Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151801) ρσгτσ válasza Gaben360 (#151800) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Másképp már nem fogod megvenni a Driveclub -ot, csak lemezen. Nem kerül vissza a store -ba, így az előfizetési rendszerbe sem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#151802) republic666


republic666
junior tag

A TERADOWN már tölthető, viszon nekem kettévágja képernyőt és villog.....ha kilépek belőle visszaáll a rend.

2025-ben jár le az Alza kedvezményel vett előfizum, sztem nem hosszabítok.

1987 C64 1996 SEGA MD 1998 PS1 2002 PS2 2004 PC 2022 PS5

(#151803) Tatyla válasza BBenceTM (#151792) üzenetére


Tatyla
őstag

Xbox gold színvonal,hogy az orruk tekeredjen a nyakukra azoknak akik ezeket gondolták "extra" játéknak...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#151804) Wesder válasza Tatyla (#151803) üzenetére


Wesder
félisten

Van azèrt ott jó játék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151805) Elderath


Elderath
őstag

Suicide Squad: Kill the Justice League - Suicide Squad Insider 01 - Story & Gameplay

Valamivel jobb prezentáció, mint a state of playes. Coop meg gaas fókusz miatt még mindig dühös vagyok, de az átvezetők jól néznek ki, meg a traversal funnak néz ki. Meglátjuk... mindenesetre 9 év után nagy csalódás

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#151806) cyberkind válasza Elderath (#151805) üzenetére


cyberkind
félisten

9 év, és olyan játékok után, ez gyenge, és nagyon kevés.

Paranormal Cocktivity

(#151807) Bad Pritt válasza Elderath (#151805) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sokkal jobban néz ki, mint az előző borzalom.
De persze fontosak a boomer kommentek, régenmindenjobbvót (pedig nem volt). :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151808) F-ECT$ válasza BBenceTM (#151792) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó ez a Teardown?

Dive ever, work never.

(#151809) cyberkind válasza Bad Pritt (#151807) üzenetére


cyberkind
félisten

Wut, az Arkham Knight a mai napig megállja a helyét, talán a gameplay az, ami egy kicsit kopottas, na ehhez képest én semmi pozitívumot nem találok az új játékukban, de ennek köze van ahhoz is, ahogy a Warner szeretne, illetve fog bánni a gaming részleggel, és ez még csak előszele a dolgoknak.

De mondhatnám azt is, hogy ami anno volt a Rocksteady, az most az Insomniac.

Amúgy ha már a régen minden jobb vót a téma, durva jó a Robocop játék! :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#151810) bastya2100


bastya2100
tag

Sziasztok, mi ez a ps plus/extra felhozatal? Felháborító, mióta emeltek az árán, nem jelent meg egy értelmes játék..kár, hogy egy évest vettem...

(#151811) Bad Pritt válasza cyberkind (#151809) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, és? Ez nem egy Arkham játék lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151812) cyberkind válasza Bad Pritt (#151811) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, sajnos ez látszik, ugribugri mindenhova, majd lelőni mindent aki nem velünk van és mozog, tiszta Fortnite, mint a Warner féle live service game előszele. :))

Bad Pritt
Igen, sajnos ez is igaz, én valami mást vártam, akár, egy Superman játékot, de bármi hasonlót, amit addig építettek, de abban ugye nincs elég pénz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#151813) Bad Pritt válasza cyberkind (#151812) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Legalább nem kell időt pazarolnod rá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151814) Tatyla válasza Wesder (#151804) üzenetére


Tatyla
őstag

Melyik is?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#151815) Wesder válasza Tatyla (#151814) üzenetére


Wesder
félisten

Pl a Superliminal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151816) Sliderxy válasza _drk (#151784) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Most elővettem a játékot, kemény 15 perc után már ott tartok, ahol Overgrown Ruins a másik arcát mutatja. Ugye ez az a "mentési pont" a játékban ahonnan egy vesztett run után már nem a legelejéről kezdünk.
Mondjuk ebben van szerencse is bőven, mert kb. két szoba után lehetőségem volt biome-ot ugrani és a következőben volt egy szoba ahol ott volt az a gép (most nem jut eszembe a neve) amibe belenézve lehet váltani Overgrown Ruins két állapota között.
Az első biome-ban egyébként én nem tapasztaltam abban a pár szobában amiben jártam nagyon extrém ellenfeleket, de az általad említett fa lények valóban jelen voltak egy felsőbb szinten, plusz azok a denevérszerű dögök. A piros plazmából kialakuló dögök is ahogy korábban, most is jelen voltak.
Igazából én nem éreztem, hogy nehezebb lenne a játék, de majd még játszom vele, most megjött a kedvem hozzá. :K

(#151817) Cranium


Cranium
tag

Sziasztok, lehet irtak, de Intersparban 199.999 FT PS5 lemezes 2 db joyyal

(#151818) BBenceTM


BBenceTM
csendes tag

(#151819) _drk válasza Sliderxy (#151816) üzenetére


_drk
őstag

Már most délután sikerült. Bio3ig jutottam, bár a 2est nagyrészt át ugrottam.
Már az elején nagyon megtolt a játék szerencsére, pár száz obim volt már 3 szoba után.
Hát megoldható, csak sokkal extrémebb.

Egyébként még új fegyvert is oldottam ki, az a mérgező disc még nem volt meg. Most utána is olvasok mivel érdemes menni és milyen artifactre kell pályázni.

(#151820) bordi10 válasza Cranium (#151817) üzenetére


bordi10
senior tag

BestBytenál+Alzánál is ennyi :K

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#151821) zsotesz81 válasza _drk (#151819) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Nekem az Electropylon Driver vált be leginkább, pylon web, finisher traitekkel.

(#151822) Frod válasza Elderath (#151805) üzenetére


Frod
addikt

Valóban jobb prezi volt, mint az a legutóbbi égés, és egyelőre direkt a jobb részeit emelik ki (sztori, átvezetők), de arról nem győztek meg, hogy a gameplay mennyire lesz hígítva sablon ow bűntényekkel, stb.
A live service részét pedig kerülték, mint macska a forró tetőt. Végülis én az Avengerst is élveztem egy 30 órán át, ez is lehet működni fog, de míg anno preordert fontolgattam (még az első bemutató előtt) azt már eljátszották.

Do you see the white shadow?

(#151823) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Kingston fury regegade megfelelo valasztas a tarhely bovitesere? [link]

(#151824) Peat76 válasza BUZZLGHTYR (#151823) üzenetére


Peat76
őstag

Persze hogy jó..

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#151825) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tavaly év elején jelentették be, jön konzolokra is. Project LLL, az NCSOFT egyik új játéka. Looter shooter MMO fanoknak érdekes lehet, az biztos hogy a látvánnyal nincs gond, más kérdés, hogy fél tucat más alkotás jut róla az eszembe :D (Division-Warframe-Destiny-Titanfall-The Firs Descendant-Anthem)

Project LLL trailer (G-STAR 2023)

Live-Die-Respawn

(#151826) .LnB válasza oriic (#151825) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd ha egy is megjelenik ezekből a kínai csoda grafikájú játékokból, és valóban jó lesz, akkor elhiszem. De 0:51-nél szaladt ki a számon a "kamu" szó akaratlanul is a videó láttán. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151827) .LnB válasza Elderath (#151805) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aztaa! Hogy mosolyognak a devek a videóban. Na náluk tuti nem volt túlóra, túlhajtás, meg feszített tempó a fejlesztés alatt. Olyan happy mindenki! Még az se érdekli őket, hogy ezer éve készítik ezt a játékot, és halasztgatják... ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151828) M3oH válasza .LnB (#151826) üzenetére


M3oH
addikt

Koreai :) És NCSoft már tett le pár jo mmot az asztalra.
De az ötlet nem túl egyedi az tény.

(#151829) ρσгτσ válasza M3oH (#151828) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pontosan. Erre azért én is kíváncsi leszek.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#151830) Stauffenberg válasza belan (#151722) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mielőtt beleugrasz és nagy reményeket fűzöl hozzá:

Éppen szervizben van a nagy asztali monitorom amit a PS5-höz (is) használok, szóval a MacBookomra streamelve játszom RDR2-t a PS Remote appal. A kijelző sokkal nagyobb, PS5 kontrollert gond nélkül csatlakoztattam (amivel egy Portal tulaj is kötelezően rendelkezik). Oké ezt nem veszem elő a tömegközlekedésen, de elmondom mi a gondom:

Még a minimális késleltetésű, jó minőségű otthoni belső AC Wi-Fi hálózaton (PS5 kábellel csatlakozik) is csak 5 Ghz-en tudtam elérni kb okés késleltetést a streamelt képben. Mondjuk egy Dark Soulst nem játszanék így, de egy lassabb tempójú játékot, mint az RDR2 igen. De amint átváltottam 2,4 Ghz módba, már annyira nagy lett a késleltetés, ami nekem nagyon zavaró volt.

El tudom képzelni, hogy ha a késleltetésre rárakódik még a távoli kapcsolat miatti latency/ping, akkor ott végleg elveszíti az értelmét ez a kütyü.

Azt javaslom, ha van laptopod, teszteld azzal előbb a távoli játékot, mielőtt pénzt adsz ki a Portal-ért. Nekem itthoni játékra tök jó a laptop, nem kell kézben tartanom egy képernyőt, csak az ölembe veszem a laptopot és a megszokott kontrollerrel használom.

(#151831) .LnB válasza M3oH (#151828) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miket?
A Lineage-et ők csinálták?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151832) Bad Pritt válasza .LnB (#151831) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lineage 1-2, Guild Wars 1-2, Aion.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151833) .LnB válasza Bad Pritt (#151832) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, akkor leesett. Elsőre nem jutott eszembe, hogy kik is ők.
Oké, ezek valóban létező/működő játékok.

De mostanság olyan trailereket mutatnak ezek a kínaiak, hogy én nem hiszem el, hogy ezek nem kamuk. Főleg ismerve a konzolok erejét. Mert PC-n biztos van az a gép ahol ezek így fognak kinézni, de konzolon kétlem..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151834) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Project Mugen trailer

Ma jött velem szembe. Ha eltekintünk attól, hogy a movement kimeríti a pofátlan lopás fogalmát (talán ismerős lesz, hogy honnan loptak. :D), akkor elég ígéretesnek tűnik. Nem sok infót találtam róla. oriic azt mondja, hogy elvileg PS4/PS5-re is jön.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151835) 30z.Samu válasza .LnB (#151834) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha ez így fog kinézni, akkor Jesus...must have. Legalábbis eddig érdekesnek tűnik.

Sic Parvis Magna

(#151836) Wesder válasza .LnB (#151834) üzenetére


Wesder
félisten

Tiszta Sunset Overdrive.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151837) Mephike válasza Bad Pritt (#151832) üzenetére


Mephike
senior tag

A Guild Wars játékokat az ArenaNet csinálta, az NCSoft csak kiadó volt ott. De ugyanakkor ez nem oszt-szoroz ez a játék tényleg jól fog kinézni.

(#151838) _drk válasza .LnB (#151833) üzenetére


_drk
őstag

Pedig valahogy így képzeltük el a next gent pár éve. :DDD
Nem baj, majd PS6nál ilyen lesz!

(#151839) ρσгτσ válasza Mephike (#151837) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tulajdonképpen NCSoft játéknak nevezhető már az első rész is, mert addigra már bőven felvásárolták az ArenaNet -et. Tehát lehet annak tekinteni.

Nem sokáig működött önállóan.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#151840) .LnB válasza _drk (#151838) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így képzeltük, aztán arcba vert a valóság, a maga 30fps-ével, és randaságával. Bár még PS5-ön nem is vészes a helyzet. Az exekre nem nagyon lehet panasz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151841) Mephike válasza .LnB (#151840) üzenetére


Mephike
senior tag

Ott csak az exek mennyiségére lehet panasz és még a jövő év sem fog elárasztani minket. Sőt meg fogjuk inni a levét annak a hibás döntésnek is (pár év múlva), amit az utóbbi időben hoztak. (Lásd Naughty Dog csapatát.)

(#151842) marinea2 válasza Mephike (#151841) üzenetére


marinea2
addikt

Milyen hibas dontest hozott a ND?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#151843) 30z.Samu válasza marinea2 (#151842) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hogy nincs több Uncharted. :O

Sic Parvis Magna

(#151844) F-ECT$ válasza marinea2 (#151842) üzenetére


F-ECT$
titán

Beleöltek 2-3 évet egy live service játékba (TLoU világában játszódó multiplayer), ami nem fog megjelenni.

Dive ever, work never.

(#151845) RangerFox válasza F-ECT$ (#151844) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez már fix, hogy nem jelenik meg?

(#151846) Wesder válasza marinea2 (#151842) üzenetére


Wesder
félisten

Nem a ND, hanem a Sony. 12 GaaS játék 2026-ig, aminek a fele el lett tolva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151847) Frod válasza marinea2 (#151842) üzenetére


Frod
addikt

Nem ők hozták, inkább a Sony.

Do you see the white shadow?

(#151848) .LnB válasza Wesder (#151846) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ő sem azt írta, hogy az ND hozott volna rossz döntéseket.

Hát majd most a live serice játékok helyett, öszpontosíthatnak a mobil gamingre. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151849) marinea2


marinea2
addikt

Mondjuk ezt nem is banom, koncentraljanak csak a PART3-ra szepen :D :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#151850) polonic válasza .LnB (#151834) üzenetére


polonic
félisten

Pókember kopi? Amúgy jól néz ki.
De ez miez? Fogalmam se nincsen ezekről az anime karakterekről és játékokról.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.