Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52751) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Miért nem megy a mobilnet? Bekapcsoltam a "Mobil adat" funkciót és nincs semmi. GPS nem hajlandó működni, mondván, hogy nincs adatkapcsolat. Van mobilnetem, Nexus4-ben simán ment gond nélkül, most G2-ben nem akar működni. Mi lehet ennek az oka?

Másik kérdés: A térerőjelző mellett közvetlenül balra az a 90fokkal elforgatott Zorro jel mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#52752) Xrx


Xrx
csendes tag

Érdekes ez az üveg dolog. Én most a harmadikat tettem fel, mind a három 800 ft körül volt és a mostani egyáltalán nem áll el, tökéletesen felfekszik mindenhol. Szándékosan nem vettem Nillkint mert ugyanaz kb csak négyszeres áron.

(#52753) Real_Necro válasza Cingáriusz (#52751) üzenetére


Real_Necro
veterán

Telóresi meg volt? Nekem már művelt olyat, hogy mobilnet nem akart menni, közben volt hálózat meg wifi stb.. Restart után jó lett...

Xrx:

Második Nillkint raktam rá, szóval nekem eddig kb 4500Ft-ban van a védőüveg. Megelégeltem, marad ez...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52754) batai15 válasza Danny365 (#52750) üzenetére


batai15
félisten

Én is szeretem a cm-et .
Bár akku lehetne jobb is még.

(#52755) Quqesz válasza Cingáriusz (#52751) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Állo Zorro jel=NFC....kapcsold ki ha nem használod nyugodtan.

Mobilnet-->kapcsolatoknál jól vannak beállítva? Indítsd újra,lehet nem jól töltötte le a telód..ha nem segít kézzel kell megadni. Esetleg a sim kártya nem régi? Két dolgot nézz meg:Adatkapcsolat engedélyezve és a Hozzáférési pontok(beáll/hálózatok/internetmegosz és hálózatok/mobilhálózatok/

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52756) Ferenczi Áko válasza Real_Necro (#52753) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Telenoros vagy? Nekem is csinált ma olyat.. Volt H+, net viszont nem..

#52751 Cingáriusz: Szerintem az NFC jelre gondolsz!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52757) reap3r válasza Mauzes (#52740) üzenetére


reap3r
aktív tag

Épületekben vagy itt-ott nekem néha nincs térerőm. Pl. ma az üzem kajáldájában sem volt... Amúgy meg nem tudom, mit hogy használsz, de a google play-t ajánlom,h tedd vissza a gyárira, mert nekem a legújabb merítgette a G2est, ébren tartott és szokatlanul merült. Amúgy az összes szolgáltatós meg olyan fostalicska appot/szolgáltatást tilts le, amit nem használsz, talán az is szórakozik a háttérben...
De amúgy néha-néha nézd meg,h van e térerőd, nekem 2 naposan egyik ismerősömnél olyan szinten lemerült, pedig nem igen használtam, az volt a baj,h náluk alig vvantérerő és folyamatban keresi és csatlakozni akar a telefon,ami elég energiaigényes tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#52758) Real_Necro válasza Ferenczi Áko (#52756) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem, T-nél vagyok. Én betudtam annak, hogy van olyan alkalmazásom, amelyik wifire van irányítva és valahogy ha sokat futtatom nem szereti a mobilnetet.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52759) stefi68


stefi68
addikt

Nos, a mai nappal én is tagja lettem a G2-esek klubjának (persze, csak ha befogadtok ;) ), egy független 16GB-os példány tulajdonosaként.
Igazából 32 GB-os szerettem volna, de olyan jó vételnek tűnt, hogy nem hagyhattam ki.

Egy hónapos a gyönyörűség és olyan mintha most szedtem volna le róla a fóliákat.

Kaptam hozzá egy noname tokot ami igen vékony, valami polifomszerű anyagból van, de jól mutat benne (pontosabban alig látszik rajta), úgyhogy egyelőre megtartom.

Fólia nincs rajta, úgyhogy körülnézek itt helyben, hátha van valami...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#52760) RomiJosy válasza stefi68 (#52759) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Üdv a klubban.
Én az "antifólia" tagja vagyok, ha visszaolvasol kb napi szinten megy a fólia-tok téma. 1éve van meg nekem, nuku fólia és nincs karc pedig fizikai munkát végzek. Nem rakom kulcs mellé, apró meg sosincs a zsebemben,ujjam nem karcol, zsebem pihepuha.
A telefonnal nagyon meg leszel elégedve. Ha komolyabban akarsz a g2 témában puhatolni, a mélyvízbe is köszönj be. ;)

[ Szerkesztve ]

(#52761) Meggyi001 válasza stefi68 (#52759) üzenetére

Hi Stefi, üdv itt nálunk. Nagyon jó kis teló ez, nem fogod megbánni. (Ezen szuperül lehetne tesztelni a magyarításaidat, ha még csinálnál :), mert hiányoznak)

https://gamergep.hu/

(#52762) batai15 válasza RomiJosy (#52760) üzenetére


batai15
félisten

Hát én se használok fóliát . remélem nem is kellesz .
És igen imádom a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#52763) stefi68 válasza Meggyi001 (#52761) üzenetére


stefi68
addikt

Az külön öröm, hogy vannak itt ismerősök.

Azért még kicsit magyarítgatok, igaz a háttérben maradva. Van új projekt is ami hamarosan (remélem) megjelenik a Play-en.

(#52760) RomiJosy: OK, beköszönök oda is.
Úgy megszoktam az F6-on az LG alap ROM-ot (4.1.2, ami mellesleg stabil és kellően gyors is volt), hogy nem érzek egyelőre késztetést a ROM-oláshoz.
Most a 20H van. Ahogy olvastam ez is eléggé kiforrott, úgyhogy egyelőre marad. majd kicsit kigyomlálom...
Egy ROOT azért mindenképpen kelleni fog kezdésnek.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#52764) Meggyi001 válasza stefi68 (#52763) üzenetére

Helyes, várjuk :). Akármi kérdésed van, itt nagyon jó fej srácok vannak, segítenek mindenben, ha kell.

https://gamergep.hu/

(#52765) Sanki válasza Xrx (#52752) üzenetére


Sanki
addikt

Egy linket tudnál adni, hogy honnan rendelted? :)
Előre is köszi.

(#52766) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Hallottam, hogyha karcosodik a kamera üvege, azt lehet valahogy orvosolni cserén kívül is, ezt hogy lehetne? Esetleg valakinek ez ebay-es kijelzőkkel van tapasztalata?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#52767) Quqesz válasza AllTheBest (#52766) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Műanyag polírpaszta,volt aki finom körömreszelő el oldotta meg,volt aki csak körömmel....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#52768) RomiJosy válasza batai15 (#52762) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen bátor. Azt tudom, hogy imádod a telt, sokat vagy jelen a fórumon, hálisten. Ne fogd vissza magad soha, sokszor kérdezel olyat, ami sokunknak érdekel!
Van viszont egy alap dolog amit nagyon sok helyen írnak és bár tudom használni mondatban, mégsem tudom minek a rövidítése. "fc" pl a google mapps fc-zik.

(#52769) tomiii007 válasza RomiJosy (#52768) üzenetére


tomiii007
senior tag

FC = Force Close magyarul kifagy és magátol kilép az app

(#52770) batai15 válasza RomiJosy (#52768) üzenetére


batai15
félisten

Force close.
Kb mikor Windows alatt is nem válaszol az app és kifagy.

(#52771) zenefan


zenefan
aktív tag

Az OSP funkció megy valakinek?

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#52772) Cingáriusz válasza Real_Necro (#52753) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Újraindítás megvolt, nem kapcsol be továbbra sem a mobilnet. Beállításokat is nézegettem, de elvileg minden jó.
Amit tudtam, kipróbáltam.
SIM talán egy éves, Nexus4-esben hibátaln volt mai napig a mobilnet is vele.

(#52773) akooos válasza zenefan (#52771) üzenetére


akooos
veterán

Áruld már el kérlek, mi is az az OSP, már 10x láttam, de fogalmam sincs róla :D

(#52774) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Srácok !
Ezt meg kell osztanom.
Mondom megpróbálom a G2-t értékesíteni, cserélni (Minek azt nem tudom).

Muszály elmondanom, besírtam.
Egy kedves régi üzlettársam, fórumozótársam ezt írta egy iphone 6 beszámításába:

"50- be tudom számolni .......
Így 110-kellene mellé ...."

Ez most komoly ? 1 hónapos 32GB-os fóliás (hátul is) tokkal, mindenével ????
:Y

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#52775) akooos válasza eladogeppc (#52774) üzenetére


akooos
veterán

Hallod 60-ért megveszem tőled és akkor csak 100-at kell az iphone-ra fizetned ;] ;]

Egyébként nevetségesnek tartom a kommented tartalmát... 50 ezer forint?????? Nem téged vagy az üzlettársad minősítem, hanem durva, hogy 50.000-nél nem tartja többre valaki ezt a telefont... Főleg 32 gigásan...

(#52776) Danny365 válasza eladogeppc (#52774) üzenetére


Danny365
őstag

Ha azt nézed, hogy így 160 az i6, szerintem korrekt. Persze ha alapból 160-ért adja, akkor érdemesebb előtte eladni a g2-t.

(#52777) RomiJosy válasza batai15 (#52770) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Oké, köszi.

(#52778) eladogeppc válasza Danny365 (#52776) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ezt olvassátok el ! IQ válaszolt arra, hogy írtam neki, hogy a 32-es drágább. Ő szerinte lehet kapni 80-ért újonnan:

"És szerinted kit erdekel hany gb-os?
Senkit! Mivel egy memkari pár ezer, de figyelj nemkell ennyit dumàlni, nem kell a telefonod horror áron meg végképp, amúgysem kell Lg ez egy iPhone 6 csúcs, a tiéd meg egy régi Lg.
Kösz az ajanlatot, hagyjuk rá nincs kedvem irkàlni, mert nem tudok koncentràlni a potenciális korrektebb érdeklődőknek!
Szép estét"

Istenem.... komolyan, az ilyet nem lehet kidobatni innen ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#52779) hislah válasza alex devil (#52742) üzenetére


hislah
aktív tag

Nekem van egy eladó nilkinem. Most vettem de mivel vékony, én féltem benne tartani a telcsit. Marad a vastagabb szilikon tok. 2500 Ft volt. A XIX. Kerületben lehet átvenni.

[ Szerkesztve ]

(#52780) reap3r


reap3r
aktív tag

Csak nekem bugol a Nova Launcher? Ha nem várom meg,amíg teljesen elgördül egy oldal, akkor meg lehet akasztani a lapozást pl. az alkalmazásoknal.Ha lapozás közben nyomok egy homeot vagy visszát, akkor utána meg ha visszalépek,vagy elcsúszva fogadnak az ikonok, vagy egyáltalán nem látszódnak és lapoznom kell,h látszódjanak... Remélem érti valaki ,mi a problémám. Erre van esetleg valami megoldás vagy csak nekem van ez az egyedi bugom?

[ Szerkesztve ]

(#52781) stefi68 válasza stefi68 (#52763) üzenetére


stefi68
addikt

Na, egész jól állok....

Root megvan, Call Log, SMS, Wifi jelszók és pár legszükségesebb app átmásolva (F6 -> G2)
Lehet most már megyek aludni, mert nem látok :D

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#52782) Meggyi001 válasza stefi68 (#52781) üzenetére

:)

https://gamergep.hu/

(#52783) Danny365


Danny365
őstag

Nem tudom, valaki használ-e Chrome Beta-t, de az új frissítésbe végre beletették a "pull to refresh" feature-t, így már nem kell sehol se matatni, ha az ember frissíteni szeretné az adott oldalt.

(#52784) batai15 válasza eladogeppc (#52778) üzenetére


batai15
félisten

Azé kaptál egy elég korrekt ajánlatot és fél vagy háborodva . Mégis csak 110ert lenne i6 ami valljuk me mégis csak elég brutális telefon. Persze ha nincs benne semmi bukó. Akkor még szvsz 110 tol többért simán eladod ha meg szorult.
Pl egy magam fajta telefon buzinak az lenne a korona mert még szifon sose volt.
Persze ha szolgáltatos v valami bukta van benne akkor sztornó a dolog. Na meg 110 is lóvé. Párommal fel év alatt raktunk le ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#52785) eladogeppc válasza batai15 (#52784) üzenetére


eladogeppc
veterán

Komoly ? Persze. Legolcsóbb helyen is 86-89eFt. Az 50 ezres ajánlat biztos elég korrekt.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#52786) batai15 válasza eladogeppc (#52785) üzenetére


batai15
félisten

Mi a g2?igen. Ja majd jobban fog esni mikor cserélni akarod 1 hónap múlva hogy vagy 65 ezerkorul fog érni. Nem mondom hogy az évszázad üzlete. De egy szifon jó árba adol el mindig . Persze ha ez új meg nincs buktató.
Tudhatnad mivel te is cseréled a telokat.

[ Szerkesztve ]

(#52787) Ferenczi Áko válasza eladogeppc (#52785) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nyilván azért mondott 50ezret,mert továbbadja, és valami haszon kell rajta neki.. Viszont a stílusa amit a bemásolt szöveg alapján látok, eléggé nagyképű, tipikus iphone user, akit szívem szerint jól megleckéztetnék és hazazavarnám a sarokba.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52788) RomiJosy válasza eladogeppc (#52778) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Szerintem be volt rúgva. Lehet betépett. Így nem fogalmaz egy józan ember. Egyébként ha egy normális ember el akar adni valamit, jól akar járni, ezzel Ő csak akkor járna jól, ha a szifont ennél olcsóbban vette vagy lopta. Szvsz ez bűzlik. Mint amikor a Hungária melletti mekiben odajön a mozdonyszőke, hogy van egy szifon 5 eladó dobozban, azért ennyi, mert nincs pénze vonatra, nem tud hazamenni. Ott én háborodva fel, "tényleg ekkora madárnak nézel?" Én a helyedben nem foglalkoznék vele. Az öröm pár hónap múlva elmúlna, mikor a szolgáltató eltiltja a telefont.

(#52789) w333 válasza eladogeppc (#52778) üzenetére


w333
félisten

Hagyjuk már az ilyen vérfanokat ... kíváncsi lennék hogy azt a pár ezer Ft-s micro sd -t hogy rakja bele az ájfonba ? na meg hogy a G2 elavult ? 2015 -t írunk és egy 240 ezres telefonban 720p (HD) kijelző van és 1GB/RAM na akkor most melyik az elavult ? kilóg a kamera a készülékházból jaj de szuper mert jó vékony ... és ezzel együtt legalább jól hajlik a zsebben, a droptest már nem menő ... éljen a bending teszt, én is szemezgettem az i6 -al de pont az ilyen felhasználók miatt nem vettem meg, nem szeretném hogy egy buta elvakult ájfon usernek nézzenek ... különben is az Apple mint brand a világ egyik legnagyobb átverése ! ;)

Ezt linkeld be neki Link na most melyik az elavult ? :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52790) akooos válasza eladogeppc (#52778) üzenetére


akooos
veterán

:C

Mondd neki, hogy inkább TE beszámítod az i6-ot 30-ért :DDD :DDD

(#52791) batai15


batai15
félisten

Ja hogy ezt ő írta.? Sry. Reggel volt. Meg mondjuk írtad hogy régi kedves üzlet társ.
AA miket beszélek így reggel. Pedig én se ma kezdtem sry.
Mondjuk annyi igaz hogy szifon érték álóbb jóval. Na meg kevésbé kompromisszum mentes . ez csak az i6ra lenne igaz.
Ha lenne pénzem v htc m8 v i6 vennék. Ezekre éri meg jelenleg váltani nekem a G2-r. De inkább m8 olcsóbb is jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#52792) Rickenstein válasza w333 (#52789) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Hát azért a iPhone6 is 4G képes és az A8 valójában elveri sebességben az S800-at, de egyébként jó felsorolás :)

PS C:\>_

(#52793) Motaba78


Motaba78
őstag

Sziasztok

egy hete vettem még egy G2 telót, az előző sajnos balesetben menthetetlen lett.

A kérdésem a következő, gyári független G2 4.4.2 verzióval

A szoftver verzió D80220f-EUR-XX

Láttam, hogy mintha már a 20h verzió is lenne, DE most jön a kérdés, a szoftver frissítésre kattintva A készüléke még nincs regisztrálva üzenetet kapom.

Ilyenkor mi a teendő? Hivatalos LG márka szervízben vásárolt a készülék.

Köszönöm a válaszokat.

(#52794) akooos válasza Motaba78 (#52793) üzenetére


akooos
veterán

Hivatalos LG márkaszervizben VÁSÁROLT készülék? :O HOL? :O

Egyébként a kérdésedre választ nem tudok adni, állítólag a V20H nem nyújt többet az F-nél, de ha jó lenne az, akkor KDZ :)

(#52784) batai15 :

Én nem vagyok se vér android user se apple utáló, de nekem i6 több óra nyomkodás után (akár MM-ben, akár ismerősét) SEM KÉNE. Minek? Miért lenne korona? Mert drága? Akkor veszek egy Vertut :DDD Volt egy iPad Air-em 5 napig, mert semmit nem lehet vele csinálni amit Droidon root nélkül is lehet.Oké, van Jailbreak, de bakker semmire nem jó. Max az emberek szívesebben rabolnának ki, mintha egy "szar" LG lenne a kezemben az utcán :D

[ Szerkesztve ]

(#52795) Motaba78 válasza akooos (#52794) üzenetére


Motaba78
őstag

Székesfehérváron van LG márkaszervíz, és ott lett vásárolva.

Importör: LG Electronics Magyar Kft. Bp. Könyves Kálmán krt. 3/a. matrica van a dobozon.
AZ LG honlapján regisztráltam a készüléket egyébként.

Ezért nem értem mi az hogy nincs regisztrálva, mert az előző az telenoros volt, de az nem írt ilyent.

[ Szerkesztve ]

(#52796) batai15 válasza akooos (#52794) üzenetére


batai15
félisten

Mint mondtam olyan még nem volt.

(#52797) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Picit Más. Akit tiltottam, azt hogyan tudom visszaállítani ? Köszi ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#52798) Real_Necro válasza eladogeppc (#52797) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megkeresed a privát üzenetek lista végén és rá nyomsz az engedélyezésre.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#52799) eladogeppc válasza Real_Necro (#52798) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi, sikerült ! :D :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#52800) alex devil válasza hislah (#52779) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszönöm, de én csak szeretném élőben megtapogatni a Nekeda tokot mielőtt megvenném. Most átlátszó szilikon van rajta, nem a legszebb...

S23

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.