Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53551) mihione


mihione
őstag

Van esetleg valakinek elado mikrofon,usb,jack es flex kabele elado?ugynezki szar a mikrofon hiaba lett kipucolva szarul hallanak a masik oldalon...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#53552) Atish19


Atish19
őstag

Gyári billentyűzetnél hogyan lehet kikapcsolni az autocorrectet? Kijavítja a szavakat amiket beírok teljesen más szavakra... Kicsit idegesítő :D
Szerk.: Megvan tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

(#53553) rzoli válasza Mankó (#53544) üzenetére


rzoli
senior tag

Nekem Nokia és Motorola kábelekkel is megy a gyors töltés.

Hány százalékról tölt fel 2-3 óra alatt a mostanival?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#53554) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok vissza szeretném vinni garanciába a telefont és vissza szeretném állítani gyári állapotba. ( nem működik a mikrofon) De sajnos itt az össze foglaló nekem érthetetlen. Tudna valaki segíteni egy kicsit szájba rágósan? Független 16gb-os 802-es modell. Válaszokat előre is köszönöm

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53555) Danny365 válasza laslie92 (#53554) üzenetére


Danny365
őstag

Ennél szájbarágósabban nemigen lehet ezt leírni. Nyisd le az összefoglalót, nyomj egy ctrl + f-et és keress rá erre "flashtool", egy találat lesz, azzal állítsd vissza. Letöltöd a kdz-t, amit fel akarsz tenni, telepíted a linkelt drivert (bár szerintem az LG oldalán már találsz frissebbet is), majd letöltöd az LGFlashtool2014-et és a leírtak szerint flasheled.

(#53556) mihione válasza laslie92 (#53554) üzenetére


mihione
őstag

Fontos hogy előtte csinálj factory resetet de én ajánlom hogy ne a droidmester féle változattal csináld hanem a másikkal és pipáld be pluszba a resetes opciót is.

egyébként aki még érintett mikrofon ügyben az fagyallonal érdeklődjön 4500 ft a flex kábel amin van a miki,usb,jack.csere pedig házilag egyszerűen megoldható

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#53557) Aucor válasza Mankó (#53548) üzenetére


Aucor
senior tag

Én jelenleg ezzel töltöm: [link]

(#53558) Quqesz válasza Mankó (#53544) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pesten felhívod az lg szervizet és ha van nekik akkor beviszed(telóval együtt)és ott helyben kicserélik ha van még garid.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53559) Mankó válasza Aucor (#53557) üzenetére


Mankó
veterán

És ezzel is megy a gyors töltés? Mert akkor veszek vagy 2-t tartalékba.

Quqesz: nem pesti vagyok, nem akarom küldözgetni, mert kitudja mikor ér vissza. MEg ugye vissza kellene húzni a gyári szoftverét is, mert DroidMester romja van fent. Van még rá garancia különben.

(#53560) Aucor válasza Mankó (#53559) üzenetére


Aucor
senior tag

Nem tudom, nem is tudtam, hogy van gyors töltés. De nem írja, hogy lassú töltés lenne. Gyári 4.4.2 v20h rom. Egyébként jó robusztus kábel, nincs vele gondom, október óta használom ezt a kábelt, ez a 3. telefon amit kiszolgál. :)

[ Szerkesztve ]

(#53561) Quqesz válasza Mankó (#53559) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor vegyél egy usb kábelt,ami vastagabb,az bírni fogja. Nem csak ehez a telóhoz adnak ilyen erős töltőt(pl most az op3n dott tabról írok,aminek 2A-os töltője van,tehát ha bemész tecsóba és veszel egy usb kábelt,amit külön árulnak hozzá,az tuti viszi a gyors töltést)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53562) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Hello!

Kezdő G2 felhasználó vagyok, Samsung S3 -ról váltottam. Nektek mennyire zavaró a kevés memória? Én az S3 -on kb. 24 Gb -ot azért elhasználtam, főleg a flac zenék miatt (persze van hozzá egy Vsonic füles is). most be kell érnem kevesebb zenével.

Gyári romról is le lehet takarítani a felesleges gyári cuccokat, gondolom?! Nektek átlagosan a programok, játékok mennyi helyet foglalnak?

Hihetetlen idegesítő szerintem, hozzám került ez a baromi jó telefon és nem bírtak volna bele memória bővíthetőséget :W

(#53563) Varnyalag


Varnyalag
csendes tag

Brutálisan merül a telefonom, 38 perce szedtem le a töltőről, teljesen feltöltötte, azóta 18%-ot esett úgy, hogy kb. 2 percet telefonáltam és direkt újraindítottam a telefont, hogy ne legyen semmi a memóriában. Cloudystock 2.7 + Optimus kernel van rajta, eddig (múlt hétig) nem volt vele semmi gond, 5 óra screen time, 1,5 nap akkumulátoridő simán kijött, a GSAM battery monitor is csak annyit ír, hogy az Android rendszer darál, Wake Lock Detector nem jelez semmi szokatlant, találkoztatok már vmi hasonlóval? Lehet, hogy a ROM nem kompatibilis a kernel-lel?

(#53564) Quqesz válasza ad4m1337 (#53562) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van otg lehetőség,azzal tudsz magadon segíteni. Nem tudom mi a neve,de van micro usb-be dugható tárhely ami olyan mint egy kicsi pendrive (keresővel meg tudod találni) és az is megy otg-n.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53565) ad4m1337 válasza Quqesz (#53564) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Ismerem, haverom vett már ebay-ről, csak hát ha zenét akarok tömegközelekedve hallgatni, akkor nem tudom megcsinálni... zsebembe a telefon és még abból kiáll egy kis mini pendrive?! :DDD

Kíváncsi lennék, hogy technikailag nem tudták megoldani a bővíthetőséget vagy csupán üzleti szempontból, hogy "vegyed inkább a 32gb drágább modellt"...

(#53566) szabeska válasza Varnyalag (#53563) üzenetére


szabeska
addikt

Mukodnie kell, kompatibilis. Restart segithet.

F1

(#53567) batai15 válasza Quqesz (#53564) üzenetére


batai15
félisten

Vagy 4k az otg képes SanDisk pendrive. Az kb akkora amekkora az olvasó amit mondasz. 16 GB van nekem mindog nálam van.

(#53568) Guenwhywer válasza batai15 (#53567) üzenetére


Guenwhywer
csendes tag

én ezzel szemezek de még nem volt rá igazán szükségem így tolom a dolgot...
http://www.aqua.hu/pen-drive-32gb-kingston-datatraveler-microduo-30-otg-dtduo332gb-usb-30-293807.html

(#53569) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Akkor ezzel a baseband el most mi is van? Pa romot akarok kipróbálni. Most a cloudy stock van de ez brutális h nem merül a telefon :)

(#53570) RomiJosy válasza ad4m1337 (#53565) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Az összefoglalóját van egy ilyen, kb 1cm,nem vészes.
A nexus 5 is lg gyártmány, ugyanakkor adta ki a g2-t. Lehet, nem variálnt túl sokat az LG. A nexus nem tartalmaz kártyaolvasót, gondolom azért, hogy a felhasználók használják inkább a netes tárhelyeket. Google üzleti fogás, az LG is ebbe az irányba ment. Ez csak saját vélemény, nem olvastam sehol, volt nezus7 is sokáig, azon sem volt bővíthetőség.
Nekem is a kulcstartón van az a kis 32gb basz, ha dolgozok és zenét akarok, van egy Bluetooth hangfal, hibátlan. Szoros zsebben nem hordanám, félő, leülök és beletörik. Hord kabátzsebben vagy ne akarj rárakni 10 album zenét. Kompromisszum.

(#53571) firemanus82 válasza firemanus82 (#53527) üzenetére


firemanus82
senior tag

Erre senkinek nincs 5lete?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53572) mouzrr válasza firemanus82 (#53527) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem chrome csinalt ilyet. Mas bongeszo?

(#53573) ropogós


ropogós
tag

Sziasztok!

Mobil boltban, tegnap vettem egy G2-t.
Este fedeztem fel a kijelzőn egy pixelhibát.
Amikor fekete a háttér, akkor látszik egy világos pont.
Letöltöttem egy app-ot, teszteltem, sem zöld, sem piros, sem kék színnél nem, csak feketénél látható.

Alap esetben nem látszódik a dolog, de ha filmet nézek, nagy fényerőnél, és sötét a háttér, akkor zavaró.

Emiatt szerintetek ki kell, hogy cseréljék a telefont? (egy napos sincs)

Üdv: Robi

ui: ettől eltekintve egy álom készülék :C

(#53574) Matada2.3 válasza ropogós (#53573) üzenetére


Matada2.3
veterán

Természetesen ki kell, hogy cseréljék!

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#53575) ropogós válasza Matada2.3 (#53574) üzenetére


ropogós
tag

Most hívtam őket, szó nélkül cserélik. :R

(#53576) Rickenstein válasza ropogós (#53575) üzenetére


Rickenstein
senior tag

3 napon belül kötelesek minden terméket visszavenni, ha eredeti csomagolásában, minden tartozékával együtt viszed vissza. Ez törvényi előírás.

PS C:\>_

(#53577) szabeska


szabeska
addikt

Ha valakit érdekel: STOCK LOLLIPOP 5.0.1 . Flottul megy, akku jó, hiba nincs, smooth, gyors :) Koreai romból lett portolva, stock alapú, éppen ezért stabil ennyire :)

F1

(#53578) Quqesz válasza ad4m1337 (#53565) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ennek több oka volt:
-Sok gyártó elkezdte az unibody gyártást,így az lg is és divat lett az sd foglalat nélküli készülék (szifon,htc,stb)bár inkább a gyártóknál,mint a vevőknél
-rá akartak menni jobban a felhő szolgáltatásokra (van az lg-nek is külön)
+amit írtál,el kellett adni a 32gb-at is...
Technikai oka nincsen,hiszen a G3-ban már van

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53579) Xmodule válasza ropogós (#53573) üzenetére


Xmodule
őstag

Ilyen nekem is volt egyszer még az elején. Azt hittem meghalt ott egy pixel. Sokkal fényesebb világított mint a többi. Aztán egy reset után eltűnt. Csak egy beragadt pixel volt. Szerencsére.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#53580) Matada2.3 válasza szabeska (#53577) üzenetére


Matada2.3
veterán

Jaj de jó :)

Finn the human

(#53581) Mastershifu válasza SztiviVander (#53540) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia, köszi a választ. Akkor tehát nem csak én nem találtam a beállítási lehetőséget. Az Exdialer neve ismerős, sztm más is dicsérte már korábban a fórumon. Köszi az infót!

i486 DX2-66MHz

(#53582) firemanus82 válasza mouzrr (#53572) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszi. Most én a gyári böngészőt használom, pár napja ráadásul simán feltöltöttem képet... milyen böngészőt ajánlotok?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53583) Ferenczi Áko válasza firemanus82 (#53582) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Én Dolphin browsert használok. Még az Xperia z1-nél kezdtem el, és hozzászoktam. Szerintem gyorsabb mint a gyári böngésző..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53584) Cilinder001 válasza firemanus82 (#53582) üzenetére


Cilinder001
tag

Én CM browsert használok. Van fordítási lehetőség is, ha idegen nyelvű oldalra tévedsz és nekem nem meríti úgy az aksit mint a Chrome. Viszont egy picit lassabb szerintem.

(#53585) laslie92 válasza szabeska (#53577) üzenetére


laslie92
senior tag

Szia ezt csak recoverybe fel flashelem és megy?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53586) tomika9988 válasza szabeska (#53577) üzenetére


tomika9988
tag

neked működik ? én felraktam twrp-be előtte csináltam backupot majd full wipet ezek után feltelepítettem kiválasztottam a telefon tipusát majd mikor végzett akkor újraindítás előtt csináltam megint egy full wipet ezek után ujraindítotam a telefont majd fekete kép és nem megy tovább ez miért van ?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#53587) Danny365 válasza tomika9988 (#53586) üzenetére


Danny365
őstag

Ha tényleg telepítés után is nyomtál egy full wipe-ot, akkor nincs mit bootolni... Amúgy KitKat bootloader is kell, hogy működjön.

(#53588) akooos


akooos
veterán

Kicsit off, de Amazon store-ban ma 140$ fölötti értékben appok ingyen!
[link]

(#53589) firemanus82 válasza Ferenczi Áko (#53583) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszi!

És Cilinder001 neked is

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53590) laslie92 válasza Danny365 (#53587) üzenetére


laslie92
senior tag

Én most felteszem majd beszámolok.

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53591) firemanus82 válasza firemanus82 (#53589) üzenetére


firemanus82
senior tag

Sajnos a Delphin böngészővel sem sikerül:

"Webpage not available

The webpage at http://prohardver.hu/muvelet/tag_kep/uj.php might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

Suggestions:

Make sure you have a data connection
Reload this webpage later
Check the address you entered"

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53592) laslie92 válasza tomika9988 (#53586) üzenetére


laslie92
senior tag

Nekem is ki adta az LG logot és fekete kép semerre nem megy.. Pedig én nem csináltam wipe..... telepítés után..

[ Szerkesztve ]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53593) szabeska válasza laslie92 (#53592) üzenetére


szabeska
addikt

le van írva a menete, úgy kell csinálni és működik. vissza kell olvasni. a fórum nem csak írásra van, hanem olvasásra is :K

[ Szerkesztve ]

F1

(#53594) Mastershifu válasza fery02 (#53054) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

Megrendeltem a feketét. Szuper kis tok, nagyon bejön. Február 4-én adta fel a koma, s tegnap a kezembe nyomta a postás. Nagyon gyorsan megjött. Köszönöm a segítséget még1x is. Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#53595) laslie92 válasza szabeska (#53593) üzenetére


laslie92
senior tag

Nem tudok angolul de azt hittem ezen eligazodok. Úgy csináltam feltettem a 2.8.3.1 es TWRp-t. Full wipe data Flasheltem. Kiválasztottam a 802-es modelt majd install végzet reboot és ez az eredmény. Nem lehet behozni a recoveryt sem rajta se semmit. ha kikapcsolom majd be LG logo után 1 másod perccel fekete kép.

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53596) szabeska válasza laslie92 (#53595) üzenetére


szabeska
addikt

nyomd hosszan a le és a bekapcs gombot. logó után engedd fel a bekapcs gombot, majd nyomd is be újra, közben a hang le-t folyamatosan tartsd. ekkor előjön a hard reset menü, felengedhetsz minden gombot. megnyomod 3x a bekapcs gombot, kiírja hogy törlés folyamatban, nem kell megijedni, utána belép twrp-be. wipe-olsz mindent (kivéve az internal storage-t ugye), flasheled először a bootloadert, majd a romot, kiválasztod aroma-ban a modellt, a végén restartot nyomsz. ennyi.

[ Szerkesztve ]

F1

(#53597) Den Hadnagy válasza firemanus82 (#53582) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem a Firefox és az Opera is jól bevált.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#53598) tomika9988 válasza laslie92 (#53595) üzenetére


tomika9988
tag

Állítsd vissza a telefont majd rakd fel a romot rom telepítése után maradj recovery-be és tedd fel a kk boot loadert majd újra lehet indítani így nekem is működik

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#53599) szabeska válasza tomika9988 (#53598) üzenetére


szabeska
addikt

ne zavarjuk már össze, leírtam hogy csinálja, jó lesz az úgy, ahogy az eredeti leírásban is van, először bootloader, majd rom :)

F1

(#53600) tomika9988 válasza szabeska (#53599) üzenetére


tomika9988
tag

oké :D

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.