Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52401) general válasza fery02 (#52397) üzenetére


general
addikt

látom már, 5000ft körül van ez a Slimport. lehet benézek egy szervízbe, gsm-eshez inkább, ha tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#52402) Sanki válasza BeastMode (#52400) üzenetére


Sanki
addikt

Ajaj, akkor inkább lehet hagyom. :O
Mivel próbáltad felszedni?

(#52403) BeastMode válasza Sanki (#52402) üzenetére


BeastMode
őstag

"Okos" módon a körmömmel. Gondoltam még nem tapadt rá annyira, hisz pont akkor raktam ugye fel. Hát ennek ez lett az eredménye.

(#52404) kiezTe90 válasza Sanki (#52402) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Én felszedtem mert elsőnek nem jól pozícionáltam be, óvatosan kell, nekem feljött szépen.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#52405) Sanki válasza BeastMode (#52403) üzenetére


Sanki
addikt

Akkor jó, hogy nem estem neki én is, mert vissza akartam szedni én is, de szerencsére mennem kellett, így úgy hagytam. :DDD

(#52404)Kölyök1990: Te mivel és hogy csináltad?

(#52406) snecizero


snecizero
senior tag

Most vettem a telcsimhez egy fekete szilikon tokot 400 ft zsír újonnan ! vatera

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#52407) kristof_ válasza snecizero (#52406) üzenetére


kristof_
tag

Nem leszólás, csak személyes vélemény, de ha már tokot teszek a telefonomra nem bírnám egy ilyennel elcsúfítani a telefont. Inkább ráköltök egyszer 2000Ft-ot és várok 3-4hetet hogy megjöjjön, de az már védjen és nézzen is ki valahogy. Egy alapból szép és drága telefonra nem tennék egy ilyen szilikon tokot.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#52408) snecizero


snecizero
senior tag

Szerintem nem annyira vészes, sőt kimondottan tettcetős darab ! :D Szegény vagyok ,hogy drága tokot vegyek. :DDD Rakok fel pár képet később ha gondoljátok. :U

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#52409) Quqesz válasza snecizero (#52408) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én is ilyet használtam feketében, nekem sem volt bajom vele....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52410) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Én ilyet vettem: tok

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#52411) kristof_ válasza snecizero (#52408) üzenetére


kristof_
tag

Azért is mondom, hogy ez teljesen szubjektív vélemény, semmi leszólás...régebbi telómon volt ugyan ilyen gyártású tok, nekem nagyon nem jött be. :) Szerintem nagyon szép a G2 külseje és egyszerűen nem lenne szívem ilyen rugalmas műanyag tokot rátenni, de ez már csak az én hülyeségem :D

[ Szerkesztve ]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#52412) kiezTe90 válasza Sanki (#52405) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Alányultam egy nagyon lapos valamivel. (Már pontosan nemtudom mivel). Tényleg az a lényeg lapos legyen a tárgy, és iszonyat óvatosan kell csinálni.. Simán feljön.

Szerk.: Azért ha megcsinálod és nem sikerül felelőséget nem vállalok :)

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#52413) Tüske0614 válasza kiezTe90 (#52412) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Mondjuk cérna.. Hát nagyon gáz ez a 9H körben a szélén sehol nem ér hozzá . 😐

(#52414) morneo.it


morneo.it
senior tag

Megjott a H9 uveglap. Tokeletesen rapasszol, szelen semmi bubi. Egy kis kosszem maradt eloszor alatta, az nyomta alul, bubinak. Alanyultam, s hagytam h magatol felvalljon. Ujra takaritottam, immar passzentos. Este lovok kepeket a tukorreflexessel. Mas. Itt a Nillkin tok is melle, QuickWindow-os. A masodik. Elsot kimostam, nem kellett volna. De. Az elsovel ellentetben itt nem figyeltem, hogy magneses legyen a lezarasa. Igy fityeg, felhajtodik ha lerakom. Tapasztalatot kerek: be fog egy jarodni, fog annyit engedni hogy kesobb csak ugy rahuppanjon? :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#52415) szabyka95 válasza morneo.it (#52414) üzenetére


szabyka95
őstag

Ha van rajta uvegfolia akkor tuti nem.

(#52416) firemanus82


firemanus82
senior tag

A kijelző az karcmentes? Mert a kijelző bal felső harmadában, egy kb. 3cm-es repedés vagy karc jelent meg. Körömmel érzem, illetve kikapcsolt kijelzőnél látszik.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52417) bounty123 válasza firemanus82 (#52416) üzenetére


bounty123
őstag

Gorilla glass 2, de nyilván csak bizonyos mértékig karcmentes, nem gyémánt.

[ Szerkesztve ]

(#52418) firemanus82 válasza bounty123 (#52417) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszi. Tehát ha jól értem, akkor ha szerencsém van akkor az karcolás lesz...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52419) general


general
addikt

még egyszer:

ha Slimporttal monitort kapcsolok a telóra (G2), akkor egy az egyben a kijelzőt látom, vagy valami kiterjesztett képernyőt? ripityára tört a kijelzőm, de működik, csak nem látok semmit. van rá mód, hogy Slimporttal bekapcsoljam, vagy ilyesmi? bár nem tudom, hogyan, mivel ütöm be a PIN-t, ha látom is a képernyőt...
van ötletetek?

(#52420) akooos válasza general (#52419) üzenetére


akooos
veterán

Van ötletem. Vegyél egy OTG HUB-ot, amire tudsz mondjuk 2-3 usb-t kötni. Az egyikre egy billentyűzet/egér, a másikra a slimport pl :D Így megoldható a pin beütése is.

(#52421) Nfsman20 válasza general (#52419) üzenetére


Nfsman20
tag

vedd ki a sim-et, hogy ne kérje a kódot... attól a teló még be fog kapcsolni ;)
(bár ettől még a telefont nem fogod tudni kezelni... USB-hub-on keresztül pedig nem tudom, hogy működik-e a slimport :S)

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#52422) szabyka95


szabyka95
őstag

probald meg lg on screen phone-al USB rol

(#52423) fery02 válasza general (#52419) üzenetére


fery02
addikt

Bocs a késői válaszért!

Amint összekötöd a telefont Slimport-tal monitorral, monitoron a megfelelő forrás kiválasztása után egyből a telefon képét kén látnod.
Ha ad képet, akkor elvileg gépre dugva megfeleleő PC-s LG programmal az adataidat is le tudod róla menteni (ha szerencséd van és mtp módban van jelenleg a telefonod), bár ehhez nem tudom kérne-e közben a telefon érintéses megerősítéseket.

Kezelni persze nem fogod tudni a telefonodat, szerintem ebben a helyzetben nem működik egyszerre a képküldés, plusz valami külső periféria.

k.sanyi92:
Én fólia felhelyezésekkor, az utólagos korrigálásokat cellux ragasztó darabkák segítségével szoktam végezni.

Pár centis ragasztódarab egyik felét a kívánt részre ragasztom, másik felénél fogva meg emelem óvatosan. Így tuti nem sérül a fólia, max ha erőszakos vagyok, akkor nyúlik, ami szerencsére üvegfóliák esetében nem történhet meg.

(#52424) samir


samir
tag

hello lenne 1 kérdésem, azt hogy lehet megoldani hogy a youtube menjen a háttérben is, pl megy a youtube, de közben tudjak böngészni vagy facebook-ozni.

A Privát előny.

(#52425) szabyka95 válasza samir (#52424) üzenetére


szabyka95
őstag

firetube v pvstar+ v viral popup

[ Szerkesztve ]

(#52426) akooos válasza samir (#52424) üzenetére


akooos
veterán

Gyári YT appal elvileg sehogy.

Alternatív appal (interneten az első találat a Nextvid- én nem ismerem) megoldható.

(#52427) g2fan


g2fan
csendes tag

Sziasztok. Olyan gondom lenne, hogy a telom csak recoveryben indul el (twrp) es nem csinal semmit se. Megprobaltam rarakni a stock romot de valami unqble to mount datat ir ki meg h sikertelen. Elvittem szervizbe nem tudtak vele mit csinalni most lg szervizbe tovabb kuldtek multhet csutortok ota egy-ket napot mondanak h kesz.. Esetleg itt valaki tudna segiteni???

(#52428) Danny365 válasza g2fan (#52427) üzenetére


Danny365
őstag

Ha ott van szervizben, mit segítsünk?
Amúgy kdz flasht próbáltál?

(#52429) g2fan válasza Danny365 (#52428) üzenetére


g2fan
csendes tag

nem én tot fájlt raktam fel lg flash toollal de már azt írta ki arra is hogy failed. de rohadt nehezen tudtam beléptetni a download modba is

(#52430) Rickenstein válasza g2fan (#52427) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Szar a zip fájl, amit próbálsz ráfleshelni twrp-vel. Szívás. Marad a full gyári visszaállítás. Olvasd el az Összefoglalót.

PS C:\>_

(#52431) g2fan válasza Rickenstein (#52430) üzenetére


g2fan
csendes tag

na igen azt is oróbáltam ezt az ubuntus dolgot de a terminál résznél leragadtam mert azt irja ki h a rendszer nem találja a megfelelő elérési utat valószínűleg az a gond h xpm van amiatt nem tudtam a kdz. flasht?

(#52432) general válasza szabyka95 (#52422) üzenetére


general
addikt

sajnos most már totál nem válaszol a teló, usb-re dugva nem látja. ha nyomom a hangerő gombot, pittyeg, hangosabban-halkabban, ahogyan változtatom, de semmi egyéb életjel. tegnap még működött a kicsi led, világított, amikor rádugatm a töltőt, ma már nem.
az a baj, hogy a szervíz azt mondta, kicserélik a kijelzőt, de attól még nem biztos, hogy csak az ment tönkre. és ha más baja is van, esetleg nem érné meg javíttatni, attól még fizessem ki a kijelzőt... pff.
mi a fenét csináljak?

(#52433) gabenn4241


gabenn4241
tag

Valaki vásárolt már a ter-ero.com oldalról G2-t?? Valami tapasztalat szervizzel kapcsolatban esetleg??

[ Szerkesztve ]

(#52434) firemanus82 válasza gabenn4241 (#52433) üzenetére


firemanus82
senior tag

http://ter-ero.com/garancia

Itt egy év gyártói garanciáról írnak...

El kell mindig olvasni az apróbetűs részt is!

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52435) Rickenstein válasza g2fan (#52431) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Ubuntu? Talán venni kellene a fáradtságot és végigpörgetni legalább a főcímeket az összefoglalóban.
TELEFON GYÁRI RENDSZERÉNEK VISSZAÁLLÍTÁSA, ÚJRAHÚZÁSA szekció alatti rész kell neked.
Windows alatt működő offline frissítő script szerepel a leírásban, nem kell hozzá Ubuntu.

PS C:\>_

(#52436) Rickenstein válasza general (#52432) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Ha pittyeg, akkor működik a hardver mögötte. Kérj egy gyári visszaállítást is a szerviztől (habár általában automatikusan megcsinálják)

PS C:\>_

(#52437) general válasza Rickenstein (#52436) üzenetére


general
addikt

én is ebben reménykedem!

(#52438) Meggyi001 válasza gabenn4241 (#52433) üzenetére

G3-at és G3-s-t vettem tőlük, szervizzel tapasztalat nincs. Gyorsak, rendesek.

https://gamergep.hu/

(#52440) orosmet


orosmet
tag

Egyeztetés után ma bevittem a Váci úti szervizbe a telefont. Élő chat-en beszéltem először az egyik munkatársukkal, hogy a kameralencse karcossága beletartozik-e a garanciába. Ott azt mondták, hogy nem igazán, de vigyem be, majd bevizsgálják.
Bevittem és papírmunkával együtt kb. 10 perc volt az egész csere. Semmi probléma nem volt, kaptam teljesen új lencsét gombokkal együtt. :) Ezúton is köszönöm nekik a gyorsaságot (azért megemlítettem, hogy nem budapesti vagyok, csak szombatig leszek itt).
Közben éppen egy másik G2 volt kijelzőcserén, de az egy kicsit nagyobb munka, szerencsére nekem azt nem kellett cserélni. :)
Gondoltam megosztom Veletek a pozitív élményemet.

[ Szerkesztve ]

(#52441) samir válasza szabyka95 (#52425) üzenetére


samir
tag

köszi letöltöttem a firetube-ot az működik a háttérben!

A Privát előny.

(#52442) samir


samir
tag

még olyan kérdésem lenne hogy a wifit meglehet osztani valahogy? nem az adatkapcsolatot, hanem egy fogott wifi jelet.lehet rosszul fejeztem ki magam, de jobban nem tudom leirni.

[ Szerkesztve ]

A Privát előny.

(#52443) Danny365 válasza samir (#52442) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem ilyet nem lehet, de egyébként mi lenne ezzel a célod?

szerk.: ha arra gondolsz, hogy a fogott wifit USB-n osztod pl PC-vel, az akár még elképzelhető amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#52444) samir válasza Danny365 (#52443) üzenetére


samir
tag

a pc valamiért nemlátja a wifit, nem tud csatlakozni, te a telefon csatlakozik rá, és ugy akartam hogy telefonnal megosztom és menni fog

A Privát előny.

(#52445) kristof_


kristof_
tag

Valaki tapasztalt olyat, hogy OTG kábellel csatlakoztattam egy 8Gb-os pendriveot, az ajánlás szerint exFat-ra formálva és egyszerűen nézhetetlen a film, mert random időközönként megáll a film. Pedig direkt csak egy 250Mb-os fájlt másoltam rá és azt nézném, szóval direkt kicsi fájl. Valamikor 5 másodpercenként megáll, valamikor 5percig sem. Gyári lejátszóval nézném, nem szeretnék külső appot használni videónézésre.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#52446) samir válasza kristof_ (#52445) üzenetére


samir
tag

nem lehet hogy az inteligens video funkcio be van kapcsolva?

A Privát előny.

(#52447) kristof_ válasza samir (#52446) üzenetére


kristof_
tag

Az biztos, hogy be van kapcsolva. Mindjárt kipróbálom nélküle. Köszi.

Szerk.: Ez volt a baj, köszi szépen. Már kezdtem azt hinni, hogy ennyire nem működik a pendrive rákötés.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#52448) EÖD


EÖD
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Járt-e már úgy valaki ahogyan én?
Próbáltam wifire csatlakozni és a bekapcsolás nem történik meg , hanem csak úgy jár a kis ikon mintha kapcsolódna, de a kapcsolat nem jön létre.
Innentől kezdve a wifi bekapcsoló inaktív marad mint amikor be van kapcsolva, de még nem csatlakozott.
Sem ki, sem be innentől nem tudom kapcsolni csak egy újraindítás után. Be, de akkor megint ugyanez a móka lezajlik...
Szerintem hardveres lesz a problémám, de megkérdezem tőletek is hátha tudtok segíteni.
Rendszervisszaállítás megtörtént, D802 független a készülék, Hardresetre nem bírtam rákényszeríteni a YT-s videok alapján sem, nem műxik a bekapcs+volume down gomb kombó.
A segítségeteket előre is köszi.

(#52449) Ricsko :D


Ricsko :D
aktív tag

Sziasztok!!
Az LG 4X-em lecseréltem ilyenre hát eddig megváltás főleg az akksi :D Van valami tipp amit érdemes beállítani a telefonon,valami launcher vagy bármi alkalmazás amit érdemes rátenni hogy mondjuk gyorsítsa vagy jobb akku időt adjon ( igaz így is jó mind a kettő...)
Köszi előre is :D
Jaaa illetve szerintetek érdemes ilyen tokot venni hozzá:[link] ( most van hozzá egy Slim Armor tokom,csak a kijelzőt féltem,mennyire karcálló? )

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#52450) Sanki válasza kiezTe90 (#52412) üzenetére


Sanki
addikt

Sikerült felszedni és most szépen középre helyeztem.
Én úgy csináltam, hogy egy másik telefonra való fóliával óvatosan alányúltam az egyik sarkán, majd alácsúsztattam egy cérnát és azt kezdtem el felfele húzni, így jött is szépen lassan felfele a fólia, aztán amikor már meg tudtam fogni kézzel felszedtem. Nem lett semmi baja. :C

(#52423) fery02: a sima fóliákat én is úgy szoktam, csak ez az üveg már kicsit keményebb, de sikerült. :)

Köszönöm a tanácsokat mindenkinek!! :R

Szerk.: megjött az IMAK tok is, 12 nap alatt ideért, jó kis tok, nekem tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.