Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53801) Cilinder001 válasza Zsolto (#53798) üzenetére


Cilinder001
tag

Próbáld meg a hátlapot is polírpasztával és egy ronggyal - nincs mit vesztened,egy próbát megér -, nekem hozott ki hajszálkarcot, szintén az előző tulaj "gondozása" miatt keletkezett.

(#53802) Ferenczi Áko válasza Zsolto (#53798) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szeretem olvasni az ilyen sztorikat, mert mindig tanul belőle az ember! :R Remélem más baja nem lesz a telefonnak és elégedetten fogod használni!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53803) morneo.it


morneo.it
senior tag

Hjaj. Simple ROM-ra felflasheltem az Xposed Frameworkot. Bár ne tettem volna. Onnastól kezdve force closedek halmaza. Előtte feltettem a Quickbootot, szerencsére. Nagynehezen TWRP-be léptem, wipe data/cache. Nem segített, sőt, indult a telepítővarázsló, de nem sikerült semmire kattintani. Nekem a TWRP nem jön be sosem a bill kombóra. Végül a megoldás: SD kártyára a Quickboot apk-ja, SIM ki. Egér a telefonra OTG-vel. Bekapcs. Mivel nincs SIM, nem kell beállítani a telefont. Kézzel az üzenet bezárása (az LGSmartCover állt le állandóan), egérrel: beállítások, biztonsági beállítások, majd engedélyeztem az Ismeretlen forrásból való telepítést. Majd egér ki az OTGből, penya be. Gyári fájlkezelő, quickboot telepítése, majd Recovery mód. Amúgy a Simple ROM nekem eleinte mindig rebootolt csak úgy... ;]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53804) Danny365 válasza morneo.it (#53803) üzenetére


Danny365
őstag

Elvileg ha törlöd az LGSmartCover-t, akkor megy az xposed - legalábbis ezt írta az egyik tag, aki kalapálja azt a ROM-ot.

(#53805) morneo.it válasza Danny365 (#53804) üzenetére


morneo.it
senior tag

A TWRP-ben töröltem, de semmi, ugyanúgy probléma volt. Mindegy, most marad így a SimpleROM, majd az 1.2-re leszek kíváncsi, merthogy hamarosan kint lesz. Az Xplosed-et meg megvárom, míg nem lesz alpha/beta :-D

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53806) hislah


hislah
aktív tag

Tokkal kapcsolatban lenne egy észrevétlem. A legjobb fogása szerintem S-line tokkal van. Nem olyan csúnya az. ;) Viszont külsőleg a Nilkin vékony tokja tetszik a legjobban. Megvettem már hetek óta, de olyan csúszós a fogása, hogy nem mertem hasznáni. Ma megint felraktam és várom a csodát. Most azt érzem, hogy tok nélkül nem csúszik annyira. :(
De ez csak egy tok, nem halok bele. :)

(#53807) w333 válasza hislah (#53806) üzenetére


w333
félisten

+1 nekem is ilyen van ...

Tényleg a legjobb, nem túl vastag és a fogása a recézett oldala miatt kiváló :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53808) hislah


hislah
aktív tag

Jajj mégegy. :)
Vettem hozzá héccá forintos 9H üveget. 2db G2 van a családban. Mindkettőre szépen felment. Zavarba ejtően könnyű volt felrakni. :)
Újlenyomat mentes, lekerekített, oleophobic, meg mindent tud, mint a nilkin. :)

(#53809) hislah válasza Zsolto (#53798) üzenetére


hislah
aktív tag

A karcos réteg eltávolítása után érdemes lenne bekenni valamilyen víztaszító folyadékkal. Így az ujjlenyomatot sem gyűjti majd.

(#53810) kiezTe90 válasza morneo.it (#53803) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nekem elsőnek volt egy spontán újraindulás, lekopogom azóta semmi. Az aksi is beállt most kicsit több mint 4 és félóra kijelzőidőm van (folyamatosan 3g kapcsolat mellett, itthon wifi + egy kis játék, youtube stb...). Az optimus romból kicsit többet kibírtam csikarni, de ez így is fasza nekem. :)
Én is várom az 1.2-t, hátha még lesz egy kis plusz akksi idő. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#53811) kiezTe90 válasza hislah (#53806) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Méegy +1 Nekem is ilyen tokom van + Nilkin 9H.
Sztem fasza a tok, célnak tökéletes! A fólia pedig fantasztikus.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#53812) w333


w333
félisten

Még várhatunk a Lollipop -ra ... ha minden igaz Q2 -ben jön Link ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53813) Zsolto válasza hislah (#53809) üzenetére


Zsolto
őstag

Jó, hogy mondod ezt az üveg fóliát, én is vettem egyet örülök, hogy a jelek szerint jó lesz. Az az érzésem, hogy a kijelzőről lekopott a zsírtaszító réteg. Szóval van mit rendbehozni szegényen... Mi lenne az a víztaszító folyadék?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#53814) morneo.it válasza kiezTe90 (#53810) üzenetére


morneo.it
senior tag

Most hogy második alkalommal tettem fel, eddig tökéletes. Ami nekem hiányzott (s most újra megkapom) az LG ROM-ból, az a hívó nevének, és az SMS küldő nevének a felolvasása. A Classic Text To Speech Engine-t ugyanis megvásároltam. Nagyon kényelmes fícsőr számomra. Kereskedő vagyok egy békéscsabai IT szaküzletben, s mikor kiszolgálok, jó tudni, ki keres. S nem kell minden esetben az asztalomhoz slattyogni a telefonért.

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53815) firemanus82 válasza w333 (#53812) üzenetére


firemanus82
senior tag

Most mondjam?!

Én megmondtam! :)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53816) Sanki válasza hislah (#53808) üzenetére


Sanki
addikt

Esetleg egy linket tudsz dobni arról az üvegfóliáról?

(#53817) firemanus82 válasza morneo.it (#53814) üzenetére


firemanus82
senior tag

Az Svox nagyon baba, én is megvettem. Sajnos a fejlesztők teljesen leálltak. Jó irány a vocalizer tts is.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53818) w333 válasza firemanus82 (#53815) üzenetére


w333
félisten

Mindegy ... a KK rendszer szerintem sokkal jobb + stabilabb is :K

Inkább adják ki később, mint ha most kiadnának egy bugos valamit, türelem !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53819) reap3r válasza Sanki (#53816) üzenetére


reap3r
aktív tag

Nekem is kéne az a link :)

(#53820) kiezTe90 válasza w333 (#53812) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Jajj de jó...lassan az lesz meg se kapjuk

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#53821) hislah válasza Zsolto (#53813) üzenetére


hislah
aktív tag

Autó szélvédőre való vízlepergető szer. Amolyan nano réteg. Mezei autó fényezésre használható wax is jó hatású lehet.

(#53822) morneo.it válasza kiezTe90 (#53820) üzenetére


morneo.it
senior tag

Pont erről írnak, hogy lehet, nem is lesz 5.0 az LG G2-re: LG hasn’t set an Android 5.0 update release date for the LG G2, so it’s possible it will never roll out.

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53823) hislah válasza Sanki (#53816) üzenetére


hislah
aktív tag

http://m.ebay.com/itm/251773379307?txnId=1590453322015

(#53824) firemanus82 válasza morneo.it (#53822) üzenetére


firemanus82
senior tag

Ez az LG! Üdv a klubban... befejeztem!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53825) kiezTe90 válasza morneo.it (#53822) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Hát akkor az az LG részéről megint egy hatalmas újabb baklövés lesz, szerintem.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#53826) Danny365 válasza morneo.it (#53822) üzenetére


Danny365
őstag

Csomó helyről meg lett erősítve, hogy jön az 5.0, meg ez a cikk is valami régi copy paste lehet, tökre nem aktuális. De persze a károgóknak jó ok a felesleges rinyára.

(#53827) morneo.it válasza Danny365 (#53826) üzenetére


morneo.it
senior tag

Próféta szóljon belőled :-)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53828) reap3r válasza hislah (#53823) üzenetére


reap3r
aktív tag

Köszi!

(#53829) BeastMode válasza morneo.it (#53822) üzenetére


BeastMode
őstag

Azért az elég nagy öngól lenne, ha a koreai G2-re kiadják a Lollipopot, de a többi variáns marad KitKat-en. Szerintem ez lehetetlen, hogy így legyen.

(#53830) batai15


batai15
félisten

Akiknek van cardboard elmondanák h írányítják? mindíg kiveszik a telefont meg ilyene? youtube appba is lehet nézelődni azokat a vidiket pl h lehet kiválasztani?

(#53831) Danny365 válasza batai15 (#53830) üzenetére


Danny365
őstag

A mágnessel a cardboard oldalán.

(#53832) batai15 válasza Danny365 (#53831) üzenetére


batai15
félisten

azzal hogy?Huztogatom de semmit se csinál vele. Pedig bele van rakva helyesen
Megvan gyorsan kell rángatni :)

[ Szerkesztve ]

(#53833) Danny365 válasza batai15 (#53832) üzenetére


Danny365
őstag

Olyan, mint egy kapcsoló. Lehúzod és ezzel a mozdulattal ki tudod választani az adott dolgot.

szerk.: hmm, érdekes, nálam pedig működik.

[ Szerkesztve ]

(#53834) batai15 válasza Danny365 (#53833) üzenetére


batai15
félisten

Mondom megvan:D Tiszta fasza csak 2 perc után hányigert hozta rám:)

(#53835) Xmodule válasza batai15 (#53834) üzenetére


Xmodule
őstag

Oszt' akkor egy dk2 vel mit ereznel:D haha (tapasztalatbol mondom)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#53836) Varnyalag


Varnyalag
csendes tag

Megoldódott a gyors merülésem problémája: egyszerűen rajta kell még sokáig hagyni a töltőn a telefont azután is, hogy jelezte, hogy 100%-ra feltöltötte, így simán 1,5 napos üzemidőket tudok hozni a Cloudy + Optimus kombóval. A kérdésem csak az lenne, hogy van lehetőség vhogy újra kalibrálni az akkumulátort, hogy csak akkor jelezze, hogy fel van töltve, amikor tényleg nem fér már bele több dzsúz?

(#53837) Danny365 válasza Varnyalag (#53836) üzenetére


Danny365
őstag

Nem igazán lehet ilyet.

Amúgy szerintem a legegyszerűbb dolog, ha az ember lefekvés előtt felteszi a töltőre, reggel meg lehúzza, így nincs meg az esélye annak, hogy a nap közepén lemerüljön.

(#53838) laverdadb


laverdadb
tag

Ahogy olvasgatom a kulonbozo nemzetisegu hivatalos LG oldalakat, rengetegen panaszkodnak az 5.0 verzio (nem) kiadasa miatt. Meg tudom erteni oket, en legszivesebben panasz levelet irnek, hogy meg frissitesi utemtervet se hajlandoak nyilvanossagra hozni. Boduletesen sz*r az LG kommunikacioja a vasarlokkal...

[ Szerkesztve ]

(#53839) Zsolto válasza Cilinder001 (#53801) üzenetére


Zsolto
őstag

Ezt csak most láttam, köszi a tippet, igazad van -- kipróbálom :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#53840) Quqesz válasza laverdadb (#53838) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ütemtervet senki nem hozott nyílvánosságra. Eddig az LG G3,G2 Pro,S5,S4(only korea),Note 4,M8 kapta meg,és a Motorola......se M7,se Sony Z1-3, és sorolhatnám...ha meg kijön mindenki amiatt fog sírni,hogy ez meg az a baja....nem kell kapkodni(nekem spec nem jön be a kinézete)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53841) Danny365


Danny365
őstag

Amúgy ilyen Facebook meg LG.com-os supporttól senki ne várja, hogy pontos infókat tudjanak mondani. Egyszer elbeszélgettem az USA LG supporttal cseten, és kiderült, hogy ők tökre nem is állnak kapcsolatban azzal a részleggel, akik a frissítésért felelősek, ergo kb. annyira tájékozottak, mint mi.

Nekik az a dolguk, hogy elmondják, hogy változtass csengőhangot, meg hogy állítsd be az e-mail fiókod, ilyenek. Úgyhogy ezért nekik anyázni felesleges.

(#53842) Zsolto válasza Quqesz (#53840) üzenetére


Zsolto
őstag

Én eddig két olyan típusban voltam érintett, ami teljesen megkapta (Nexus N4) vagy már rámókolható (Motorola G 2nd Gen) a Lalipapi, és azt láttam, hogy nagyon vegyesek a tapasztalatok -- az N4-nél konkrétan többen térnek vissza, mint ahányan megtartják, pedig az nagyon stock, semmi hókuszpókusz nincs benne, és mégse százas a dolog.
Én a magam részéről megelégenék a 4.4.4-gyel is, és ha ki is jön az 5.0.x, akkor se fogom elkapkodni a feltelepítését...

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#53843) morneo.it


morneo.it
senior tag

No, a SimpleROM csak rebootol varatlanul, varom a frissiteset. :-)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53844) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Srácok itt hardveraprón, tudtok valakit aki g2 kijelző vagy üveg cserével foglalkozik?
Találtam ugyan egy hírdetőt, de ő nem válaszol (ahogy olvasom másnak sem).

Párom g2-jén összetört az üveg, mögötte a kijelző viszont sértetlen. Tehát jó lenne olyan valakit találni, aki csak üveget is tud cserélni, a teljes kijelzőcsere az végső megoldás lenne.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#53845) w333 válasza mycso (#53844) üzenetére


w333
félisten

Tessék ... fagyalllo :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53846) Sanki válasza hislah (#53823) üzenetére


Sanki
addikt

Köszi. :R

(#53847) Ferenczi Áko válasza Zsolto (#53842) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Miért nem elégedettek az emberek a jelenlegi szofverrel? Nekem anno a G pro-n ugyan az a verziószám futott, és még kit-kat sem jött ki rá itthon hivatalosan. Törökországban igen. Felraktam, de nem igazán vált be, visszaraktam aztán a 4.1-et,amivel kb hibátlan volt a telefon. Én most is ezt érzem, v20H-val. Semmi hibát nem tapasztaltam, teszi a dolgát. Max az újdonság ami miatt picit várom a 5.0-t, de majd megjelenés után minimum 1 hónappal rakom fel, ha olyanok lesznek itt a fórumon a visszajelzések! Addig meg nyugi van részemről!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53848) Molk válasza Ferenczi Áko (#53847) üzenetére


Molk
tag

Hát igen.
Ez a vágy (amit a lollipop képvisel) olyan mint a messiás. Valakinek már eljött valakinek meg sose fog...

(#53849) Tüske0614 válasza Molk (#53848) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Ment a duma a még hosszabb üzemidőről N4 en is, aztán ebből szerintem semmi nem lett.. Ahogy néha beleolvasok inkább a stabil KK re váltanak..

[ Szerkesztve ]

(#53850) Wucky válasza FGyula30 (#53790) üzenetére


Wucky
senior tag

Bocs,akkor valamit nem olvastam.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.