Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151351) 30z.Samu válasza markknight (#151349) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi, most nézem én is. 90k-ért Jesus...Lehet ezért esett most akkorát a Sony részvény, meglátták az árakat és a publikum felháborodott hogy "Hülyék ezek bazze??" :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#151352) frankdelgado válasza 30z.Samu (#151343) üzenetére


frankdelgado
őstag

Jól néz ki az agybadugós, de én két konzolos makiként lehet inkább ezt próbálnám [link]
(Az xboxos verzió jó ps-hez is)

(#151353) markknight válasza 30z.Samu (#151351) üzenetére


markknight
veterán

Ugye van a Sonynak egy csomó earbuds-a egyébként, csak erre rá van nyomva, hogy playstation meg egy-két dolog más benne. Nyilván itt is meg kell szépen fizetni az adót, amúgy az usa ára (asszem 200 usd) tekintve az ottani GDP-t nem olyan rossz, sőt. Inkább jó.

(#151354) raveinT válasza Xaels (#151346) üzenetére


raveinT
tag

Azt bevallom nem tudtam, de attól még ugyanazt gondolom róla. Ha a kontrollert ami szintén tud hangot adni/venni meg lehet oldani külön bedugós dongle nélkül, akkor ezt is meg lehetett volna.

(#151355) MunezXBK válasza republic666 (#151337) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Érdemes, nem könnyen fogod megunni.

(#151356) Fox Mulder válasza frankdelgado (#151352) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Az a baj vele és mindegyik ilyen fülbe dugós genyóval , hogy 4 órát bír az akkumulátor, mindezt azt hiszem 50% hangerőnél csak játék alatt / ezek a gyári értékek / tehát ha party-ban vagy akkor ez az érték kevesebb is lehet. Főleg ha beleszámoljuk az akkumulátor degradációját akkor ez idővel egyre kevesebb.

(#151357) lo_jo válasza markknight (#151353) üzenetére


lo_jo
senior tag

De mindegyik earbuds csak BT, amit multihoz nem nagyon fogsz használni, mert nem akarsz mono játékhangot a mikrofon mellett. Telefonálni meg meetingelni jó a BT, ott nem szól közben a játék is. A rádiós és főleg a párhuzamosan rádiós és BT csatlakozásnak minden gyártónál felára van. A 200 dollár meg tényleg nem vészes érte, de pl. pont a játékra “tervezett” earbuds esetén nem igazán értem a tok akksijával “villogást”. Telefonálni még van értelme úgy, hogy csak az egyik van a füledben, amíg a másik tölt, de játszani…

(#151358) nincsnév007 válasza markknight (#151347) üzenetére


nincsnév007
őstag

Meg én is gondolkoztsm rajta de 90k ért kösz nem. :Y

lo_jo: pedig simán megcsinálhatnák hogy működjön csak az nekik nem jó, hogy adnák el most ezt a fülhallgatót?

[ Szerkesztve ]

(#151359) SamsungRoli


SamsungRoli
újonc

Sziasztok. PS5-ről PS5-re költözésben kérnék segítséget. Van lehetőség átvinni a konzol beállításait és az összes játék beállításait az új konzolra? Elég hosszadalmas lenne mindent újra beállítgatni.

(#151360) lo_jo válasza nincsnév007 (#151358) üzenetére


lo_jo
senior tag

Ez nem a Sonyn múlik, ilyen a BT szabvány. Ha nem vált kétirányú adat esetén mono hangra (handsfree/handset profil), akkor nem BT szabvány. A BT5 esetén már a sávszél is bőven elég lenne, de gondolom a visszafele kompatibilitás miatt marad így. Ezért van az, hogy ha BT fej/fülhallgató van, akkor egy másik mikrofont érdemes használni játékhoz és a probléma elkerülhető. Vagy marad a rádiós wireless.

(#151361) TrishtanAG válasza Fox Mulder (#151356) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Ilyen Sony alljaközép kategóriás fülest használok napi 40 perc sporthoz, meg kb ugyanennyi sorozatnézéshez és olyan 2 hetente szoktam tölteni a tokját. Játékhoz is elég kellemes a kategóriáján belül, tablethez csatlakoztatva a Remote Play-jel szoktam használni.

www.adventuregames.hu

(#151362) 30z.Samu válasza TrishtanAG (#151361) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én sporthoz már hosszú évek óta ezt használom. Az akksija még meglepően jól bírja, majdhogynem mint új korában. Pedig már olyan nyolc éve biztos megvan.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#151363) Kendek válasza SamsungRoli (#151359) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van, persze. Készíthetsz mentést pendrive-ra is (Beállítások > Rendszer > Rendszerszoftver > Biztonsági másolat készítése és visszaállítása), és helyi hálózaton keresztül is átmásolhatod (Beállítások > Rendszer > Rendszerszoftver > Adatok továbbítása).

<-ƘƘ->

(#151364) markknight válasza 30z.Samu (#151362) üzenetére


markknight
veterán

Úgyis most vettél iPhone-t, ideje lecserélni AirPods-ra :P

[ Szerkesztve ]

(#151365) 30z.Samu válasza markknight (#151364) üzenetére


30z.Samu
félisten

Milyen szemfüles vagy. :D Volt amúgy Airpods-om, de a sima kiesik a fülemből mozgás közben, a Pro-t pedig drágának tartom.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#151366) SamsungRoli válasza Kendek (#151363) üzenetére


SamsungRoli
újonc

Köszönöm :R Ez a játékokon belüli beállításokat is átviszi vagy inkább fotózzam ki őket? Konkrétan COD és Fortnite esete érdekelne. :R

(#151367) GazRic


GazRic
senior tag

Zala megyében nem foglalkozik valaki "Dualshock 5 stick drift" javítással?
Egyszerűen már használhatatlan a bal stick.
:R

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#151368) Kendek válasza SamsungRoli (#151366) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Átviszi a játékok beállításait is. :K

<-ƘƘ->

(#151369) Fox Mulder válasza TrishtanAG (#151361) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

De ezen a mikrofon nem megy PS-en? mármint a party chat.

(#151370) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#151371) VTom válasza oriic (#151370) üzenetére


VTom
veterán

Fura, hogy pont PC-re nem jön.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#151372) rakkimcer válasza VTom (#151371) üzenetére


rakkimcer
tag

Mert oda már kijött :)

[ Szerkesztve ]

(#151373) TrishtanAG válasza Fox Mulder (#151369) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Bevallom, fogalmam sincs, nem multizom sose :B

www.adventuregames.hu

(#151374) VTom válasza rakkimcer (#151372) üzenetére


VTom
veterán

:D akkor erről lemaradtam. Csak feltűnt, hogy 60fps gameplay, és inkább PC-s grafikának tűnt, azért furcsállottam, de így már értem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#151375) nincsnév007 válasza lo_jo (#151360) üzenetére


nincsnév007
őstag

de ha a ps5 a menüben látja a hangszóróimat, akkor miért nem a sonyn múlik? És ha rá akarok csatlakozni akkor ki írja hogy nem kompatibilis. Ezért jön ez így le nekem.

(#151377) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok
Miért van az, hogy nem tudok belépni PC-ről a playstation.com-ra?
Mobilról, tabletről igen de PC-ről nem (win11Pro).
Állandóan ezt a hibát kapom:

Már a support-tal is beszéltem, ők sem tudják mi lehet.
Próbáltam másik PC-n másik neten, másik böngészővel, cache törléssel stb de annyi változik, hogy a számok nem ugyanazok.
Valaki, aki hasonló helyzetben van/volt?
előre is köszi

(#151378) markknight válasza laracroft (#151377) üzenetére


markknight
veterán

Majd megoldódik.

Amúgy a fenti hozzászólásom meg full off, nem ide akartam..

(#151379) Kendek válasza laracroft (#151377) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem tableten csinálja pont ugyanezt, ha vezetékes netről próbálok bejelentkezni. De nem is csak böngészőben, hanem az appban is. Viszont ha átváltok mobilnetre, akkor egyből jó lesz, és visszaváltva is tökéletesen működik, mindaddig, amíg nem kell újra bejelentkezni.
Ugyanerről a vezetékes netről notin semmi probléma, és a konzol is megfelelően működik.

Amit ki tudsz próbálni:
- Böngészőben webhelyadatok (cookie) törlése
- Bővítmények kikapcsolása
- Beépített reklámszűrő és követésblokkoló letiltása
- 8.8.8.8 és 8.8.4.4 beállítása DNS kiszolgálónak

<-ƘƘ->

(#151380) icemad válasza nincsnév007 (#151358) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én azt nem értem, hogy a headset miért annyival olcsóbb? Papíron 30 órát bír, szerintem jól néz ki, adnak hozzá tartót, talán a hangja is rendben lesz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#151381) nincsnév007 válasza icemad (#151380) üzenetére


nincsnév007
őstag

na igen, ezt én is néztem.

(#151382) syler123


syler123
veterán

Lords of the Fallen: PS5/Xbox Series X/S Tech Review

Jött már ki olyan UE5 játék, aminél nem voltak súlyos teljesítményproblémák / béka segge alatti felbontás?
Van olyan rész, ahol 1 fps van. 1, nem 2!!! :D Series S-en és X-en, Ps-en kicsit jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#151383) TrishtanAG válasza syler123 (#151382) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Jött. A Layers of Fear reboot. Meg nemrég a Robocop is Ue5-ös volt. Bár azon mondjuk nem látszik. :))

www.adventuregames.hu

(#151384) Rigormortiis válasza TrishtanAG (#151383) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ami gyakorlatilag egy sétálószimulátor minimális interakcióval és kb zsebkendőnyi pályákkal.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#151385) VTom válasza syler123 (#151382) üzenetére


VTom
veterán

Az szép :)

Egyébként a series s-sel rendesen kib*szott a Microsoft a konzoltulajdonosokkal ebben a generációban.
Rajtuk kívül senki sem járt jól azzal a konzollal. Mindent visszafog.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#151386) Wesder válasza VTom (#151385) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem így működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151387) Elderath


Elderath
őstag

Hmm most látom megjelent pár hónapja a hyperx cloud 3. Azt hittem sose lesz új a 2 után, mert olyan régi az már. Valaki próbálta? Azt látom végre nagyobb a fülpárna, 2nél nagyon nyomta nekem a bal fülemet

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#151388) VTom válasza Wesder (#151386) üzenetére


VTom
veterán

Hát hogyan működik?

Zengett tőle az internet, hogy szidják a fejlesztők.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#151389) Moby válasza Elderath (#151387) üzenetére


Moby
addikt

Jót én még nem hallottam róla.

(#151390) tomtom9


tomtom9
tag

Sziasztok!

Lemezes ps5 hdmi csatlakozo cserevel hol foglalkoznak? Koszi

(#151391) Jim74


Jim74
nagyúr

Hyper X Core Wireless akciós, ha esetleg valakit érdekel.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#151392) erahurka válasza VTom (#151388) üzenetére


erahurka
félisten

Persze hogy szidják mert ezzel könnyedén megmagyarázhatják a játékok hibáit. Nyilván időt és erőforrást emészt fel de van benne túlzás is. Nem hinném hogy az a játék ami Series X-en és PS5-ön is szarul fut, annak a Series S az oka. PC-re is kell optimalizálni és ott sem csak RTX4090 létezik.

[ Szerkesztve ]

(#151393) TrishtanAG válasza Rigormortiis (#151384) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Azér', amikor a béla kergetett benne teljese erővel, nagyon nem tűnt sima sétaszimulátornak ;]

www.adventuregames.hu

(#151394) Wesder válasza VTom (#151388) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, mert így is sok a munka, ezzel meg csak több lett. A PS5 játèkokra semmilyen kihatása nincs, az Xbox verziókra is csak annyi hogy sokkal több munkát igènyel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151395) NyMRooD válasza VTom (#151385) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az, hogy optimalizálatlan egy játék, nem a Series S hibája, max csúszások lehetnek miatta.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#151396) cyberkind válasza NyMRooD (#151395) üzenetére


cyberkind
félisten

Lásd, Baldurs Gate 3, ahol a coop kimarad az S konzolon, de ugye, a konzol az király. :))

Paranormal Cocktivity

(#151397) Wesder válasza cyberkind (#151396) üzenetére


Wesder
félisten

Aham, ès ez mennyiben is fogta vissza mondjuk a másik kèt konzolt? Ja, semennyire.jó, policy miatt így az X verzió is csúszik, de az már inkább az MS hibája ès nem a konzolè.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#151398) Balagee85 válasza 30z.Samu (#151365) üzenetére


Balagee85
csendes tag

Ezzel én is pont így voltam, de Ali-ról rendeltem hozzá szilikon borítást, azóta nem esik ki a fülemből. Tök jó cucc! :)

Hell, It's about time! PSN ID: Balagee_HUN

(#151399) Bazsi1987 válasza Balagee85 (#151398) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nincs semmi baj azzal konzolal, ahogy olvasom az eladásokrol a híreket tök jól megtalálta a piacát :) csak a felesztők lusták dolgozni, kevés az idő kitudja lásd mai játékok milyen álapotba jönnek ki... 28k-ért.. :W ui: nem neked akartam címezni

[ Szerkesztve ]

(#151400) Elderath


Elderath
őstag

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.