Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52701) fery02 válasza Ferenczi Áko (#52651) üzenetére


fery02
addikt

Szia Ákos! :DD
Örülök, hogy itt is fogunk találkozni DT 2 topikon kívül. :)

Szoftverfrissítéses témára már lehet én is azt javasolnám, hogy várd már meg inkább a lollipop-ot, koreai telefonok már megkapták a saját verziójukat, szóval egy international is verzióra szánt kdz fájl is nemsokára itt lesz a sarkon.
Esetleg ha még nem nagyon laktad be a rendszered, akkor javaslom max egy 20H kdz felrakását (kdz-vel már végülis van tapasztalatod korábbról :) ).

Ha jól emlékszem mindegy, hogy EU_Open vagy Hungary, nem számít.
Mint ahogy az se, hogy 16GB vagy 32GB, KitKat óta már nincs e téren megkülönböztetés (ha jól látom nincsenek is a listában megkülönböztetve így a kdz fájlok).

Ennek ellenére egyébként mégis olvastam már olyat, hogy ROM telepítés után valakinek 32GB-osból 16-os lett, de annak a körülményeire nem emlékszem már, meg ahogy arra sem, hogy azok is kdz során történtek-e.
De visszafordítható, ha netán bekövetkezik, de az némi buherával jár.
Ha gondolod visszaolvashatsz, volt már párszor ez téma a topik életében.

Molk (#52647):
Akkor minden rendben, használd te is örömmel a telefont! :)
Nekem is életem talán eddigi legjobb döntése volt, mikor megrendeltem ezt a készüléket (ebből lehet következtetni nem sok minden történik az életemben :D ).

Sárgásodásod sincs akkor még biztos, az tutira feltűnne pár percnyi netezés közben például.

(#52702) Real_Necro válasza Button (#52696) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pedig :K ... Nekem a CM7 omlott kissé össze rajta.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52703) Cingáriusz válasza szentkuti11 (#52698) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hehe, nekem is ma érkezett meg a G2-esem és szintén Nexus4-est váltotta, melyet 2013 december óta használtam megelégedéssel. :DD
Nagyon agyaltam, hogy beruházzak egy Nexus5-ösre, de a jóval kisebb aksi a G2-höz képest, meg az indokolatlanul magasabb ár (+15-25 ezer Ft) a G2 irányába billentették a mérleget.

[ Szerkesztve ]

(#52704) Ferenczi Áko válasza fery02 (#52701) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ollé Amigo! Ez ám a meglepetés! Nem laktam be semennyire net híján (az új helyemen még nincsen) így hazamentem a szülői házba, és feltoltam rá a V20H-t.. Összehasonlítási alapom nem nagyon van, mert míg 20B volt rajta, nem is nagyon nyomkodtam! Jobb mint a Sony, az ziher! 16 gb-os az enyém, és sajnos frissítés után nem lett 32 gb-os.. :D
Amúgy 62.500 ft-ért vettem, még több mint egy év telenor garival! Előttem az Lg már bizonyított a G Pro-val, de alighanem ez most sem lesz másképpen.. Über jó ez a telefon, és ami nagyon jó benne, hogy piszkosul testreszabható...

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52705) JohnnyX válasza Cingáriusz (#52703) üzenetére


JohnnyX
senior tag

En is N5-öst vettem volna tavaly, és nem bántam meg hogy ez lett. :K

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#52706) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nincs valakinek eladó Quick window tokja? Esetleg tudtok ajánlani valakit, akitől érdemes venni? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52707) OgKush válasza JohnnyX (#52705) üzenetére


OgKush
senior tag

csatlakozom! :C

(#52708) fery02 válasza Ferenczi Áko (#52704) üzenetére


fery02
addikt

Ebben az egészben ez a legszomorúbb, hogy az LG telefonok még mindig ennyire nem képesek tartani az árukat (jó persze a vevőnek ez pont, hogy inkább pozitív dolog). :/
Alig több, mint 1 éve 130k-ért vettem az enyémet újonnan.
Mondjuk nekem is mindegy, mert ez a telefon tuti családon belül fog maradni, nagyon sajnálnám, ha egyszer el kellene adnom.

Tárhely témára sajnálom, hogy végül nem lett nagyobb kapacitású a telefonod, próbálj ki másik kdz-t is! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52709) batai15 válasza fery02 (#52708) üzenetére


batai15
félisten

Na ja az érték vesztes engem is zavar.

(#52710) JohnnyX válasza batai15 (#52709) üzenetére


JohnnyX
senior tag

En legkozelebb aranyat veszek! :DDD

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#52711) batai15 válasza JohnnyX (#52710) üzenetére


batai15
félisten

Oké csak az a retek szifon ami mondjuk i5 sokkal kevesebbet tud leharcolt állapotba 80 k..

(#52712) JohnnyX válasza batai15 (#52711) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Igen, es tegyuk hozza azt, hogy zart rendszer...

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#52713) Cilinder001 válasza batai15 (#52711) üzenetére


Cilinder001
tag

És mennyibe került régen az i5 újonnan?

(#52714) Quqesz válasza batai15 (#52711) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1 bár cilindernek igaza van az is sokat esett..
Nézegettem most is és nem tudok rájönni mi a f..szomat esznek rajta...ráadásul örül az alma milyen sokat ad el,a vevők meg gratulálnak,csak azt nem veszik észre,hogy tucatteló lett belőle....nem úgy mint az elején...most olyan mint a trabant a 80-as években,mindenkinek az van(tisztelet a kivétel)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52715) Cilinder001 válasza Quqesz (#52714) üzenetére


Cilinder001
tag

Az alma még használtan is túl van árazva, nemhogy új korában.Nagyon sokat buknak az almások 1- 1 1/2 év alatt, de csak azt nézik, hogy még most is milyen drága.

(#52716) laslie92 válasza fery02 (#52708) üzenetére


laslie92
senior tag

Szerintem nem az LG a hibás a árak megtartásában. Szolgáltatósan még mindig 110 ezer körül van. Függetlenül meg ilyen sarki GSM-nél meg tudod venni " újonann" 1 év garanciával ami csak nála érvényesíthető. De ha PL médiában szeretnét megvenni akkor mér mindig 120 ezer. Szóval bő egy év alatt 10 ezer forinttal lett olcsóbb. Az már más kérdés,hogy sok "magyar" Be megy a a szolgáltatóhoz kihozza 0ft-ért használja pár hetet és a és eladja 60-ért mert úgy gondolja mennyit kaszált hisz 0 forint volt. Ja csak paraszt fizeti havi 5 ezrével 24 hónapon keresztül. A másik örül hogy 60 ért megvette csak abba nem gondolnak bele ha paraszt nem fizeti akkor azt veszed észre,hogy nincs hálózat. Velem már egyszer megtörtént és mehetsz rendőrségre meg ide oda. Csak időpocsékolás .

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#52717) zenefan


zenefan
aktív tag

A 4.4.2-ben nincs OSP vagy volt a korábbiakban, vagy lesz később?

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#52718) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Hűűűű, próbáltam vakuval fotózni és valami iszonyat lassan fókuszál be és készíti el a képet. 1Mp-re állítottam és kb. 4-5 másodperc mire megcsinál egy képet. Ez normális? Nexus4 1-2másodperc alatt megcsinálta.
Most nem a kész kép lementését értem, hanem amíg fókuszál és villan.

[ Szerkesztve ]

(#52719) zenefan válasza Cingáriusz (#52718) üzenetére


zenefan
aktív tag

Hányas android verzión vagy?

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#52720) Quqesz válasza Cingáriusz (#52718) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, sajna normális...talán lp alatt javulni fog..nálam is ilyen gyári alatt

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52721) Cingáriusz válasza zenefan (#52719) üzenetére


Cingáriusz
őstag

4.4.2

(#52722) Cingáriusz válasza Quqesz (#52720) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hát de ez így lényegében használhatatlan. Nehogy még a végén lecseréljem egy 1020-as vagy 930-a Lumia-ra :(

[ Szerkesztve ]

(#52723) Danny365 válasza Cingáriusz (#52722) üzenetére


Danny365
őstag

Moddal jócskán lehet rajta segíteni. Amúgy ha ezért váltanál WP-re, hát akkor hajrá. :F

(#52724) Cingáriusz válasza Danny365 (#52723) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nem csak ezért, de minap volt kezemben egy Lumia 735-ös és hát na...

(#52725) zenefan válasza Cingáriusz (#52722) üzenetére


zenefan
aktív tag

Mielőtt falnak mennél, próbálj ki pár photo app-ot.
Én azt vettem észre hogy régebben sokkal könnyebben pittyent a zöld keretek megjelenésekor, illetve ezzel együtt hamarabb állította be a fényerőt, fókuszt.

OSP funkció "eltünéséről" tud valaki?

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#52726) Cingáriusz válasza zenefan (#52725) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hát mindenképpen megvárom az 5.0.2-es droidot, ha azzal sem lesz jobb, akkor bizony sanszos, hogy befigyel egy fotós Lumia. Azért azt nem gondoltam volna, hogy a Nexus4 fotózásban jobb mint a G2. Tegyük hozzá mikor megvettem a Nexus4-est, akkor 4.3-as droid volt még rajta és iszonyat volt a fényképezője. Azóta jött rá 4.4 majd 5.0.1 és fényévekkel jobb képeket csinál mint az elején. Ebből is látszik, hogy sokszor nem a beépített fényképező ami vacak, hanem a szoftver ami vezérli.

(#52727) LGboy


LGboy
újonc

Sziasztok !

Olyan problémám lenne hogy pár hete az a telefonomon (LG G2 D802) a VOICE MATE alkalmazásommal hibák vannak.
Az lenne a hibám hogy az alkalmazás még elindul de miután elindul rákoppintok a középső mikrofon gombra és erre folyamatosan pittyegő hangot ad ki és olyan mintha nem is érzékelné a hangom. (A google-ban a hangalapú keresés működik)

A segítségeteket is előre köszönöm ! :)

(#52728) Quqesz válasza Cingáriusz (#52726) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én várnék a helyedben a lolira,és aztán döntenék. Tény,hogy sötétben ha nem statikus dolgot veszel fel,akkor rosszab képekre lehet számítani jelenleg(pl bulifotók sötétben),de ez van. Nézz meg más appokat is. Nekem egy 4x hd volt és tény,hogy sötétben gyorsabb volt,de engem ez nem zavar. Biztosra veszem,hogy szoftveres gond.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52729) batai15 válasza Quqesz (#52714) üzenetére


batai15
félisten

Nem rossz cucc. De kamerán kívül mindenben kenterbe veri a g2.

(#52730) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Jó reggel! A képernyő feloldásánál meg lehet szüntetni a widgeteket?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52731) Rickenstein válasza Cingáriusz (#52726) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Hát én most lemértem és ~3mp. Először csinál egy felderítő vakuzást, aztán lövi el a képet a megfelelő vakuidőzítéssel. Mint egy kompakt fényképezőgép. Ja: CloudyStock rom (LG G Pro 2 kameraszoftvere van benne)

PS C:\>_

(#52732) akooos válasza Cingáriusz (#52726) üzenetére


akooos
veterán

Hát na, valljuk be nem éjszakai fotózásra van kitalálva egy telefon sem.. :D Nappal fényképezz, androidos berkekben nem sok jobb van.

(#52734) Ferenczi Áko válasza szabosasito (#52733) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Mar tárgytalan!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52735) firemanus82


firemanus82
senior tag

Na azért a kamerát a legjobbak között említeni túlzás! Másra nincs panaszom, de kamera szerintem nappal is gyenge.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52736) stefi68


stefi68
addikt

Van itt köztetek szegedi?

Van egy használt telefon amit az icuccok.hu webáruházában vettek és most használtan árulják (1,5 hónapos).
Nem ismeri valaki ezt a boltot?
Garancia szempontból érdekelne...

Nincs gond a telefonnal, de olyat szeretnék venni ami viszonylag megbízható helyről származik, hogy egy későbbi esetleges garanciális ügyintézésnél ne legyen gondom.

Privátban is jöhet...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#52737) stefi68


stefi68
addikt

Az újabb gyártású (2014. II. félév) telefonoknál tapasztalt valaki sárgásodást?
Vagy nem volt még ideje előjönni...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#52738) adidas4death válasza mzsolty (#52697) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Jól gondolod igen, nekünk van otthon 2 CRT TV, teszt céljából mind2-t meg tudtam vele tanittatni.
Barátnőméknél a UPC dekóder távirányítóját is, és a saját DIGI dekóderünket is (bár az a dekóder listában benne is van).
Szóval igen én úgy gondolom hogy bármelyik távirányítós eszközt meg tudod vele taníttatni. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#52739) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Na, most már nyugodtabban merem magammal hordani a G2-esem. Rákerült a fólia és a szilikon tok is :)

(#52740) Mauzes válasza reap3r (#52677) üzenetére


Mauzes
őstag

De nehogy már Budapest belvárosában szar legyen a térerő. Meg amúgy nekem nagyon sokszor merül így, ha nem otthon vagyok...

(#52741) akooos válasza firemanus82 (#52735) üzenetére


akooos
veterán

Hát nem tudom, én meg vagyok elégedve a kamera nappali képességeivel (és nem vagyok egyedül). Lehet azért, mert nem várok tőle annyit, mint a Canonomtól. :U

(#52742) alex devil


alex devil
senior tag

Lehet valahol Pesten Nekeda tokot venni?

S23

(#52743) Molk


Molk
tag

Üdv.

Tudnátok segíteni abban, hogy a hangerőt szabályzó gombokkal, hogy lehet a zenét előre vagy hátra léptetni?
Mert ma majdnem megsüketültem amikor reflexből nyomtam a hangerő fel gombot... Gondolom ez ennél a telefonnál is megoldható.

(#52744) mihione válasza Molk (#52743) üzenetére


mihione
őstag

Tactile player de asszem csak rootal megy.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#52745) Dexxter182 válasza Molk (#52743) üzenetére


Dexxter182
tag

Root nélkül a headset-et a "felvevő" gomb dupla megnyomása lépteti. Telefonról fingom sincs :)

[ Szerkesztve ]

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#52746) Molk válasza mihione (#52744) üzenetére


Molk
tag

Köszönöm mindkettőtöknek, már töltöm is le.
(a fülesemen kábelén nincs gomb, engem zavar.)

És nem tudjátok, hogy mi történt az antutu-val. Mert eddig sem volt mérvadó de ez azért már sok... (saját kép)

[ Szerkesztve ]

(#52747) randras


randras
veterán

Azt hiszem eljött az ideje a még gyári ROM-mal használt telefonomon a váltásnak. Milyen ROM-ot ajánlanátok? :R

(#52748) Nfsman20


Nfsman20
tag

üdv nektek! ma végre megjött a nillkin üveg, sikerült szerencsére szépen felrakni, nagyon elégedett vagyok. a képen nem látszik, de itt is eláll egy fél mm-nyit az üveg széle... azért nem zavaró, sokkal jobb lett a tapintása, mint a sima fóliának
kép

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#52749) Real_Necro válasza Nfsman20 (#52748) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez semmi. Látnád az enyémet, oldalt 2-3mm-t áll el... :((( A tapintása tényleg jó, meg nem gyűjti az ujjlenyomatokat. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52750) Danny365 válasza randras (#52747) üzenetére


Danny365
őstag

CM12. A fényképező nem olyan jó, mint stock alapú ROM-okon, de amúgy szuper. Én már vissza nem tennék semmilyen LG ROM-ot, ronda is, lassú is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.