Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43601) bulikavagyok válasza oriic (#43597) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egy videót találtam, erre gondoltál? :B 9 és fél perces kb. Sry, ma hallottam erről a címről először.

[ Szerkesztve ]

(#43602) ldave válasza oriic (#43597) üzenetére


ldave
félisten

Nincs gép? Mi lett vele?

A Slime draws near! Command?

(#43603) oriic válasza ldave (#43602) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kolcson lett adva Tech2nek. (Minap kerult ki video hozzajuk YT-ra)

bulikavagyok:

Azaz, thx.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#43604) KaitouP válasza opr (#43573) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

[link] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#43605) tboy93 válasza oriic (#43603) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tőletek kapta? Nem néztem végig az egész videót, csak a 2/3-t, nekem kicsit kevés infó volt benne, a VR-os srácoké szerintem sokkal összeszedettebb volt.

Mindenesetre ez tök jó dolog, hogy így összetart a magyar tech ipar (egy része legalábbis), ti kölcsön adjátok a gépet, a tech2-s srác meg még meg is említette a videójában a vr-os ps5 tesztet is.

[ Szerkesztve ]

(#43606) oriic válasza tboy93 (#43605) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, de ezt mondja is az elejen valahol.

Live-Die-Respawn

(#43607) sting2 válasza tboy93 (#43605) üzenetére


sting2
addikt

Töltelék videó.
Az a fajta anyag, amit csak is a Benne szereplő kütyü " ad el", tök mindegy ki a " Biodiszlet" benne..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#43608) VTom válasza tboy93 (#43605) üzenetére


VTom
veterán

"magyar tech ipar" azért ez így kicsit erős kifejezés :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#43609) balazs025 válasza oriic (#43606) üzenetére


balazs025
senior tag

Mondjuk szólhattál volna neki, hogy a talp nem csak horizontális használathoz van. :DDD

(#43610) Moby válasza KoNZoLik@ (#43598) üzenetére


Moby
addikt

Az szép...én dec13-án kértem emailben, illetve az automata rendszerben végtelenszer, de egy böffentés nem volt rá máig, illetve a játék is ottvan a fiókomon.

(#43613) Moby válasza oriic (#43606) üzenetére


Moby
addikt

MINDEN pécés kontra konzolvideóban elhangzik a fosótop, mint érv :DDD Annyira gáz, hogy szavak nincsenek rá. Tényleg minden pécén fentvan az a büdös fosótop? Nekem miért nem volt soha egyiken sem? :)

(#43616) Sipi458


Sipi458
tag

Hello sracok!
Akinek kiszallitottak mar a Kv ps5 rendeleset, annak lehet tudni mi volt a rendelesi szama? Kivancsi lennek az ismert legutobbi rendelesi szamra, vajon hol tarthat a dolog. Az enyem pl. ez volt 1573782. (Amit vegul toroltem, mert valtozattam valamit a rendelesen, 30percel kesobb mar kb. 30al nagyobb szamot kaptam. Gondolom ebbe minden beletartozik, nem csak a ps5)
Kerem inkabb olyan irjon akinek mar teljesitettek a rendeleset, nehogy valaki illetektelen visszaeljen a meg nem teljesitettel es visszamondja azt. (Valahogy rendeles szam alapjan, nem tudom van e erre lehetoseg, vagy teljesen veszelytelen.) Megkozelito szam is tokeletes.

[ Szerkesztve ]

(#43617) bulikavagyok válasza Moby (#43612) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Miért bántod St. LnB-ét?! Tegnap megtudhattuk, h milyen jó helyre ment az a kis pénz! ;]

Sipi458: Ez szerintem vakvágány lesz. :B

[ Szerkesztve ]

(#43618) krx21 válasza KRoy19 (#43596) üzenetére


krx21
nagyúr

Pedig szinte minden TV-n és monitoron jelentősen élesebb marad minden gyorsan mozgó képi tartalom 120fps esetén.
Persze ha csak lassan mozogsz, akkor kevésbé látszik a különbség...

(#43619) kovsol válasza Sipi458 (#43616) üzenetére


kovsol
titán

És szerinted csak PS5 -t rendeltek náluk? Gondolom havi szinten sok ezer játékot rendelnek, kétlem ebből le tudnál szűrni releváns infót.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#43620) tboy93 válasza Sipi458 (#43616) üzenetére


tboy93
nagyúr

Rendelési szám alapján semmire nem tudsz következtetni.

(#43623) Sipi458 válasza kovsol (#43619) üzenetére


Sipi458
tag

Nem csak valami infot jo lenne tudni, pl. En vagyok a huszonnyolcezerotszazkettedik megrendelo es eddig csak az otszaznyolcadik ps5 megrendelest teljesitettek, szoval a sor vegen vagyok, vagy mar valami kis kozelites tortent. Nem hiszem el, hogy nem lehetne errol valami info reszukrol. Nem naptari napot es orat szeretnek, de valami infot nem lenne rossz, mert ez a bizonytalansag elkeserito.

[ Szerkesztve ]

(#43624) Moby válasza krx21 (#43618) üzenetére


Moby
addikt

Élesebb nem lesz, pláne az lcd-ken, ahol a pixelfrissítést még a 60fps is szétüti, meg a sample-and-hold kijelzőkön amúgy sem látod az élesebbet, még ha esetleg képes is rá (ahhoz BFI kellene). Itt leginkább arról van szó, hogy gyors mozgásnál több fázis fog megjelenni, ami a kompetitív játékoknál előny. Meg egyébként is jobb a több fázis.

(#43625) tboy93 válasza Sipi458 (#43623) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nyugtasson a tudat, alza felől szerintem még nagyobb a bizonytalanság :D Random törlik az előrendeléseket, nem adnak semmi infót stb. Októberben adtam le ott az előrendelésem, de utólag belegondolva jobban jártam volna én is a KV-val. Egyedül a 2 év gari miatt adtam le az alzánál, mert akkor még csak náluk volt alapból 2 év rá, idén meg már mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#43626) Moby válasza tboy93 (#43625) üzenetére


Moby
addikt

Szeptember 17-i rendelésem még bent van az alzánál. Miben bíztok náluk? :D

(#43627) tboy93 válasza Moby (#43626) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát én abban bízok, hogy mondjuk az októberben leadott rendelésemet márciusig ki tudják majd szolgálni :D

(#43628) Sipi458 válasza Moby (#43626) üzenetére


Sipi458
tag

Ez az undormany, hogy Neked pl. szeptemberi rendelesed bent van, valaki meg mar a kesobbit is kezhezkapta. Ezt az egeszet a sony nagyon elszurta szerintem. Gonosz leszek, de valami fele sorrendet kellett volna kialakitani szerintem. Pl. aki fanatikus vagy hardcore ps4 gamer az elobb kapjon, mint akinek az elso konzolja lesz. (Mert annak a ps4 is egy hatalmas elmeny tud lenni) A hardcore ps4 jatekos meg mar raszolgalt a husegevel es a rengeteg elkoltott penzevel. Pl. trofeak alapjan lehetett volna valami sorrendet kialakitani. Tudom a sonynak mindegy ki adja a penzt. Meg talan kevesebb nyereszkedo lenne, en speciel pont a fanatikusoktol kevesbe sajnalnam ha ne adj isten nyereszkedni akarnanak, mint az olyantol aki csak azert vette, hogy nyerjen rajta, de be se kapcsolna, mert hidegen hagyja.

(#43629) KoNZoLik@ válasza Moby (#43610) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem sem jeleztek semmit ,csak a mai napon reggel pityegett a telefon, hogy pénzt kaptam😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#43630) KoNZoLik@ válasza Sipi458 (#43628) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Úristen ember hol élsz😂 Sorrend az alapján amit le írtál? Mire fel,hogy te nagyobb kocka vagy mint a szomszéd Józsi akkor te előbb kapjál bármit is, vicc vagy komolyan...ez alapján akkor nekem kb megjelenés előtt kellett volna kapjak ingyen egy Ps5 gépet, amennyi pénzt elköltöttem náluk a 25 év alatt, még a trófeák alapján ami 10000 felett van😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#43631) zola09 válasza Sipi458 (#43628) üzenetére


zola09
aktív tag

Nem hinnem, hogy a felborult sorrend a sony hibaja, nem direktben toluk vasarolod a gepet. A tobbihez meg: :Y

(#43632) Kendek válasza Sipi458 (#43628) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez azért alakult így, mert volt olyan bolt amelyik már jóval korábban is vett fel előrendeléseket, és azokat szigorúan sorrendben szolgálják ki. Ilyen helyen hiába rendeltél elő mikor megindult hivatalosan, mert előtted már több ezren megtették, és konzol meg jóval kevesebb érkezett.
Viszont több bolt meg csak akkor és addig engedte a rendelést, amikor és ameddig a készlet tartott. Ilyen helyeken simán be lehetett előzni azokat akik a másiknál rendeltek elő.

<-ƘƘ->

(#43633) dinostaRR válasza KoNZoLik@ (#43630) üzenetére


dinostaRR
tag

Szerintem meg legyen lottó mint Japánban :DDD

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#43634) Sipi458 válasza KoNZoLik@ (#43630) üzenetére


Sipi458
tag

Szerintem a te altalad kockanak nevezett valaki tobb penzt hoz a sony konyhajara (annak tobb jatekot es tobb kiegeszitot tud eladni) , mint az aki megveszi elso konzolnak es heti 1x ket orara bekapcsolja vagy csak a fifaval jatszik, vagy csak megveszi, de esze agaban sincs meg bekapcsolni se, mert csak eladasra vette. Szoval szerintem nagyon nem mindegy nekik kinek adja el elsonek. Mert az egyik addigra sok jatekot megvesz, mig a masik csak egyet-kettot vagy bontatlanul tarolja.

(#43635) Moby válasza Sipi458 (#43628) üzenetére


Moby
addikt

Az alzától nem kapott senki későbbi rendelést kézhez. Máshol kaptak gépet. Nekem is van gépem KV-tól. Ismerősi körben vadásznak többen is gépre, nekik vannak fenntartva, hátha beüt. Egyébként van sorrend: rendelési sorrend.

(#43636) Moby válasza KoNZoLik@ (#43629) üzenetére


Moby
addikt

De a fiókodról gondolom levették korábban.

(#43637) bandi0000 válasza vonSux (#43587) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igen arra is gondoltam, tuti garivesztés nélkül ki lehet csavarni a ventit?

Láttam, hogy a csatija le van ragasztva, akkor csak nem lehet garivesztés nélkül ventit cserélni nem?

Xbox One: bandymnc

(#43638) japunk válasza Sipi458 (#43628) üzenetére


japunk
aktív tag

Rövid és tömény válaszom erre az agymenésre: :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

The owls are not what they seem.

(#43639) Kendek válasza Sipi458 (#43634) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van ahol ez működik (az USA-ban volt ilyen, hogy lehetett jelentkezni rá és elbírálták), de itthon minden viszonteladókon keresztül megy. Gyakorlatilag semmit sem lehet közvetlen a gyártótól rendelni, csak boltokon keresztül. Ilyenformán pedig kivitelezhetetlen lenne ez az elképzelés.

<-ƘƘ->

(#43640) KoNZoLik@ válasza Moby (#43636) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem, és az a durva,hogy még mindig ott van most néztem :Y De nem merem letölteni, dehogy valami baj legyen...

Szerk: na most frissült a dolog és most már nincs ott!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 824 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#43641) sting2 válasza Sipi458 (#43634) üzenetére


sting2
addikt

Van valami abban amit írsz, de sajnos jobb modellt mint amit az " előleges üzletek" vitték végig, nem lehet egyenlőre a gyakorlatba ültetni.
Itt most mindenki konzolozni akart az év végén, a PC-s, az X - s, a PS - es, és a kalmárok is..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#43642) Kendek válasza bandi0000 (#43637) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Négy csavar fogja a ventit, amiket Security Torx segítségével tudsz kicsavarni. Utána simán ki tudod húzni, mert a vezetéke enged annyit, szóval nem kell feltétlen az alaplapról lehúzni. Az egyik csavart némileg fedi a szellőzőrács, de azt viszont le tudod pattintani, és utána már hozzáférhető.

<-ƘƘ->

(#43643) nanorambo válasza Sipi458 (#43628) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen kicsit vicces ez az állapot 2021-ben, hogy hónapokig nincs készlet egy termékből, de igazából egy komoly játék van ami csak ps5 re jelent meg. Ezen kívül tényleg csak a teljesítmény és az újdonság varázsa van. Szerintem kibírható az a plusz pár hónap egy ps4 pro val is.
Ha mondjuk őszre sem lesz rendesen konzol, akkor azt szerintem már a sony is megérezné anyagilag.

Emlékszem voltak olyan hírek hogy majd mennyire figyelni fognak hogy egy ember max csak kettő ps5 öt vehessen. Nyilván kivitelezhetetlen. Jöttek is a hírek hogy egy csoport bezsákolt többszáz ps-t és abból elnek hogy triplaáron adják. :DD

[ Szerkesztve ]

(#43644) tboy93 válasza nanorambo (#43643) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha mondjuk őszre sem lesz rendesen konzol

Erről azért nincs szó, idén 16-18 millió példányt fognak legyártani. Az már egy másik kérdés, hogy hazánkba ebből mennyi fog érkezni.

TrollModeON:
Bár ha arányosítom, hogy a 3.4 millió darabból kaptunk max 1500-at első körben, akkor a 18 millióból jönni fog idén vagy 8.000 db, az már pont elég is lesz a tavaly felvett előrendelések felének kiszolgálására ;] Szóval no para, szerintem 2023-24 környékén már mindenkinek jut majd konzol aki előrendelte mostanáig :P

[ Szerkesztve ]

(#43645) kovsol válasza Sipi458 (#43628) üzenetére


kovsol
titán

Jelenleg a PS4 játékokkal való kompatibilitás miatt veszik sokan, nem pedig a maréknyi PS5 játék miatt. Aki most megveszi a gépet első konzolnak az jól bevásárol a PS4 címekből.
Nem vagyok benne biztos, hogy az hozna több pénzt, hogy valaki vesz 3 PS5 játékot, vagy vesz tucatnyi régebbi játékot, frissen előfizet PS+ -ra stb.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#43646) uhhKinos válasza kovsol (#43645) üzenetére


uhhKinos
csendes tag

Tucatnyi régebbi játékot adnak nagyon olcsón a collectionös cuccban nem?

(#43647) kovsol válasza uhhKinos (#43646) üzenetére


kovsol
titán

Igen, de ezen kívül rengeteg más játék van amit érdemes még kijátszani annak aki frissen szállt be a playstation világába.
Maga a PS collection megléte is arra utal, hogy a friss emberekre építenek, és ez egy extra csalogató dolog.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#43648) Sipi458 válasza uhhKinos (#43646) üzenetére


Sipi458
tag

Na ez az, hogy azok ingyenesek. Nem tudom elkepzelni, hogy tul sok ps4 jatekot vennenek ujonnan azon a collectionon kivul.

(#43649) Madwe válasza Sipi458 (#43628) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mi köze a sonynak ahhoz hogy mit csinál az alza :F a maradék részére nem reagálnék annyira brainfuck

(#43650) Madwe válasza Sipi458 (#43648) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pont a fentebbi állításod cáfolod ezzel - az általad favorizált hc gamer akinek már az összes ps4 cím megvan ami érdekli ps5re kevés címet vesz, míg az akinek új ez az bevásárolhat visszafele is, azaz tökéletesen bebizonyítottad miért áll gyenge lábakon a nagy aki hc gamer több pénzt költ ps5re jelenleg állításod :C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.