Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52601) inthro válasza bajaki (#52599) üzenetére


inthro
aktív tag

Persze, ahány ember annyi féle elvárás és ízlés. Én pont azért vettem a G2-t, mert hiányzott pár dolog a 920-ból, itt megkaptam, és elégedett vagyok vele én is. :K

[ Szerkesztve ]

◕‿◕

(#52602) Quqesz válasza inthro (#52597) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Asszonynak néztünk 830-at,az sem volt rossz egy alap felhasználónak. Nekem tetszett a mássága és egyszerűsége.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52603) tjokai válasza Quqesz (#52602) üzenetére


tjokai
senior tag

Ha már WP8, akkor Lumia930, olcsóbban Lumia730.

Üdv!

(#52604) g2fan


g2fan
csendes tag

az összefoglalóban csinálnám az ubutus dolgot. lényegtelen hog miért. de már ott elakadtam hogy bootoljak be ubuntuba (ne telepítsem) ezt mégis hogyan?

(#52605) kurion válasza g2fan (#52604) üzenetére


kurion
senior tag

Ubuntu-n van lehetőség CD-ről/pendrivról futtatni az Oprendszert és így nem kell telepíteni.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#52606) Azharel válasza g2fan (#52604) üzenetére


Azharel
aktív tag

Nekem ubuntu live cd alatt nem ment a partíció automountolás kikapcsolása, csak ha rendesen feltelepítettem.

(#52607) Dexxter182 válasza Nfsman20 (#52587) üzenetére


Dexxter182
tag

Bármi előfordulhat :D
De én nem azt rendeltem, és a csomagolásra sem az van írva, hanem hogy LG optimus G2 D801/D802

Ja és írt nekem egy ilyet amikor megkérdeztem tőle hogy mi a szitu:
"do you know the glass is install in the middle of screen ?"
:D :)) :)) :C

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#52608) mihione


mihione
őstag

Sziasztok,cloudy g3 2.0-ról vissza akartam térni gyári 20H (DroiDMester féle frissítővel) romra ami sikerült is viszont nemtudok belépni a hard reset menübe,se a download módba,a teló elindul de dob egy rakat fc-t.
Tehát így akkor most hogyan tovább?Vagy én baszok el vmit?Hangerő le+powert nyomom lg logóig aztán elengedem majd újra ezzel általában vagy kikapcsol vagy úraindul,hang le+ power madj logonál hang le+fel elindul a teló majd lefagy,hang fel+usb kiírja h töltés más nem történik.Pls valaki mondjon vmi okosat.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#52609) tatraitamas


tatraitamas
csendes tag

Sziasztok!

Gondoltam ide is írok, mert jobban pörög a fórum, mint a G Flex-é! :)
Hátha tudtok segíteni:

Már fél éve van flexem. Most jutottam oda, hogy vettem hozzá egy bluetooth headset-et. Az lett volna ezzel a lényeg, hogy a telót ne kelljen elővennem, ha telefonálni akarok. Sajna a "nyomja hosszan a headset-en a felvevő gombot" funkció nem működik. Ilyenkor el kellene indulnia a hangtárcsázás funkciónak, de nem történik semmi. Esetleg valamit be kell még állítani a telón, hogy működjön? Más telón hibátlanul, egyből működik 😪
Előre is köszi a segítséget!

(#52610) cs-pisti válasza mihione (#52608) üzenetére


cs-pisti
tag

Rendszerbeállítások - Biztonsági mentés és visszaállítás - Gyári adatok visszaállítása

P

(#52611) mihione válasza cs-pisti (#52610) üzenetére


mihione
őstag

Esélyem nincs odáig eljuttni, tök sötét a kép csak annyit ad ki h melyik inditót akarom használni apex vagy gyári aztán onnan le is fagy.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#52612) BeastMode válasza mihione (#52611) üzenetére


BeastMode
őstag

ROM csere előtt is toltál Hard Resetet?
Mert szerintem nem, ha az Apex Launcher is megmaradt. Valószínűleg ez a bibi.

(#52613) g2fan


g2fan
csendes tag

miért van az hogy a kdz telepítésnél azt írja ki hogy please installcsmg b2c client tool select tool b2c client setup menu???? telepitve vannem mellesleg..

(#52614) firemanus82 válasza tatraitamas (#52609) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem se működik a G2-ön. Nem találtam rá megoldást, de guruk biztosan tudnak valami okosat mindani...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52615) tatraitamas válasza firemanus82 (#52614) üzenetére


tatraitamas
csendes tag

Köszi a választ. Remélem lesz valaki, aki tudja a megoldást, fontos lenne nekem!

Köszönöm

(#52616) mihione válasza BeastMode (#52612) üzenetére


mihione
őstag

Nem nyomtam.asszem marad az ubuntus megoldas...ott egyebkent hogyan kell radugni a telot usbre?bekapcsolva kikapcsolva?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#52617) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Lumia 930 ellen csupán az alig 1 napos illetve az éppencsak 1 napos üzemidő szól.
Volt nekem is, szerettem egyébként. Minőségi darab. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#52618) Rickenstein válasza mihione (#52608) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Hang le + power gombbal bekapcsolod, majd ha eltűnik a logo majd újból megjelenik, csak utána engedd el a gombokat majd kezdd el nyomni újra, amíg be nem jön a hardreset menü.

PS C:\>_

(#52619) Nfsman20 válasza Dexxter182 (#52607) üzenetére


Nfsman20
tag

az kemény, alig néz hülyének :D képet mutattál neki, hogy mi a szitu?

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#52620) Land


Land
veterán

Tudtok ajanlani olyan pesti GSM boltot, ahol 16 gbos fekete G2 van full tartozekokkal, bolti garancial 80.000 Ft kornyeken?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#52621) batai15 válasza eladogeppc (#52617) üzenetére


batai15
félisten

Meg a szegényes wp store

(#52622) Dexxter182 válasza Nfsman20 (#52619) üzenetére


Dexxter182
tag

Persze küldtem neki két képet is. Várok még egy kicsit hogy magától megjöjjön az esze aztán refund :D
Nem tudom mit gondol, hogy felrakom középre aztán meg méretre rágom :D

Update:
"so sorry! my fault, so i can refund instead of bad feedback and bad rate, or resend new item again, is ok ?"

Hát nem is tudom, remélem most majd eltalálja a méretet :)

Apropó, ha valakinek kellene egy túl méretes Tempered Glass nálam kapható olcsón :D :))

[ Szerkesztve ]

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#52623) mihione


mihione
őstag

Megoldodott a problemam hangero le+fel kellett egyszerre es sikerult a hard reset.viszont a mikrofon igy se szuperal valami jol es a vizhangzas is megmaradt.alul a bal vagy a jobb oldali racs rejti a mikit?mert a bal oldali eleg koszosnak tunik kivulrol.illetve van aki cserelt mar mikrofont?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#52624) torreador22 válasza Land (#52620) üzenetére


torreador22
aktív tag

Tessék:[link]

[ Szerkesztve ]

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#52625) Nfsman20 válasza Dexxter182 (#52622) üzenetére


Nfsman20
tag

na... lgalább korrekten állt a dologhoz. mostmár csak az a kérdés, hogy milyen telóra jó :D de mondom szerintem G pro 2, az fazonra ugyanez, csak ott 6"-os a kijelző.

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#52626) Molk


Molk
tag

Sziasztok.

Hamarosan én is belépnék a társaságba egy fekete g2-vel. Van valami amire érdemes odafigyelni vásárláskor (használt)?
Elolvastam az összefoglalót, az említettekre akkor nem hibaként fogok tekinteni. Ezeken kívül lehet valami? (ha a kérdés hülyeség akkor szóljatok)

Köszi,
Márton

(#52627) laslie92 válasza Molk (#52626) üzenetére


laslie92
senior tag

Én is most léptem be :) A Mártonok G2-t vesznek :DD

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#52628) DBC


DBC
tag

hátlapot valahol lehet kapni botlban? mennyiért cserélik? árazás miatt kérdezem, van egy fóliás fehér hátlapom amit ki akarok rakni olx-re.

(#52629) Matada2.3 válasza DBC (#52628) üzenetére


Matada2.3
veterán

Parancsolj [link]

Finn the human

(#52630) Magnat válasza Dexxter182 (#52622) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

arra vigyázz, h ha újra küldeted, könnyen kiszaladhatsz a 45 napból és akkor utána már nem tudod visszahúzni a pénzt. Engem egyszer megetettek így még kezdő koromban :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#52631) Dexxter182 válasza Magnat (#52630) üzenetére


Dexxter182
tag

Igen, köszi figyelek rá.
Meg úgy terveztem hogy megvárom amíg feladja és refund-olom. :D :D (csak vicc :) )

Azért írok neki hogy ha figyelek :D

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#52632) Magnat válasza Dexxter182 (#52631) üzenetére


Magnat
veterán

Vagy mondd neki, h utalja vissza a pénzt és rendelsz tőle egy másikat, az a legtisztább. Most jut eszembe, volt egyszer ilyen esetem is, egy 1 usd-s szilikon tokot rendeltem és picit be volt hasadva az egyik nyílásnál az anyag, gyanús volt, h tovább fog szakadni, írtam az eladónak, h mi van. Erre ő maga javasolta, h refund és rendeljem meg megint mert ha újra küldi, ki fogunk futni a 45 napból. Mondjuk 1 usd senkit sem vág a földhöz, az is tény :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#52633) xSide válasza Magnat (#52630) üzenetére


xSide
őstag

Honnan is számitódik a 45 nap, rendeléstől vagy az igért érkezéstől?

(#52634) JohnnyX válasza Dexxter182 (#52546) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Itt a kepen G2 van, de te Optimushoz valo foliat rendeltel, ahogy a címben is szerepel.

Mert ugye amihez o arul foliat, az ez a telefon...

Amit kaptal foliat, latszik hogy a sarkai szogletesebbek, mint amit itt linkeltem a telefonrol is.

:U

[ Szerkesztve ]

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#52635) G_P


G_P
tag

sziasztok. lenne egy olyan problémám, hogy LG G2-m van, és a bal oldali hangszóró jóval halkabb, mint a jobb oldali. miért lehet ez? beállításokban nézelődtem, de semmi olyat nem találtam, ahol lehet állítani, hogy melyik oldali szóljon jobban, nem tudtam sehogy sem letesztelni igazán, csak úgy, hogy az egyik hangszórót befogtam, és próbáltam így csinálni valamit, de óriási a különbség így is :( előre is köszi a segítséget! :)

(#52636) Snoop27 válasza G_P (#52635) üzenetére


Snoop27
őstag

Akkor lenne baj, ha mind2 egyforman szolna, mivel az egyik mikrofon.
"a csatlakozók alulra kerültek, itt van a 3,5 mm-es jack és a microUSB is, valamint két kicsike hangfalnak látszó rés, ebből az egyik mikrofont rejt, a másikon valóban hang távozik" ahogy a tesztben is olvashato.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#52637) Dexxter182 válasza JohnnyX (#52634) üzenetére


Dexxter182
tag

És ennek az optimus g2-nek is d802 a típusa :)
Csak mert az is oda van írva a címébe.

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#52638) finu válasza Dexxter182 (#52637) üzenetére


finu
tag

Nem az egy sima Optimus G,más néven LG Optimus G E975.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#52639) Danny365 válasza JohnnyX (#52634) üzenetére


Danny365
őstag

Kár, hogy nem létezik olyan telefon, hogy Optimus G2... Amit linkeltél, olyan konkrétan nincs.

(#52640) G_P válasza Snoop27 (#52636) üzenetére


G_P
tag

oo .. tényleg. köszönöm szépen a gyors válaszod! :)

(#52641) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Holnap csatlakozom a G2-es tulajok népes táborába :)

(#52642) Beca1990


Beca1990
senior tag

A telóm bal felső sarkában megjelent egy sárga lefelé irányuló folt...(fehér alapon látszik) ez most mi???
garanciában megcsinálják?

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#52643) Danny365 válasza Beca1990 (#52642) üzenetére


Danny365
őstag

Beírod a keresőbe, hogy "sárga", akkor láthatod, hogy elég gyakori hiba. És igen, gariban cserélik a kijelzőt.

(#52644) Magnat válasza xSide (#52633) üzenetére


Magnat
veterán

Fizetéstől sztem (vagy a vásárlástól ami legtöbbször ugyanaz) - biztosan nem a várható érkezéstől.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#52645) fery02 válasza Molk (#52626) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Ugyanazokra az általános dolgokra kell figyelni többnyire, mint egyéb telefonok használtan való vásárlása esetén.

Itt talán a szokásosnál jellemzőbb a kijelző sárgásodás, ami a képernyő szélein jelentkezik és ha még enyhébb stádiumban van, akkor lehet csak világosabb színek megjelenítésénél látszódik csak.
Plusz eleinte téma volt a hátlap recsegése egyes modelleknél, ami egyébként tokban hordva a telefont nem jelentkezik, meg amúgy sem lesz a hangján felül egyéb hátránya tőle az embernek.

Ha előfizetéses a teló, akkor különösképp ellenőrizd a papírokat, főként hogy ki van-e fizetve rendesen a telefon, nehogy később letiltsa az IMEI-det a szolgáltató!

[ Szerkesztve ]

(#52646) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

van egy ilyen BT headsetem, vajon miért van az, h a G2 a BT bekapcsolásakor nem csatlakozik automatikusan össze vele? A Nexus 7-em megteszi, a G2-nél meg mindig rá kell nyomni az eszközre. Gyári V20f van rajta.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#52647) Molk válasza fery02 (#52645) üzenetére


Molk
tag

Szia.

Hálás köszönetem, a hosszú válaszodért-összefoglalásért.

Már megvan a telefon. Eddig minden nagyon pöpecül néz ki/működik.
Ha sárgásodást akkor kéne tapasztalnom amikor fehér a kijelző...akkor nincs.
A telefon független.
Hát ha csavargatom a telefont akkor tényleg recseg. Ezért inkább nem csavargatom majd.

Eddig egy óriási csoda számomra ez a telefon. Mondjuk azért mert már 3-éve S2-őt használtam...
Szóval örömmel csatlakoztam a társasághoz. :K

(#52648) Quqesz válasza Magnat (#52646) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én ilyenkor törlöm a kapcsolatot,majd újra párosítom és ha kész rákérdez még valamire egy ablakban és ott tedd be a pipát,hogy máskor ne kérdezzen rá és akkor automatice csatlakozik.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52649) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Szeretnék venni egy BT headset-et a G2-eshez. Úgy lenne stílusos, hogy a headset is LG legyen.
Abból tudnátok valamit ajánlani? Nem kell, hogy stereo legyen és nem lesz zenehallgatásra használva, csak telefonáláshoz kell.

Erről esetleg vélemény?: LG HBM-280 [link]

(#52650) Magnat válasza Quqesz (#52648) üzenetére


Magnat
veterán

Töröltem és felvettem de sajnos nem kérdez semmit a kis galád, azért köszi a tippet :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.