Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52351) vadászcsiga válasza akooos (#52349) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Így jár aki nem olvas előzményt :B

szerk.: vagy nem is volt?

[ Szerkesztve ]

(#52352) Guenwhywer válasza vadászcsiga (#52348) üzenetére


Guenwhywer
csendes tag

Bocs nem voltam egyértelmű a kamerát védő lencsém betört annak a cseréjére gondoltam

(#52353) Danny365 válasza Guenwhywer (#52352) üzenetére


Danny365
őstag

Egyébként ebay-en kapsz ~4300-ért olyan részt (kamera lencse + hangerő/power gombok, stb.), amit 9700-ért akarnának rád sózni. Annyira szerintem meg se kell hozzá bontani a telefont, hogy beszereld, szóval én még ezt is meggondolnám a helyedben.

(#52354) Quqesz válasza Danny365 (#52353) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Guenwhyver
A speedshopban van 7e körül,de az a lencsét-gombokat-fedlapot is tartalmazza,gyári lg....akár te is ki tudod csrélni,de ők is.
http://www.speedshop.hu/termekek/2012711/lg-d802-g2-antenna-takaro-feher.html
Van fekete is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52355) Guenwhywer válasza Danny365 (#52353) üzenetére


Guenwhywer
csendes tag

igen néztem azt is, de az ilyen kis műanyag vackokhoz nem vagyok elég bátor tuti hogy eltöröm szóval biztos hogy valaki rutinosabbra bízom de végül is ez sem egy nagy összeg szóval akár vásárlás után el is vihetem egy szervizbe ...

Quqesz: köszi amint lesz időm rájuk is kérdezek hogy cserével együtt mennyi

(#52356) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! Nemrég én is hozzájutottam egy használt g2-höz. Azonban észrevettem, hogy a képernyőn kicsit sávozódik(nem tudom mi erre a pontos kifejezés) Csak világosabb színű háttereknél látszik, de nagyon zavaró. Ez típushiba, vagy csak nálam fordult eddig ilyen elő?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#52357) kristof_


kristof_
tag

Végre megérzett az OTG kábelem. Annyi kérdésem lenne, hogy a pendrive-ot FAT32-re kell formázni, hogy lássa az eszköz, ugye?

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#52358) MFalcon válasza kristof_ (#52357) üzenetére


MFalcon
tag

Lehet hogy mást is felismer, de a FAT32 az biztos hogy jó lesz.

Defy+ ---> Razr i ---> G2 ---> M4 Aqua ---> G3 ---> Honor8 ---> P20

(#52359) Sanki


Sanki
addikt

Titeket, ha hívnak, akkor egyből bekapcsol a kijelző amint megszólal a csengőhang (illetve elindul a rezgés és az értesítési led is)?
Mert nekem a kijelző késik kb. 3-5 mp-t, szól a csengőhang, villog a led és rezeg is, de kép semmi. Kicsit zavaró. :U

20H

[ Szerkesztve ]

(#52360) Real_Necro válasza Sanki (#52359) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem is késleltetve jelenik meg a kép. De akinek fontos, az úgy is hosszasan csörget... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52361) Sanki válasza Real_Necro (#52360) üzenetére


Sanki
addikt

Az jogos. :D
Viszont, ha van rá valami megoldás azt szívesen fogadnám. :)

(#52362) firemanus82 válasza Sanki (#52361) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nálam is így van! A korábbi Lg modelleknél se tudott az eldzsí ezzel mit kezdeni...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52363) Deck válasza firemanus82 (#52362) üzenetére


Deck
titán

Sonynál is van hasonló. Késve jelenik meg a kép vagy felveszed és még csörög stb. Ez inkább a korábbi modellekre jellemző.

PS5

(#52364) Danny365


Danny365
őstag

Azt olvastam, a Lollipoppal javították ezt a hibát, szóval nem sokára jó lesz.

(#52365) migabi24 válasza Sanki (#52359) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez az android bűne minden telefonomon így volt

(#52366) Deck válasza migabi24 (#52365) üzenetére


Deck
titán

Ez azért, erős kijelentés. Xperia Z-n sem fordul elő. Meg biztos sok másikon sem.

PS5

(#52367) Sanki válasza migabi24 (#52365) üzenetére


Sanki
addikt

Én Xperia S-ről jövök és azon nem volt ilyen gond. Barátnőm Galaxy Ace telója is egyből kapcsol. Szerintem is erős kijelentés. :DDD
Bár, mintha az Xperia S-nél is lett volna valami hasonló, de az custom romban lehetett (vagy lehet a gyáriban, már nem tudom, régen volt). :D

(#52368) Deck válasza Sanki (#52367) üzenetére


Deck
titán

Xperia U, P-n biztos fenn áll és megoldás sincs rá.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#52369) Real_Necro válasza Sanki (#52361) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tegyél fel olyan csengődallamot, ami 5 másodpercig süket és csak utána kezd el dallamot játszani. A rezgést meg kapcsold ki. Meglátod, egyszerre lesz zenéd meg képed is és nem zavar a rezgés... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52370) Sanki válasza Deck (#52368) üzenetére


Sanki
addikt

Hm, akkor nem tudom. Akkor majd hátha javítják. :U
Közben eszembe jutott, S-nél az volt a gond, hogy ott meg telefonálás után nem akart éledni a kijelző, ott a szenzorral kellett játszadozni, de itt meg pont fordítva van. :((

(#52369) Real_Necro: De én akkor is tudom, hogy valami nincs rendben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52371) Deck válasza Real_Necro (#52369) üzenetére


Deck
titán

Ötletes ;)

PS5

(#52372) Busterftw válasza Sanki (#52370) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem mondjuk csak kb 1-2 másodperc a késés, de mire kiveszem zsebből vagy odamegyek érte már ott a kép, egyáltalán nem zavaró.

(#52373) kocsij válasza Busterftw (#52372) üzenetére


kocsij
tag

Ez érdekes dolog mert nekem is 20H van fent és nálam nem késik a képernyő a hívásnál. Amikor hívnak azonnak ki is villan a hivó fél neve

Galaxy S23 Ultra

(#52374) jakitibi


jakitibi
csendes tag

Meg jött a Denim :)
000-PL

(#52375) batai15 válasza jakitibi (#52374) üzenetére


batai15
félisten

Oké csak ez nem windóz topik.

(#52376) jakitibi


jakitibi
csendes tag

Hoppá bocsánat.

(#52377) batai15 válasza jakitibi (#52376) üzenetére


batai15
félisten

semmi baj! :R :R

(#52378) fery02 válasza kristof_ (#52357) üzenetére


fery02
addikt

Igen, de ha szeretnél 4 gigánál nagyobb fájlokat is másolni a későbbiekben, akkor jobban jársz az exFat kiterjesztéssel, amit ugyanúgy fel fog ismerni a telelefon.

Viszont ha TV-re is szeretnéd dugni olykor azt a pendrive-ot, akkor meg mégse exFat, mert azt nem szokták felismerni a aTV-k (legalábbis a Samsung TV-kkel ezt tapasztalom).

Még egy lehetséges megoldás, hogy NTFS-re formátod és akkor azt minden fel fog ismerni, korlátlan méretű fájlokat másolhatsz majd és a telefonra telepítve Play-ről az NTFS mount app-ot, az is fogja látni.

[ Szerkesztve ]

(#52379) Guenwhywer válasza fery02 (#52378) üzenetére


Guenwhywer
csendes tag

igaz még nincs nekem sem viszont ezzel szemezek, elég jónak tűnik az ár/érték aránya és van 5 év gari is.
http://www.aqua.hu/pen-drive-32gb-kingston-datatraveler-microduo-30-otg-dtduo332gb-usb-30-293807.html

(#52380) inthro válasza jakitibi (#52374) üzenetére


inthro
aktív tag

Akkor remélem az én 920-am is megkapja mire haza megyek, ha PL a vége. :)

◕‿◕

(#52381) AaronOS válasza inthro (#52380) üzenetére


AaronOS
tag

Sziasztok,

Van itt olyan akinek kéne egy Nillkin frosted shield tok?

Úgy volt, hogy G2-t fogok venni, így megrendeltem, de végül HTC M8-ast vettem.

Szóval nekem felesleges lett, ki sem bontottam.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#52382) tomika9988


tomika9988
tag

Sziasztok szeretném rootolni a telefonomat az első kérdésem az lenne hogy hogy tudom biztonságosan rootolni illetve hogy mivel ? ami az összefoglaló részlegbe van az 4.4 alatt is megfelelően működik ?
A második kérdésem pedig az lenen hogyha rootolva van a telefonom és véletlenül úgy tönkre menne hogy nem kapcsol be akkor a rootot sehogy se lehet törölni igaz ? (Garanciális a telefonom ez csak azért fontos )

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#52383) akooos válasza tomika9988 (#52382) üzenetére


akooos
veterán

Összefoglalóban leírt módszerrel könnyen rootolhatod persze.

Ha be sem lehet kapcsolni, akkor a szervizben sem fogják tudni bekapcsolni :) Nem azt fogják nézni, hogy rootolva van-e.

(#52384) kristof_ válasza fery02 (#52378) üzenetére


kristof_
tag

Köszi, mindjárt ki is próbálom, mert jelenleg NTFS-re van formálva a pendrive.
És már ki is próbáltam és amitől tartottam, hogy root kell neki, de még túl új a telefon ahhoz, hogy ilyesmikkel piszkáljam :D Marad inkább az exFat...a TV úgyis nagyon buta, arra semmit nem lehet kötni :D

A másik, megjött végre a Nilllkin flip tok ami nagyon jó, meg a Nillkin 9H tempered glass. A fóliának az eredetiségét hol tudom ellenőrizni?

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#52385) tomika9988 válasza akooos (#52383) üzenetére


tomika9988
tag

értem köszi a segítséget

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#52386) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék megkérni egy hozzáértő és végtelen türelmű fórumozót, ha van egy kis ideje segítsen nekem privátban KDZ ügyben. Több kérdésem is lenne amivel kapcsolatban az összefoglaló nem ad kielégítő választ, illetve nekem nem egyértelmű. egyszóval: parázok hogy szétcseszem

Előre is köszi: Dani

(#52387) Sanki válasza Sanki (#52287) üzenetére


Sanki
addikt

Valahogy így néz ki a fólia a telefonon.
A másik oldalához illesztettem, ott nagyjából teljesen lefedi a fekete részt.
kép

Illetve most vettem észre, hogy a másik oldalon nekem is buborékos a széle, kb. 1 mm (max).

[ Szerkesztve ]

(#52388) BloodRay válasza kristof_ (#52357) üzenetére


BloodRay
veterán

ExFat-ra formázz, ne Fat32-re, különben 4GB-nál nagyobb file-t nem tudsz majd rárakni. A telefon az ExFat-ot is felismeri.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#52389) kiezTe90 válasza Sanki (#52387) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Na megvan a fólia? Akkor végülis onnan rendelted ahonnan én szoktam?

Nekem is megjött hóthalálos faszán ráment a telefonra, nem is áll el a széle, és leis fedi a kijelzőt.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#52390) Tüske0614 válasza kiezTe90 (#52389) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Nekem is ma érkezett.. 10 nap.! Nem semmi.!

(#52391) Sanki válasza kiezTe90 (#52389) üzenetére


Sanki
addikt

Igen, ugyanazt rendeltem amiről beszéltünk/ amit Te is linkeltél.

(#52392) fery02 válasza kristof_ (#52384) üzenetére


fery02
addikt

Jaaa, arra nem is emlékeztem, hogy annak root kell... :B

Nillkin 9H fóliád eredetiségének ellenőrzéséhez meg ez a hozzászólás lesz a segítségedre.

k.sanyi92 (#52387):
Ezzel a hozzászólásoddal sikeresen alátámasztottad, hogy miért ennyire keskeny ez a fólia. :)

BloodRay: Bő fél nappal megelőztelek ugyanezzel a válasszal. :)

(#52393) moland007


moland007
tag

LG Pc suite üzenet :

A frissítés nem folytatható

A mobilkészülék szoftverének frissítése a frissítés tiltása irányelv alapján van letiltva.

t-mobile-os nem rootolt telo

valamint IMEI szám nincs

irány a t-mobile ?

55A83J

(#52394) fery02 válasza moland007 (#52393) üzenetére


fery02
addikt

Igencsak, de talán jobban jársz közvetlen a márkaszervízzel, ha meg tudod oldani (Bp, Váci út 33).
Előre egyeztetéssel velük gyorsabban ki is jöhetsz a szervizeléssel.

Előtte én még lehet megpróbálnék feltenni kdz-vel a fenti Összefoglaló szerint feltenni 20H szoftvert, hátra helyredobódik közben az IMEI is (nincsen e téren tapasztalatom, hogy megoldaná-e vajon).

(#52395) moland007 válasza fery02 (#52394) üzenetére


moland007
tag

köszi az nekem szombathelyről messze van :)

55A83J

(#52396) general


general
addikt

sziasztok!

ripityára tört a kijelzőm, a hátlap gyakorlatilag karcmentes, pedig tucatnyi autó hajtott át rajta. sajnos elhagytam, így esett. egyszerű szilikontok volt rajta, kijelzővel lefelé feküdt az úton vagy egy órán át, mire gps alapján megtaláltam! tehát működött, hívtam is, kicsengett. most már kikapcsolt sajnos, de töltőt rádugva reagál. ha PC-re dugom, akkor is, világít a kis ledecske az elején.

van-e rá mód, hogy így bekapcsoljam valahogy szerintetek, illetve mennyibe fáj most egy komplett kijelzőcsere? (ha csak az a baja)
szegeden vagyok, így pesti maszek gsm-esek nem igazán játszanak.

:O

azért hihetetlen, hogy működőképes maradt egy órán keresztül a az egyik legforgalmasabb kereszteződés közepén, a szakadó esőben! :C még nincs egy éves egyébként, bár a gari erre nyilván nem vonatkozik.

(#52397) fery02 válasza general (#52396) üzenetére


fery02
addikt

Szép történet, bár persze szomorú is...

Bekapcsolni lehet be tudod, de persze sokra nem mennél vele jelenleg (nincs képi visszajelzés).
Esetleg ha teljesen véletlenül, pont akad ( :) ) egy Slimport kábeled, azzal összekötve HDMI-n valami külső megjelenítőre ellenőrizhető, hogy adna-e képet.

Budapesti márkaszervízben 33k körüli egy komplett kijelzőcsere, esetedben ugye neked kellene feljuttatnod valahogyan, erről akár levélben tudsz velük egyeztetni is.
Egyeztetni azért is érdemes, mert így gyorsabban letudható a javíttatási folyamat.

(#52398) Sanki válasza fery02 (#52392) üzenetére


Sanki
addikt

Csak, ha ezt előre tudom, akkor nem az egyik oldalhoz pozicionálom. :DDD
Nem tudjátok esetleg, hogy ezeket az üvegfóliákat, ha leszedem utána ugyanúgy vissza lehet tenni? Mert akkor megpróbálom kb. középre elhelyezni. :F

(#52399) general válasza fery02 (#52397) üzenetére


general
addikt

és ha ilyen kábellel monitort dugok rá, az kvázi kijelzőként működik, tehát be tudnám kapcsolni? mert akkor lehet, beszerzek egyet, hogy kiderítsem, működik-e egyáltalán a teló. microhdmi - hdmi, vagy milyen kábel ez?

(#52400) BeastMode válasza Sanki (#52398) üzenetére


BeastMode
őstag

Én egyszer próbáltam meg felszedni, látszólag egy vékony félköríves törés azonnal lett rajta és azóta ott van egy folt is, mert ugye az ott már nem tapad rá rendesen:(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.