Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) Moby válasza #20411392 (#16891) üzenetére


Moby
addikt

Mindegy, kár bele a szó. Ő most küldetésben van, és bebizonyítja, hogy a KV, de minimum mindenki más is hazudik :DDD

(#16902) CptAdamica válasza #44275968 (#16885) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ember, engedd már el a témát. Ott van a Média Márkt, Aqua, Ipon, figyeld őket, biztos lesz nálunk is előrendelés és némi készet.

Megyen!

(#16903) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Gyerekek még mindig egy fucking konzolról beszélünk! Ne menjünk már egy bizonyos szint alá... :C

(#16904) winery


winery
aktív tag

Chuck Norris ma rendelte és már meg is kapta :D
kétszer :B

(#16905) Mike válasza #44275968 (#16885) üzenetére


Mike
veterán

köszi :C
van műsor

(#16906) Mike válasza winery (#16904) üzenetére


Mike
veterán

a ps6ot

(#16907) S e t h válasza winery (#16904) üzenetére


S e t h
nagyúr

De nála a ps5 exkluzív játékok is mennek ps4-en.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16908) Imilenni válasza #44275968 (#16885) üzenetére


Imilenni
addikt

A főd meg lapos.

Lehet egyszerűbb lenne fagyasztani a topicot, aztán nov. 12 én újra nyitni :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#16909) Televan74


Televan74
nagyúr

Nem kell hibáztatni senkit és semmit. Van akinek jutott a premier készletből és van akinek nem. Sokkal jobb lett volna ha mindenki a bejelentés napja után csaphatott volna le az első készletekre.
Ezt a kör dumát sem értem, ezzel is csak húzzák néhány ember agyát. Nincs első meg második kör. Elfogyott és kész. Majd 2021 -ben jelentkeznek és akkor megkérdezik hogy még érdekel e.
Azzal is hibát követtek el sokan hogy írogatták hogy kinek milyen dátummal ment az előrendelés. Nem kellett volna, neki lesz és ott pont a történet végén.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#16910) Zoleee83 válasza Imilenni (#16908) üzenetére


Zoleee83
addikt

De a napokban pár darwin díjas megpróbált megint eljutni a szélére, aztán végül hazarepültek. :DDD:DDD:DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#16911) Steve1207


Steve1207
veterán

First PS5 photos show just how big Sony’s next-gen console truly is vótmá'? Átfutva nem láttam. Van benne egy pdf doksi, ott még több oldalról megtekinthető, akár a kontroller is.

[ Szerkesztve ]

.

(#16912) ProEvoFan válasza Tomtailor85 (#16595) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Közben emailban is jött a hírlevél.
A PS5 előrendelés promóban ott van a konzol képe és benne a 2020.11.19. dátum.
Szóval lehet hogy premier kapható lesz náluk is.Mindenesetre akinek nagyon kell annak egy próbát megér.Én előrendeltem, plusz két év garanciával.Ha hívnak boldog leszek, ha nem, akkor így jártam.Lesz majd később.

(#16913) Tomtailor85 válasza ProEvoFan (#16912) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Honnan rendelted elő?

(#16914) Szilágyi84 válasza Neoteric (#16890) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Ja igen azt elfelejtettem említeni hogy lemezest de a digitálisat nem is értem ilyen játék árak mellett mondjuk ha ugyan így 20 ezer lenne a játék akkor is csak lemezeset vennék

(#16915) rayman2006 válasza ProEvoFan (#16912) üzenetére


rayman2006
tag

Én tegnap déután rendeltem Edigitalnál.
Akkor még kosárba gomb volt,nem előjegyzés és szállítás dátum 11.19-volt kiírva.
Vissza is igazolták sikeres rendelés és uttána beszálításra vár email jött.
Rendelésnél ezt látom:

Később már előjegyzésbe ment át,lehet itt is elfogyott a készlet.

[ Szerkesztve ]

(#16916) ProEvoFan válasza rayman2006 (#16915) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nálam csak az előjegyzés menüpontban van a gép.

(#16917) Deck válasza ProEvoFan (#16916) üzenetére


Deck
titán

Nekem is.

PS5

(#16918) Kendek válasza Televan74 (#16909) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igazából már ott el van cseszve, hogy túl kicsi lesz a kezdőkészlet ami érkezik. Többre lenne igény, és ezen az sem változtat ha mindenhol egyszerre indult volna az előrendelés, vagy indulna premierkor a vásárlás. Mindenkinek akkor sem jutna, szóval nem a koncepcióhibás érdekel gombos megoldással van itt alapvetően a probléma. Aki nem tudott emiatt konzolt foglalózni az persze bosszankodik rajta és jogosan, viszont a sz@r helyzet az, hogy ha az egyiknek jut, akkor a másiknak nem. Ez van, és erről nem Ricsi tehet, KV vagy a többi bolt.

<-ƘƘ->

(#16919) predakon


predakon
őstag

Azt tudja valaki, hogy KV Ricsi miért fejezte be a vlogolást?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#16920) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Life, Uh, Finds A Way

(#16921) sittes79 válasza Neoteric (#16890) üzenetére


sittes79
addikt

Bocsánat ha gondot okoztam, igen egy barátom nevére ment.

(#16922) tboy93 válasza predakon (#16919) üzenetére


tboy93
nagyúr

Volt valami egészségügyi problémája, nem tudom az megoldodott-e...

(#16923) sp8787 válasza predakon (#16919) üzenetére


sp8787
addikt

Szegyeneben mert nem tudta megverni Papa-t! ;]

Vagyafenetudjamirolvanszo

(#16924) WaterWave válasza predakon (#16919) üzenetére


WaterWave
veterán

Lehet elment dolgozni, van normális munkahelye...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#16925) Deck válasza predakon (#16919) üzenetére


Deck
titán

Biztos a DS3-al játszik vagy Nioh-zik. Most talán a tv is megússza.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#16926) Imilenni válasza predakon (#16919) üzenetére


Imilenni
addikt

Könnyen ki lehet égni szerintem, nagyon sok hater van, főleg a magyarok között.
Megélni se nagyon tudsz itthon belőle..

Press "F" to pay respects.

(#16927) tarti19 válasza Moby (#16583) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem tudom, ugyanis hivatalosan csak a CX kapta meg az erre vonatkozó szoftveres frissítést. Hiába van hw alapon benne, ha azt a kaput tudatosan zárva tartja az LG, hiszen így marad egy ütős érv jelenlegi tévé mellett. Bár remélem igazad van, mert nem én vagyok a legnagyobb szakértő, szóval nagy örömmel nyugtáznám. :)

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#16928) Moby válasza hombre[EU] (#16920) üzenetére


Moby
addikt

Ez honnan van?

(#16929) icemad válasza Imilenni (#16926) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egy jól "menő" magyar vlogger 5-10 millió forintot keres havonta. Persze ebben a celebek is benne vannak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#16930) Moby válasza tarti19 (#16927) üzenetére


Moby
addikt

Így van, a C9 nem kapta a freesyncet, ebben tökéletesen igazad van. De ez a konzoloknál nem probléma, mert azok VRR-t használnak, nem freesyncet. Ez maximum az amd kártyával rendelkező pécéseknek probléma.

/a VRR és a freesync ugyamazt a problémát oldja meg szinte ugyanúgy, csak a freesync egy HDMI szabványon kívüli megoldása az AMD-nek, a VRR pedig a HDMI(2.1)-ben szabványosított megoldás ugyanarra.

[ Szerkesztve ]

(#16931) predakon válasza Imilenni (#16926) üzenetére


predakon
őstag

A megélhetéssel talán nincs problémája ha esetleg kv Ricsi az a Varga Richárd Gusztáv aki a több mint 3,5mrd bevételt generáló konzolvilág egyedüli tulajdonosa (legalábbis a nemzeti cégtár szerint). RESTART-COMP Kft
https://www.ceginformacio.hu/cr9318613420_EN

Közben ráeszméltem, hogy Elite topikgazda valóban Richárd (lehet). Ha igen akkor sok boldogságot az első házassági évfordulóhoz :) Így már értem a teslat az aláírásodban, szép fehér :)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#16932) Scarletiel válasza Imilenni (#16926) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Csak miért a pénzért kell valakinek vlogolnia? Szerintem ezt úgy érdemes csinálni, hogy azért teszed mert szereted. A pénz meg grátisz. Nyilván ez a full time vloggerkedés idehaza csak 1-2 csatornának/embernek jövedelmező és veszett sok munka van benne, de nem a mi piacunk még ez.

Ugyanígy itt fent említették a gamer lányokat is, ki kit követ, de szerintem és bár ez nagyon sztereotíp de ezen hölgyek jelentős része (nem mind) azzal keres pénzt, hogy csinosan (nem tits stream) kiteszi magát és játszik valamin, a férfiakban meg szimpátiát vált ki és mennek a kisebb nagyobb donációk. Van persze aki komolyan azért csinálja mert szeret social médiázni meg játszani, de megnézném hány leányt vesztenénk el, akikről mindenki azt mondja, hogy ő "nem olyan" ha betiltanák a stream donation-t. :U

(#16933) hombre[EU] válasza Moby (#16928) üzenetére


hombre[EU]
veterán

offisöl

Life, Uh, Finds A Way

(#16934) Moby válasza hombre[EU] (#16933) üzenetére


Moby
addikt

Köszi! Eszembe sem jutott megnézni ott :)

(#16935) sittes79 válasza predakon (#16931) üzenetére


sittes79
addikt

Akkor ezért nem streamel, youtuberkedik már vagyis nem látom, csak ül a rakás lovettan, jól teszi.

(#16936) stickermajom válasza Televan74 (#16909) üzenetére


stickermajom
addikt

"Sokkal jobb lett volna ha mindenki a bejelentés napja után csaphatott volna le az első készletekre."

Akkor meg az lett volna a baj, hogy demiértfogyottel, miértlassúazoldal, stb. lásd bármelyik Black Friday topik.

(#16937) #39449504


#39449504
törölt tag

(#16938) l.skywalker válasza #44275968 (#16885) üzenetére


l.skywalker
félisten

Gondolkozz mielőtt hangulatot keltesz. Ő lemezeset rendelt én digitálisat. A lemezes már elfogyott a júniusi előrendelőknek már nem jutott lemezes gép, ha azt rendelt elő, akkor nem is hívták.

Ez mérgezi a közeget és állítja be a bolt képviselőjét rossz fényben, a figyelmetlenség, a tudatlanság vagy a tudatos rosszindulat. Hányinger.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16939) predakon


predakon
őstag

PS4 media markt debütálás videót láttátok már? Mint a horde a days goneban.
[link]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#16940) Sordoran válasza predakon (#16939) üzenetére


Sordoran
addikt

És ilyenben nem lesz részem. :( E helyett ülök majd az irodában, dél körül hív a futár hogy csomagom jött, lemegyek érte, kifizetem, átveszem, majd dolgozok tovább 4-ig. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#16941) Mizol29 válasza predakon (#16939) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ez beteg nagyon

(#16942) l.skywalker


l.skywalker
félisten

PS5 Game File Sizes Revealed, And They Are Huge

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16943) zozika84 válasza #39449504 (#16937) üzenetére


zozika84
őstag

:C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#16944) Televan74 válasza predakon (#16939) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szörnyű mikor egy tárgy birtoklása ennyire nagy káoszt okoz! :W

Ezért is jobb az online előrendelés, legalább nem taposnak agyon. Még ha nem jut, akkor is ép bőrrel megúszom. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#16945) hombre[EU] válasza l.skywalker (#16942) üzenetére


hombre[EU]
veterán

huge? 50-60gb...standard méret

Life, Uh, Finds A Way

(#16946) RudY


RudY
addikt

Shuhei Yoshida
PlayStation Plus Collection is no Xbox Game Pass for PS5, but it is the next best thing
[link]
+
[link]

What separates the PlayStation Plus Collection from Xbox Game Pass, however, is Sony's confirmation that you won't see new PS5 exclusives being added to the library synchronously with their day one release, nor will the collection ever expand to the daunting breadth of titles that now make up Xbox Game Pass' portfolio.

That's no bad thing, however. It allows for a more carefully curated selection, one which guarantees quality of product no matter which game you decide to download to your platform, while also ensuring PlayStation Now still has relevance for those who want to delve even deeper into the back catalogue of PlayStation's past, present, and future.

So, no, the PlayStation Plus Collection is not the PS5's Game Pass' equivalent that perhaps some were hoping for, and I wouldn't dare suggest it's a better or more valuable alternative to Microsoft's frankly ludicrous subscription service.

[ Szerkesztve ]

(#16947) Scarletiel válasza hombre[EU] (#16945) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Így van ebből elfér 10 játék kényelmesen a gépen. Szerintem nem gáz :)

(#16948) Moby válasza RudY (#16946) üzenetére


Moby
addikt

Best thing azoknak, akiknek kimaradt a ps4. Nekem ebből csak az nincs meg, ami nem is érdekelt (3 cím). Minden mást megvettem, illetve ők is adták egy részét már psplusban.

(#16949) RudY válasza Moby (#16948) üzenetére


RudY
addikt

Így van, nekik nagyon jól jön, de legalább valamennyire már tisztázták, hogy azért nem feltétlenül kell ezt megszokni. :U

(#16950) hombre[EU] válasza RudY (#16946) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem panaszkodok,mert ingyen van...de szerintem jobb ötlet lett volna,ha a PlusCollection (fōleg) multi játékokból áll mivel Plus kell hozzá...
pl. ha volna benne 2-3 cod,meg 2-3 bf és ha multizni van kedvem csak befizetek rá 1-2hónapra és tolom.nem kell még plussz megvenni a codot vagy ea accesst

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.