen,blokkolás itt is van persze!
Nekem november óta van meg a g2-m,mindenféle ráfizetés nélkül egy Sony Z2-t ajánlottak érte.
Hát,a kamerája szarabb,20megapixel ide vagy oda,és bár a kijelzőméret azonos,a készülékház bumszlibb,és még sorolhatnám a különbségeket.
Egy kolegának Samu S5-ösével is mértem már össze,sokszempontból a G2 nyert,csak a hazai szolgáltatóknál ugye az Lg nem kap akkora reklámot mint más gyártók.
De ha a G2 mellett döntesz,biztosan nem bánod meg!

(#53374) VOLTCRAFT(1) válasza laslie92 (#53326) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Tévedésben vagy a mélyvíz élő fórum nem összegzés! Arra van,hogy akinek nem felel meg a gyári softver romolgasson rootoljon.Nem tudom mióta vagy itt ,de valószínűleg nem rég,mert akkor tudnád miről van szó! A bannolást akkor ezközölte ennek a topicnak a gazdája amikor túlsújba kerültek a szakmai hozzászólások.Tehát felháborodhatsz,de a kb. egy évvel ezelötti nagy bannolást nem én találtam ki! És bizony itt a tokokról,képernyővédőkről és egyébb ügyesbajos dolgokról illik beszélgetni a szakmai dolgokról pedig a MÉLYVÍZ -ben(nagybetűvel).Akárhogy is fáj ez neked kispofám!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#53375) adidas4death


adidas4death
aktív tag

Picit visszatérve a 9H fólia/tok témához:
Nekem most jött meg ez a fólia és ez a tok, és a fólia egy picit körben eláll nekem is. (kb fél milimétert ha eláll sokat mondok, szóval nem vészes. :) )
A tok is egész jó, kellemes a fogása és nagyobb biztonságban érzem benne a telefont.
(meg persze ott van belül a gumi részen és a külső műanyag részen is hogy "Original Spigen", dehát gondolom mennyire lehet ennek hinni ennyiért :D)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#53376) Nightman1


Nightman1
tag

No hát este lehúztam töltőről,aztán megnéztem egy órás videót,majd bealudtam,wifin maradt,és éjjel 5 alkalmazás frissült magától..
Mikor ránéztem délelőtt,ezt mutatta akksihasználatra, optimus kernellel,Cloudy stock rommal.. :D
:DD

(#53377) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Facebookhoz hozzászólnék.
Sajnos az alkalmazás ramot és akkut nem kímélve folyamatosan zabál.Engem idegesített a 200mega a háttérben (ha a messengert is beleszámoljuk talán még több is de kb ennyi)
Letöröltem,böngészőben csináltam egy könyvjelzőt azt meg kiraktam a főképernyőre.A felület ugyan az,működik az üzenetküldő és nem zabál folyamatosan. Ha értesítés kell a messenger részéről,be lehet állítani ,hogy küldjön mailt ha jön.
Nekem eddig ez a leg jobb megoldás,írom ezt úgy,hogy nem vagyok akkora facebook fan,napi szinten párszor ránézek. Ide sokkal gyakrabban jövök.

(#53378) Indiant válasza RomiJosy (#53377) üzenetére


Indiant
addikt

A FB Messengerrel állítólag ingyen lehet hívni, max. ezért érdemes használni a böngészőn kívül.

(#53379) Dexxter182 válasza RomiJosy (#53377) üzenetére


Dexxter182
tag

Hasonló cipőben, hasonlóképpen jártam el :)
Böngésző, és parancsikon simán jól működik. Le is írtam a play-ben az app alá :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#53380) Tüske0614 válasza szabyka95 (#53370) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Köszönöm ! ok tudok le van írva az első hszben de ha uj romot akarok felrakni akkor csak ioroot 25 majd twrp és azzal már rakhatom is fel a cloudy stock -ot ? ennyi ?

(#53381) djnice


djnice
veterán

Sziasztok, kilehet valahogy kapcsolni azt a jelzőhangot ami az akksi 100%-os feltöltését jelzi? Mindig este dugom rá a töltőre és ott a teló az ágyam mellett, épp hogy elalszom, a csippanás meg felébreszt. Rohadt idegesítő. Lehalkítani meg nem akarom az ébresztő miatt.

(#53382) szabeska válasza djnice (#53381) üzenetére


szabeska
addikt

az ébresztő ébreszt néma módban is.

F1

(#53383) Deck


Deck
titán

Gyors kérdés: Kinek milyen színű a telefonja?

A fekete és a fehér is tetszik és mivel ma veszem meg nem tudom eldönteni. A fehérnél mintha lenne fekete kis csík a képernyő körül de a feketénél ez nem látszik.

PS5

(#53384) FGyula30 válasza Tüske0614 (#53380) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Ha G vagy H romod van fent:
1.Stump root.apk
2.Autorec.apk
3.Twrp frissít legújabbra
4. Wipe system, dalwik cache,cache,data
5. Rom telepít
6. wipe cache, dalvik

Asszem ennyi. Majd javítanak...

(#53385) Nightman1 válasza Deck (#53383) üzenetére


Nightman1
tag

Nekem fekete.
3 hónap alatt,fólia és tok nélkül hordom olyan zsebben amin ügyelek hogy ne legyen más..
Egyetlen karc sincs a telefonon.. :)
Djnice: 2 lehetőséged van,vagy lehalkítod a rendszerhangokat,vagy rootolod,és tweaksbox-szal úgy testreszabod,hogy csak pislogsz!

[ Szerkesztve ]

(#53386) ak76 válasza VOLTCRAFT(1) (#53374) üzenetére


ak76
senior tag

Szerintem meg az ilyen személyeskedős,"kispofám" kaliberű beszólásokat kéne mellőzni,és leszállni a magas lóról,egyrészt nem őriztünk együtt libát,másrészt a személyeskedésre legalább annyira harapnak a modik,aztán a végén még laslie92-nek lesz igaza...

[ Szerkesztve ]

(#53387) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Erre valaki? :)

Finn the human

(#53388) djnice válasza Nightman1 (#53385) üzenetére


djnice
veterán

Köszi!

(#53389) w333 válasza Deck (#53383) üzenetére


w333
félisten

Fekete ... a fehérnél pont az a képernyő körüli feketeség nekem sem tetszik :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53390) Guenwhywer


Guenwhywer
csendes tag

hiho!
Tegnap szerettem volna pár képet szinkronizálni a galériából a google+ fotóimmal, azóta a telefonon folyamatosan megy a google+ zabálja az akkut és hiába állítom le mindig újra indul. Nem is tudom hogy igazából mit csinál mert folyamatot nem ír vagy ilyesmi csak megy folyamatosan és zabálja az akkut. Gyári a készülék.

(#53391) Tüske0614 válasza Deck (#53383) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Fekete de (pezsgő) arany szinüt szerettem volna..

Guenwhywer nekem igy ugrott a havi kvótám

[ Szerkesztve ]

(#53392) fery02 válasza Guenwhywer (#53390) üzenetére


fery02
addikt

Beállítás/ Szinkronizálásoknál bekapcsolódott valószínűleg pár G+ szolgáltatás.
Ami nem kell, azok elől vedd ki a pipát és így nézd meg meríti-e még az akksit!

(#53393) akooos válasza Deck (#53383) üzenetére


akooos
veterán

Nekem fekete, még mindig gyönyörű, de lehet, hogy a hátlapot kicserélem fehérre. Valakinek megcsinálta úgy itt a fórumon és baromi jól nézett ki. (Bár nekem a piros hátlap is tetszik :U )

(#53394) Midway


Midway
senior tag

Modjatok egy jó kamera app-ot (gyári rom van) amivel jobb képeket lehet készíteni, mint a gyárival.
Valami egyszerű is jó a, nem szoktam állítgatni. Akár fizetős is lehet csak jobb legyen.

[ Szerkesztve ]

(#53395) fery02 válasza Midway (#53394) üzenetére


fery02
addikt

Olyan nincs.

(#53396) RomiJosy válasza Indiant (#53378) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Arról ezek szerint lecsúsztam de a viberrel is lehet ingyé hívni ha az ember fiának van türelme 2x 3x visszahívni, hogy felvegyem. :)
Van, hogy megunom az ingyen hívás nehézségeit és inkább visszahívom rendesen.
*************************
Dexter +1 jól csináltad. Sok ilyen lenne, megcsinálnák rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#53397) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Eybayen kívül tudok más helyet ahonnan lehetne rendelni kamera védő üvegfóliát? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53398) Midway válasza fery02 (#53395) üzenetére


Midway
senior tag

Nincs? :U Kár, néha túl zajosak a képek amiket csinálok.

[ Szerkesztve ]

(#53399) Nightman1 válasza Midway (#53394) üzenetére


Nightman1
tag

Mi bajod a kamerával?
Itt írtam is,a Sony Z2-essel hasonlítottam össze a G2esem,és 20megapixel ide vagy oda,a G2 képei sokkal szebbek,részletgazdagabbak voltak,a Z2esé meg túlvezérelt színű és a képeken a fekete-sötét területek baromi zajosak voltak,míg a G2-n szimplán fekete..
Nem is értem hogy a mobilarénások is bár eddig azt hittem nyitott szemmel járnak,ezek nekik hogy nem tűntek fel..
Minden tesztben el voltak ájulva a z2-től,pedighát...
No mkndegy,biztos üzletpolitika..
Egyébként más romon,biztos másabb a kamerakép is,de ha nincs elcseszve a rom,nem hiszem hogy számottevő lenne a különbség..

(#53400) mihione


mihione
őstag

Facebookos temahoz szolva:bnomnek g2-n ugy nez ki az fb miatt fosta ossze magat hasznalhatatlanra lassulva,nemreg irtam rola h meg a kijelzot feloldani se lehetett pedig csinaltunk factory resetet is es ugyanugy elojott most tegnap ota letorolte a messengerrel egyutt es azota nem lassul le.volt mar valakivel ilyen?elegge erdekes...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.