Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61701) Wesder válasza MultiDoodad (#61698) üzenetére


Wesder
félisten

A Horizon: Zero Dawn màr megjelent 3 éve, amire te gondolsz, az a Horizon: Forbidden West

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#61702) Xaels válasza ProEvoFan (#61700) üzenetére


Xaels
félisten

Igen kicsit, de szerencsére annyira nem kell sűrűn. Az Outriders sztoriját is kivégeztem már, csak az Expedition-ökkel akarok végezni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#61703) keIdor válasza Wesder (#61701) üzenetére


keIdor
titán

4 éves már. :)
2017 márciusban jelent meg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#61704) toompa válasza BusinessGuy (#61689) üzenetére


toompa
őstag

Lemezes előrendelésem van, januári.
Se kép, se hang. Szerintem rendeld meg a KV-tól.
Onnan jött most nekem egy gép. Ott legalább valami történik.

(#61705) WhiteWalker válasza toompa (#61704) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem két hónap alatt megküldték :C

(#61706) modflow válasza Wesder (#61674) üzenetére


modflow
veterán

Kontrollere is 3 év gari van, ha én 2+1 évvel vettem, ugye?

(#61707) bobby45


bobby45
tag

Srácok ha nekem van egy ps5, a fiamnak egy ps4 pro, hogy tudom neki megcsinálni hogy tudjon játszani az én játékaimmal is?
:R
Persze neki külön acc-ja van

(#61708) KoNZoLik@ válasza modflow (#61706) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem, csak a gépre érvényes a 3 év garancia, kiegészítőkre 1 év, én így tudom...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#61709) RangerFox válasza KoNZoLik@ (#61708) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A konzolhoz kapott kontrollerre is két év gari jár, mint a konzolra. A külön vásárolt kiegészítőkre pedig nyilván 1 év. A +gari/biztosításos dolgokat nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#61710) Wolfy33 válasza ggbuffon1897 (#61666) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Ez a kamera irányítás, kb mint a hátramenetben parkolás párhuzamosan...merre forog a kormány...stb. :)
Külön mozgatja a figurát, majd amikor feje felett van a kamera és már nem lát semmit, akkor igazít. :C
Az út takes two esetén még ok, csak ha jön vmi fő szörny, akkor gáz. De fejlődött sokat, bár a bogárnál én irányítottam a karakterét, ő meg az enyémet végül, mert ott feladta, hogy csali legyen... :))

[ Szerkesztve ]

(#61711) modflow válasza RangerFox (#61709) üzenetére


modflow
veterán

Ó... erre lehet rákérdezek boltba.
Mert ugye nem kérdés, hogy rossz a kontroller, el fog romlani, csak kérdés mikor. Én keveset játszok, kb. 1 hónapja van meg, kb. 5 órát játszottem vele, szóval nálam nyilván később fog eltörni a rúgó, de jó lenne ha gari alatt tenné....

(#61712) KoNZoLik@ válasza RangerFox (#61709) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Azért írtam mivel PS4-nél amit a csomaghoz adtak joyt ahhoz 1 év volt, igaz akkor a gépekre is annyi volt a garancia, ez akkor biztos változott,hogy most már alapból 2 év gari jár januártól...de én úgy tudtam,hogy kiegészítők esetén ez az opció nem érvényes,de ha te mondod akkor biztosan 2 év👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#61713) toompa válasza WhiteWalker (#61705) üzenetére


toompa
őstag

A konzolstúdiótól?

(#61714) balazs025 válasza KoNZoLik@ (#61712) üzenetére


balazs025
senior tag

(#61715) KRoy19 válasza modflow (#61711) üzenetére


KRoy19
őstag

Jó azért nem kell készpénznek venni, hogy valamikor mindenki kontrollerében el fog törni a rugó. Valószínűleg anyaghibás azoknál akiknél eltörik/eltört.

[ Szerkesztve ]

(#61716) bbuffy


bbuffy
senior tag

Gyerek már nyomott v száz óra Astrot, és semmi baja a kontrollernek. Szóval biztos nem mind kutyaütő.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#61717) KoNZoLik@ válasza balazs025 (#61714) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#61718) Kendek válasza bobby45 (#61707) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Bejelentkezel a PS4-en a profiloddal, és aktiválod a konzolt elsődlegesként. Utána ami digitális játékot letöltesz, az futtatható lesz a többi account alól is.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#61719) modflow válasza KRoy19 (#61715) üzenetére


modflow
veterán

Ha csak bizonyos szállítmányból érkező cuccokból összeszerelt kontrollerrel lenne gond, akkor egy magára valamit is adó cég visszahívná a terméket sorozatszám alapján.
Mivel ilyen nem volt, vagy a Sony gerinctelen, vagy mind rossz és mind elromlik, egyszerre azonban nehéz lenne cserélni....

(#61720) Kendek válasza modflow (#61719) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyértelműen nem egyformán mennek tönkre ezek a rugók, mert az esetek java részében nem jelentkezett még törés. Onnan tudom, hogy itt is csak páran jeleztétek, és az enyémmel sincs semmi probléma, pedig van már benne kilóméter.

<-ƘƘ->

(#61721) modflow válasza Kendek (#61720) üzenetére


modflow
veterán

Legyen igazad!

(#61722) eeXaa


eeXaa
addikt

...kb. 15. perc mulva kezdődik a Jaffe stream, a Days Gone rendezője is interjuvolva lesz. [link]

(#61723) bobby45 válasza Kendek (#61718) üzenetére


bobby45
tag

Köszönöm szépen :R

(#61724) MultiDoodad válasza eeXaa (#61722) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Vaoooo köszi szépen a linket, ezt el is felejtettem már. :R

(#61725) emzeperix válasza modflow (#61706) üzenetére


emzeperix
tag

Ha notebook.hu-ról vetted, akkor a gépre sincs 3 év gari...

(#61726) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

Akinek van overcooked all you can eat írjon már rám legyen kedves,hogy a multiplayer ott se megy? Ps4- ps5 lenne a két platform. Mindenkinek lemezes verzió, psplusz aktív, barátnak fel vagyunk véve a t17 Ben is. De amikor online próbálunk sessiont létrehozni, akár én akár ő network hibát ír ki E005-5 kóddal. Hálózat van mindenkinek.
Neten azt látom sokaknak hiba, de megoldást semmit nem találtam. Írtunk most a stúdiónak. De már nincs több ötlet.

(#61727) KRoy19 válasza modflow (#61719) üzenetére


KRoy19
őstag

Nem hiszem, hogy volt egy nagy szállítmány, amiben az összes rugó hibás volt és azok törnek, hanem inkább minőségellenőrzési probléma van és folyamatosan kienged/kiengedett a gyártó anyaghibás darabokat.

(#61728) WhiteWalker válasza toompa (#61713) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

https://fototrend.hu/tema/playstation_5/hsz_60655-60655.html

Bocs , majdnem 3 hónap volt ...

[ Szerkesztve ]

(#61729) manieeec válasza eeXaa (#61722) üzenetére


manieeec
tag

Ahh sikerult belefutnom egy last of us 2 spoilerbe :O

(#61730) cyberkind válasza manieeec (#61729) üzenetére


cyberkind
félisten

Nehéz erre mit írni, de azért lehet: [link] :DDD

Paranormal Cocktivity

(#61731) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Amugy ti hogy terveztek a konzollal?
Ha esetleg majd később kijön egy újabb változat, például egy PS5 Pró, akkor váltotok? Vagy addig nyüstölitek, ameddig bírja, vagy ameddig nem jön a PS6 pl?
Csak úgy érdeklődés képpen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61732) manieeec válasza cyberkind (#61730) üzenetére


manieeec
tag

Ráadaásul pont pár nap múlva kezdem a 2.részt, most pörög a remaster hogy visszarázódjak :))

(#61733) zkxdn válasza Mr.Wiking (#61731) üzenetére


zkxdn
őstag

Nem bánnám ha nem lenne Pro. :U
MS részéről meg főleg nem.

(#61734) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Lehet csekkolni valahogy, hogy egy PS 5 tényleg új? Azt, hogy mennyi időt futott a gép? Anélkül hogy szétszedném és valami hd sentinel szerű programmal raneznek? Valami rejtett beállítás, szerviz menü, akármi?
Illetve a DualSensen lévő CFI-ZCT1W szövegből mi deritheto ki? :R

[ Szerkesztve ]

(#61735) Wesder válasza #04441088 (#61734) üzenetére


Wesder
félisten

Ha szét is szednéd, hogy szeretnéd megnézni HD Sentinel-lel, mikor az alaplapra van forrasztva az SSD?
Ha a gép nem írja a futàsi időt, akkor szerintem ezt sehogy sem fogod megtudni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#61736) Gaben92 válasza #04441088 (#61734) üzenetére


Gaben92
őstag

CFI-ZCT1 azt jelenti, hogy DualSense. Utána a W pedig, hogy európai. Amcsiba WX megy, japánba J, Ázsiába több helyre G, stb.

Az már jó kérdés melyik hogy áll. Eddig legalább 3 féle DualSense belsőt láttam (1-1 amiben a fólia más, mert voltak vele gondok, illetve 1 amiben nem a meghalós Alps analógok vannak) de nem tudom milyen kódúak voltak.

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#61737) #04441088 válasza Wesder (#61735) üzenetére


#04441088
törölt tag

Akkor sehogy. :DDD Azt hittem van rá valami mód.
Gaben92: Köszönöm.

(#61738) keIdor válasza Mr.Wiking (#61731) üzenetére


keIdor
titán

Ha jön újabb revízió én már arra lecserélem. Feltéve, ha tegyük fel sikerülne teljesen nullára eltüntetniük a CW-t. Nem hangos az enyém, de lehetne olyan is, mint a zöldek gépe.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#61739) TXT


TXT
őstag

Tudnatok segiteni, ha olyan jatekot telepitek fel, ami PS4-es lemezrol van (pl Ghost of Tsushima, God of War, Mortal Kombat 11, stb...), akkor alapbol leszedi hozza az ingyenes PS5 “upgradet”, igy frissul es indul majd el, vagy kell vmit “ugykodni” vele, hogy ez megtortenjen? :U

(#61740) Kendek válasza TXT (#61739) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha ilyeneket telepítesz amik sima patch-et kaptak, akkor azokhoz automatikusan leszedi, igen. Látni fogod, hogy a lemez behelyezését követően elkezdi letölteni hozzá a frissítést, ott lesz a letöltéseknél, és mutatja ahogy töltődik.

<-ƘƘ->

(#61741) syler123 válasza #04441088 (#61737) üzenetére


syler123
veterán

Szerintem örüljél neki ha bármilyet is kaptál alapáron... Pláne a hirdetésed alapján, amiben olyan infót közöltél amihez senkinek semmi köze, most nem idézem... de látom már módosítottad a címét.

[ Szerkesztve ]

(#61743) #04441088 válasza ambushka (#61742) üzenetére


#04441088
törölt tag

300ba volt nekem az a gép ember.

(#61744) bbuffy válasza #04441088 (#61743) üzenetére


bbuffy
senior tag

nem semmi, főleg hogy 230 körül már elég sok van.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#61745) boost válasza ggbuffon1897 (#61697) üzenetére


boost
addikt

Ha annyira jó a "másik oldal" akkor nem ide jönnél minket (magadat?) győzködni, hogy milyen jól választottál... Téged örökítettek meg ebben a mémben.

(#61746) foxymaci válasza ggbuffon1897 (#61697) üzenetére


foxymaci
senior tag

Már bocsánat de az s. X is tele van HW hibával kb az összesbe zörög a blu ray olvasó....

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#61747) .LnB válasza boost (#61745) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vicces. Bárcsak tudnám úgy élvezni bármelyik nextgen konzolomat, hogy más irigy legyen rám. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61748) boost válasza .LnB (#61747) üzenetére


boost
addikt

Hát nem tudom neked mi a tapasztalatod, de nekem az, hogy PS5-el még csajozni is lehet. Olyan mint egy divatos cucc, amit felismernek mert hallottak róla és tudják, hogy menő. Mint egy iPhone, pl.

Nyilván nem ez alapján választ társat az ember, meg nem ezért vesz PS5t az ember, de ilyen mellékhatását tapasztaltam meg. XBox Series X-et tutti nem ismerné fel senki a TV mellett. :D

[ Szerkesztve ]

(#61749) TXT válasza Kendek (#61740) üzenetére


TXT
őstag

En nem lattam a frissites letoltesenel, hogy az PS5 patch is lenne, ugyanugy csak egy verzio szamot irt ki (gyanitom a legutobbi javitas verzioszama ami kijott epp az adott jatekhoz), ahogy korabban PS4 Pro-nal is lattam. Ezert is kerdeztem, hogy vajon leszedi e alapbol, vagy mibol lehet tudni, hogy a frissites tartalmazza e ezt a PS5 patch-et/upgradet, mert nem irja a letoltesnel sem. :U

[ Szerkesztve ]

(#61750) Willhunting válasza .LnB (#61747) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Szerintem több millióan irigyek rád jelenleg :P

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.