Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53851) ToomyC válasza morneo.it (#53822) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Lesz Lolli , csak csúszik ... most kaptam az infót az LG Magyarországtól ...

(#53852) ropogós


ropogós
tag

Sziasztok!

Mi az a "battery fake mode" ?

(#53853) Indiant válasza ToomyC (#53851) üzenetére


Indiant
addikt

..akkor azoknak hiszünk ;]

(#53854) akooos válasza ToomyC (#53851) üzenetére


akooos
veterán

Egyértelmű, hogy lesz valamikor, de bármire meg mernék esküdni, hogy az LG Magyarország ügyfélszolgálata nem kap információt, arról, hogy mikor melyik készülék kap frissítést. Honnan tudnák szerencsétlenek? :)

(#53855) ToomyC válasza akooos (#53854) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Nem írhatta hogy nem lesz , mert csak elküldtem volna az anyjába , még ha nem is tehet róla ... :DD

(#53856) laverdadb


laverdadb
tag

Az LG Facebookos oldali ossze vissza beszelnek. Tenyleg fingjuk nincs rola mi tortenik. Az is mutatja ezt, hogy egyszer valaki tudja mikor jelenik meg, valaki pedig egyaltalan nem is hallott meg rola. Ervenyes ez a info chatre is!

Apropo, ha mar itt tartunk az LG Romaniai oldala nekem par napja azt irta, hogy mar tesztelik a Lollipoppot.

Kivancsi vagyok ebbol mi igaz ;)

(#53857) batai15 válasza Ferenczi Áko (#53847) üzenetére


batai15
félisten

Az újdonságokról van szó nem a verzió számról. Nekem is tetszik az 5.0 animációk meg újdonságok.

(#53858) fery02 válasza batai15 (#53857) üzenetére


fery02
addikt

Nexus 5-ösök szerint nem teljesen százas am ez a lollipop még jelenlegi formájában.
Említenek gyengébb akksi időt és memory leak jelenséget is és én mindkettőt alá is tudom támasztani CM12 ROM-mal itt G2-n.

Utóbbit pl úgy, hogy gyakrabban látom újratölteni UC browser-ben a weboldalakat.
De sokkal durvább, hogy CSR Racing közben rámírnak Hangouts-on, megnyitom az app-ot, válaszolok, visszalépve abba a játékba újratölti az egészet. :D

Szóval részemről én nem annyira vágyok az LG féle 5.0.1-re, inkább majd valami javított, nem-LG féle 5.1 android a közeljövőben.

(#53859) batai15 válasza fery02 (#53858) üzenetére


batai15
félisten

Nálam is jelen voltak ezek.

(#53860) BeastMode válasza fery02 (#53858) üzenetére


BeastMode
őstag

Azért Nexus 5-ön nem volt para a Lollipop. Tudom, arról váltottam G2-re:)
Ugyan nem volt meg a beígért hatalmas üzemidő növekedés, a memory leak nem volt annyira vészes, mint sokan írják (max. 3 naponta egy reboot és annyi elég volt neki) viszont nagyon tetszett a stock 5.0.1.
Sajnos az LG nem sok mindent vesz át az egészből, de azért kíváncsian várom, hogy milyen lesz.

(#53861) akooos válasza BeastMode (#53860) üzenetére


akooos
veterán

Biztos vagyok benne, hogy ha lesz hivatalos LG Lolli a G2-re, akkor nem sokkal később elkészül a Stock 5.0 is rá, LG api-kkal.

(#53862) Looserke válasza hislah (#53823) üzenetére


Looserke
őstag

és ez a 700Ft-os üvegfólia nem áll el a széleken, mint a Nillkin néhány embernél?

(#53863) Molk


Molk
tag

Üdv.

Micro usb-s pendriveokat nézegetek. Eddig csak olyat találtam aminek rendes usb-s csatlakozója is van. És inkább olyat keresek ami még ezeknél is kisebb (ha van ilyen).
Ezeket találtam amik már elég kicsik, de még mindig nem a legkisebbek. 1 2 3

Ti milyet használtok/ajánlotok? :F

[ Szerkesztve ]

(#53864) vadászcsiga válasza Molk (#53863) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#53865) samir


samir
tag

hello, vodás vagyok és elég sokszor nemtudnak elérni, (a hivott szám jelenleg nem elérhető, probálja később) meg szakadozik a net elég sokat. Tapasztalt már más is ilyet? Haveromnak is ilyen teloja van, vodafonos ő is, és nála is van ez a probléma. A vodafon szerint finomhangolni kéne a telefon antennáját, vagy valami ilyesmit.

A Privát előny.

(#53866) Looserke válasza Molk (#53863) üzenetére


Looserke
őstag

(#53867) sYs válasza samir (#53865) üzenetére


sYs
tag

Hali, D802-d van, vagy esetleg más verzió?

(#53868) samir válasza sYs (#53867) üzenetére


samir
tag

d80220d van rajta, gyári, nem piszkált, nem rootolt.

A Privát előny.

(#53869) Atish19 válasza Molk (#53863) üzenetére


Atish19
őstag

Én ilyet vettem és nagyon elégedett vagyok vele. Ráadásul ez USB 3.0 32GB és pár száz forinttal drágább csak az előbb linkelt 2.0-s 16GB-ostól.

(#53870) Matada2.3 válasza Zsolto (#53798) üzenetére


Matada2.3
veterán

Fú de jó :) Már régóta kerestem valami megoldást erre, de akkor meg is próbálom ezt :R

Finn the human

(#53871) RomiJosy válasza Atish19 (#53869) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

+1
Én is ilyet használok,hibátlan.

(#53872) balazs.b9311 válasza Atish19 (#53869) üzenetére


balazs.b9311
tag

+1 Nekem is ilyen van.

"LG G2 White & Moto G Black"

(#53873) firemanus82 válasza samir (#53868) üzenetére


firemanus82
senior tag

Az ország mely részéről vagy?
Nálam semmi ilyen hibát nem produkált (vodafone, v20h eu open, 32Gb)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53874) Molk válasza RomiJosy (#53871) üzenetére


Molk
tag

Köszönöm a segítségeteket (és a linkeket).
...ezekszerint nincsen csak micro usb csatis...

(#53875) akooos válasza Molk (#53874) üzenetére


akooos
veterán

Dehogynem: MA teszt
Így gépről is tudsz rá másolni, nem csak telefonról.

[ Szerkesztve ]

(#53876) samir válasza firemanus82 (#53873) üzenetére


samir
tag

heves megye, hatvan, de van egy turai gyerek annak is csinálja

A Privát előny.

(#53877) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! Pér napja elkezdett meghülyülni a telefonom. fel akarom oldani a kijelzőt a hátsó gombbal és kapásból elsötétedik a kijelző, a két koppintásos módszerre nem is ébred fel, ezt mi okozhatja?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#53878) hislah válasza Looserke (#53862) üzenetére


hislah
aktív tag

Bizony nem áll el. :)
Mindkettő tökéletes lett. ;)

[ Szerkesztve ]

(#53879) firemanus82 válasza samir (#53876) üzenetére


firemanus82
senior tag

Pár faluval odébb élek, de nekem nem jelentkeztek ezek a problémák.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53880) Quqesz válasza samir (#53876) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Rakd át 2g-re,annak jobb a lefedettsége és ha netezni akarsz átkapcsolsz 3g-re. Én is vodás vagyok és pest mellett lakom,de itt is vannak fekete lyukak a hálózaton 3g alatt(szomszédnál mind a 3 szolgáltató leakad).
Más
Érdekes:
http://mobilport.hir24.hu/hirek/2015/02/13/az-android-5.0-kevesebbszer-fagy-le-mint-az-ios-8/

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53881) Aucor válasza AllTheBest (#53877) üzenetére


Aucor
senior tag

Ha jól vettem észre, a közelségérzékelő ha levan takarva, nem old fel. Valószínű, hogy ott a gond.

(#53882) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Tudnátok ajánlani nekem valamilyen programot, ami olyan mint a Htc Blinkfeed?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53883) AllTheBest válasza Aucor (#53881) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az a gond, hogy nem takarja semmi se a közelségérzékelőt :S

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#53884) xSide válasza AllTheBest (#53883) üzenetére


xSide
őstag

Tok? Fólia? Állapot? Tiszta?
Sensor teszt (proximity), ha ennél a far átvált, akkor nincs baja csak a kérdések maradnak ;)

[ Szerkesztve ]

(#53885) mateus


mateus
senior tag

Sziasztok!

G2-nél a most boltban kapható modellek másabbak, mint mondjuk egy 1 évvel ezelőtti? Jött ki többféle modell?
Mert most nézegetek G2-t, de nem tudom h megéri-e használtan venni..

(#53886) AllTheBest válasza xSide (#53884) üzenetére


AllTheBest
senior tag

A teszt azt mondja, hogy near, szóval valami probléma lehet... Most kaptam szét és nincs semmi kosz előtte.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#53887) Janby


Janby
tag

Sziasztok.

Az miért lehet, hogy a Fejlesztő opciókból nekem hiányzik az ART-ra váltást lehetővé tévő menüpont :F

Jani

I AM:D

(#53888) Aucor válasza Janby (#53887) üzenetére


Aucor
senior tag

Szia!

Gyári romban egyáltalán nincs ART.

(#53889) Matada2.3 válasza mateus (#53885) üzenetére


Matada2.3
veterán

Gondolom vannak revision-ök vannak, de nem számottevő a változás, nem tudok semmi szériahibáról.

Finn the human

(#53890) hard74 válasza AllTheBest (#53886) üzenetére


hard74
senior tag

Nem volt esetleg mostanában romcsere? Nálam akkor jelentkezett ez amikor backuppot raktam vissza, úgy hogy előtte nem csináltam clean flash-t. (g3 portra aicp backuppot). A képernyőforgatás megy, nálam ilyenkor az sem szokott.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#53892) Janby válasza Aucor (#53888) üzenetére


Janby
tag

Ja :B Okés.Kösz.

Jani

I AM:D

(#53893) xSide válasza AllTheBest (#53886) üzenetére


xSide
őstag

Near (közel), ha a kezed elhúzod előtte. Far (távol), ha nem érzékel maga előtt mozgást.
Kézmozdulatonként változnia kell.

(#53894) AllTheBest válasza hard74 (#53890) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Most volt backupolás, akkor próbálok egy rendszerújrarakást, köszi.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#53895) samir válasza Quqesz (#53880) üzenetére


samir
tag

már probáltam mindenhogy, akkor is csinálnta. de ez csak pár hete van.

A Privát előny.

(#53896) Quqesz válasza samir (#53895) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor jelezd a vodának,mert ilyen finomhangolásról még nem hallottam (ha van,akkor meg lépésrő lépésre magyarázza el neked). Nálunk is volt,hogy csinálták a hálózatot,az üszinek fogalma sem volt róla és két napig xar volt a hálózat. Vetess fel velük egy technikai hibajegyzéket(akár személyesen is!), ne hagyd magad...engem mikor kész voltak felhívott egy technikus a hibával kapcsolatban(fejlesztés=xar volt vmi)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53897) Hyoora


Hyoora
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is van sárga folt problémámn amit úgy tapasztaltam hogy a nagyobb teljesítmény kihasználás esetén(dúrvább játékok) növekszik a mérete is. Ilyenkor eléggé melegszik is a kicsike(gondolom a cpu miatt). De ez akkor széria hiba! Emellett nekem a baloldali hangszóró az kaputt halott! Nemtudom ez másnál is jelentkezett-e?
Emellett az LG billentyűzet naponta többször(van hogy 10x is) leáll mikor írok. Néha a telefon képernyő teljes lefagyásával(most a topic írása közben is), ilyenkor csak egy gombnyomásos billentyűzár be-kikapcsolásával működik újra! :/ Ami elég zavaró, mikor pl egy "verset" (rapszöveget írok) Nem tudom ez is szeria hiba-e(nem értem egy ilyet hibát mért nem tudnak egy update-el helyre rakni egy ilyen "Neves" gyártónál?)?
Ti mit tudtok ezekre ajánlani? (Root-olás és bill csere nélkül) Csak mert az egy dolog hogy minden képpen szerviz-es a teló! De a fő kérdés hogy tudtok-e más szeriahibáról?
Mert ha van még! Akkor telefont fogok váltani valószínűleg! Mert olyan teló-ért nem fizetek több mint 100k-t(plusz biztosítás) ami tele van hibákkal! :/

A válaszokat előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#53898) Danny365 válasza Hyoora (#53897) üzenetére


Danny365
őstag

Sárgaság - az tényleg szervizes dolog, cserélik szó nélkül. A bal hangszóró az igazából egy mikrofon, attól ne várd el, hogy megszólaljon. :)
Az LG billentyűt személy szerint sose használtam, így nem tudok hozzászólni, de szerintem egyedi probléma lehet. Ha nem a legújabb van fent, frissíts szoftvert, vagy töröld a billentyűzet adatait, hátha segít.

Amiket felsoroltál, azok közül a sárgulás az, ami tényleg probléma, a többi egyedi eset, szóval szériahibának nem nevezném.

szerk.: mondjuk azt nem értem, ha retek a gyári billentyűzet, miért nem akarod lecserélni? Ott a Swiftkey vagy a Google Keyboard, mindkettő ingyenes és jobb, mint az LG-é...

[ Szerkesztve ]

(#53899) Hyoora válasza Danny365 (#53898) üzenetére


Hyoora
csendes tag

A baloldali hangszóró is hangszóró! A telefonról olvastam hogy Sztereo hangszóró van benne! Amitől el is várnám hogy sztereo legyen! A sárga folt a legkevesebb lenne! A szoftvert már nemtudom hova frissíteni! :/
A billentyűzetet pedig megszoktam már! És mivel Touchpal billentyűzet a G2-re nincs, így más nem érdekel! :/ Root-olni a gari miatt nem akarom! Az előző telómmal is megszívtam! A szoftverfrissítés így is nyakon verte ezt is! A 4.4.2-t mióta feltettem a 2-3napos aksiból lett max 20órás! Emellett a play store frissítések képesek csigává változtatni a telefont! Szóval néha kiidegel annyi bajom van vele!
És ink lecserélném másra ha tehetném(amúgy se ilyet akartam)! De csak a kijelző folt-ra nem hivatkozhatok!
Az aksi az ami aggaszt inkább! Meg az állítólagos sztereó hangszóró! :/ És sok lefagyás a billyentyűzet miatt! :/

[ Szerkesztve ]

"Az élettel az a baj hogy nincsen benne háttérzene! A kérdés hogy átérzed-e??.."

(#53900) VOLTCRAFT(1) válasza Looserke (#53862) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Nem a nillkin-nel van baj,hanem az idióta módon lekerekített és a sarkainál nem síkra polírozott gorilla glass üveggel.Emiatt állnak el a fóliák az érintőképernyő síkjától. Amikor az eladásra szánt fóliákat egymásra raktam mind egyfoma volt. Nézd meg a telefonod és te is látni fogod a sarkoknál az utolsó 5 mm lefelé hajlik!Ha ez az ív túl nagy akkor szokott előfordulni hogy nem fekszik rá rendesen a fólia!

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.