Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53751) GEPESZ66 válasza Guenwhywer (#53749) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A Nokia Here már végleges,térképet az SD kártyára is tudja telepíteni.

(#53752) BigDawe


BigDawe
csendes tag

Helló :)
Állítólag a AT&T 2 napja kidobta az 5.0-át!
http://en.mobi4all.com/att-lg-g2-lollipop-update/
Lassan kezdhetünk reménykedni? :)

(#53753) sYs válasza BigDawe (#53752) üzenetére


sYs
tag

d85020f ?

Itt valami nagy kaosz van :)

(#53754) Jordan98


Jordan98
csendes tag

Sziasztok per pillanat én is gondolkodom hogy lecserélem a telefonom egy ilyenre! Tudtok esetleg 70 ezer alatt valahol?

(#53755) batai15 válasza Jordan98 (#53754) üzenetére


batai15
félisten

Használtan. Hardverapro.hu olx.hu

(#53756) Quqesz válasza Guenwhywer (#53749) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szintén ajánlott a HERE és még a Mapfactor Navigator is jó(kevesebb mb a térkép,ingyenes osm térkép,eddig a leggyorsabban frissülő térkép!). Jó még a Navigon is,de az fizetős.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53757) PeteePeti válasza Guenwhywer (#53749) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én a Sygic-et használok! Nekem az vált be! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#53758) morneo.it válasza BigDawe (#53752) üzenetére


morneo.it
senior tag

Rossz a cikk megnevezésében a telefon. Az LG G3 kapott csak egy update csomagot, melyben pl. stock navisáv gombokat kapott, meg ilyenek. Még nincs D802-es FW... :(

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53759) Simtu válasza firemanus82 (#53718) üzenetére


Simtu
senior tag

Na, ez működik, nekem ANEUBK, így európai.

(#53760) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ha vkit érdekel a tecsós fitnesz karkötő/óra most 4,5e forint....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53761) Nfsman20 válasza morneo.it (#53758) üzenetére


Nfsman20
tag

csak görgess lejjebb, van ott szó a g2-ről is...

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#53762) Danny365 válasza Nfsman20 (#53761) üzenetére


Danny365
őstag

Sajnos a cikk ettől függetlenül hülyeség, semmi alapja.

(#53763) kromatika


kromatika
veterán

Sziaztok.Bocs a láma kérdésért,szoft frissítésben szeretnék tanácsot kérni.Van nnekem egy 32Gb-s G2 -őm.Aimn eredetileg kínai soft volt.Én erre felraktam a legfrissebb független eu szoftot.halottam hogy kinai telók már megkapták az Android 5 frissítést.ha most én vissza raktam a kinai szoftot akkor frissülne a telóm?vagy tartózkodási helyhez kötött a frissítés?Bocs de nem értem.Elmagyarázná ezt nekem valaki? :R

(#53764) Danny365 válasza kromatika (#53763) üzenetére


Danny365
őstag

Naa, nem minden sárga kínai! :P Csak Koreában jött ki a Lollipop (másféle G2), így te még nem tudod feltenni.

(#53765) david_97 válasza kromatika (#53763) üzenetére


david_97
senior tag

Ha nem d802 hanem f 320 akkor szerintem igen

(#53766) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

kidobhatnák már
tesóm most frissítette le az m8-át
eddig is szerelmes voltam az m8-ba de most ;] ;]

Szépnapot!

(#53767) fery02 válasza david_97 (#53765) üzenetére


fery02
addikt

Elvileg akkor is ott van még a régióhoz kötődés.
Amit a gyakorlat is igazolhat, ugyanis tudtommal legalább egy valaki van itt a topikból, akinek F320-asa van és nem nagyon jelezte, hogy frissült volna neki.

csabikaa89 (#53648):
Köszi az infót! :)

(#53768) w333 válasza Dexter-2000 (#53766) üzenetére


w333
félisten

kidobhatnák már

Jó lenne már tényleg :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53769) david_97 válasza fery02 (#53767) üzenetére


david_97
senior tag

De ha kdz-vel feltenné valszeg menne ha f320 és a régió meg ect korea

(#53770) Danny365 válasza david_97 (#53769) üzenetére


Danny365
őstag

De a kínai az D802.

(#53771) G33Z@ válasza w333 (#53768) üzenetére


G33Z@
tag

Az ART kivételével miben tud többet a loli? Az, hogy az appok másfélszer több helyet foglalnak tény, (a 16 gigás készüléken nem elhanyagolandó), de nem tudom hogy egy g2-n a gyorsabb indulásukat észrevenni majd egyáltalán. Nekem nem tetszik a négyzet-háromszög rendszerikonok sem... Nemrég rootoltam a készüléket, (köszönöm a leírást), de meghagytam a gyári romot, kigyomláltam, testreszabtam. Hívás gombra híváslista jön, xdadebb vagy mi kameramod nagyon jó. Akkuidő király, teljesítmény nagyon jó. Most kb nem tudom elképzelni, hogy lehetne még jobb a készülékem az 5-ös verzióval. Totál rendben van most is, pont olyan mint szeretném.

[ Szerkesztve ]

(#53772) Danny365 válasza G33Z@ (#53771) üzenetére


Danny365
őstag

A legszembetűnőbb - főleg neked, hogy gyári ROM-ot használsz - az az lesz, hogy megkapja a G3 UI-ját. Illetve remélhetőleg kevésbé fog laggolni a rendszer. Meg hát csomó javítás, optimalizálás történt a motorháztető alatt.

(#53773) w333 válasza Danny365 (#53772) üzenetére


w333
félisten

+1 ettől szebben én sem tudtam volna leírni, pontosan ez lesz ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53774) #84221696 válasza Danny365 (#53772) üzenetére


#84221696
törölt tag

Laggol a G2? Ezt még nem vettem észre, pedig szeptember óta használom.

(#53775) G33Z@ válasza #84221696 (#53774) üzenetére


G33Z@
tag

Ez az :-)
Bár azt észrevettem, hogy videolejátszás közben néha megröccen. Gondolom, ha csak nem user error, akkor rendbejön vele. Mindenesetre megfontolom a frissítést.

[ Szerkesztve ]

(#53776) reap3r


reap3r
aktív tag

Valaki tudna ajánlani edzett üveget a G2esre? Nem Nillkin-t szeretnék, mert drágállom, mintha valaki írta volna, hogy olcsóbbat vett és az is teljesen megfelel.Köszi!

(#53777) télgekko válasza reap3r (#53776) üzenetére


télgekko
csendes tag

Nillikin alá ne menj.

2000 HUF-t drágállasz?

[ Szerkesztve ]

(#53778) télgekko válasza G33Z@ (#53771) üzenetére


télgekko
csendes tag

[link]

Egyébként a nyalóka ART teljesen más mint a KK!

#53779) czky

Jogos látva mit műveltem rájöttem én is :D
A hideg pilsnerek ugye....

Bocs a nem szerkesztésért is!!

[ Szerkesztve ]

(#53779) 2o1i válasza télgekko (#53778) üzenetére


2o1i
senior tag

Ezt talán célszerűbb lett volna belinkelni!

(#53780) Kemiaitesok


Kemiaitesok
tag

Sziasztok!

Bocs a láma kérdésért, de nincs időm végignézni a fórumot.
Egy barátomnak ilyen telefonja van, s a kontaktokat át akarja költöztetni egy nexus5-re, viszont névjegyzék mentésnél nincs, csak simre mentés, nincs olyan opció, hogy exportálja egy fáljba a kontaktokat.
A gmail fiókján be van kapcsolva, hogy szinkronizáljon, de most néztem a gmail kontakjai között nincs olyan telefonszám, amit ma vitt be a telefonra.

Szóval hogyan lehetséges, hogy a G2-ről átdobjuk a kontaktokat a nexusra, mert nem tartom magam lámának, de ha ilyen névjegyzék lementési lehetőség nincs, hát szivás.

Várom válaszotok, köszönöm.
Peace

Te magad légy az a változás, amit látni szeretnél a világban! (Gandhi)

(#53781) #84221696 válasza Kemiaitesok (#53780) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szinkronizáljátok a gmail fiókkal a névjegyzéket.

(#53782) Kemiaitesok válasza #84221696 (#53781) üzenetére


Kemiaitesok
tag

Pontostitanál, hogy mire is gondolsz pontosan?
Bocs, nem lámaság, de már pár kört próbáltam futni, ezért ha lehet részletezd, kösz.

Te magad légy az a változás, amit látni szeretnél a világban! (Gandhi)

(#53783) Kemiaitesok


Kemiaitesok
tag

Csak mert a telefonon a google szinkronizálás már megtörtént, de nincs a délelőtt bevitt kontakt nincs a gmail fiók cimtárában.

Te magad légy az a változás, amit látni szeretnél a világban! (Gandhi)

(#53784) FGyula30 válasza Kemiaitesok (#53780) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Az szinte kizárt h nem tudod lementeni a belső memóriára a névjegyeket.
De bármelyik contact backup promrammal meg tudod csinálni.

(#53785) stefi68 válasza Kemiaitesok (#53783) üzenetére


stefi68
addikt

Nem az a baj, hogy a bevitt kontakt nem Google kontakt, hanem Phone kontakt és azért nem szinkronizálja?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53786) FGyula30 válasza stefi68 (#53785) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Tuti az lesz a baj.

(#53787) stefi68 válasza stefi68 (#53785) üzenetére


stefi68
addikt

Mert ha így van, akkor egyszerű a megoldás: Névjegyeknél Menü -> Névjegyek kezelése -> Névjegyek másolása -> Telefon to Google, majd egy szinkronizálás és ha minden jól megy megjelenik.

Amúgy a névjegyek láthatóságánál meg lehet nézni melyik névjegy nem Google névjegy

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53788) Wucky válasza FGyula30 (#53786) üzenetére


Wucky
senior tag

Ne legyetek lámák! Vcard fájlba simán lementi a G2. A telefonra másolást kell választani.
Névjegyzék
Menü gomb
Import/export
Másolás belsőmemóriára

Kiírja hogy vcardként lesz elmentve néhány adatmező elveszhet.
Ok
Nevet adsz a fájlnak
És
Kész

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#53789) stefi68 válasza Wucky (#53788) üzenetére


stefi68
addikt

Amit én írtam az tuti működik! Kipróbálva...
(Phone Contact to Google Contact)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53790) FGyula30 válasza Wucky (#53788) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Én tudom. Nem vagyunk lámák.

De a kollégának állítólag ilyen nem jelenik meg. Olvasd el h mit írt. Csak sim mentés van neki. (nem hiszem h így van, de legyen) Ezért javasoltam neki a névjegy backup progit.

[ Szerkesztve ]

(#53791) Kemiaitesok válasza Wucky (#53788) üzenetére


Kemiaitesok
tag

Kösz, ez meg se fordult a fejembe, mivel saját (motorola telefon) mobilomnál az import-export résznél opció az is, hogy vcardot hozz létre, s itt csak az volt, hogy a telefon saját belső memóriájába, valójában ezen az úton nem is agyaltam tovább. Köszönöm. Igy már menni fog.

Te magad légy az a változás, amit látni szeretnél a világban! (Gandhi)

(#53792) Quqesz válasza Kemiaitesok (#53780) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A másik lehetőség(én ezt szoktam csinálni),hogy beáll/megjelenítendő névjegyeknél megnézi melyik helyre miket rakott(gmail,telefon,sim) és ami nem a gmailban van azt átrakja. Menete: névjegynél bemegy a szerkesztésbe és a mentési helyet átállítja a gmail címre. Ezután ha be van kapcsolva a fióknál a névjegy szinkron,akkor auto leszinkronizálja. Hátránya,hogy minden egyes névjegyet egyenként kell átállítani,de utána ott lesz a gmail fiókban mind,és bármikor letölthető.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53793) Kemiaitesok


Kemiaitesok
tag

Valójában éjszaka megcsináltam az átmentést a fent írt módon, viszont ezzel kapcsolatosan lenne pár kérdésem.
Azért nem jött át a délelőtti kontakt, mert a telefonba volt elmentve a szám, nem a google fiókban, s a megjelenítések között nem volt bekapcsolva minden kontakt. Bekapcsoltam, hogy minden látható legyen, így a 300 kontakt helyett lett közel 850 elmentve egy újabb exportált fájlba, amit bluetoothon keresztül áttoltam az új nexus 5-re.
Ez rendben is van, de az miért van, hogy folyamatos szinkronizáció mellett (lg g2-nexus5-gmail fiók) folyamatosan növekszik a gmail címtárban a kontakt, amikor este otthagytam barátom, akkor már valami 1300 körül volt. (bár sejtem, hogy egy idő után megáll, miután már mind a 3 eszközt összeszinkronizálta).

De az miért van, hogy a gmail címtárban szinte majdnem minden név 3x szerepel? (részben az összevont kapcsolatokat szedi szét névjegy mentéskor, talán ez lehet az oka).

Ha jól sejtem, akkor az a megoldás: megvárni míg a gmail címtárban már nem növekszik a kontaktok száma, s akkor a gmailen belül kigyomlálni a kontaktokat.
Engem eleinte zavart, hogy telefonomban megjelennek olyan kontaktok is, akiknek csak mail címét tudom, de gondolom ez opcionálisan ki-bekapcsolható, hogy csak a telefonszámos kontaktok látszódjanak.

Másik kérdés még mindig van: lementett kontaktok között látva gmai címtáron belül, sok név előtt: ";" jel van, ez miért lehet?
Talán első körben ennyi, várom válaszotok, mivel ha a srác elköltözött a telefonról, felesége kapja meg, s ott is hasonlóan felmerülő ez a problémakör, illetve érdekel is a megoldás.

Köszönöm.

Te magad légy az a változás, amit látni szeretnél a világban! (Gandhi)

(#53794) firemanus82 válasza Kemiaitesok (#53793) üzenetére


firemanus82
senior tag

Kicsit túl lett bonyolítva szerintem ez az egész. A legegyszerűbben:
Beállítani, hogy mely kontaktokat akarod átmenteni (facebook, csak telefonszám, sim, gmail) aztán import/export a belső memóriába és azt átmásolni a nexus-ra. A duplikáció is valszínű abból adódott, hogy átmásoltad vcard-ként mindent, majd a nexus a gmail-ből ráfrissített.
A Nexus-on is be kell állítani, hogy mely névjegyeket jelenítse meg. A pontosvessző nem lehet hogy a sim számok elé került?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53795) stefi68 válasza Quqesz (#53792) üzenetére


stefi68
addikt

Ezt írtam én is, csak az jóval egyszerűbb, mivel mindet átmásolja a Google címtárba.

(#53793) Kemiaitesok: Egyszer kell csak rendbetenni, azután már jó lesz.
Én úgy csináltam annak idején, hogy a Google fiókból kimentettem, majd excelben rendbe tettem, majd a Google fiókba vissza importáltam.

Amúgy a fiókban tud összevonni is névjegyeket, valamit bármit csinálsz, vissza lehet állni egy előző állapotra.
Ezt csak megnyugtatásképp, ha megrémülnél mi lesz a sok ide-oda alakítás eredménye.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53796) Kemiaitesok válasza firemanus82 (#53794) üzenetére


Kemiaitesok
tag

Így történt az átmentés, most a gyomláláson van a kérdés.
Mert amiket este kitöröltem kontaktokat, most újra előkerültek (gondolom a telefonokból visszaszedte, mert gmail címtárból törölgettem).
A pontosvesszőt majd megkérdezem, most nem dereng.
Az egy dolog, hogy egyszer kigyomlál gmail címtárból az ember, de hogy kerülje el, hogy ne szívja vissza a telefonból?
Egy kicsit szarul van megcsinálva ez a szinkronizálás, valamikor a google baszta el, mivel még a legelején a böngészőknél a firefox kezdte (ha jól emlékszem vissza), s szinkronizáláskor megkérdezte hgoy mit akarok mivel összevonni, mit vegyen alapnak, s ne legyen az, hogy a két különböző eszközön lévő kontaktok mindkettőn megjelennek, csak mondjuk a mindkettőn az egyik verzió legyen.

Szóval hogyan kerülje el? Gondoltam egy menetet, ajánlottam is neki, de erősítsetek meg.
Mivel a nexust még nem lakta be, de ott van rajta egyes kontakt akár 6 példányban is, ezért mondtam neki, csináljon egy gyári törlést, az lg-n kapcsolja ki a szinkronizálást, gmailben vágja rendbe a kontaktokat, majd az szinkronizálja a nexussal. Ha ez megvan, akkor lehet az lg-t is gyári törléssel, s jöhet a rá a feleség cucca.
Szerintetek?

Másik dolog: sok kontakt úgy jelenik meg a címtárban, hogy csak név van. Nekem nincs a skype feltéve a telefonra, de sejtésünk az, hogy onnan szedte ezeket a kontaktokat, most az a kérdés, hogy ha törli ezeket, akkor a skypeból is törölni fog? (bár ezt nem tartom valószínűnek).

Várom válaszotok. Köszönöm.

Te magad légy az a változás, amit látni szeretnél a világban! (Gandhi)

(#53797) RomiJosy válasza Kemiaitesok (#53793) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

A neve előtti jelet én akkor tapasztaltam, mikor egy régi nokián barát, család, ismerős , stb közé soroltam be a neveket, átmásolva másik telefonon megjelent a piktogramm.

[ Szerkesztve ]

(#53798) Zsolto


Zsolto
őstag

Sziasztok,

pár napja vettem egy kissé viharvert G2-t. Az első tulaja meggyőződése volt, hogy hibátlan készüléket árul, mivel "első naptól kezdve" egy szilikon tokban tartotta... Amiből ki sem vette egy éven át. A végeredmény siralmas, a tok alá került por rommá marta a gyönyörű, fényes hátlapot. Az új hátlapot már megvettem rá (eredeti, nem utángyártott).

A másik, ennél nagyobb gond az volt, hogy millió apró hajszálkarc volt a kameraüvegen, gondolom, a "gondos" törölgetéstől. A képek, amiket a teló így csinált, egészen siralmasan fakók, kontraszthiányosak voltak.

Utánajártam, és láttam, hogy másoknak is volt már ezzel gondjuk. A karcok az amúgy valóban zafírüveg takaróra felhordott vastag, de nagyon sérülékeny antireflex-bevonatban vannak, és a megoldást a bevonat eltávolítása jelenti. Van, aki fogkrémet, van, aki fémpolírozót ajánl hozzá, nekem a fogkrém nem hozta le, a fémpolírozó viszont pillanatok alatt megoldotta a gondot.

Eredeti állapot (itt látni a megmaródott hátlapot is, brrrr..):

Polírozás közben:

A végeredmény:

És egy előtte-utána fotó:

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#53799) kromatika válasza david_97 (#53765) üzenetére


kromatika
veterán

Köszi a választ az enyém d802,úgy hogy marad a várakozás.pedig már nagyon unom.Teljesen fölösleges be mondani LG nek hogy jön a G2 -re az android 5,ha még 3 hónappal később sem elérhető európában.Ez így k@rva idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#53800) Indiant válasza Zsolto (#53798) üzenetére


Indiant
addikt

Meggyőző. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.