Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53151) akooos válasza stefi68 (#53149) üzenetére


akooos
veterán

Teljes listával nem biztos, hogy tudok szolgálni, de pár ami eszembe jutott:

- LG Health
- Split View
- G3 Camera app (szerintem jobb képeket csinál, mint az xcam)
- Flat UI (nekem szintén jobban tetszik, mint a G2 launcher / ikonok)
- T-Action (bár ezt soha nem használtam)

Tényleg, egy az egyben ugyanaz, mint a G3, szoftveresen semmi nem utal arra, hogy ez G2.

(#53152) sagit válasza sagit (#53051) üzenetére


sagit
addikt

Ma eldobta a hálózatot, repülőmód ki-be nem segít, adatkapcsolatot is kapcsoltam, raktam csak gsm-re,csak 3g-re, nem kapcsolt vissza

Újraindítással se jött helyre. Full kikapcs helyrerázta... ez mi? Gyári 20G, semmi buhera...

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#53153) Matada2.3 válasza sagit (#53152) üzenetére


Matada2.3
veterán

A full kikapcs és a tiszta újraindítás más. Újraindításnál nem áramtalanítja magát teljesen a telefon tudtommal :)

Finn the human

(#53154) batai15


batai15
félisten

Gyerekek egy napig g2 nélkül vagyok, aszonynál van amig nem kapja meg a telót az újat . letargiába vagyok teljesen :(

(#53155) sagit válasza Matada2.3 (#53153) üzenetére


sagit
addikt

Attól még a tököm kezd tele lenni azzal hoyg a térerőt nem tudja rendesen kezelni....

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#53156) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok valahogy átlehet írni a wifi mac címet a telefonban? Sajnos a suliban csak 1 napig használható. Utána tilt a rendszergazda. A samsungon át lehetett de itt nem találom.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#53157) david_97 válasza sagit (#53030) üzenetére


david_97
senior tag

Milyen verziószámú rom van rajta? Lehet egy frissítés, vagy gyári beállítások visszaállítása megoldaná... Bár az is benne van hogy hardver probléma, nekem soha nem fordul hasonló elő

(#53158) akooos válasza sagit (#53155) üzenetére


akooos
veterán

Van még rá garancia? Vidd be az LG-hez antennacserére.

(#53159) fery02 válasza Snoop27 (#53076) üzenetére


fery02
addikt

Még jó, hogy fast charge kábellel gyorsabban fog PC-ről tölteni, az direkt gyorstöltéses kábel (már csak nevéből adódóan is).
Viszont azt a kábelt nem is fogod ám adatkábelként használni, csak is töltésre jó.

Ám ilyen kábelt házilag is lehet csinálni bármiféle hagyományos USB kábelből is: videó

(#53160) firemanus82 válasza sagit (#53155) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem annó az optimus black csinált ilyet. Annak alaplap csere lett a vége...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53161) Matada2.3 válasza david_97 (#53157) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem oldja meg a gyári visszaállítás, mert nekem utána kezdte el csinálni havonta 2x.. :N

Finn the human

(#53162) Nightman1 válasza stefi68 (#53149) üzenetére


Nightman1
tag

Igen,akkuidőben nagyon jók a Cloudy romok,nekem november óta van meg a teló,egy hetet ment gyárin,azóta csak Cloudy G3-vagy g2 ha ez a neve mostanság.
G3 funkció például a 4k-s.videórögzítés amit utólag g2 gyári romra biztosan nem tudsz feltenni.
Azt nem értem hogy erről rengeteg bemutató videó van a youtube-on,ahhelyett hogy 2 napja telekérdezi
tek a topicot,-ami nem baj,hisz ezért van a fórum :) -szóval ehhelyett mért nem néznek meg a kérdés írói pár videót a romról.. :D

[ Szerkesztve ]

(#53163) RomiJosy válasza jose999 (#53130) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Meggyi is g3ra váltott, ő írta, hogy az 5.0 jót tett az optimalizálásának, megközelíti gyorsaságban a g2.t
Nekem nincs g3 és csak más véleményére tudok sajnos alapozni. Nemrég mondtam is itt-ott, ha tehetném, g3ra cserélnék a lézeres fénykép és a fiatalsága miatt. Engem nem zavarna, ha egy hangyányit lassabb lenne ez miatt.
Várom a g4et.Az majd talán telefoncserére késztet.

(#53164) sagit válasza david_97 (#53157) üzenetére


sagit
addikt

gyári buheramentes 20G

(#53158) akooos: karácsonykor vettem, szóval akad még rá viszont nics sok kedvem garanciáztatni, adok neki még 1 hetet

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#53165) stefi68 válasza Nightman1 (#53162) üzenetére


stefi68
addikt

Na ez pont az utolsó hsz.-em után jutott eszembe, úgyhogy kettőt meg is néztem délután.

Az az igazság, hogy az F6 mellett elszoktam a ROMolástól, meg az ezzel járó kutakodástól, mivel arra nem volt semmi. Elfogadtuk úgy, ahogy volt. Nem mellékesen azért megjegyzem egy remek középkategóriás készülék, remekül működő JB rommal. Adtak ki rá KK-ot de az egy hulladék volt, úgyhogy azóta sem használja senki azzal.

Itt egy kicsit S2 filinget érzek, mivel ott milliónyi ROM és azok alváltozatai voltak, hetente kijövő frissítésekkel és izgalmakkal, hogy éppen mit javítottak ki és mi romlott el.

Igazából egy hete vagyok csak G2 birtokos, egyelőre jónak tűnik a stock KK is.
Kicsit kiegészítettem pár xposed modul hasznosságával.

Egyelőre csak tájékozódok mik a lehetőségek és miben nyújtanak többet.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53166) Meggyi001 válasza batai15 (#53154) üzenetére

Hát ezt át tudom érezni,mintha levágnák az ember kezét nem? :)

https://gamergep.hu/

(#53167) Drahcir


Drahcir
csendes tag

Újra jelentkezem ezzel az android felébresztett állapotban marad kb. 10 órán át problémával ,ami 80%-ról 10%-ra meríti a mobilt reggelre. Jelenleg is valami beakasztja 9 óra múlva merül le úgy hogy 95%-on van és semmit nem futtatok és nyitok meg a ki/be kapcsolás után. Egyedül azzal nem próbálkoztam még ,hogy a szoftvert újra teszem. Ha tud esetleg valaki tippet vagy találkozott már ilyennel annak megköszönném a segítségét. :) A mobil 3 hónapos és független.

[ Szerkesztve ]

(#53168) GEPESZ66 válasza Drahcir (#53167) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Amikor megvettem az LG L90-et,akkor egyszerre csak az Android rendszer folyamatosan ébrentartotta a telefont,az újraindítás sem javított.Ekkor a folyamatos szinkronizációt pár órára kikapcsoltam,majd vissza.Azóta tökéletes a telefon akku használata.

(#53169) trancee válasza batai15 (#53113) üzenetére


trancee
tag

Köszi

(#53170) Busterftw válasza Nightman1 (#53162) üzenetére


Busterftw
veterán

Ez így nem igaz, xcam tud 4k-t.

(#53171) sonkamiki


sonkamiki
tag

Sziasztok!
Azt kérdezném, hogy ha hívásom (telefonkönyvben tárolt szám) van, akkor a hívott fél fényképe miért kinagyítva jelenik meg?
Hogyan lehetne jobb minőséget elérni, mert így szinte csak óriás pixeleket látok.
A fotókat a Facebook oldalról "húzta be" a teló, mint profilképek.
Lehet ez a baj?
Bár a régi 4,7" HTC-n teljesen rendben volt a teljes kijelzős kép, nem volt torz.

Köszi előre is a segítséget.

(#53172) szatyi1


szatyi1
tag

Sziasztok !

Fel akarom rakni a CloudyG2 rom-ot es ugye kell - Full Wipe (Dalvik, Cache, System & Data)-

Azt szeretnem kerdezni ez kitorli a telefonrol az ilyeneket: zene, fenykepek, videok , gps terkepek...?
Vagy minden megmarad, es csak az appok torlodnek?

Koszonom

(#53173) Szabiq


Szabiq
tag

Sziasztok!
A kijelzőm jobb felső sarka környékén egy kis részen érzéketlen pár napja.
Kijelzőcsere,vagy lehet valamit kezdeni vele?

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#53174) RomiJosy válasza szatyi1 (#53172) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Az a biztos,ha pl az lg beckup alkalmazással csinálsz egy mentést és a telót a számítógépre kötve elmented a gépre a beckup mappa tartalmát. Az összefoglalóban le van írva lépésről lépésre. Az internal storange (vagymi) törlését nem végzed el,sokminden megmarad de a képek,zenék pff.. Nem vagyok biztos. Majd a profik megmondják,de szerintem csinálj mentést,az a tuti.

(#53175) szabeska válasza szatyi1 (#53172) üzenetére


szabeska
addikt

ha az internal storage-t nem wipe-olod, akkor ott, azaz a belso tarhelyen minden megmarad erintetlenul.

F1

(#53176) akooos válasza Nightman1 (#53162) üzenetére


akooos
veterán

G2 gyári ROM-ra is van xdabebb kamera, ami még annó a G PRO 2 kameráját égette bele a G2-be :) Ez tud 4k-t és 120 fps 720p-t is, úgyhogy az állításod nem helytálló :P

(#53177) Matada2.3 válasza Szabiq (#53173) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nem érte nedvesség, nem ütődött? Ha szét tudod szedni akkor először ellenőrizd a csatit :) Ha nem akkor még egy FR, ha akkor se akkor csere.

Finn the human

(#53178) MFalcon válasza Drahcir (#53167) üzenetére


MFalcon
tag

A BetterBatteryStats nevű progit próbáltad? Ezzel látod, hogy mi hányszor ébresztette/mi tartja ébren a telefont.

Defy+ ---> Razr i ---> G2 ---> M4 Aqua ---> G3 ---> Honor8 ---> P20

(#53179) Drahcir válasza MFalcon (#53178) üzenetére


Drahcir
csendes tag

Kipróbáltam ,de root jog kell hozzá. Nekem meg nincs rootolva.

(#53180) GEPESZ66 válasza Drahcir (#53179) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Vagy a következő, amihez nem kell rot, áruházból letölthető:
wakelock detector

(#53181) batai15


batai15
félisten

Látom megy az akku tema. Hadd szivjam kicsit a vért. 56 óra futás idő /4o 21 p kijelző idővel. Egy feltöltésssel persze . Wifi és mobilnet meg némi telefon hívással.

(#53182) szatyi1 válasza szabeska (#53175) üzenetére


szatyi1
tag

Koszonom a valaszokat :)

(#53183) Szabiq válasza Matada2.3 (#53177) üzenetére


Szabiq
tag

20d volt rajta mikor észrevettem pár napja. Tegnap rátettem a 20h t.
Maradt a régi. Ütődés,nedvesség nem érte.
Még annyi,hogy antutu multitouch tesztnél,ha erre a részre bökök,akkor dupla érintést jelez.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#53184) akooos válasza Szabiq (#53183) üzenetére


akooos
veterán

Nézd meg nagyon-nagyon közelről, hogy nem vált-e fel a kijelző az érintőtől. Előfordulhat ez is.

(#53185) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Droidmester féle offline telepítővel(ami az első oldalon található leírásban van) lehet használni a legújabb 20H .kdz-t?

(#53186) Matada2.3 válasza akooos (#53184) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az ilyenkor lényegtelen, ha nem működik akkor az valami hw probléma lehet.. :) Amikor G2-ket javítottam az utángyártott kijelzők el szoktak válni, de az érintő attól még pontos ilyen kis eltérésnél :)

Finn the human

(#53187) mihione válasza Kurzuh (#53185) üzenetére


mihione
őstag

En a masik fele telepitot javaslom ami csinal resetet is.

Mas:ezt az xdabebb v milyen kamerat rootolatlan gyari romra is fel lehet rakni apkval?

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#53188) akooos válasza mihione (#53187) üzenetére


akooos
veterán

Igen, épp azért van az APK verzió, hogy root nélkül is használható legyen :)

(#53189) balazs.b9311 válasza szatyi1 (#53172) üzenetére


balazs.b9311
tag

Nem töröl semmit csak ha az sd-t torlod.

"LG G2 White & Moto G Black"

(#53190) sagit válasza batai15 (#53181) üzenetére


sagit
addikt

Ezt hogy tudjátok összehozni? Örülök ha 4 órát elmegy mobilnetről....
Reggel ~5 óta megy a teló akkuról...

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#53191) Matada2.3 válasza sagit (#53190) üzenetére


Matada2.3
veterán

Nekem ugyan ez van.. Most már tényleg tűköm ülök, hogy jöjjön az 5 és végre valami főzött mótyót tegyek a telefonomra :B

Finn the human

(#53192) Rickenstein válasza sagit (#53190) üzenetére


Rickenstein
senior tag

CloudyStock ROM-al nekem majdnem másfélszer annyi az aksiidő, mint a gyári rommal. Üzemidő (és kamera) terén ez a ROM a bajnok.

PS C:\>_

(#53193) sagit válasza Rickenstein (#53192) üzenetére


sagit
addikt

:Y

Nem volt kedvem rom(b)olni mert a gyárival is elvagyok de ez azért most felcsigázott...

Bugok? gyári 20G-t váltanék

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#53194) akooos válasza sagit (#53193) üzenetére


akooos
veterán

Bugtalan teljesen :)

Ez egy gyári ROM Cloudy által debloatolva, kicsit fejlesztve. G PRO 2 kamerával (4k+120fps).

10 perc alatt felpattintod rá, utána mégegyszer ennyi a gyári állapotra állítása, ha nem tetszik :P

(#53195) FGyula30 válasza sagit (#53193) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Root (stump root.apk), twrp (autorec.apk)
Cloudy rom + optimus kernel. Letiltod ami nem kell (google+,stb) és örülsz.

[ Szerkesztve ]

(#53196) kanyez


kanyez
tag

létezik ennél jobb ár-érték arányú telefon? 100 ezer alatt. természetesen új, garanciás, itthon kaphatóra gondolok.

akik hónapok óta használják, azoktól kérdezném, hogy mennyire stabil, erős a telefon? szóval normál használat mellett akadás, laggolás mennyire érzékelhető? ha egyáltalán.

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal."

(#53197) AllTheBest válasza kanyez (#53196) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én nem hiszem, 100 alatt nem kapsz ilyen jó telefont szerintem, bár ez attól függ kinek mik az igényei, esetleg még a nexus 5 van hasonlóan jó áron, csak ugye ott kisebb a kamera, viszont arra szépen jönnek a stock android frissítések

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#53198) kiezTe90 válasza kanyez (#53196) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Szia!

Én már lassan 1 éve használom (és nálam ez nagy dolog), fantasztikus. Abszolút megbízható minden téren. Lehet vannak mmikrolaggok a telefonba, de én észrese veszem, meg nemis érdekel. (Nem vagyon mikrolaggvadász)

Ár-érték aránya szerintem jó. Mai napig topp kategória!

Szerk.: stabillnak annyira stabill hogy én pl játszok is vele, nem melegszik szarrá és nem laggolnak a játékok.
Reggeltől estik wifi, és 3g megy (természetesen melohelyen 3g), soha nem volt baja ettől se. Sose omlott össze a telefon. Magyarul nagyon stabil

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#53199) samir


samir
tag

Hello olyan kérdésem lenne hogy a magán számokat(rejtett számokat) le lehet valahogy tiltani?

A Privát előny.

(#53200) Rickenstein válasza sagit (#53193) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Ahogy a kolléga is mondta nincs bug. Kicsit meg van pimpelve az uccsó gyári verzió.

PS C:\>_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.