Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) Levi941127 válasza Levi941127 (#53650) üzenetére


Levi941127
senior tag

MD5*

(#53652) RomiJosy válasza Levi941127 (#53650) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Pont tegnap kérdeztem én is.
Az csak ahhoz kell,hogy le tudd ellenőrizni a letöltött fájl sérülését. Én nem ellenőriztem le. Ha a TWRP 2.8.4.0-t telepíted és a wipe piros hibaüzenetet ír,akkor a mount menüjében a jobb alsó kockát állítsd át és jó lesz.Mindenekelőtt természetesen cssinálj mentést a rendszerről. Előbb a kk baseband,utánna a rom. Nekem újraindulgatott az elején de csináltam egy HR-t és jó lett. Ezeket lehet,hogy a mélyvízben kéne kibeszélnünk sőt,ott két napja szinte csak erről van szó,csak vissza kell olvasni.

(#53653) zannor


zannor
tag

Üdv!

Annyi kérdésem lenne még, hogy ha néha a képernyő nem reagál az érintésre, de alul a softgombok minid tökéletesen működnek, az hardveres vagy softweres gond lehet?

(#53654) kelly416


kelly416
veterán

Az Asszony telója tegnap feldobta a pöttyöst, hogy frissíthetne (nem írta konkrétan, de mi másra, mint 5.x androidra...), de még nem akar, kíváncsi felhasználói véleményekre. Telekom-os a kütyü.

Szerk.:
Az OFF rész.

[ Szerkesztve ]

(#53655) szabeska válasza kelly416 (#53654) üzenetére


szabeska
addikt

szoval itt volna a Telekomos 5.0? ketlem...

F1

(#53656) Ferenczi Áko válasza kelly416 (#53654) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Mi a legutolsó rom rajta?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#53657) BeastMode válasza szabeska (#53655) üzenetére


BeastMode
őstag

Kizárt dolog, hogy a Lollipop lenne.

(#53658) szabeska válasza BeastMode (#53657) üzenetére


szabeska
addikt

tudom, ezt írtam én is.

F1

(#53659) kelly416 válasza Ferenczi Áko (#53656) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem hót gyári, egyikünk sem mókol. :D Majd 18-óra magasságában megírom, de lehet, hogy ráuszítom Őt a fórumra, hiszen be van regisztrálva. :B
Azt meg kizártnak tartom, hogy "tesztelő" lenne. Anno Moto G-n pont kifogtam a "tesztelői" státuszt, most Z1C-n megint vagy két héttel hamarabb érkeztek meg eddig a frissítések, mint a fórumtagoknak, ez már túl sok lenne a jóból.

(#53660) Levi941127 válasza RomiJosy (#53652) üzenetére


Levi941127
senior tag

Már megoldottam, sikerült feltelepíteni, nagyon jó, teljesen gyári rom, szóval szerintem sok különbség nem lesz az official rom meg e között...

(#53661) Levi941127 válasza RomiJosy (#53652) üzenetére


Levi941127
senior tag

Még annyit, hogy hard resetet hogy csinálok? Csak simán a gyári beállítások visszaállításával? Illetve twrp-be hogy lépek be? Mert most nem hozza be...

(#53662) firemanus82


firemanus82
senior tag

Itt az én lollipop-om :D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53663) hard74 válasza Levi941127 (#53661) üzenetére


hard74
senior tag

Playről töltsd le a rebooter nevű appot, azzal sima űgy a belépés.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#53664) RomiJosy válasza Levi941127 (#53661) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Igen, hrt úgy csinálhatsz. Ha kikapcs a telt, úgy kapcs be, hogy a pover és hang le gombot egyszerre, ha bejön az LG logó elengedhetetlen, hang le-hang fel egyszerre nyomvatart. Hr menüben kétszer a pover és bejön a Twrp.
RRemélem a hivatalos frissítésben lesz FM rádió meg vendég mód.

(#53665) rasotamas


rasotamas
veterán

Nagyon kezd belassulni a Droidmester 3.4 sLite rommal a teló. TWRP van fent, rootolva van. Tudtok ajánlani tom-ot helyette? Érdemes várni 5-re? 4.4-től sem igazán kaptam meg amit akartam, az immersive mód sokkal szarabb mint előtte amivel fullscreeneltem, de már nem emlékszem mi volt az.
Én meg vagyok vele elégedve a DM rommal, voltak gondok az Xposed keretrendszerrel, de tudok vele élni. De rendszert kellene már rakni, mert lassú.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#53666) ak76 válasza Den Hadnagy (#53629) üzenetére


ak76
senior tag

Mókolni?

Ebben mi a mókolás,kiválaszthatod hogy akarod használni,nyilván kell hozzá valamiféle net elérés vagy előfizus,vagy prepaid-os,csak úgy a semmire nem fog működni.
Nálam az első indításkor is ez volt beállítva,gyári alapértelmezettként.

(#53667) firemanus82 válasza ak76 (#53666) üzenetére


firemanus82
senior tag

Valószínű Den Hadnagy is arra gondol, hogy nem tudja kiválasztani az lte funkciót a beállításokban. És a 2 féle rejtett menűs beállítás közül az 1ik csak újraindításig él (nekem még addig sem) vagy úgy jár mint én és ezt kapom a telefontól. Igen v20h eu rom!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53668) ak76 válasza firemanus82 (#53667) üzenetére


ak76
senior tag

Valami távol keleti régiókódos készülékről beszélünk?

(#53669) firemanus82 válasza ak76 (#53668) üzenetére


firemanus82
senior tag

Igen. MAL (Hong kong) régiókódos (ha jól emlékszem). A dobozon szerepel az LTE sáv és eu open v20h van rajta.

Valaki javasolta korábban hogy töröljem az lteconfig.apk-t. A root explorer-rel nem tudtam törölni, pedig root-olt a telefon.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53670) Simtu


Simtu
senior tag

Ha valakinek nincs meg a doboz a készülékhez, akkor honnét tudja megállapítani, hogy milyen régiókódos?

(#53671) batai15 válasza Simtu (#53670) üzenetére


batai15
félisten

Hátlap. Az lg logó alatt . ill beállítások hardver adatok is elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#53672) laverdadb


laverdadb
tag

A Lollipop kapcsan annyit biztos le lehet szurni, hogy az LG elso magas szamban eladott telefonja volt a G2. A G3mas keszuleket elrontottak, kivetel a kulsojet. Persze logikus lepes volt a nemzetkozi verziojat azonnal felfrissiteni, igy a userek koreben akik nem annyira varjak a frissiteseket, elultettek a bolhat, hogy az LG tamogat... Stb. No de amit esetunkben csinalnak, azert nem kapunk meg frissitest mert szep szamban adjak a G3at, ha gyorsan felfrissitenek a nemzetkozi verziot az emberek a G2ot valasztanak ami meg szinten elerheto a szolgaltatoknal. (Marpedig a D802es modell volt a legkelendobb).

A Samsungnal valami tortenhetett, mert az S4 Snapdragonos verziojan kivul az osszes zaszlos megkapta a frissites. Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#53673) firemanus82 válasza batai15 (#53671) üzenetére


firemanus82
senior tag

Hardver adatoknál?

Simtu: http://m.itcafe.hu/tema/re_lg_g2_tapogatnivalo_hatso/hsz_24198-24198.html

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53674) Simtu válasza batai15 (#53671) üzenetére


Simtu
senior tag

Köszi.
És hol találok listát a kódhoz?

(#53675) Simtu


Simtu
senior tag

Érdekes, nekem az LG logo alatt ennyi van: LG-D802 Fcc ID: ZNFD802 Made in Korea.
A hardver adatoknál semmi ilyesmi adat nincs.

(#53676) Tatyla


Tatyla
őstag

Twpr- hogy frissítem?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#53677) Tüske0614 válasza batai15 (#53671) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Na végre köszi fogalmam nem volt h milyen.. ZNF az enyém szerintem

(#53678) zannor


zannor
tag

Üdv!

Erre tud valaki valamit mondani?

[link]

Továbbá a készülék belül az info-ban azt írja a típuszámra, hogy LG-D800, a hátlapon pedig LG-D802 szerpele. Ez valami újraösszerakott/mókolt készülék lenne? :W :W :W

(#53679) firemanus82 válasza Tüske0614 (#53677) üzenetére


firemanus82
senior tag

ZNF kódot nem találtam, de mivel mindenkiére ez van írva, nem hiszem, hogy ez a helyes megfejtés. Szóval maradt a dobozon a vonalkód alatt...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53680) Matada2.3 válasza zannor (#53678) üzenetére


Matada2.3
veterán

Próbálkoztál már gyári visszaállítással? Ha utána se megy akkor HW hiba.

Ha le tudod venni a hátlapot akkor asszem rajta van a műanyagon, de legalább is az alaplapon a szériaszám.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#53681) ak76 válasza laverdadb (#53672) üzenetére


ak76
senior tag

Emlékszem,valamikor az ICS környékén,egy másik márkánál úgy várták a JB-t mint a messiást,kommentek tucatjai napról napra,mikor jön,miért nem jön,bezzega' hátécé,megaszoni',na azok tudnak merottmár' ugye...
Aztán mikor végre kijött,mindenki frissített,nyomkodta a jobbágy a friss ropogós bughalmazt,persze gyorsan kiderült hogy sem a RAM nem nőtt hirtelen 4Gb-ra,sem a két magos snapiból nem lett 8 magos exynos,a gondolatokat sem tudja még kitalálni,sőt a matek szigorlatot sem csinálja meg a delikvens helyett,ergo kezdődhetett az újabb rinya,mikóleszmá' kitekat' 4.4.4.5.6.7,vagy rögtön a lalipopp (abba a gúgle plazma téridő generátort tervezett,csak felfrissítesz,és már utazhatsz is vissza a jövőbe,vagy akár előre a múltba,öcsémdeállat!)...

Nem oszt,nem szoroz mikor jön,vagy hogy jön e egyáltalán a LP,a G2-es rendszere ma is tökéletesen használható,semmivel,de tényleg semmivel nem leszünk előrébb ha kihozzák.

zannor
Ez elég szarul hangzik,pont mint egy otthon összetaknyolt,alkatrészekből összehekkelt valami. :U

[ Szerkesztve ]

(#53682) Tüske0614 válasza firemanus82 (#53679) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Nem tudok írni a fórumba. Mindig bejelentkeztet ha el akarom küldeni..

(#53683) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Udv. Kene egy kis segitseg. Szervizbol visszakaptam a telot. Reset megvolt, mindent ujra raktam. Viszont az fb messenger boduletesen meriti a telefont... mar ujraindiottam, de nem segit rajta. Van 5let ez miert van.. 3 nappal a leadas elott nem volt ilyen problemam. Ugyan mondtak ujra huzzak a telom, de ugyan ugy a H vegzodesu rom van szoval ezt kizarnam. Annyi, mondjuk tortent, hogy rohadt gyors lett , pedig plusz alkamzas stb nem raktam fel szoval ugyan azok vanak fent mint eddig, de az hogy nem is hasznalom a messegert es 15 perc alatt 7% merul a telefon ujrainditas utan 100% rol 50% al . Messeger program miatt, azt kicsit soknak tartom.

[ Szerkesztve ]

(#53684) zannor válasza Matada2.3 (#53680) üzenetére


zannor
tag

Volt gyári visszaállítás. Random jön elő. Ma 2x történt meg, hogy nem reagált (Egyszer a kamera, miközben ment a felvétel, az érintésre nem reagált. Másodszor meg a főmenüben nem akart lapozni.) Az alsó szoftveres gombok viszont végig reagáltak. Ja és 24 óra alatt 3* fordult elő, hogy elkezdett összevissza ugrálni (pin kódnál magától összevissza számokat ütött be/ böngészésnél ugrált (barangolt) össze-vissza)).

Duplakopp mindig működik.

Fedlapot nem próbáltam lekapni.

[ Szerkesztve ]

(#53685) Matada2.3 válasza zannor (#53684) üzenetére


Matada2.3
veterán

Vegytiszta rom van rajta?

Finn the human

(#53686) zannor válasza Matada2.3 (#53685) üzenetére


zannor
tag

Android verzió: 4.4.2
Kernel verzió: 3.4.0
Szoftver verzió: D80020c

AT&T szolgáltató logójával köszön be. (amcsi készülék)

(#53687) Matada2.3 válasza zannor (#53686) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ki kellene próbálnod a szervizmenüben a kalibrációkat, vagy a fejlesztői beállításokban a mutató és érintéskövetés opciókat, ha itt valami hibát tapasztalsz akkor HW-s a dolog.

Finn the human

(#53688) zannor válasza Matada2.3 (#53687) üzenetére


zannor
tag

Kalibráció megvolt. A fejlesztői menüt hogy tudom előcsalni?

[ Szerkesztve ]

(#53689) Tüske0614 válasza zannor (#53688) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

*#*#4636#*#*

(#53690) davis999sola


davis999sola
tag

Vicc..... 15% merült

[ Szerkesztve ]

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#53691) zannor válasza Tüske0614 (#53689) üzenetére


zannor
tag

Köszi!

Nekem csak:
- telefon információ,
- akkumulátor információ,
-használati statisztikai és
-WiFi information-t dob ki.

Más nincs.

(#53692) Matada2.3 válasza zannor (#53688) üzenetére


Matada2.3
veterán

A buildszámra koppintasz sokszor egymás után :)

Finn the human

(#53693) Den Hadnagy válasza firemanus82 (#53667) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Jaja, ilyesmi, ki tudtam választani, de nem maradt úgy.

Viszont a dobozon emlékeim szerint rajta van az LTE felirat, csak az most nincs velem, és egy ideig nem leszek otthon, hogy megnézzem.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#53694) firemanus82 válasza Den Hadnagy (#53693) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem is rajta van... mégsem megy :( majd alkalom adtán deritsd ki milyen régiójú a telefonod

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53695) w333 válasza davis999sola (#53690) üzenetére


w333
félisten

Mi zabált ennyit ? :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#53696) kiezTe90 válasza Fail3D! (#53683) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Szerintem nem szervíz hiba, nekem is így van. A facebook app meg felfűti a telefont. Szoval lehet azzal lesz a baj.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#53697) Fail3D! válasza kiezTe90 (#53696) üzenetére


Fail3D!
addikt

Az egy dolog, es szerintem se szerviz hiba... csak ennyire durvan, hogy a kijelzonel 3xor tobbet fogyaszt egy olyan app amit nem is hasznalok csak a hatterben fut kicsit eros. Lehet csak volt 1 frissites a napokban ami ennyi elkur a a dolgot nemtudom csak bosszant. Amugy fura mert honapok ota van bennem egy kis hiany erzet a telefonnal kapcsolatban es vegre nem baszakodik a kijelzo, es nem recseg a rendszer... szoval volt ertelme gari lejarta napjan szervizbe vinni ( sarguléas miatt muszaly volt csak 1 nap kieses a teloval is lelki betegseg:) es ujra boldog vagyok csak ez az akksi leszivas kicsit idegesit.

[ Szerkesztve ]

(#53698) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Aki felrakta már a portolt 5.0.1-et annak is az lg logó után csak egy fekete képernyő van? Felraktam és kb 6-7 perce csak fekete a kijelző...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#53699) davis999sola válasza w333 (#53695) üzenetére


davis999sola
tag

Fogalmam sincs :) valoszinu h az akksi ment tonkre meg csak 8 honapos..

[ Szerkesztve ]

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#53700) w333 válasza davis999sola (#53699) üzenetére


w333
félisten

De az akkustatban nem mutatja mi fogyasztott a legtöbbet ? :U

Biztosan nem az akku ment tönkre, inkább valami alkalmazás akadt be !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.