Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52651) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Pár hónap eltévelyedés után újra Lg telóm lett! G Pro-m volt anno, imádtam, csak lejárt a garija és eladtam.. Utána Xperia z1-em lett, de nem tudtam megszokni, így eladtam és vettem egy G2-t. Sok kérdésem nincsen, hellyel közzel olyan mint a g pro, plusz dolgokkal! Hazataláltam.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52652) Molk


Molk
tag

Sziasztok.
Azt hittem, hogy recoveryt simán fel tudok majd rakni... De nem ment. Nem hasonlított a régi Samsungokhoz amihez már hozzászoktam...

Lenne valaki olyan kedves, hogy priviben egy két lépésben sagítene? Egy 4.2.2-es androidról lenne szó.

(#52653) w333 válasza Ferenczi Áko (#52651) üzenetére


w333
félisten

Grat. és üdv a klubban ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52654) FGyula30 válasza Molk (#52652) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Az lg-n egy-két kattintás gyakorlatilag.
Összefoglalót olvasd el 1hsz előtt teljes nézetben megtalálod.
Stumproot.apk majd Autorec.apk, kész.
"G vagy H alap rom esetén"
Utána meg recovery-ből updateled a twrp-t.

[ Szerkesztve ]

(#52655) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

A telón amit vettem ez van: D80220b
Telenor függő! Jó ez nekem vagy pakoljak rá mást? :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52656) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Inkább megvárom már az 5.0-t..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52657) Snoop27 válasza G_P (#52640) üzenetére


Snoop27
őstag

Szivesen! :)

(#52651) Ferenczi Áko : hasznald egeszseggel! Szamomra tokeletes, minden tekintetben.

(#52655) Ferenczi Áko : ahogy jonak latod, bar tudtommal a legujabb frissitesben mar tobb hiba ki lett javitva, szoval ha heteken belul nem jonne az 5.0 akkor erdemes lenne frissits (nem mintha pontosan lehetne tudni mikor adjak ki a LP-ot)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#52658) batai15 válasza Ferenczi Áko (#52651) üzenetére


batai15
félisten

Üdv itt. Én is nagy meg elégedéssel hasznalalom

(#52659) tomi.ttt válasza EÖD (#52448) üzenetére


tomi.ttt
tag

Szia!

Nálam szintén ez a probléma. Elég sokszor előfordul, hogy nem kapcsol be a wifi csak pörög a kis ikon. Van amikor többszöri újrainditás után kapcsol be. Én már újraraktam a telót,de úgysem javult úgyhogy marad a szervíz.

(#52660) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Es ha telenorhoz nem talál frissebb fw-t, akkor kdz-vel rakhatom rá a legfrissebb független romot? Gari ugrik ilyenkor?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52661) Snoop27 válasza Ferenczi Áko (#52660) üzenetére


Snoop27
őstag

Igen, az ugrik sajnos, viszont barmikor visszateheted a gyari romot nyom nelkul ha szervizelni kell, felteve, hogy nem olyan problemaja van ami ezt megakadalyozna.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#52662) Ferenczi Áko válasza Snoop27 (#52661) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi, akkor upgrade lesz 😄

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52663) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Még annyit had kérdezzek, hogy melyik kell nekem? Mert látom van itt 2 féle is..


Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52664) akooos válasza Ferenczi Áko (#52663) üzenetére


akooos
veterán

Bármelyik V20-ast felrakhatod. Van aki V20H-ra esküszik (ez a legfrissebb), de valaki azt hiszem a D-t mondta, hogy az a legjobb.

(#52665) Dondenis


Dondenis
aktív tag

5.0 mikor várható? Utoljára januárt hallottam.

(#52666) Ferenczi Áko válasza akooos (#52664) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az mindegy, hogy a hungary open 16 g vagy a másik lista? Mert ahogy látom v20D az csak telekom és vodafonos van.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52667) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Sziasztok!

Van itt olyan, aki CM12-vel használ G2-t huzamosabb ideje? Emlékszem, volt valami telefonálási probléma (a másik fél visszahallotta magát, vagy ilyesmi) még az első verzióknál, ez megszűnt? Illetve milyen kernellel érdemes használni?

(#52668) batai15 válasza szentkuti11 (#52667) üzenetére


batai15
félisten

Dany forom társ meg én asszem használjuk. Nálam ilyen nem volt csak nem eléd fel sokszor a kijelző bejövő hivasnal.

(#52669) szentkuti11 válasza batai15 (#52668) üzenetére


szentkuti11
addikt

Azért az elég kellemetlen, ha le van némítva, honnan tudod, hogy hívtak? Illetve, ha rezeg, hogy veszed fel? Megnyomod a bekapcsológombot? Duplakopp összességében működik a CM-romokon vagy csak az LG rom sajátja?

(#52670) batai15 válasza szentkuti11 (#52669) üzenetére


batai15
félisten

Dupla kopp van. Ja meg rezeg.

(#52671) szentkuti11 válasza batai15 (#52670) üzenetére


szentkuti11
addikt

Sebességre, stabilitásra milyen a gyárihoz képest? Milyen kernellel használjátok?

(#52672) batai15 válasza szentkuti11 (#52671) üzenetére


batai15
félisten

Gyors. Gyári kernellel. Nem nagyon rosszabb akkuba mint egy cloudy pl.

(#52673) Ferenczi Áko válasza Ferenczi Áko (#52666) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A másik pedig az, hogy honnan tudom hogy a 32 gb vagy a 16 gb verziot töltöm e le?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52674) GZoli7 válasza batai15 (#52668) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ez nálam is így van. Nem éled fel. Azonban amikor az asztalon van, nem zsebből húzom elő, akkor feléled.

(#52675) Mauzes


Mauzes
őstag

Valaki tudja, hogy miért fogyaszt a telefon nagyságrendekkel többet, ha kilépek a wifi-s környezetből/otthonról? Mobilnet? Gps? Vagy valami más?

Mert még csak ki sem vettem a zsebemből, csak egyszerűen elindultam a belvárosba (a képen a törésnél), de nagyon durva a különbség (úgy, hogy nem használtam!).

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#52676) Kurzuh válasza szentkuti11 (#52667) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Bő 1,5 hónapja használom EZT. Amit eltudnék mondani, hogy sebességben sokkal jobb mint a gyári, nincs launcher újratöltés, RAM 1 GB körül van, az alkalmazásokat nem kell újratölteni, azonnal csinál mindent. Nekem nagyon bejött. Telefonálási hiba az még az elején tényleg volt, de már nincs (nekem). Knock ON van, Knock OFF viszont csak az értesítési sávon. Gyári kernellel használom, mással nem is próbáltam. Akku időben szerintem rosszabb egy kicsit, mint a gyári.
Nekem ezzel a feléledéssel nincs gondom.

[ Szerkesztve ]

(#52677) reap3r válasza Mauzes (#52675) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ez attól is lehet, hogy szar a térerő és hol van, hol nincs jel, ilyenkor látványosan jobban merül a telefon... Én erre tippelnék.

(#52678) Midway válasza Cingáriusz (#52649) üzenetére


Midway
senior tag

Ennyi pénzért már zajszűrőset kapsz, ami abban nincs.

(#52679) Cingáriusz válasza Midway (#52678) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Tudnál ajánlani valamit?

(#52680) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

A lezárt képernyőn lévő gyári hátteret (füves-virágos) hol lehet lecserélni? Csak a kezdőképernyőt tudtam lecserélni.

(#52681) Ferenczi Áko válasza Cingáriusz (#52680) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Beállítások/képernyő zárolása/háttérkép

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52682) Meggyi001 válasza Cingáriusz (#52680) üzenetére

zárképernyő beállítások / képernyő zárolása , valamelyik, most fejből nem tudom, hogy van írva... ahogy Áko írta...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#52683) Cingáriusz válasza Meggyi001 (#52682) üzenetére


Cingáriusz
őstag

:R

(#52684) Cingáriusz válasza Ferenczi Áko (#52681) üzenetére


Cingáriusz
őstag

:R

(#52685) mzsolty


mzsolty
tag

Sziasztok. Szerintetek melyiket érdemes megvenni? S4 vagy G2? Ez a két telefon esélyes viszont nem tudok dönteni. Nagyjából ami döntő szempont lenne az az hogy melyik telefonnak a tavvezérlő alkalmazása kompatibilisebb a mostani az elkövetkezendő években megjelenő HD tévékkel.

(#52686) Kurzuh válasza mzsolty (#52685) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

G2

(#52687) mzsolty válasza Kurzuh (#52686) üzenetére


mzsolty
tag

Egy picit én is az felé hajlok viszont azt olvastam hogy nem kivehető az akksi és a hátlap is fix. Ez nem okoz semmiféle hátrányt?

(#52688) Button válasza mzsolty (#52687) üzenetére


Button
aktív tag

ahogy olvasgatom, a G2 és az S4 közül én a G pro 2-őt választanám :DDD
ott meg az bizonytalanít el, hogy az LG eléggé levette a kezét róla valamiért
ha infrán tanítható távirányítót lehet csinálni, akkor mindegy (nem tudom az S4 tud-e ilyet)

(#52689) Real_Necro válasza mzsolty (#52687) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem hatalmas probléma. Folyamatos késztetést érzek, hogy kiszedjem az akksit vagy leszedjem a hátulját... :DDD

Egyébként ez miért probléma? Memkarit úgy sem lehet bele rakni, akksija viszonylag sokat bír, hátlapja is szép, meg többen használunk vagy tokot vagy védőfóliát. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52690) Quqesz válasza mzsolty (#52687) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Miért nem lehetne kivehető...roncsolás útján mindegyik kivehető...:D
Viccet félretéve le lehet szedni a hátlapot csak nincs értelme,az aksi nem cserélhető házilag. De minek is,a piac egyik legjobbja van benne ha meg lefagy hosszan nyomod a power gombot(eere még nem volt szükség).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52691) mzsolty


mzsolty
tag

Azért gondolnám problémának, mert most olyan telóm van aminek fix az akksija és jártam már úgy hogy lefagyott.

Button:
Annyit tudok hogy az s4-ben is van WatchOn vagy SmartRemote funkció viszont én sem tudom hogy azok taníthatok vagy csak Samsung készülékekkel kompatibilisek.

(#52692) Button válasza Real_Necro (#52689) üzenetére


Button
aktív tag

probléma
a jelenlegi moto L7-emben és moto defymben a 3. akksi van
mindkettőben, tökéletesen üzemelnek

újonnan jó, persze, szerencsével 2 évig jó, utána meg majd nézegetheted a utilokat youtubon, hogyan cserélj akksit, vagy viheted szervizbe
persze ha évente telót cserélsz akkor valóban mindegy :))

(#52693) laslie92 válasza Button (#52688) üzenetére


laslie92
senior tag

Nekem volt s4 em és sok eszközt nem támogatott. Nem lehetett tanítani csak az adott márka közt lehetett válogatni. Volt sok eszköz de az én régi videoton tv-met a műhelyben nem tudta kezelni. Minden mással működött

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#52694) Real_Necro válasza Button (#52692) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem is Defy+-t váltott a G2. :)

A gyakorlat meg sajnos azt diktálja, hogy 2 évente úgy is telefont cserélek, így engem az akku nem nagyon zavar, eddig mindegyik telefonomat túlélte, nem kellett csere.
Ha meg mégis kell és maradok ennél a készüléknél, meg fog annyit érni, hogy szervizben kicseréltessem. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52695) Button válasza laslie92 (#52693) üzenetére


Button
aktív tag

hát akkor a kérdés egyszerű, mivel ez tanítható, ez a nyerő..

(#52696) Button válasza Real_Necro (#52694) üzenetére


Button
aktív tag

nemár, hogy a defyt túlélte az akksija, az nem lehet :Y
jó, ez már nagyon off :DDD

(#52697) mzsolty


mzsolty
tag

Szóval akkor ha tanítható, akkor szinte bármilyen szórakoztató elektronika kütyüt lehet vele távvezérelni aminek van távirányítója? Jól gondolom, hogy az ilyen távvezérlők infra alapúak?

(#52698) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Üdvözletem srácok-lányok, a mai nappal hivatalosan is G2 tulajdonos lettem, Nexus 4 volt az előd 1,5 éven keresztül kisebb-nagyobb megszakításokkal, meglátjuk, hogy ez meddig bírja nálam. :R

(#52699) Meggyi001 válasza szentkuti11 (#52698) üzenetére

Üdv itt, addig biztos :)

https://gamergep.hu/

(#52700) Indiant válasza mzsolty (#52687) üzenetére


Indiant
addikt

Sőt. Eddig három levehető hátlapú telómnál kellett hátlapot cserélni, mert mind3 eltört, pedig vigyázok rájuk.
(a Blade pöcke elporladt, a W8-é a sarkon eltört, ahol a gyári vájat van a leszedéshez, a T11 pöcke szintén letört, pedig az már flexibilisebb anyagú volt)
Szóval egy áldás a nem levehető hátlap.
(az akksit nem kell cserélni, és sajnos SD foglalat sincs, amiért le kellene venni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.