Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52151) steiger2 válasza neo_xperia (#52144) üzenetére


steiger2
csendes tag

Újra értelmezésre ajánlom a hozzászólás szervízre vonatkozó részét.Nem mindenki hülye-te helikopter vagy.

(#52152) Hawaii2249


Hawaii2249
tag

Ez az LTE dolog engem is érdekelne. Vodánál vettem de hálózat választásnál nem szerepel az LTE. Ezt hogy lehet bekapcsolni? (Régen a htc-nél szerepelt az LTE is a felsorolásban.)

(#52153) attika007


attika007
csendes tag

Sziasztok
Régóta olvasom ezt a fórumot , 15 hónapos a G2 öm. Semmi probléma nem volt vele!!!!!!!!!!!!!!! Sem sárgulás sem semmi!!!!!!!!!!!!!!!!
Viszont december közepén vettem rá edzet üvegfóliát, hát fel is tettem .
Az itt olvasottak alapján nagyon odafigyelve a zsír eltávolítására , de az üveg felrakás után nálam sem feküdt fel a széleken. Úgy nézett ki mint az itt felrakott képek,de sajnos nem csináltam képeket, gondoltam ez már így marad. Nem is zavart különösebben .......
És láss csodát mára már majdnem az egész RÁSIMULTTTTTTT.
Ép csak picit látszik.
Gondoltam megosztom veletek.
További szép napot
Csináltam képet, a minőség az nem a legjobb (IPad 2)

[ Szerkesztve ]

(#52154) w333


w333
félisten

Beáll. / Internet Megosztás / Mobilhálózatok / Hálózat Típus :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52155) gabenn4241 válasza coleen (#52148) üzenetére


gabenn4241
tag

Beállítások -> Hálózatok -> Internetmegosztás és hálózatok -> Mobilhálózatok -> Hálózat típus -> és a GSM/WCDMA automatikust kell beállítani.

(#52156) gabenn4241 válasza attika007 (#52153) üzenetére


gabenn4241
tag

Köszönjük ez egy elég hasznos infó volt!!!! :D Akkor én sem fogom lekapni, ha véletlenül nem fekszik fel rögtön az elején tökéletesen :C

(#52157) neo_xperia válasza steiger2 (#52151) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem érdekel a mesédnek a szervízre vonatkozó része Münchausen :DDD
Épp elég volt egyszer elolvasni.

(#52158) Hawaii2249 válasza w333 (#52154) üzenetére


Hawaii2249
tag

Nálam a listában nincs az LTE. Akkor is feltud menni az LTE- re vagy külön kell beallitani?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#52159) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Nálatok egyenletes hangerővel szól bejövő hívás esetén a csengőhang? Mert nálam nem, semelyik csengőhanggal, gyári rendszeren. Ha hívnak, először egy kicsit halkabban szólal meg, majd gyorsan kis időre felhangosodik, majd hirtelen kis időre lehalkul, és csak ezután áll be a normál szintre és utána már egyenletes.

Eléggé zavaró szerintem. Ötletek?

(#52160) firemanus82


firemanus82
senior tag

A Lollipop-pal kapcsolatban nekem vannak félelmeim. A korábbi LG telefonjaim (black, 2x, 4x) frissítései során a főverzió váltás után mindig egy lassabb és problémásabb rendszert kaptunk! A 2x-nél különösen, ott downgrade és eladás segített!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52161) w333 válasza Hawaii2249 (#52158) üzenetére


w333
félisten

Hát ha nincs a listában akkor nem lesz "LTE" :N

Különben szerviz menüben biztosan beállítható, milyen rom van rajta :F

(#52160) firemanus82

LG 2X és 4X esetében is Tegra SOC volt ... szóval nagyon valószínű hogy emiatt !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52162) adidas4death válasza Hawaii2249 (#52158) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Nálam is ittvan a listában. Az enyém így néz ki:
- GSM / WCDMA / LTE automatikus.

Ezt nem lehetséges, hogy a szolgáltató tudja korlátozni? :U
Az enyém független szóval passzolom a dolgot, azért kérdezem, hogy hátha. :K

Amugy az én E-penisem is olyan 38-39k környéki méretű, 1x sikerült 40k főlé valahogy :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#52163) Hawaii2249 válasza w333 (#52161) üzenetére


Hawaii2249
tag

Remélem jót írók, d80220d-216-17.

(#52164) schumi


schumi
aktív tag

Hali
Lenne egy kerdesem, a fotok mappabol legegyszerubben h tudom eltuntetni nehany kepemet, hogy azert eszkozon megmaradjon de ne jelenjen meg a fotok kozott... ?

Nekem is kijott a sargulas a kepernyon :( garibol szoktak cserelni az egesz panelt ? - mennyi ido szokott lenni ?

Ami nehéz, ahhoz kell egy kis idő, a lehetetlenhez valamivel több. . . . . . Impossible is nothing

(#52165) gabenn4241


gabenn4241
tag

Az e-pénisz a következő elven működik,
-ha kezedben van és hosszasan babrácsolsz a telóval, és utánna futtatod 38k+,
-ha zsebedből veszed ki úgy hogy régebben óta nem nyúltál hozzá akkor 39k+ körül.
-ha az asztalon pihen kb fél órát és "hidegen" futtatod akkor 40k+ lesz az eredmény :DD
De persze a valós terhelés alatti 38-39K...
(Amúgy elég érdekes ez mert a g2-őn ahogy újul az antutu úgy növekszik a pont, míg a Gpad 7.0-nál ugyanannyi mint az előző verziókban :F És mellesleg jegyzem meg hogy nincs komoly sebességbeli különbség a G2 és GPad között holott pontban kevesebb mint felét kapta a tablet... Szóval ennyit ér az antutu!)

Mauzes: A hang menüben van egy olyan hogy okos csengőhang (hangosítás ha nagy a külső zaj) és a mozdulatok beállításán belül meg van egy olyan, hogy csengőhang halkítása ha felemeled a telefont az asztalról. Ezeket nézted ha kikapcsolod ingadozik-e a csengetés hangereje????

[ Szerkesztve ]

(#52166) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.szeretnék G2 telómra valami jó fajta edzet üveg fóliát.Ez a Tempered glass tipust próbálta már valaki?Csak olyan érdekelne ami nem nagyon veszi le a kijelző fényerejét.Erre gondoltam[link] Szerintetek ez jó áron van,megéri?

(#52167) w333 válasza Hawaii2249 (#52163) üzenetére


w333
félisten

Próbáld frissíteni a legújabb V20H -ra ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52168) Hawaii2249 válasza w333 (#52167) üzenetére


Hawaii2249
tag

Azt írja, hogy a legújabb szoftvert használom. Vagy esetleg PC-n keresztül próbáljam meg?

(#52169) w333 válasza Hawaii2249 (#52168) üzenetére


w333
félisten

Igen ... de inkább KDZ -vel, "kiemeltben" kb. minden le van írva ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52170) dorika87 válasza Mauzes (#52159) üzenetére


dorika87
őstag

Esetleg nézd át, hogy a következő beállítás alkalmazva van-e nálad: Beállítások/Hang beállítás/ Okos csengőnahg, (a csengőhang automatikus hangosítása ha a külső zaj nagy)
Egyébként nálam úgy csinálja, hogy ha csörög a telefon, és felemelem az asztalról akkor mindig halkabb lesz a csengőhang mint amikor még az asztalon volt a készülék. Gondolom ez köszönhető annak, hogy nálam az okos csengőhang be van pipálva. Gyári rendszert használok.

(#52171) Levi941127


Levi941127
senior tag

A lollipoppal kapcsolatban én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a korábbi évek frissítései alapján mennyi idő telik el a koreai és a nemzetközi piacra dobott G2 hivatalos frissítései között. Pl jó lenne megtudni, hogy anno a koreai 2X mikor kapta meg, illetve az itteni 2X mikor.

[ Szerkesztve ]

(#52172) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Mikorra várható az 5.0?

(#52173) laverdadb válasza Levi941127 (#52171) üzenetére


laverdadb
tag

A Jelly Bean - KitKat kozott kb 6honap telt el. De ez most mar nem mervado. Nagyon sokat javult az LG szoftveres teren. A lollipop adoptalasa sokkal gordulekenyebben megy, es ez latszik is. Az LG Hu, es Romania is 2-3heten belul igeri. En a legrosszabb esetben is, kb 4-5hetet adok a megjelenesnek! Meglepetesek mindig erhetnek ;)

(#52174) Mauzes válasza dorika87 (#52170) üzenetére


Mauzes
őstag

Nálam ez a beállítás nem változtat a problémán (és nem is volt bekapcsolva). És direkt próbáltam úgy is, hogy az asztalon hagyom vízszintesen, meg úgy is, hogy a kezemben van. Egyszerűen nem értem, de marhára idegesítő, hogy hullámzik a csengő hangerő minden bejövő hívásnál.

[ Szerkesztve ]

(#52175) steiger2 válasza neo_xperia (#52157) üzenetére


steiger2
csendes tag

Funkcionális analfabetizmus.
.

[ Szerkesztve ]

(#52176) Indiant válasza attika007 (#52153) üzenetére


Indiant
addikt

Ennek az ellenkezőjét már olvastam, de ilyet még nem. :Y

(#52177) Tüske0614 válasza Hawaii2249 (#52152) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Vodafonnál nincs még LTE csak kisérleti a főváros pár kerületében.. Átköltöztem N4 ről 2 hete. Úgyérzem jó választás volt hogy N5 helyett inkább G2 mellett dönteni .!

[ Szerkesztve ]

(#52178) alolamkrem


alolamkrem
csendes tag

[link] Lassan jön majd hozzánk is szerintem :)

(#52179) Hawaii2249 válasza Tüske0614 (#52177) üzenetére


Hawaii2249
tag

Nem vodás kártyával van használva. Azért kéne nekem az LTE lehetőség. Majd bemegyek aztán feloldatom velük, mivel 4G-en hirdetik...

(#52180) inthro válasza alolamkrem (#52178) üzenetére


inthro
aktív tag

Kérdezem én mit hoz nekünk, mitől lesz jobb, miért várjuk annyira? Egy átlagos felhasználó mit fog észrevenni változásban, mi az ami miatt kell rá a frissítés? Én most is megvagyok vele elégedve maximálisan, de mitől lesz jobb? Kérek válaszokat, mert ha nem muszály én nem frissítem.

◕‿◕

(#52181) Tüske0614 válasza Hawaii2249 (#52179) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Bocs azt nem láttam. 4636 os kóddal be tudsz lépni hátha..

(#52182) Hawaii2249


Hawaii2249
tag

Ott nem enged belépni, hogy át tudjam tenni. Majd hétfőn beállítottatom a vodafone-al.

(#52183) fery02 válasza Hawaii2249 (#52182) üzenetére


fery02
addikt

Én annyit tennék még a témához, hogy ha AME vagy ARE régiós ROM van a telefonodon (elvileg ezt is látnod kéne a Beállítások/Telefonról menüben valahol, de a dobozon is fel lehet tüntetve), akkor attól is lehet pl, hogy nincs LTE választási lehetőség.

Ebben az esetben pedig valóban csak egy másik, EU vagy HUN ROM kdz-s telepítése lesz a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#52184) firemanus82 válasza fery02 (#52183) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nálam Eu rom van, igaz vodás vagyok, de lte még meg sem jelenik. Elöző rom-nál meg volt!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52185) firemanus82 válasza schumi (#52164) üzenetére


firemanus82
senior tag

Használj képrejtő programot! Pl: Hide pictures-hide it pro

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52186) firemanus82 válasza Tüske0614 (#52181) üzenetére


firemanus82
senior tag

Beléptem! 4636...
Beállítom :
"LTE\GSM\WCDMA"
minden ok.
Beállítások: mutatja!
Öröm.
Megnézem mégegyszer és máris
"WCDMA/GSM" :(

Azt olvastam, hogy open eu rom-ban le van tiltva az LTE! ??

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52187) TODI1111


TODI1111
addikt

Sziasztok!
Létezik, hogy fehér készülékhez fekete 1,2A-os töltőt adjanak gyárilag? Nem 1,8-as fehérnek kellene lennie?

[ Szerkesztve ]

(#52188) fery02 válasza TODI1111 (#52187) üzenetére


fery02
addikt

Valószínű nem kimondottan a legmegbízhatóbb helyről szerezted be a telefont. :U
Ahogy írod, 1.8-as fehér, bővebben mcs-04er modellszámú töltő járna a telefonhoz.

Ja és a többiekhez szólva így általánosságban, ha már feljött a téma, eszembe jutott:

Rendeltem korábban itteni ajánlásra Aliexpress-ről egy ilyet.
Ez látszólag teljesen hivatalos LG gyári töltő, ráírva a főbb jellemző adatok is stimmelnek, de ám leteszteltem...

Ez valami fake töltő!
A telefonomat 15%-os akkuszázalékról majdnem 3 óra alatt töltötte csak fel! :(
Itthon egy gagyi Samsung Tab 1A-s töltőjét használom töltésre és még az is 2 óra alatt feltölt 100%-ra.

[ Szerkesztve ]

(#52189) TODI1111 válasza fery02 (#52188) üzenetére


TODI1111
addikt

Köszi, én is így tudtam. Szóltam az eladónak, hogy lehet "véletlen" otthon összekeverték egy másikkal, és már folyamatba van az eredeti előkerítése.Egyébként teljesen hibátlan magyar, gyári garanciás készülék.

(#52190) magyarl


magyarl
tag

Sziasztok!
Egy hete én is elégedett G2 tulaj vagyok :)

Ismerkedem a funkcióival, de két dolog bosszant:
- Voice Mate sehogy sem akar működni: megnyílik, aztán a mikorofon ki-be kapcsolgat néhányszor, majd dupla hibaüzenettel leáll, mely szerint gond van a hálózattal. Ugyan ez wifin és mobilneten is... Ez valakinek működik?

- USB Mass Storage mode teljesen kihalt a mai készülékekből?!
Xperia S-en még lehetett root után progival pótolni a funkciót, ezen eddig nem találtam megoldást.
Amiért ezerszer jobb lenne mint a nyamvadt MTP: úgy működik mint egy pendrive, tehát mindent meg lehet nyitni az eszközről, nem kell előtte átmásolni azt a gépre, Total Commander-rel is kezelhető, lényegesen gyorsabb másolás, működik bármely okosTV-n, média lejátszón ami képes pendrive-ot fogadni, sőt, két telefont is össze lehet közvetlenül kötni OTG-n keresztül nagy fájlok másolására :D
Ezekről most már mind le kell mondanunk? :W

SONY KDL-43W755C

(#52191) VOLTCRAFT(1) válasza fery02 (#52188) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Én az ebay-ról rendeltem ugyan ilyet kb. 3 hónapig birta majd a konnektorban való sercegő hang kiséretében megadta magát.Tehát senkinek nem ajánlom az ilyen utángyártott hulladékokat!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#52192) reap3r válasza inthro (#52180) üzenetére


reap3r
aktív tag

Véleményem szerint semmivel sem lesz jobb, inkább rosszabb, mert nem sok telefon tud jobb lenni, mint volt , ha kap egy android főverzió frissítést(ez talán nexusokra nem igaz). Sok ember egyszerűen meghallja, hogy van ilyen olyan új android és arra folyatja a nyálát, hogy az milyen gyors, jobb ez meg az... De a valóságban a dolgok fele sem igaz. Az android új verzióiban olyanokat ígérnek néha, amiből semmi sem lesz. Gondolok itt az évek óta emlegetett jobb ram kezelésre, KitKatnél az elég lesz az 512 RAM is (ezen jót röhögtem még anno) és minden frissítésben be van ígérve a jobb üzemidő, de ha mindegyikben jobbá is vált volna, akkor kb. hetente töltenénk már a telefonjainkat :D. Az hogy jobb lesz e a G2es a Lollipop-pal,az szerintem teljesen szubjektív, mert biztos, hogy lesznek hátrányai pár ember számára. Én úgy vagyok vele, hogy tökéletes ez a telefon így is, 4.2vel is az volt. Szerintem ez a lollipop nem akkora horderejű dolog, mint sok ember hiszi. Viszont mindenképp nézz utána, hogy milyen újítások jönnek majd, bár ha eddig elégedett voltál, utána sem fogsz hátast dobni az új fícsöröktől.

[ Szerkesztve ]

(#52193) reap3r válasza inthro (#52180) üzenetére


reap3r
aktív tag

Na de választ adva a kérdésedre a frissítéssel jön nagyjából a G3 rom-ja, ami szerintem már kicsit jobban néz ki. Elvileg majd lesz egy olyan opció, amivel beállíthatod, hogy mely alkalmazások használatakor legyenek rejtve az alsó navi gombok. A záróképernyőn láthatóak lesznek az értesítések, pl. üzenetek,facebook stb... Aztán megváltozik az alkalmazásváltó, ennek ennyi az érdemi része. Tudtommal ART-n fog futni a rendszer, de nem akarok hülyeséget mondani, majd más úgyis kijavít, de erről már sokat olvastam, ennek az elméletben lesznek pozitívumai is(majd más erről sztem mélyebben is kifejti véleményét ,remélhetőleg), de amit kiemelnék személy szerint, hogy tárhelyéhesebbek lesznek az alkalmazások, erre majd van akinek figyelnie kell. A kamera alkamazás hajazni fog a G3ason lévőre, de új dolog nagyon nem jön tudtommal. Ha esetleg ebből valami hibázik, kérem javítson, aki jobban tájékozódott eme témában.

(#52194) inthro válasza reap3r (#52193) üzenetére


inthro
aktív tag

Köszönöm a választ, szivesen várom más véleményét is. :K

◕‿◕

(#52195) Mike81 válasza firemanus82 (#52160) üzenetére


Mike81
senior tag

Én nem vettem észre semmi ilyent. Pedig ennél a telónál is volt egy verzió lépés.

[ Szerkesztve ]

(#52196) firemanus82 válasza Mike81 (#52195) üzenetére


firemanus82
senior tag

Ennél a telónál én nem váltottam főverziót, épp ezért nem is irtam bele a G2-őt...

Mellesleg az LG frissítéseivel sokkal több rossztapasztalatom van mint jó.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52197) laverdadb


laverdadb
tag

Lehet, hogy nagyon egyertelmu.. Hol tudom lecsekkolni mikori gyartasu a keszulekem?

(#52198) Tsebacsi válasza VOLTCRAFT(1) (#52191) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jó áron van az LG magyarországnál gyári töltő, miért nem azt veszitek?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#52199) Mike81 válasza firemanus82 (#52196) üzenetére


Mike81
senior tag

Az igaz hogy az LG nagyon elcseszte a renovét a frissítésekkel. De szerintem azért nincs annyira nagy gáz mostanában mint régen. Kezdi össze szedni magát.

[ Szerkesztve ]

(#52200) inthro válasza Tsebacsi (#52198) üzenetére


inthro
aktív tag

Én nem találom az oldalon, így rendeltem e-bay-en gyárit garanciával, leellenőrizhető gyártási számmal 16.70€-ért.

◕‿◕

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.