Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61351) saelin válasza tboy93 (#61349) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is, de szeretek melléjük újakat rakni amit majd csak ps6-on fogok játszani! ;]

Néha jól esik egy új címet gyorsan letolni. Úgy nem érzem úgy hogy le vagyok maradva gaming téren.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#61352) polonic válasza lapoe (#61298) üzenetére


polonic
félisten

Igen. A Detroit mestermű. Nem is egy ligában vannak. Csak azért említettem meg, mert itt is voltak hatásai a döntéseknek.
De nekem az until dawn is jó volt, de csak egynek. Meg van a platina, le is van már törölve.

(#61353) kresz2


kresz2
tag

Sziasztok!
Hamarosan én is ps5 tulaj leszek.
Írtátok párszor,hogy elég kényes a burkolata, gondoltam rendelnék valamilyen skint.
Esetleg ti is használtok,hogy megóvjátok a konzolt?
Az AliExpress kínálatát néztem,15 dollár körül van néhány pofás darab,uncharted 4,the last of us stb...
Vajon ha nem jön be,nyom nélkül le lehet szedni?

(#61354) Xaels válasza oriic (#61332) üzenetére


Xaels
félisten

Ááá pedig egyre kiváncsibbá tett, de így ráér.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#61355) penge111 válasza tboy93 (#61349) üzenetére


penge111
addikt

Én ledolgoztam, de vettem pár régi címet, abból is már csak kettő maradt egyik se rövid játék Darkest Dungeon, Bard's Tale IV. Megvettem a Witcher 3-at is, mert ugyan közel 200 órát tettem bele ps4-en, de szeretném majd az ingyenes upgraddel újra kipörgetni.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#61356) Kendek válasza kresz2 (#61353) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak a belső zongoralakk ami kicsit kényes, mert műanyag lévén könnyen karcolódik a tükörsima felülete. A másik, hogy csak úgy vonzza a port, ami aztán szépen meglátszódik rajta. De ettől függetlenül én nem használok semmiféle skin-t. Viszont figyelni kell a takarításra, mert nem mindegy, hogy mivel és hogyan van törölgetve.

<-ƘƘ->

(#61357) tboy93 válasza penge111 (#61355) üzenetére


tboy93
nagyúr

Witcher 3 nalam is tervben van. Anno pc-n nyomtam vegig, de megvan a goty ps4-re is.

(#61358) gorgocska


gorgocska
tag

Konzolvilág már 2020.12.08 tart nekem meg 12.09 a rendelésem hamarosan végre nekem is meg jön a masinám. :C

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#61359) EnterR válasza kevike576 (#61339) üzenetére


EnterR
veterán

Piszkosul gagyi, de értem a "mögöttes" tartalmát.

PSN ID: marquuard

(#61360) Silεncε válasza saelin (#61348) üzenetére


Silεncε
őstag

Nekem nincs ilyen gondom, én megfogadtam, hogy 30k-ért nem fogok játékot venni. Egyedül a HFW lehet a kivétel. Bőven elég lesz nekem PSen a PS4-és elmaradásom, mire azzal végzek, az új játékok is értelmezhető áron fognak futni. Xboxon meg ott a GP. A 30k-s játékokat meg tegyek oda ahova gondoltam

(#61361) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Van egy 34-es 3440 x 1440 illetve egy 27-es 2560 x 1440 felbontású monitorom.
Valamelyik használható PS5 konzollal?

Köszönöm szépen :R

(#61362) Xaels válasza smallmer (#61361) üzenetére


Xaels
félisten

Használni használható csak nem natív felbontáson.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#61363) Lackooo84 válasza Moby (#61218) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát... PS4 proval 3 éve használom ezt a tv-t még egyszer nem volt ilyen. :D

The Truth is out there...

(#61364) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na most én is kérdeznék egy elég alapvető kérdést, kezdetek óta van psem, de nem tudom a pontos választ. Szóval ismerős accján van a ps plus, össze vagyunk kapcsolva, így minden tartalmat az ő accján keresztül tudok leszedni. Ha veszek egy multis játékot akkor tudok játszani vele multiban, vagy csak akkor ha az ő acvountján keresztül vásárolom meg? Remélem érthető😂

Egy példa, megveszem dobozosan a bf5öt, tudok vele multizni?

(#61365) Wesder válasza smallmer (#61361) üzenetére


Wesder
félisten

Mindkettő hasznàlható, csak nem 1440p-n, illetve csak 16:9-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#61366) Neoteric válasza Bencus88 (#61364) üzenetére


Neoteric
addikt

Tudsz, amíg a ps plus "osztódik".

PSN: ne0teric_sAN

(#61367) Bencus88 válasza Neoteric (#61366) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ohhh király akkor gond nélkül fog menni az it takes two dobozos verziója. Köszi :R

(#61368) Frod válasza saelin (#61330) üzenetére


Frod
addikt

Köszi, akkor csak 1 fegyver pakkot veszek hálám jeléül a készítőknek.
(meg, hogy legalább itt legyen mindenem Black Ice, hamár a Siege-ben ez lehetetlen :DDD )
Két skin pack már úri huncutság lenne, kizárólag cosmetic item-ekre ennyit költeni, a Season-ök pedig árukban ugyan megérik (sok skin, fegyver és pályacsomag), de mivel a társaságom kizárt, hogy egy forintot is költsön a játékra, így egyedül felesleges bónusz pályákat vennem.

Do you see the white shadow?

(#61369) kresz2 válasza Kendek (#61356) üzenetére


kresz2
tag

Köszönöm a választ!

(#61370) Moby válasza Elderath (#61335) üzenetére


Moby
addikt

Mi lett az outriders vége?

(#61371) Wesder válasza Moby (#61370) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenki boldog, indulhat a kolonizálàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#61372) Moby válasza Wesder (#61371) üzenetére


Moby
addikt

Úgy értettem neki mi lett a vége :) (nem láttam játszani az az első pár nap után)

(#61373) saelin válasza Silεncε (#61360) üzenetére


saelin
veterán

Én is ezt fogadtam, de az ördög itt motoszkál a fejemben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#61374) polonic


polonic
félisten

Ratchet and clank nem akar települni.
Nem lehet kapcsolódni a kiszolgálóhoz.
Pedig net, psn is jó.
Ezzel mit lehet kezdeni?

Egyébként nehéz platinázni?

(#61375) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Sziasztok!

Tudom már volt ilyen kérdés! A KV-nál előrendelt ps-t hol tudom megnézni, hogy hol tartanak?

[ Szerkesztve ]

(#61376) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Azt lehet esetleg tudni hogy a ps5 konzolon ezek a ps4 jáékok futnak e? Darksouls Triologia,és BloodBorne? Eladtam a ps4 konzolom,bízva abban hogy hamar tudok venni ps5, és most a játékokat szeretném eladni. De ha ezek futnak akkor ezeket nem adnám el :).Köszönöm :R

(#61377) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Konzolvilág kontaktot tud valaki!? Telefont csesznek felvenni vagy kinyomják. Ismerősöm november 20-án rendelte a lemezes ps5-öt, a státusza előrendelt, már a decemberieket teljesítgeti a konzolvilág de ő még nem kapott egy hívást se hogy kell e a motyi nemhogy konzolt...

[ Szerkesztve ]

(#61378) polonic válasza Tomtailor85 (#61375) üzenetére


polonic
félisten

A honlapon a konzolnál egy kék keretes írásban.

(#61379) Tomtailor85 válasza polonic (#61378) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Nem találom... :O Megvan! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61380) RangerFox válasza BusinessGuy (#61377) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Persze, működnek.

(#61381) Wesder válasza lajosx (#61376) üzenetére


Wesder
félisten

Minden fut.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#61382) BusinessGuy válasza RangerFox (#61380) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Tudom hogy működnek csak valaki tud e valami kontaktot ahol el is érhetóek mert miközben itt már november végi megrendeléseket kézbesítettek és decemberiekről írnak a honlapon, cimborám november 20-i megrendeléséről semmi hír és a honlapjukon "Előrendelt" státuszban van azóta... Telefonra meg nem reagálnak vagy fel sem veszik vagy kinyomják...

(#61383) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hot Wheels Unleashed - Gameplay Trailer | PS5, PS4

Elég vállalhatónak tűnik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61385) lajosx válasza Wesder (#61381) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm szépen :R

(#61386) gyuromoj válasza polonic (#61374) üzenetére


gyuromoj
veterán

Platina nem nehéz, igaz 2.5 vegigjatszas kellett hozza nekem. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#61387) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Munkatársam mondta, hogy nézzem meg a Path of Exile 2 gameplay-t. Megnéztem, és WoW!
De én az első résszel még nem játszottam. Ma letöltöm, kipróbálom. Érdekel, hogy milyen az irányítás konzolon. Kapott a játék bármilyen PS5 patch-et? Mert hallottam róla, hogy híresen katasztrofálisak a töltési idők benne (PS4-en).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61388) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mass Effect Legendary Edition Changes - Original vs. Remastered Performance Preview

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61389) Kendek válasza .LnB (#61387) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kapott patch-et, de jobban fut mint PS4 Pro-n.

https://www.backwards-compatible.com/games/path-of-exile/

<-ƘƘ->

(#61390) .LnB válasza Kendek (#61389) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. Úgy is csak az irányítást akarom megnézni. Konzolon nem játszottam még ARPG-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61391) Eliott válasza .LnB (#61383) üzenetére


Eliott
tag

Egy gyönyörű grafikájú Re-Volt és Trackmania szerelemgyerek.. KELL.
Nosztalgia wishlist bővítve. :D

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#61392) sting2 válasza vg (#61344) üzenetére


sting2
addikt

Az eladott konzolokra jutó mennyiséget nézve nem ment rosszul az a Halo, de mint rajongója a sorozatnak, azt mondom, hogy Jobb híján...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#61393) .LnB válasza Eliott (#61391) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy-úgy! Milyen jó volt mindkettő a maga idejében! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61394) temes69 válasza Kendek (#61323) üzenetére


temes69
aktív tag

Jó lenne már ha jönne a patch, vagy a remaster. Én még fizetnék is érte ha tényleg szemmel látható különbség lenne nem csak 60fps. Két hete kezdtem újra, de nagyon lassan haladok benne pont a patch miatt, hogy hátha érkezik :) Lehet abba is hagyom és megvárom a PS5 verziót belőle.
Darksiders genesist valaki tolta itt? Most akciósan 6ezer, ennyit megér?

(#61395) RangerFox válasza BusinessGuy (#61382) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Jah sorry, eggyel feletted lévőnek ment volna a válasz.

(#61396) koncsik válasza .LnB (#61383) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Mario Kart is ;) (nekem az jutott eszembe róla :B )
Javítás: tényleg, TrackMania (PS4 is kafa volt), csak lassabb (még), azért nem ismertem meg thx@Eliott :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#61397) .LnB válasza koncsik (#61396) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is az MK.
TrackMania-ból én csak a Nationals-t játszottam, de azt elég keményen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61398) koncsik válasza .LnB (#61397) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K én is, szerintem PS+ is volt, megnézem, milyen PS4PRo-n :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#61399) .LnB válasza koncsik (#61398) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Track Mania Nationals nem jelent meg konzolra. És a tavalyi "remake" sem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61400) koncsik válasza .LnB (#61399) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bocsánat, a TM Turbo-ra gondoltam (az van PS4-re), a Nations-t még PC-n játszottam :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.