Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52901) Cilinder001 válasza TODI1111 (#52898) üzenetére


Cilinder001
tag

Köszi szépen! Ettől csak az APN típusnál van eltérésem, nekem csak default van.

(#52902) akooos válasza Cingáriusz (#52900) üzenetére


akooos
veterán

Tárcsázó--> 3845#*802#-->LTE-Only-->Modem Settings-->RAT Selection-->GSM/WCDMA/LTE auto

Remélem ezt látod te is :)

(#52903) Cingáriusz válasza akooos (#52902) üzenetére


Cingáriusz
őstag

:R
Itthon 30Megás T-Home netem van. Wifin kerewsztül rácsatlakoztam a telefonnal és mértem egyet:
Letöltési sebesség: 30,16Mbps, feltöltés: 6,2Mbps

Az LTE mobilnettel is lemértem: letöltés 37,76Mbps, feltöltés 16,68Mbps

Azért azt nem gondoltam volna, hogy az LTE-s mobilnet gyorsabb mint a kábeles T-Home net :D

(#52904) xSide válasza Cingáriusz (#52900) üzenetére


xSide
őstag

LTEConfigs (mega) kimentve 20h független, voda kártyával használt gyári rom-ból...

[ Szerkesztve ]

(#52906) Dexxter182 válasza Meggyi001 (#52905) üzenetére


Dexxter182
tag

Azt már akartam kérdezni és ne vedd sértésnek meg semmi, nem szeretnék bomlasztani csak furdal a kíváncsiság :)
Az miért jó, hogy kiollózod a saját(?) oldaladra az androidos oldalak cikkeit?
Egyszerűbb azokat belinkelni :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#52907) RomiJosy válasza Meggyi001 (#52905) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Jó készülék lesz a g4. Kíváncsi leszek az árára.

(#52908) Meggyi001 válasza Dexxter182 (#52906) üzenetére

Hát, igazából nem jó / nem okoz semmilyen extra "jövedelmet". Kizárólag az újabb infók és egy kis kikapcsolódás a cél. És miért pont az én oldalamon? A fene tudja...ott szoktam meg...vagy talán szeretném látni, hogy egy adott hír mennyi embert érdekel közületek, igen talán ezért. És ha bántok ezzel valakit, bocsánat érte, tényleg csak a pillanatnyi információ átadás izgalma ihlet :)

(#52907) RomiJosy: Biztos vagyok benne, hogy sokat tanult az LG az elmúlt évekből, remélem nagyon jó telefon lesz. Kíváncsian várom.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#52909) H.Bencike válasza RomiJosy (#52907) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Én sokkal inkább arra leszek kíváncsi hogyan fog melegedni, mennyire sikerült megoldani ezt a problémát.
Lassan ventilátorral szerelik majd fel az okos telefonokat :D

LG G3

(#52910) szebev válasza Meggyi001 (#52905) üzenetére


szebev
senior tag

Mobilrol nem tudom elolvasni . Csak a fórumot.Pedig érdekelne.

Többieknek !

Hogyan tudom levenni a vidgeteket a lock screen - rol vagy mi a neve? Arról a lapról, ahonnan ha dupla kopogok a kijelzore, akkor a kód jön fel vagy a pattern.
Remélem érthető voltam?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#52911) RomiJosy válasza H.Bencike (#52909) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Azt nem értem,hogy miért kell a QHD kijelzőt erőltetni. Az emberi szem már nem is képes a külömbséget érezni vagy legalábbis nehezen. Ki az aki nagyítóval használja a telefonját? A G3ban is ez az ami nem tetszik,hogy inkább feladják a jó akku időt,azért,hogy a specifikációba beírhassák a QHD-t.
************************************************************
Meggyi..
Biztos jó telefon lesz,a kérdés az,hogy megéri e a G2-t (G3-at) lecserélni.Sajnos előbb-utóbb a szeretett telefonunkban előjön az akku probléma,vagy szervíz,vagy csere, illetve a techika szerelmesei vagyunk,vágyunk a jóra. Fog e annyit nyújtani a G4,hogy a fanok átpártoljanak. Pl a fényképező biztos fejlődik,a G3 is előrelépés,de saját példámból kiindulva,ha fényképezni akarok,viszem a canont,ha hirtelen valamit meg akarok örökíteni,arra tökéletes a G2 is.

(#52912) H.Bencike válasza RomiJosy (#52911) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Én nem azért vásároltam G3-at mert QHD. Volt még pár telefon amik szóba jöhettek volna nálam csak azok is már átcsaptak presztízs márkába, illetve ha felszálltam egy buszra vagy bementem valahová mindeni ugyan azt a 2-3 márkát fogta a kezében. 2 LG telefonom is volt a G3 előtt vegyes megelégedéssel használtam őket ezért megint bevállaltam egy LG-t.
Akkuidő:
L9-ről váltottam ehhez még vehettem egy power bankot is mert néha már délben 15%-ot mutatott. Ehhez képest a G3 mérföldekkel jobb ugyan olyan használat mellett este teszem fel a töltőre igaz akkor már 5-10% körül van.

LG G3

(#52913) Danny365


Danny365
őstag

Mire kijön a G2-re a Lollipop, talán már azon is az új háromszög-kör-négyzet nav gombok lesznek, legalábbis a G3 most kap(ott) egy ilyen frissítést. Mondjuk szerintem az LG kicsit nagyobb gombokat használ, mint ami a stock droidban van, nekem kicsit furának tűnik.

(#52914) tomika9988


tomika9988
tag

Rootolt telefonál valahogy lehet állítani az érintő gombok nagyságát?

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#52915) Molk


Molk
tag

Sziasztok.

Nagyon nagy megelégedéssel használom ezt a telefont. Ma volt a második nap töltés nélkül és idáig bírta is.
Viszont lenne néhány dolog amin szívesen változtatnék (rootolt,4.4.2 Pardus HD).
Amikor emailt írok akkor sokszor a space helyett a home gombot nyomom és ez a harmadik alkalomnál már eléggé idegesít. Lehet-e valahogy Lekicsinyíteni a gombokat vagy Egy beállított mozdulattal eltüntetni majd előhozni őket?
Zenehallgatáskor már egész jól tudok tactileplayer-rel zeneszámot váltani, de lenne esetleg olyan program amivel a hosszan nyomásra lehetne a hangerő gombokkal váltani?

Köszönöm a segítségeteket.

(#52916) Quqesz válasza Meggyi001 (#52905) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kíváncsian várom a G4-et! A híreket szeretem hogy kirakod,mert nem nekem kell kutakodni utána...😀

szebev
Ha a képernyőzárra gondolsz(pl most esik rajta a hó),akkor a dátumra rakod az ujjad és elhúzod lefele,majd ha ballra lapozol feljön v egy beállított widget,v egy kockában egy plussz jel. Ha meglévőt akarsz törölni,akkor azt kell csinálnod mint a kezdőlapon(ujj rajtahagy majd kukába húz)

Hamár LG: nos az én volt 4X-em még a mai napig jól megy és az aksija is tuti(több mint 2 éves), viszont haverom S3-as telójában már 2x kellet aksit cserélni és most s kijelző is cserére érett(korban egyezőek)...szal xar az eldzsi 😂

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52917) fery02 válasza akooos (#52902) üzenetére


fery02
addikt

Na, ez akár mehetne simán Összefoglalóba is úgy tűnik.
Csak mert korábban az ilyen LTE nélküli ázsiai szoftverek esetében kdz-s telepítést javasoltunk valami EU vagy HUN ROM-ra, de ezzel az eljárással ki lehet ezt kerülni. :R

(#52918) fery02 válasza Mastershifu (#52881) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Én richbud-tól rendeltem anno egy fél éve a sajátomat és azt kaptam, amire számítottam (nem is tudtam, hogy van több féle, lehet csak annyiról van szó, hogy egyik helyen így nevezik, máshol meg amúgy).

Szóval az enyém ez és nagyon szerettem (sajnos mára már nagyon csúnyán elkoszolódott, így lecseréltem).

Visszaolvasva találhatsz is róla képet tok trió néven. :)

(#52919) RomiJosy válasza H.Bencike (#52912) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Elhiszem,hogy jó telefon.Ha 1-1 be vagy kis ráfizetéssel felajánlanának nekem egy G3-at,cserélném is,hisz újabb és tuti jobb telefon (ne harapjátok le a fejem),gondolok itt pl a lézeres fókuszra.
Az akku QHD összefüggésben gondold el,ha maradtak volna a fullhd kijelzőnél,mennyivel jobb lenne az akkuidő illetve gyorsabb lenne a telefon.Ez csak amolyan szvsz.

(#52920) firemanus82 válasza akooos (#52902) üzenetére


firemanus82
senior tag

Not supported a válasz! Eu open H rom. Azt olvastam valahol, hogy eu open romokban levették az lte-t!

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52921) laverdadb


laverdadb
tag

Kijott az S4re a Lolli, Oroszorszagban... Igaz Jan-Februarrol szolnak az infok nekunk, de azert ilyenkor ideges vagyok.

(#52922) firemanus82


firemanus82
senior tag

Valahol korábban írta valaki, hogy töröljem az Lteconfig.apk -t. Ha elindítom, azt írja nem telepíthető. Ha el akarom távolítani nem találom. Természetesen root-olt telo.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52923) firemanus82 válasza laverdadb (#52921) üzenetére


firemanus82
senior tag

Az Lg már csak ilyen! Ilyen is volt és maradt is! Majd májusban lehet nyalókázni...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52924) tepenzed


tepenzed
őstag

Nem tudjatok hogy miert lehet az hogy a videofelvetel kozben osszevissza focusal a kamera? Folyamatosan halvanyodik majd elesedik. Cloudyg3

(#52925) hcs57


hcs57
őstag

Navi programokat tesztelve azt vettem észre, hogy van olyan alkalmazás, amelyik navigálás közben annyira meríti az akkut, hogy az autós töltő nem bírja szinten tartani, lassan merül. Ez egy hosszabb út esetén nem előnyös. Más alkalmazás navigálás használatakor ugyanaz az autós töltő elegendő, sőt még plusz töltést is tud adni...

Tudom, használjam akkor azt... mégis van rá mód, hogy kielemezzem, miért fogyaszt az egyik jóval többet?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#52926) firemanus82 válasza hcs57 (#52925) üzenetére


firemanus82
senior tag

Gondolom a navi szolgáltatásai miatt. Több net használat, több hangutasítás, nagyobb processzorhasználat=nagyobb fogyasztás

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52927) vadászcsiga válasza hcs57 (#52925) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Összeset teszteltem már de nálam ilyen nem volt. Nem lehet hogy az autós töltő nem bírja az 1600mA körüli töltést?

firemanus82
Be is b... ha igy lenne. Dobnam is ki a telefont

[ Szerkesztve ]

(#52928) hcs57 válasza vadászcsiga (#52927) üzenetére


hcs57
őstag

A kérdés az, melyik alkalmazás fogyaszt 1500mA-t? Mint írtam eddig egyet találtam, ami 1000mA felett fogyaszt, a többi alatta van.

#52926 firemanus82 Ennyivel nem kellene...

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#52929) Busterftw válasza Meggyi001 (#52908) üzenetére


Busterftw
veterán

Ezt értjük de miért ide? Rakd be az oldalad linkjét az aláírásba és kész. No offense

(#52930) Meggyi001 válasza Busterftw (#52929) üzenetére

:R

https://gamergep.hu/

(#52931) vadászcsiga válasza hcs57 (#52928) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Melyik az?

(#52932) firemanus82 válasza vadászcsiga (#52931) üzenetére


firemanus82
senior tag

3betűs...

Mellesleg nem értem a gyartot! Torokorszagban es Izraelben kiadta, mas orszagokban miert nem?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52933) vadászcsiga válasza firemanus82 (#52932) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Használtam azt is hónapokig de nekem nem merítette feltűnően.

(#52934) PS7A


PS7A
tag

Sziasztok, azt hiszem durván megszivattam magam. Már ráment másfél napom az ügyre, de nem sikerült életre kelteni a készüléket.
Jelenleg a Fastboot mode started üzenet fogad, de ki és bekapcsolásnál van LG logo.
Ha próbálom a download módot előhozni, akkor annak a logoja is látszik 1-2 másodpercig, majd megint jön a fastboot.
Felraktam már összes létező drivert is, de nem történt változás.
Az Ubuntus javításnál már ott elakadok, hogy csak 5ig írja ki ezeket: dev/sda /dev/sda1 /dev/sda2 /dev/sda5
Szóval nem tudom mi tévő legyek.
Még van garancia a készülékre, bár nem hiszem, hogy ez számít, mivel én piszkáltam, az én hibám...stb.
Ha be is vinném szakszervizbe, meg tudják vajon csinálni? Milyen összeggel kell számoljak?
Előre is köszönöm a hasznos hozzászólásokat. :R

(#52935) laslie92 válasza PS7A (#52934) üzenetére


laslie92
senior tag

Nagyon boldog vagyok. Örülök,hogy lecseréltem az S4-et erre a készülékre. Ha másért nem is ezért biztosan megérte. Meg a garancia vesztésnélküli romolás és jobb kamera.. :C

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#52936) tomiii007 válasza PS7A (#52934) üzenetére


tomiii007
senior tag

Anno samsugnal hallottam ilyet h valaki leteglazta a telojat...
Bevitte samsunghoz elvettek a garijat fizetett meg 5ezer ftot azt megcsinaltak neki.

(#52937) PS7A válasza tomiii007 (#52936) üzenetére


PS7A
tag

Ha nincs más opció, akkor az lesz, de a leginkább az zavar, hogy van egy csomó leírás, de nem tudom őket megcsinálni, mert az adb devices parancs alatt nem lát semmit a gép :(

(#52938) firemanus82 válasza vadászcsiga (#52933) üzenetére


firemanus82
senior tag

A forumtarsnak sem meriti feltunoen ha jol ertem, de az autos toltojevel sem tudja aksit szinten tartani, hanem merul. Nalam hosszabb utakon sem merul, de nem is toltodik fel.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52939) hcs57 válasza vadászcsiga (#52933) üzenetére


hcs57
őstag

Nem feltűnő annyira, csak más szoftver estében hosszú úton 100%-ra tölt, ennél pedig kevesebb, mint, mikor elindultam.. néha a nagy áramfelvétel miatt a telefon elektronikája a túlmelegés elkerülése miatt (ki is írja a kijelzőre) leállítja a töltést. 3 betűs-nek minek kell ennyi szufla, amit a *****on sokkal kevesebből megold?

Szerintem ez nem csak nekem gond, csak még nem vizsgáltuk...

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#52940) Danny365 válasza PS7A (#52937) üzenetére


Danny365
őstag

Fasboot alatt fastboot parancsok kellenek, nem adb.

(#52941) Harcsai válasza Danny365 (#52940) üzenetére


Harcsai
senior tag

Ez már inkább mélyvíz téma :)
Nekem egyszer volt ilyen, és nem tudom én nyomtam-e valamit, vagy mitől, de a többedik ki-be kapcsolási kísérlet után csinált "magától" egy totális hard resetet... Létezik? Nem tudom, lehet h nem is teljesen ugyanez volt, de a fast boot nagyon ismerős ebből a szempontból.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#52942) Danny365 válasza PS7A (#52934) üzenetére


Danny365
őstag

Amúgy ha tényleg nem megy semmi és csak a gari marad, akkor én már előtte megpróbálnám, hogy kdz-ből kicsomagolom az .img fájlokat, és szépen egyesével flashelném őket (ha nem is mindet, párat - bár nem ugye nem mondtad, hogy sikerült ezt összehozni) fastboottal, aztán a végén nyomnék egy rebootot. Ettől vagy megjavul, vagy még nagyobb tégla lesz. Viszont ha rosszabbodna a helyzet, a szervizben se tudnának mit csinálni szerintem, mondhatnád hogy frissítés közben halt meg aztán jónapot.

(#52943) fery02 válasza firemanus82 (#52923) üzenetére


fery02
addikt

Szerintem ezzel a hozzászólással sehol sem ócsárolta az LG-t. :U
Inkább sima tényközlés, hogy más gyártónál mi a helyzet.

Az tény, hogy a Samsung-os lolli akkor jelenleg közelebb van hozzánk (Oroszország szomszéd ország, Korea meg nagyon nem :D ).

Meggyi001:
Én szeretem az alkalmankénti hírmegosztásaidat itt a topikban és a saját oldal sem zavar.
Úgyis leginkább fórumozok, direktbe híreket ritkán nézek, jó ez, hogy fórumozás közben informálódhatok hasonló, technikai témájú érdekességekről a világból. :)

(#52944) Meggyi001 válasza fery02 (#52943) üzenetére

Nagyon offba: tényleg csak miattatok csináltam, nektek, akik direktben ritkán olvasnak híreket, érdekességeket. De ha ez a fele csapatnak nem tetszik, akkor természetesen nem csinálom, mert olyant nem akarok csinálni, ami embereket bosszant, mérgesít. Köszönöm szépen, hogy ilyen sokan olvastátok a megosztott híreket a mobilos világból, és én kérek elnézést, azoktól, akiket ez irritált. Maradok továbbra is mindent itt elolvasó és néha (ha tudó) hozzászóló fórumtag... :R

A legmélyebb tisztelettel:

Meggyi

https://gamergep.hu/

(#52945) batai15 válasza Meggyi001 (#52944) üzenetére


batai15
félisten

Hát ne foglalkozz ilyen pöcs fejekkel.
Toljad tovább bátja! Igaz sokszor nem ujdonság amit írsz, de volt már olyan is amit tőled tudtam meg. :R

(#52946) Meggyi001 válasza batai15 (#52945) üzenetére

"Igaz sokszor nem ujdonság amit írsz" ... hát ezen egy nagyon jót nevettem :) ... köszönöm, rendesek vagytok, de most már ne rólam beszéljünk.... nincs valakinek valami gondja, vagy senki nem téglázott ma délután? Nagyon nagy csönd van....

Ez mi? : [link]

https://gamergep.hu/

(#52947) batai15 válasza Meggyi001 (#52946) üzenetére


batai15
félisten

pedig mint ph nagyur kiállok meletted.
No egyébként ez vezeték nélküli töltésre való.,akku és telefon csatlakozó közé kell berakni és vezeték nélkül lehet töltetni a telefont :)

(#52948) tomika9988


tomika9988
tag

skacok kéne egy gyors segítség elkzdtem rootolni a telefont viszont a recoverybe amikor telepíti a cucokat a root egyszer csak bezárul na most innen hogy tuodok kilépni ?

[ Szerkesztve ]

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#52949) firemanus82 válasza fery02 (#52943) üzenetére


firemanus82
senior tag

De én igen! Mert a frissítések nehezen jönnek, késve és bug-osan...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#52950) migabi24 válasza hcs57 (#52939) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pofon egyszerűen megoldottam ezt, root set cpu azt 1000Mhz környékére korlátoztam a procit navigálás közben, így nem pörgeti feleslegesen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.