Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) Quqesz válasza Ricsko :D (#52449) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia!
Üdv a klubban. Sokára jöttél,de nem fogsz csalódni! Nos a launcher a gyári jó,sok funkciót tud. Ha cserélni akarsz azt hobbyból fogod megtenni,van amiben jobbak az utólagosak,de nem fogod hiányát érezni.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52452) firemanus82 válasza Quqesz (#52451) üzenetére


firemanus82
senior tag

A 4x-ből lassan mindenki átszáll a G2-be :)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52453) RomiJosy válasza EÖD (#52448) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Ha a rendszer visszaállítás nem oldotta meg, szerintem a hard reset sem fogja. Garanciás vagy használtan vetted? Milyen rom van rajta?
Sok guru olvassa a fórumot, ha szoftveresen lehet rajta segíteni, itt biztos kapsz segítséget. Ha nem, próbáld a mélyvíz topikban.

(#52454) Baggio93


Baggio93
csendes tag

Estét!

Találkozott már valaki ilyen problémával?
Telefonálásnál nem hallanak, csak ha kihangosítom, illetve beszédfelismerő, diktafon sem működik. Mintha nem beszélnék bele, viszont videózásnál rögzíti a hangot a mikrofon.
Valakinek ötlet?

Üdv,

(#52455) EÖD válasza RomiJosy (#52453) üzenetére


EÖD
csendes tag

Stock 4.4.2 van rajta, újonnan vettem, természetesen decemberig volt garis :)
Köszi az ötletet, körülnézek A mélyvízben is.

[ Szerkesztve ]

(#52456) Midway


Midway
senior tag

Hogyan tudom a tárcsázóbol eltüntetni a vutalk gombot?

Az alkalmazást letiltottam már.
Mégis ott van.

[ Szerkesztve ]

(#52457) akos727


akos727
senior tag

Üdv!
Ma vagyis már tegnap vettem egy G2-t. Gyári 4.4 fut rajta, teljesen jól, de kérdésem, hogy szerintetek megéri-e custom romot feltenni rá. Ha annyit nem ad, akkor inkább hagyom, már "kinőttem" a minden nap új romot teszek fel dolgot, inkább a mindennapi használatra keresek egy megbízható, gyors romot.

(#52458) cbdevil84 válasza akos727 (#52457) üzenetére


cbdevil84
csendes tag

Nincs sok gond a gyári rommal, de nekem cloudy 1.3 van fennt és most jár 1837 óra uptimenál. :D Ilyet eddig egy romom se tudott. (és egy telefonom se)

(#52459) Lasliegrand


Lasliegrand
tag

Sziasztok! Éjszakai videózásban hogy szuperál a masina? Androidos berkekben van ami lenyomja ilyen áron? (Xperia Z1ben gondolkozom még) Gondolom a Nokia 1020 szénné alázza, de félek, hogy a WP-t sosem tudnám megszeretni.

(#52460) Herpike


Herpike
tag

Kicsit offos a témám. Olyannal esetleg valaki találkozott már, hogy a füles jackje ki/be járkál csak úgy? Nem tom jobban meg fogalmazni. Vagyis olyan mintha ki kopott volna a bemeneti része és bármikor kicsúszik a gyári füles jackje. KB ez így 2 hónapja para. Esetleg lehet ki kopott? Vagy a fülesememnek a jackje kopik ennyire (de az utóbbi hüleség).

Ja és ha sokszor történik ilyen vmit angolul is vaker a csaj a telómba :D komolyan, de ez csak 3-szor fordult elő. Erre ötlet?! Valakinek sikerűlt már ilyet össze hoznia?

Előre is köszi! Ja és bocsássatok meg nekem a hülye vagyok :D nagyon reggel van.

(#52461) Indiant válasza samir (#52446) üzenetére


Indiant
addikt

Mi a sz@r az az "intelligens videó funkció"?? :F

(#52462) Dániel válasza Herpike (#52460) üzenetére


Dániel
csendes tag

Nem lehet, hogy tele van porral a jack foglalt? Nekem is volt ilyen, egy kihajlított gem kapoccsal tisztítható.

(#52463) Mike81 válasza Indiant (#52461) üzenetére


Mike81
senior tag

Megállítja a videó lejátszást, ha az előlapi kamera úgy érzékeli hogy a tekinteted levetted a kijelzőről.

(#52464) akooos válasza akos727 (#52457) üzenetére


akooos
veterán

Hali,

használd a gyárit mondjuk 1 hónapig. Ha nincs vele gondod akkor nem kell romolni (ha nem CM-et akarsz, amúgy sem kell minden nap). Ha valami bajod van, akkor a Cloudyfa által készített ROM-okat ajánlom :)

(#52465) Rickenstein válasza Midway (#52456) üzenetére


Rickenstein
senior tag

LG Update Centerben van egy vutalk remover

PS C:\>_

(#52466) Indiant válasza Mike81 (#52463) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem ez a képernyővel sem működik, pedig asszem be van kapcsolva.

(#52467) Matada2.3 válasza Lasliegrand (#52459) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szia, a Z1 lenyomja.. Főleg 4.4 után nem igazán lett jó, sőt rosszabb a kamerája a telefonnak..

Finn the human

(#52468) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Aki a sza.abbik nillkin üvegfóliat választotta irja már meg h rajta marad vagy elhagyja magát,? Ez szívás! Ilyenkor mi a izé van? Kuka?

(#52469) general


general
addikt

helló!
ha kicseréltetem a kijelzőt, de nem szakszervízben, akkor ugrik a gari? (nem garis csere lenne sajnos) illetve ha szakszervíz csinálja a akkor megmarad a gari, vagy hogy van ez? csak mert kaptam egy ajánlatot 25 ezerért a cseréra, a szaszervizes 40 helyett... nem mindegy.
ti hogy látjátok ezt, hol érdemes?

(#52470) Mike81 válasza Indiant (#52466) üzenetére


Mike81
senior tag

Nekem meg akkor működik amikor van kedve. Vagy jó szögben tartom a telefont:-)

(#52471) akooos válasza general (#52469) üzenetére


akooos
veterán

A szakszervizes csere (LG, BP, Váci úti központ) 30 ezerbe kerül. Adnak az új kijelzőre 6 hónap garanciát. Én nem vinném zuggsm-es szervizbe 5 ezer forint miatt :)

(#52472) Danny365 válasza general (#52469) üzenetére


Danny365
őstag

Csodálkoznék, ha még élne a garancia. A betört kijelző egy dolog, az egy óra állás az esőben aligha maradt nyomtalan, ha meg az indikátorok belül azt mutatják, hogy víz érte, akkor a garinak annyi.

(#52473) akos727 válasza cbdevil84 (#52458) üzenetére


akos727
senior tag

Az szép, bár én újra szoktam indítani 3-4 naponta. Ez a Cloudy rom mennyire megbízható illetve bugfree? Feltéve, hogy ez az official.

(#52474) k0c2k4 válasza akos727 (#52473) üzenetére


k0c2k4
tag

En 2.1 -t hasznalok, nagyon meg vagyok elegdve vele. Bug-okal nem igazan talalkoztam mar ebben a verzioban, 2.2 -ben valoszinuleg meg kevesebb bug talalhato.

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#52475) RomiJosy válasza akos727 (#52473) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nekem most et van fent, nagyon szépen muzsikál.

(#52476) vika1010


vika1010
tag

Sziasztok, az LG G3-as rom van a telómon és van egy olyan problémám, hogy nem fordul el a képernyő illetve nincs vaku a fényképezőben és mikor telefonálok nem jó a közelség érzékelő, ez a rom hibája, vagy rosszul raktam fel?

(#52477) Kurzuh válasza vika1010 (#52476) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

ROM hibája

(#52478) akooos válasza vika1010 (#52476) üzenetére


akooos
veterán

Melyik G3-as ROM? Nekem Cloudy 2.1 van rajta és az általad leírt hibák közül EGYIK SEM jelentkezik.

(#52479) Danny365 válasza Kurzuh (#52477) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem inkább baseband hibának tűnik, lehet, nem jót tett fel hozzá.

(#52480) vika1010 válasza Danny365 (#52479) üzenetére


vika1010
tag

A legújabb van fenn azt hiszem 2.2-es baseband-et utólag ha fel flasehelek az jó, vagy rakjam fel megint?

(#52481) general válasza akooos (#52471) üzenetére


general
addikt

a szegedi szakszervíz mondott rá 40-et, azért ez fura. ha tényleg 30, valóban jobb helyen lenne a központiban.

Danny365 azért reménykedni lehet, :) de én sem vagyok teljesen meggyőződve, hogy csak a kijelző halt meg.

(#52482) Levi941127


Levi941127
senior tag

Hali!

Szerintetek EZT G2-vel is meg lehet csinálni?

(#52483) Danny365 válasza Levi941127 (#52482) üzenetére


Danny365
őstag

Ez tudod mi? Ugyanaz, minthogy bemész az Accessibility menübe (magyarul valami Kisegítő lehetőségek vagy ilyesmi), aztán ott be lehet kapcsolni ilyen szín korrekciót, majd egy csúszkával lehet a kontrasztot, hue-t állítani.

(#52484) Levi941127 válasza Danny365 (#52483) üzenetére


Levi941127
senior tag

Azt használom is, csak gondoltam ezzel a módszerrel azon túl is lehet javítani a színhűséget.

(#52485) Danny365 válasza Levi941127 (#52484) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem ugyanazt tudod vele elérni, hisz ugyanazokat az értékeket írod át, csak így talán finomabban lehet állítani, mintha ujjal huzigálod azt a kört. De az eredeti kérdésere: nem látom okát, hogy miért ne működne, szóval próbálkozni lehet.

(#52486) Sanki válasza Tüske0614 (#52468) üzenetére


Sanki
addikt

Nem mi választottunk rosszul, hanem valószínűleg nagy szórással lett gyártva a kijelző, így valakinek passzol valakinek nem.
Nekem kedd óta van rajta, azóta egyszer fel is szedtem, hogy jobban ráigazítsam, de eddig nem látom jelét annak, hogy magától le akarna jönni. Sőőt... Felszedni is elég nehezen lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#52487) bajaki


bajaki
őstag

Ma megjött az Imak tokom.
Minőségi, jó a tapintása. Nagyon jó fogást biztosít a telefonnak és nem is lesz tőle nagyon vastagabb.

(#52488) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Sziasztok!
Próbáltam már valaki Sony smartwatch 2vel a G2-t?

(#52489) Midway válasza Rickenstein (#52465) üzenetére


Midway
senior tag

LG Update Centerben van egy vutalk remover

Végre az leszedte.
Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#52490) fery02 válasza Baggio93 (#52454) üzenetére


fery02
addikt

Legutóbbi ilyen problémánál itt a topikban az lett a vége a dolognak, hogy szervizeltette a telefonját az illető, ami után jó is lett neki.
Ha jól emlékszem neki is ugyanez volt, szóval kihangosítva pl jó volt a mikrofon nála.

Persze te is próbálkozhatsz olyan beállításokkal, hogy pl a Hívás beállításoknál (asszem legalábbis itt) a Beszéd javítása funkciót be vagy kikapcsolod és úgy kipróbálod.
Meg ha 4G-d van, az is belezavarhat, kipróbálhatod pl csak 3G-n.
Esetleg ha nem 20H rendszeren vagy, akkor nyomatni egy rendszerfrissítést (ha telefon szerint nincs új, akkor LG Pc Suite program vagy végső soron kdz-s frissítés az Összefoglaló leírása szerint.

k.sanyi2:
Ügyes voltál. :)
Igaz üvegfóliánál még én se próbáltam a celluxos módszert, szerencsére nem volt rá szükségem Nillkin fólia felhelyezéskor, de el tudom képzelni, hogy ezt nehezebben szedi fel a cellux, mint a hagyományos fóliákat.

Én 11 napja várom az IMAK-omat, tehát ha ma hazaérve nem is, de jövőhéten már valószínű számíthatok akkor rá. :))

(#52491) Lasliegrand válasza Matada2.3 (#52467) üzenetére


Lasliegrand
tag

Igazából 1-2 partyvideót rögzítenék... Szóval számít a mikrofon is. Most olvasgattam a Z1es topicot is és írták, hogy ott is elcseszték a frissítést, továbbá a vízállóság (ami nekem amúgy nem is kell) a mikrofon kárára megy. ROM csere és egyéb okosságok nem javítanak a helyzeten?
Vagy törődjek bele és próbáljam megszeretni a WPt vagy gyűjtsek Samu s5re...? :F

(#52492) akos727 válasza Lasliegrand (#52491) üzenetére


akos727
senior tag

Egy barátomnak Z1-e van, de már új korában sem volt az igazi valahogy, azóta méginkább....G2-höz képest nekem lagosnak tűnt a rendszer, valahgoy nem volt meg az a butter smooth feeling. Buliban az viszont elég jól vett fel, de ekkor még talán 4.2, de inkább 4.3 volt rajta. S5 szerintem jóval jobb mint Z1.

Mennyire nehéz ráhegeszteni egy ilyen Cloudy romot? Csináltam már pár telefont előtte.

[ Szerkesztve ]

(#52493) To_Pet


To_Pet
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
A párom G2-sét szervizbe kellett vinni és kértünk rá szoftverfrissítést. Az új szoftverrel az állapotjelző ikonok (wifi, térerő, akku) kék helyett fehérek lettek. Vissza lehet állítani valahogy kékre rootolás és szoftver downgrade nélkül?

Köszi

(#52494) Danny365 válasza To_Pet (#52493) üzenetére


Danny365
őstag

Sajnos nem lehet. Amúgy kemény, hogy mindjárt jön a Lollipop, ő meg még JellyBeanen volt. :)

(#52495) To_Pet válasza Danny365 (#52494) üzenetére


To_Pet
tag

Nagyon ragaszkodik a megszokott dolgokhoz. Nem volt vele semmi probléma ezért nem kellett frissíteni. De kijelzőt kellett cserélni és gondoltuk, ha már így alakult akkor menjen rá a frissítés.

(#52496) Matada2.3 válasza Lasliegrand (#52491) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ám mégis, ott jobban kihegyezték a telefont a kamerázásra/fotózásra, ha neked erre kell és telefon kell akkor inkább azt vedd :)

Finn the human

(#52497) akooos válasza Matada2.3 (#52496) üzenetére


akooos
veterán

Sztem ha arra kell telefon az már rég rossz. Ezek mobiltelefonok kamerával, nem kamerák mobilfunkcióval. Ajáblanék egy közepes kompaktot fotózásra, vagy tényleg 1020-at.

(#52498) Midway válasza Danny365 (#52494) üzenetére


Midway
senior tag

Mindjárt jön a Lollilop... December óta ezt hallgatjuk. (nem tőled ;) )
Nem kapkodják el.

(#52499) Meggyi001 válasza Levi941127 (#52482) üzenetére

Sztem ez tök felesleges. Szerény véleményem szerint a G2--nek van az egyik legszebb kijelzője és színei....de attól még megnézheted :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#52500) Matada2.3 válasza akooos (#52497) üzenetére


Matada2.3
veterán

"ha neked erre kell és telefon kell akkor inkább azt vedd" én is inkább kamerát vennék nem telefont de ha ötvözve kell.. Igen a nagyobb Lumiák még jók.

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.